مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

كلونيدين دارويي است كه عموما براي كاهش فشارخون از آن استفاده مي‌شود اما اين دارو مي‌تواند در ترك اعتياد، درمان بيش‌فعالي، دردهاي ناشي از قاعدگي و سندروم يائسگي نيز تجويز شود. با توجه به دوزهاي مختلف اين دارو براي درمان‌هاي مختلف، عوارض و اثرات آن، مصرف قرص كلونيدين بايد زير نظر پزشك انجام گيرد. استفاده از اين دارو در بارداري ممنوع است چراكه در شير مادر به ميزان زيادي ترشح مي‌شود و مي‌تواند به نوزاد آسيب برساند. اگر به دنبال اطلاعات بيشتري درباره كلونيدين هستند با ما تا انتهاي مطلب همراه باشيد.
منبع: قرص كلونيدين

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص كلونيدين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص كلونيدين،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۰۶:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اغلب علت پريود نشدن را به بارداري و مشكلات هورموني نسبت مي‌دهند در صورتي كه عوامل بسيار ديگري در بروز اين اتفاق نقش دارند؛ استرس و اضطراب تا بيماري‌هاي جدي از علل شايع محسوب مي‌شوند. در طول زندگي هر زني، دو دوره بي نظمي قاعدگي كاملا طبيعي است؛ اولين بار زمان شروع قاعدگي و پس از آن يائسگي. اگر پريودهاي شما، هميشه 28 روز بوده و در حال حاضر بيش از 35 روز طول مي‌كشد، دچار عقب افتادگي چرخه قاعدگي شده‌ايد؛ در واقع چرخه سالم بين 21 تا 35 روز مي‌تواند به طول بيانجامد. از آن‌جايي كه قاعدگي چرخه‌اي طبيعي و ضروري در بدن زنان محسوب مي‌شود، قطع آن نگراني‌ها و انواع مشكلات جسماني را به همراه دارد. از اين رو غافل نشدن از آن و پي‌بردن به علت‌ها ضرورت مي‌يابد. براي شناخت بهتر بدن خانم‌ها پيشنهاد مي‌كنيم مقاله آشنايي با بدن زن را مطالعه كنيد.

منبع: علت پريود نشدن

براي دريافت مشاوره در زمينه علت پريود نشدن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: علت پريود نشدن،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۴:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا ترك خود ارضايي باعث لاغري مي شود ؟ خود ارضايي يعني رسيدن به اوج لذت جنسي و تحريك جنسي توسط خود شخص. تنوع نظرات و ديدگاه ها و برچسب زني ها در مورد خود ارضايي بسيار زياد است. شايعاتي از قبيل كور شدن، جنون، لاغر شدن يا ذكر فوايدي براي خودارضايي همه و همه ي اين موارد اثبات شده نيست و تنها نظرات افراد است. خود ارضايي براي رفع نياز جنسي است و سابقه تاريخي دارد و در نقاشي هاي تاريخي و نوشته هاي تاريخي هم ديده مي شود. در اديان مختلف نظراتي در موردش مطرح شده و پزشكان و روانشناسان نظرات گوناگوني مطرح كرده اند. در اين مقاله به بررسي ترك خودارضايي و لاغري مي‌پردازيم.

منبع: ترك خود ارضايي باعث لاغري مي شود

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك خود ارضايي باعث لاغري مي شود مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۲۵:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دليل دو جنسه شدن جنين چيست؟ هويت جنسي بخش عظيمي از هويت فرد را تشكيل مي دهد. هويت جنسي از دو فاكتور اصلي رواني و جسماني تشكيل شده است. فرد از لحاظ رواني خود را يك زن يا يك مرد تصور مي‌ كند و از طرف ديگر از لحاظ فيزيكي نيز جسم يك مرد يا يك زن را خواهد داشت اما گاهي فرد با اينكه از لحاظ رواني خود را يك زن يا مرد تصور مي كند از لحاظ جسماني دچار تناقض است و نشانه‌هايي از هر دو اندام تناسلي مردانه و زنانه را دارد كه در اصطلاح به اين افراد هرمافروديت يا انترسكشوال مي گويند. در اين مقاله ما به توضيح بيشتر درباره اين اختلال و علل آن و نوع رويكرد والدين براي برخورد با اين كودكان مي پردازيم. براي كسب اطلاع از مشاوره كودك كليك كنيد.

منبع: دليل دو جنسه شدن جنين

براي دريافت مشاوره در زمينه دليل دو جنسه شدن جنين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دليل دو جنسه شدن جنين،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۰۶:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

چگونه رابطه خراب شده را درست كنيم؟ در دنياي امروز رابطه ها به شدت متزلزل شده و حفظ يك رابطه خوب، بسيار ارزشمند است. افراد به دلايل آگاهانه و خيلي وقت ها ناآگاهانه رابطه را خراب مي‌كنند و زماني كه قصد درست كردنش را دارند با چالش هاي زيادي روبرو مي‌شوند. درست كردن رابطه امكان پذير است و فقط نياز به آگاهي از ابعاد مختلف دارد. در ادامه مقاله به بررسي كامل چگونه رابطه خراب شده را درست كنيم مي پردازيم پس تا انتها همراه ما باشيد.

منبع: چگونه رابطه خراب شده را درست كنيم؟

براي دريافت مشاوره در زمينه چگونه رابطه خراب شده را درست كنيم؟ مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۵۱:۲۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروز از سايت هنر زندگي با مقاله روابط زناشويي مدرن همراه شما هستيم. در اين چند سال ما شاهد تحولاتي زيادي در زمينه روابط زناشويي شده ايم و هر تحولي نياز به آگاهي و آموزش دارد كه در ايران به دليل بافت فرهنگي و اجتماعي، هنوز جاي پرداختن به اين موضوع را دارد تا با تعريف جديدي از روابط زناشويي آشنا شويم. درواقع تمام اتفاقات كه افراد در طول زندگي با هم تجربه مي كنند از قبيل برقراري رابطه جنسي، تربيت و تعليم فرزندان، تلاش براي شكل گيري روابط مناسب و پيشرفت در بهبود شخصيت يكديگر، آرامش و امنيت خانواده، حفظ تعهد و صميميت در ازدواج و ايجاد احساسات مثبت به يكديگر را روابط زناشويي مي گويند. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.

منبع:روابط زناشويي مدرن

براي دريافت مشاوره در زمينه روابط زناشويي مدرن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روابط زناشويي مدرن،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۳۰:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروز از سايت هنر زندگي با مقاله عوارض مصرف قرص سيلدنافيل بر جنين همراه شما هستيم. سيلدنافيل يا وياگرا دارويي است كه در درمان ناتواني جنسي مردان موثر بوده و منجر به نعوظ آلت مي‌شود. اين دارو از موثرترين و شايع‌ترين داروها براي درمان اختلالات جنسي مردان و مخصوصا نعوظ مي‌باشد اما ديده شده كه در مواردي زنان نيز از اين دارو استفاده مي‌كنند. برخي از تحقيقات نشان داده كه داروي سيلدنافيل مي‌تواند بر جنين تاثير منفي بگذارد و فرايند رشد در جنين را مختل نمايد. در ادامه مقاله به بررسي كامل عوارض مصرف قرص سيلدنافيل بر جنين مي‌پردازيم؛ پس تا انتهاي مقاله همراه ما باشيد. براي كسب اطلاع از مشاوره جنسي كليك كنيد.

منبع: عوارض مصرف قرص سيلدنافيل بر جنين

براي دريافت مشاوره در زمينه عوارض مصرف قرص سيلدنافيل بر جنين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۱۱:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروز از سايت هنر زندگي با مقاله تنگي نفس بعد از ترك سيگار همراه شما هستيم. حتما شنيده ايد كه بعد از ترك سيگار حجم ريه ها افزايش پيدا مي‌كند و به مرور فرد به صورت بهتري قادر به نفس كشيدن است اما روي ديگر قضيه اين است كه ترك سيگار هم مثل هر ماده اعتياد آور ديگري به همراه خود عوارض كوتاه مدتي به بار مي آورد. يكي از اين عوارض ايجاد تنگي نفس بعد از ترك سيگار است. اين موضوع مي تواند در مسير ترك سيگار اخلال ايجاد كند و باعث ايجاد وسوسه مصرف در طول ترك گردد. در اين مقاله مي خواهيم چگونگي و چرايي اين موضوع را بر طبق جديدترين تحقيقات به شما نشان دهيم. مشاوره ترك اعتياد مي تواند در اين زمينه شما را ياري كند. براي كسب اطلاع بيش تر در زمينه مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

منبع: تنگي نفس بعد از ترك سيگار

براي دريافت مشاوره در زمينه تنگي نفس بعد از ترك سيگار مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۴۹:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروز از سايت هنر زندگي با مقاله آمپول درمان زود انزالي همراه شما هستيم. زود انزالي يا انزال زودرس، يك اختلال جنسيتي محسوب مي شود كه مي تواند زندگي زناشويي فرد مبتلا را تحت تاثير قرار دهد. زود انزالي در واقع به وضعيتي گفته مي شود كه در آن ارگاسم مرد بسيار زودتر از حد تصور اتفاق مي افتد. در اين حالت ابتدا زندگي شخصي خود فرد دچار اختلال شده و سپس نبود رضايت جنسي از طرف شريك جنسي فرد مبتلا به اين اختلال جنسيتي باعث بروز مشكلات زناشويي مي شود. زود انزالي بايد توسط روانشناسان شناختي بررسي و مراحل درمان آن آغاز شود. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.

منبع: آمپول درمان زود انزالي

براي دريافت مشاوره در زمينه آمپول درمان زود انزالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آمپول درمان زود انزالي،
موضوع:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۲۸:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروز از سايت هنر زندگي با مقاله هزينه ترك اعتياد فوق سريع همراه شما هسيتم. اعتياد در مقام يك بيماري، اختلالي خود ساخته است كه فرد مبتلا را وادار به انجام بسياري از اعمال مي كند. از نظر روانشناسان اعتياد در واقع به منظور دوره هاي غير قابل كنترل است به گونه اي كه فرد معتاد، ديگر اختياري بر خلق و خوي خود ندارد و كارهايي از او سر مي زند كه براي اطرافيان او غير قابل باور هستند. افراد مبتلا به اعتياد پس از مدتي دچار ناتواني در اراده مي شوند، به همين منظور درمان آن بسيار حائز اهميت است و باعث بازگشت فرد به چرخه ي طبيعي جامعه خواهد شد. روش‌هاي نوين كه روش‌هاي ترك اعتياد سريع و فوق سريع نام دارند، مي توانند فشار هاي جسمي و رواني وارده به فرد بيمار را كاهش و روند بهبود را تسريع و همچنين كيفيت ترك اعتياد را بهبود بخشد.

منبع: هزينه ترك اعتياد فوق سريع

براي دريافت مشاوره در زمينه هزينه ترك اعتياد فوق سريع مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۱۲:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 6
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر