مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آيا شما داوطلب شركت در كنكور سراسري گروه هنر ۱۴۰۰ هستيد؟ آيا مي دانيد كه مي توان بدون شركت در كنكور سراسري به ادامه تحصيل در دانشگاه هاي كشور پرداخت؟ آيا با رشته هاي بدون كنكور هنر آشنا هستيد؟ مي دانيد چه زماني و چگونه بايد براي اين رشته ها ثبت نام كرد؟ در ادامه به بررسي و شرح ليست رشته هاي بدون كنكور هنر 1400 بر اساس سولبق تحصيلي پرداخته ايم.

منبع: رشته هاي بدون كنكور هنر

 

رشته هاي بدون كنكور هنر 1400

 دانشجويان متقاضي گروه هنر نيز مي توانند با بررسي رشته محل هاي ارائه شده، براي پذيرش بدون كنكورهنر اقدام نمايند. داوطلباني كه رشته مورد علاقه ي خودشان را در ميان ليست ارائه شده در دفترچه راهنما پيدا كرده اند، ديگر نيازي به ثبت نام در كنكور سراسري ندارند. اما همچنان رشته ها برتر هر زير گروه از طريق كنكور سراسري گزينش مي شوند. يكي از مزاياي ثبت نام در رشته هاي بدون كنكور ۱۴۰۰ اين است كه داوطلبان مي تواند بدون توجه به مدرك خود اقدام به انتخاب رشته نمايند.

كارگرداني تلويزيون سينما ادبيات نمايشي مجسمه سازي
بازيگري آهنگ سازي طراحي صنعتي مرمت آثار تاريخي
نوازندگي موسيقي ايراني طراحي لباس مرمت بناهاي تاريخي  باستان شناسي
نقاشي نقاشي ايراني كتابت و نگارگري هنرهاي صناعي
عكاسي ارتباط تصويري طراحي پارچه هنر اسلامي
فرش   صنايع دستي نمايش عروسكي طراحي صحنه
 تلويزيون و هنرهاي ديجيتالي طراحي و ساخت طلا و جواهر

 

روش گزينش دانشجو

گزينش دانشجو در رشته هاي بدون كنكور هنر تنها بر اساس معدل است. متقاضيان محدوديت تجانس ندارند. يعني داوطلب مي تواند از رشته هاي ساير زيرگروه ها نيز انتخاب رشته نمايد. لذا  ضريب هايي با توجه به نوع ديپلم داوطلب و رشته هاي انتخابي وي تعيين شده است. چنانچه بين رشته انتخابي و مدرك داوطلب تفاوت وجود داشته باشد، معدل با ضرايب ارائه شده در جدول زير لحاظ مي شود.

 نوع ديپلم رياضي فيزيك علوم تجربي علوم انساني معارف ساير عناوين ديپلم
علوم رياضي و فني 100 100 57.1 57.1 51.4
علوم تجربي 100 100 57.1 57.1 51.4
علوم انساني 57.1 57.1 100 100 51.4
هنر 100 100 100 100 100
زبان 100 100 100 100 100

 

رشته هاي بدون كنكور هنر 1400 | نحوه ثبت نام

ثبت نام رشته هاي بدون كنكور قبل از ثبت نام كنكور سراسري صورت مي گيرد. متقاضيان ثبت نام در رشته هاي بدون كنكور، بايد پيگير اخبار از سايت  سازمان سنجش و آموزش كشور به نشاني sanjesh.org باشند.

بعد از اعلام آغاز ثبت نام، داوطلبان بايد به سايت سازمان سنجش رجوع كرده و وارد بخش سراسري شوند.  سپس با دانلود ومطالعه دفترچه راهنما، از ضوابط ثبت نام آگاه شوند. در اين مرحله لازم است داوطلبان با استفاده از كارت هاي بانكي، هزينه ي ثبت نام را از طريق سايت سازمان سنجش پرداخت نمايند. سپس در پنل كاربري خود، عكس خود را بارگذاري نموده و اطلاعات در خواستي را تكميل نمايند. داوطلبان مجاز به صد رشته محل در فرم انتخاب رشته خود مي باشند.بعد از تكميل اين مراحل و فشردن دكمه تائيد وادامه سيستم شماره پرونده و كد رهگيري به داوطلبان ارائه مي دهد. ضروري است  داوطلبان شماره پرونده و كد رهگيري دريافتي را تا پايان فرآيند ثبت نام در دانشگاه نزد خود محفوظ دارند.

 

بخوانيد: راهنما كامل ثبت نام بدون كنكور 1400

 

 

 نكات مهم

1- داوطلباني كه در زمان آغاز ثبت نام هنوز مشغول تحصيل در سال آخر نظام جديد آموزشي3-3-6 هستند نيز مجاز به ثبت نام در اين مرحله هستند. داوطلبان بايد پس از پايان سال تحصيلي و دريافت كارنامه ، معدل كتبي خويش را درج سايت سازمان سنجش درج نمايند.

2- داوطلباني كه هم در رشته هاي بدون كنكور قبول شده اند و هم از طريق كنكور سراسري در دانشگاه ها پذيرفته شده اند،ناچار به انتخاب هستند.زيرا هر داوطلب تنها مي تواند در يك رشته محل ادامه تحصيل دهد.

3- داوطلباني كه در دوره هاي روزانه پذيرفته شده باشند، در سال آتي مجاز به انتخاب دوره هاي روزانه نمي باشند.

4- متقاضيان بايد داراي يكي از مدارك زير براي ثبت نام باشند:

  • ديپلم نظام جديد آموزشي 3-3-6
  • مدرك پيش دانشگاهي
  • ديپلم نظام قديم
  • مدرك كارداني موسسات آموزش عالي

5- داوطلبان بايد از صحت معدل  درج شده خود اطمينان كامل داشته باشند . زيرا در صورت مغايرت اجازه ثبت نام در دانشگاه را نخواهند داشت.

6- مشمولان غايب مجاز به ثبت نام در رشته هاي بدون كنكور نيستند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رشته هاي بدون كنكور هنر 1400 مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره تحصيلي دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگيريد.

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

شماره تماس :46291403-021

 

 

منبع: رشته هاي بدون كنكور هنر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رشته هاي بدون كنكور هنر،
موضوع:
[ ۸ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۴:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا تاثير رابطه جنسي بر ريزش مو واقعيت دارد؟ هر وقت صحبت از مسايل جنسي مي شود، باورهاي مختلفي اطراف آن شكل مي گيرد كه در صحت و سقم آن ها شك و ترديدهاي بسياري وجود دارد. از جمله اين باورها اين است كه رابطه ي جنسي باعث ريزش موهاي افراد مي شود. هستند بسياري از افرادي كه پس از مشاهده ريزش موهاي خود، علت آن را به رابطه جنسي ربط مي دهند و روابط خود را با همسرشان محدود مي كنند. اما سوال اين است كه آيا واقعا رابطه جنسي باعث ريزش مو مي شود؟ در ادامه مقاله به بررسي كامل اين مساله مي پردازيم.

منبع: تاثير رابطه جنسي بر ريزش مو

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير رابطه جنسي بر ريزش مو مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۳۶:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سوالات زنان درباره دخول چيست؟ اگر زمان كافي را در اينترنت سپري كنيد، بارها و بارها با سوالاتي در مورد رابطه جنسي روبرو خواهيد شد. مانند چرا من نمي توانم در رابطه ي جنسي ارگاسم شوم؟ و رابطه جنسي چه مدت بايد ادامه داشته باشد؟ با توجه با تابوهاي فرهنگي بسياري از زنان همچنان اطلاعات دقيق و كاملي در رابطه با مسائل جنسي ندارند و در هاله اي از ابهام به سر مي برند. مشاوره جنسي مي تواند در اين زمينه كمك بسيار زيادي به شما بكند. براي كسب اطلاع بيش تر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.

منبع: سوالات زنان درباره دخول

براي دريافت مشاوره در زمينه سوالات زنان درباره دخول مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۲۷:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله مي‌خواهيم درباره رگ خواب مرد متولد مرداد كمي بيشتر بدانيم. شايد در نگاه اول چنين تعبير شود كه دانستن رگ خواب افراد به زيان آن‌ها خواهد بود. بنابراين با نگاهي عميق‌تر به اين موضوع مي‌پردازيم. از منظر علم روان شناسي تمام تيپ‌هاي شخصيتي داراي نقاط ضعف و نقاط قوت خاص خود هستند. هر فردي با توجه به شخصيت و شيوه تربيتي و شرايط محيطي ممكن است داراي نقاط ضعفي باشد. اما دانستن اين نقاط ضعف چه كمكي به افراد خواهد كرد؟ نقاط ضعف در وجود هر انساني وجود دارد و بسيار مهم است چراكه مي‌تواند هر فردي را از پاي در بياورد. به همين دليل افراد بايد كاملا از نقاط ضعف شخصيتي و روحي و رواني خود مطلع باشند. مسلما زماني كه افراد به نقاط ضعف خود آگاه شوند، براي برطرف كردن آن تلاش خواهند كرد و اين يعني يك قدم به مرز موفقيت نزديك‌تر خواهند شد.

منبع: رگ خواب مرد متولد مرداد

براي دريافت مشاوره در زمينه رگ خواب مرد متولد مرداد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رگ خواب مرد متولد مرداد،
موضوع:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۱۹:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خواص شيره ترياك در طب سنتي چيست؟ ترياك از جمله ماده هايي محسوب مي شود كه مصرف آن به عنوان ماده دارويي سابقه ديرينه دارد. در طب سنتي ايران به اثرات دارويي ترياك و عوارض و مصرف غيرمنطقي آن اشاره شده است. اعتياد به ترياك در ايران به يكي از معضلات اجتماعي تبديل شده است. با مرور وبسايت ها و سايت هاي گوناگون اطلاعات ضد و نقيضي مشاهده مي شود كه پايه و اساس علمي پشت آن نيست. هر ماده و هر رفتاري مي تواند اثرات مثبت و همچنين اثرات مخرب و جبران ناپذير داشته باشد. فرد قبل از انجام و انتخاب رفتار و عملكرد بايد فوايد و اثرات را در نظر بگيرد و عجولانه انتخاب كردن تبعات بدي در پيش خواهد داشت. در اين مقاله به طور مفصل در مورد ترياك و شيره ترياك بحث خواهد شد.

منبع: خواص شيره ترياك در طب سنتي

براي دريافت مشاوره در زمينه خواص شيره ترياك در طب سنتي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۱۰:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رگ خواب مرد متولد بهمن چيست؟ طالع بيني و پيدا كردن شخصيت افراد از روي ماه تولد همواره يكي از مورد علاقه ترين مباحث بين جوانان بوده است. تمام افراد ويژگي هاي اخلاقي منحصر به فرد خود را دارند و نمي توان هيچ دو فردي را پيدا كرد كه ويژگي هاي شخصيتي كاملا يكسان داشته باشند. اما مي توان گفت كه برخي از ويژگي هاي اخلاقي كلي مي تواند بين متولدين يك ماه تا حدودي مشترك باشد؛ با شدت و حدت متفاوت. براي به دست آوردن دل مردان متولد بهمن ماه مي توان تا حدودي ب ويژگي هاي اخلاقي شان اتكا كرد. در ادامه به بررسي كامل رگ خواب مرد متولد بهمن مي پردازيم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه طالع بيني كليك كنيد.

منبع: رگ خواب مرد متولد بهمن

براي دريافت مشاوره در زمينه رگ خواب مرد متولد بهمن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رگ خواب مرد متولد بهمن،
موضوع:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۰۱:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بايد دانسته شود كه ويتامين ها و نه تنها صرفا ويتامين E، عوارض جدي به همراه خواهد داشت. از همين رو افرادي كه به دنبال استفاده از ويتامين ها هستند، بايد به اين موضوع آگاهي داشته و با دستور و تجويز پزشك مصرف ويتامين را آغاز كنند. اما در نهايت ويتامين E مي تواند در جلوگيري و درمان انواعي از بيماري ها موثر واقع شود. در ادامه به فوايد ويتامين E پرداخته خواهد شد.

آيا ويتامين E پوست را تيره مي كند؟ براي پاسخ به اين سوال بايد ابتدا يك شناخت مختصر در مورد ويتامين E كسب و سپس با دانش بدست آمده پاسخ داد كه آيا استفاده از ويتامين E بر روي پوست، باعث تيرگي پوست مي شود يا خير. اما بايد بيان شود كه بدن در طول زندگي خود به انواع ويتامين ها نياز دارد و ويتامين E نيز يكي از انواع ويتامين هست كه بسيار براي بدن ضروري است و به همين ترتيب بايد از آن به طور مستمر براي ايجاد سلامتي استفاده شود. براي كسب اطلاعات بيش تر در اين زمينه تا انتهاي مقاله همراه ما باشيد. براي كسب آگاهي در زمينه مشاوره فردي كليك كنيد.

منبع: ويتامين E پوست را تيره مي كند

براي دريافت مشاوره در زمينه ويتامين E پوست را تيره مي كند مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۵۳:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رگ خواب مرد متولد آبان ماه چيست؟ رگ خواب اصطلاحي است كه بسيار با آن مواجه شده ايد. حتما ديده ايد كه در برخورد با برخي از افراد نمي توان كاري را از پيش برد تا زماني كه فرد ديگري تنها با چند جمله او را قانع مي كند. آگاهي از رگ خواب به افراد كمك مي كند تا ارتباط موثر تري با يكديگر برقرار نمايند. درست است كه هر فردي ويژگي هاي خاص خود را دارد اما تحقيقات نشان داده برخي از ويژگي ها شخصيتي بين افراد متولد يك ماه يا حتي فصل تا حدودي شبيه است. در ادامه مقاله به بررسي بيش تر رگ خواب مرد متولد آبان ماه مي پردازيم.
منبع: رگ خواب مرد متولد آبان ماه

براي دريافت مشاوره در زمينه رگ خواب مرد متولد آبان ماه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۳۱:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قطعا يكي از چالش برانگيزترين موردهاي ازدواج، ازدواج افراد درونگرا و برونگرا است. در واقع اين ازدواج را بايد اتحاد دو قطب مخالف هم ناميد. دو انسان از دو دنياي مختلف با علائق وسليقه‌هاي كاملا متفاوت. آيا مي‌توان براي چنين ازدواجي آينده روشني تصور كرد و به آن اميدوار بود؟ متاسفانه وقتي افراد تصميم به ازدواج مي‌گيرند، كمتر به لايه‌هاي دروني شخصيتي يكديگر دقت دارند. يا شايد بهتر است بپذيريم تا زماني كه افراد زير يك سقف زندگي نكرده‌اند، شناخت كامل از يكديگر امكانپذير نيست. اما مسلم است كه در مورد ازدواج نمي‌توان آزمون و خطا كرد و مانند گذشتگان همه چيز را نصيب و قسمت دانست. خوشبختانه امروزه با وجود مراكز مشاوره‌هاي قبل از ازدواج و كمك گرفتن از متخصصين، مي‌توان يك شناخت كافي از خود و فرد مقابل پيدا كرد و با آگاهي كامل براي تشكيل زندگي اقدام نمود. براي اطلاع از مشاوره ازدواج كليك كنيد.

منبع: ازدواج افراد درونگرا و برونگرا

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج افراد درونگرا و برونگرا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۲۰:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تست هوش گاردنر چيست؟ با شنيدن كلمه ي هوش ممكن است بلافاصله مفاهيمي چون تست و ضريب هوشي به ذهن شما خطور كند. هوش اغلب به عنوان پتانسيل فكري ما تعريف مي شود. چيزي كه ما با آن متولد شده ايم، قابل اندازه گيري است و ظرفيتي كه به سختي قابل تغيير است هوش ناميده مي شود. با اين حال در سال هاي اخير، ديدگاه هاي ديگري درباره هوش ظاهر شده است. سه دسته گسترده از توانايي هايي كه افراد در آن ها جاي مي گيرند يادگيري تصويري، يادگيري شنيداري و يادگيري حركتي هستند. اما فراتر از اين سه دسته، بسياري از نظريه ها و رويكردهاي ديگري نيز در مورد توانايي يادگيري انسان ايجاد شده است كه انواع هوش گاردنر از اين موارد مي باشد. در ادامه به توضيح بيش تر تست هوش گاردنر مي پردازيم.

منبع: تست هوش گاردنر

براي دريافت مشاوره در زمينه تست هوش گاردنر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تست هوش گاردنر،
موضوع:
[ ۳ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۰۲:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر