مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

روسپي گري و تن فروشي زنان پديده‌اي شايع در تمامي جوامع است كه تاريخچه‌اي بسيار طولاني دارد و در طول ادوار و جوامع مختلف به اشكال متفاوت وجود داشته است. نگرش‌هاي مختلفي به روسپي گري وجود دارد كه هر كدام از آن‌ها مسئله را به گونه‌اي متفاوت مورد بررسي قرار مي‌دهند و توجيهاتي در مورد گرايش زنان و مردان به آن را مطرح مي‌كنند؛ بيشتر اين نگرش‌ها بر اين كه روسپي گري نوعي كژكاري جنسي است اتفاق نظر دارند. البته كه تن فروشي مانند تمامي پديده‌هاي انساني ديگر، بسيار پيچيده و چند بعدي بوده و در بافت گسترده‌اي قابل بررسي است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات كژكاري جنسي كليك كنيد.

 

تماس با مشاور 

 

منبع : روسپي گري و تن فروشي زنان | پشت نقاب هاي عروسكي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۵:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بسياري از افراد براي درمان فوبيا خود هيچ اقدامي نمي‌كنند. ترس يك واكنش طبيعي و مفيد است كه جنبه حفاظتي دارد و هنگام مواجهه با خطر فعال مي‌شود؛ ولي اختلال فوبيا ترس شديد، غيرمنطقي و نامتناسب با موقعيت است. شايد با خود فكر كنيد ترس من هر چقدر هم شديد باشد نيازي به درمان ندارد؛ چرا كه فوبيا براي من هيچ مشكلي ايجاد نمي‌كند. اما به خود صادقانه پاسخ دهيد كه موضوع فوبيا شما مانع انجام چه كاري‌هايي مي‌شود؟ تا به حال براي مواجه نشدن با موضوع فوبيا چقدر وقت و انرژي صرف كرده‌ايد؟ در زمان‌هاي مواجهه با موضوع فوبيك چقدر علائم استرس و اضطراب را تجربه مي‌كنيد؟ پاسخ به اين سؤالات شما را در اقدام براي درمان ياري مي‌دهد. براي كسب اطلاعات در زمينه علائم استرس و اضطراب كليك كنيد.

تماس با مشاور 

 

منبع : درمان فوبيا | انواع روش هاي درمان قطعي فوبيا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان فوبيا،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۷:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ممكن است ترس از بچه دار شدن در مردان و زنان وجود داشته باشد. احتمالا توسط اطرافيان مورد انتقاد قرار مي‌گيريد و اين دو راهيِ بچه دار شدن يا نشدن فشار زيادي به شما و رابطه‌تان وارد مي‌كند. شما دوره‌هاي مختلف زندگي را پشت سر مي‌گذاريد و استعدادهاي مختلف خود را شكوفا مي‌كنيد. پدر شدن يا مادر شدن دغدغه‌اي است كه ذهن بسياري از زوج‌ها را درگير مي‌كند. آن چه اهميت دارد اين است كه شما و همسرتان با شناخت و آگاهي راه‌هاي كنار آمدن با اين دغدغه را بشناسيد و در مورد آن تصميمي بگيريد كه به صلاح هر دو نفر شما است. در غير اين صورت در آينده با مشكلاتي رو به رو مي‌شويد. براي رسيدن به يك پاسخ ابتدا بايد علت ترس از بچه دار شدن و راه‌هاي مقابله با اين ترس‌ها و درمان اضطراب را دريابيد. براي اطلاع از درمان اضطراب كليك كنيد.

 

 تماس با مشاور

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۲۱:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آگاهي از همجنسگرايي همسر مي‌تواند شوك بزرگي براي افراد باشد و تا حد زيادي آن‌ها را آشفته و نگران كند. ممكن است به مرور زمان در طول زندگي مشترك خود متوجه شويد كه همسرتان در رابطه جنسي رضايت چنداني ندارد و هنگام مواجه شدن با افراد همجنس شور و اشتياق بيشتري از خود نشان مي‌دهد. مواجه شدن با اين موقعيت و سازگاري با آن براي همه افراد آسان نيست و در بسياري از مواقع دريافت مداخلات روانشناسي براي سازگاري بيشتر و تصميم‌گيري براي ادامه زندگي از اهميت بسزايي برخوردار است. ما در ادامه تلاش كرده‌ايم تا در مورد همجنسگرايي همسر توضيحات بيشتري ارائه كنيم پس تا انتها با ما همراه باشيد.

تماس با مشاور

 

منبع : همجنسگرايي همسر | علت و ويژگي هاي همجنس بازي همسر خود را بيابيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: همجنسگرايي همسر،
موضوع:
[ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۰۲:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص ميرتازاپين يكي از انواع داروهاي ضدافسردگي است كه در زير گروه سه حلقه‌اي‌ها قرار دارد. اين دارو معمولاً در درمان افسردگي به كار مي‌رود و با بازگرداندن تعادل مواد شيميايي طبيعي در مغز، باعث رفع افسردگي و احساس آرامش در فرد مي‌شود. اين دارو عوارض مختلفي دارد و حتما بايد مصرف آن زير نظر پزشك انجام گيرد. همچنين بايد توجه داشته باشيد كه ميرتازاپين براي زنان باردار ممنوعيت دارد خصوصا اگر در سه ماه سوم بارداري مصرف شود. افرادي كه از اين دارو استفاده مي‌كنند بايد پزشك خود را در جريان داروهايي كه مصرف مي‌كنند قرار دهند. بنابراين آشنايي كامل با جوانب مختلف اين دارو ضروري است. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت.

تماس با مشاور 

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ميرتازاپين چيست،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۳۴:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص اگزازپام يكي از انواع داروهاي ضد اضطراب است كه معمولا براي درمان بي خوابي، اضطراب و از بين بردن علائم محروميت از الكل تجويز مي‌شود. اين دارو به دليل ماهيت آن، شديدا اعتياد آور بوده و هرگز نبايد خودسرانه مصرف يا ترك شود. به علاوه مصرف اين دارو داراي عوارضي است كه ممكن است براي فرد خطرناك باشد. تجويز اين دارو كاملا به عهده پزشك بوده و او با توجه به ميزان مشكل و شرايط بدني بيمار، دوز و مقدار خاصي را تجويز مي‌كند. پيش از مصرف هر دارويي لازم است نسبت به موارد مصرف و عوارض آن آگاهي كسب كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه داروهاي ضد اضطراب كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي ضد اضطرابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص اگزازپام | عوارض و موارد مصرف قرص اگزازپام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص اگزازپام،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۹:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خودارضايي مردان و پسران با چالش‌هاي بسياري براي آنان همراه است. با توجه به اين كه غريزه بقا در گرو فعاليت‌هاي جنسي افراد است، خودارضايي مردان مي‌تواند آن را به خطر انداخته و باعث شود مردان تمايلي به برقراري رابطه نداشته باشند به همين دليل اين مسئله در تمام فرهنگ‌ها براي افراد فشار رواني منفي به بار مي‌آورد. همچنين همسان نبودن اين مسئله با جهت گيري‌هاي مذهبي و اجتماعي، از ديگر عوامل بدنام بودن خودارضايي در انسان است. اين امر در صورتي كه به صورت عادت در بياد و به اعتياد رفتاري منجر شود در دسته‌ي اختلالات جنسي قرار مي‌گيرد و درمان آن سخت‌تر مي‌شود. آگاهي از علل و روش‌هاي درمان خودارضايي به شما كمك مي‌كند تا با آن مقابله كرده و آسيب‌ها را به حداقل برسانيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات جنسي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص، ترك و درمان اعتياد به خودارضايي مردان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خودارضايي مردان و پسران | علل و عوارض خودارضايي مردان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۷:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دولوكستين يكي از انواع داروهاي ضد افسردگي است كه در زير گروه سه حلقه‌اي‌ها قرار دارد. اين دارو با افزايش سروتونين و نوراپي‌نفرين به درمان افسردگي و بالا بردن سطح نشاط و شادي كمك مي‌كند و نسبت به بقيه داروها تاثير بهتري داشته و عوارض كمتري دارد. قرص دولوكستين بايد با تجويز پزشك مصرف شود و در صورت بروز عوارض جدي مانند اضطراب، سفتي عضلات و استفراغ بايد مصرف دارو را قطع كنيد. همچنين دولوكستين را هيچ‌گاه با داروهايي كه با آن تداخل دارند مصرف نكنيد و هنگام مراجعه به پزشك ليستي از داروهايي كه استفاده مي‌كنيد همراه خود داشته باشيد. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي دولوكستين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دولوكستين،
موضوع:
[ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۹:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ارتباط سيگار و اعتياد به مواد مخدر هر چند قطعيت ندارد، اما طبق آمار تقريبا همه كساني كه به مواد مخدر اعتياد پيدا كرده اند، اعتياد به سيگار نيز داشته‌اند. بنابراين مصرف سيگار احتمال گرايش افراد به سمت مواد مخدر را بالا مي‌برد، اما به اين معنا نيست كه اگر كسي سيگار مي‌كشد در آينده حتما معتاد مي‌شود. روانشناسان مشخص كرده اند كه علاوه بر شباهت احساس لذت در نيكوتين و ماده مخدر، عوامل ديگر رواني نيز در گرايش افراد به سمت مواد اعتياد آور (از هر نوعي) دخيل هستند.  اطلاع از عوامل گرايش به سيگار و ارتباط آن با مواد مخدر، مانع از پيشروي اعتياد فرد ميشود، با ما در ادامه مطلب همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ارتباط ميان سيگار و اعتياد به مواد مخدر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۶:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از مار به نوعي ترس شديد، مداوم و غير منطقي از هر نوع مار گفته مي‌شود؛ فرد مبتلا به فوبيا در مواجهه با منبع ترس خود، واكنش‌هاي شديد نشان مي‌دهد. در اين نوع فوبيا، فرد حتي با ديدن عكس و نقاشي مار و يا تصور كردن آن در ذهن خود دچار اضطراب و استرس مي‌شود. ممكن است از موقعيت ترس‌آور فرار كند و يا علائم و نشانه‌هاي فيزيكي مانند تپش قلب، شوكه شدن و خشك شدن بدن، تعريق و لرزش بدن در او بروز پيدا كنند. اما علت ابتلا به اين اختلال چيست؟ چرا برخي افراد از حيوانات مي‌ترسند؟ آگاهي دقيق از نشانه‌ها و علل ريشه‌اي به شما كمك مي‌كند تا راحت‌تر با ترس‌هاي خود كنار بياييد و به درمان آن‌ها بپردازيد. براي كسب اطلاعات در زمينه انواع فوبيا كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از مار | علل، نشانه ها و نحوه درمان فوبياي مار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از مار،
موضوع:
[ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۳۵:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر