مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

درمان وجودي نوعي رويكرد درماني است كه براي رسيدن به اهداف خود از فلسفه كمك مي‌گيرد. درمان وجودي تنها بر تعارضات دروني، غرايز سركوب شده فرد و تأثير اتفاقات و خاطرات تلخ گذشته كه اغلب در رويكردهاي روانكاوي و روان تحليل‌گري مورد بررسي قرار مي‌گيرد، اشاره نمي‌كند؛ بلكه نحوه‌ي مواجهه‌ي فرد با اصل وجود و هستي را نيز مورد ارزيابي قرار مي‌دهد. در اين نوع درمان تلاش مي‌شود تا ظرفيت‌هاي وجودي فرد به حداقل برسد و آگاهي و دركش افزايش پيدا كند؛ از اين طريق مي‌تواند بر بيماري‌هاي رواني همچون اضطراب پيروز شود. درمان وجودي بر روي تمامي افراد به يك شكل جواب نمي‌دهد بنابراين مي‌توانيد براي انتخاب بهترين رويكردهاي درماني از مشاوره روانشناسي و يا مشاوره تلفني فردي بهره‌مند شويد.

براي دريافت مشاوره در زمينه روان درماني و اتخاذ يك روش درمان مناسب مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : درمان وجودي | تاريخچه و فرايند روان درماني وجودي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان وجودي،
موضوع:
[ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۴۲:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

علت بروز فراموشي چيست؟ فراموشي نوعي اختلال حافظه است كه مي‌تواند به علل مختلف از جمله آسيب مغزي و رواني، حادثه و شوك ايجاد شود. فرد مبتلا به اين اختلال ممكن است در زمينه‌هاي مختلف از جمله يادآوري وقايع و خاطرات، حقايق، تاريخ‌ها و در موارد نادر هويت خود، دچار مشكل شود. از نظر زماني نيز ممكن است در ثبت خاطرات پس از واقعه يا يادآوري پيش از آن يا هر دو مشكلاتي ايجاد شود. نكته‌اي كه بايد به آن توجه كنيد اين است كه فراموش كردن موارد مختلف كه به صورت روزمره براي هر كسي پيش مي‌آيد با اختلال فراموشي متفاوت است. بسياري از موارد فراموشي، موقت هستند اما ممكن است زمان زيادي براي بهبودي نياز داشته‌باشند. حضور چنين افرادي در خانواده مي‌تواند مسائلي را به وجود بياورد و در مقابل دريافت حمايت از سوي آن‌ها و بهره‌مندي از مشاوره خانواده مي‌تواند در حل مشكل نقش بسزايي داشته‌باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه علت فراموشي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فراموشي،
موضوع:
[ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۲۹:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كلوزاپين يكي از انواع داروهاي ضد روان‌پريشي است كه اغلب براي مهار كردن بيماري‌هاي سايكوز مانند روان‌گسيختگي يا اسكيزوفرني از آن استفاده مي‌شود و زماني تجويز مي‌گردد كه فرد به درمان‌هاي ديگر پاسخ نداده باشد. اين دارو به علت آسيب به گلبول‌هاي سفيد خون و عوارض جسمي و رواني حتما بايد زير نظر پزشك و با احتياط مصرف گردد چراكه كلوزاپين مي‌تواند حتي باعث مرگ افراد شود. همچنين لازم است كه پزشك قبل از تجويز دارو آزمايش خون از فرد بگيرد. توجه داشته باشيد كه اين دارو با داروهاي ضد اضطراب و افسردگي نيز تداخل دارد و از مصرف همزمان آن‌ها اكيدا بپرهيزيد. در ادامه به بررسي بيشتر موارد مصرف، عوارض و اثرات داروي كلوزاپين خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي كلوزاپين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كلوزاپين،
موضوع:
[ ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۱۹:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاثير بيماري هاي رواني بر جسم انسان چگونه است؟ بسياري از ما اين جمله را شنيديم كه جسم و روان با هم در ارتباط هستند و بر يكديگر تاثير مي‌گذارند اما شايد ندانيم كه ممكن است اگر روان دچار اختلال شود تا چه حد ممكن است جسم ما در خطر باشد. بيماري‌هاي رواني به خوبي مي‌توانند جسم را درگير كنند و آن را دچار مشكل كنند. استرس و اضطراب، وسواس، افسردگي، اختلالات جنسي و بيماري‌هاي ديگر مي‌توانند بيماري‌هاي زيادي را به وجود آورد كه بيشتر قلب و عروق، گوارش و سيستم ايمني را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در اين حالت تا اختلال رواني فرد از بين نرود با درمان‌هاي جسمي فرد بهبود پيدا نمي‌كند. در ادامه مطلب به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت پس تا انتها همراه ما باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير بيماري هاي رواني بر جسم مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير بيماري هاي رواني بر جسم انسان چگونه است؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۷:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روانشناسي سلامت به عنوان حيطه‌اي از علم روانشناسي به شناسايي و پيشگيري از عواملي كه مي‌تواند بر روان و سپس بر جسم افراد تأثير بگذارد مي‌پردازد. آيا مي‌دانيد سبك زندگي‌ افراد تا چه ميزان بر جنبه‌هاي مختلف سلامتي اثر گذار است؟ آيا از نقش استرس بر روي كاركردهاي جسماني خود آگاه هستيد؟ چه كساني وظيفه مشخص كردن موارد فوق را دارند؟ روانشناسي سلامت سعي دارد تا چنين موضوعاتي را به صورت مؤثر مورد بررسي قرار دهد و به كمك علم روانشناسي حفظ سلامت جسماني رواني را به افراد آموزش مي‌دهد. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله سبك زندگي را نيز مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه روانشناسي سلامت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روانشناسي سلامت،
موضوع:
[ ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۳:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بحران ميانسالي چيست؟ بحران چهل سالگي در دوره ميانسالي براي افراد اتفاق مي‌افتد. ميانسالي دوره‌اي از زندگي را در بر مي‌گيرد كه در آن اغلب افراد به طور طبيعي به ارزيابي دستاوردها، اهداف و آرزوهايشان مي‌پردازند اما اين ارزيابي براي همه افراد كار ساده‌اي نيست و گاه آن‌ها را با حقايق تلخي مواجه مي‌كند. ممكن است در اين سنين بحران‌هاي هويتي را تجربه كنند. كساني كه دچار بحران چهل سالگي يا ميانسالي مي‌شوند بسياري از دستاورد‌ها و آرزوهايشان خلاف آنچه تصور مي‌كرده‌اند محقق شده است و نسبت به آينده نگران هستند. آنچه اهميت دارد نحوه‌ي مواجهه با اين بحران‌ها و درمان آ‌ن‌ها است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه بحران هويت كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بحران چهل سالگي ( بحران ميانسالي ) مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بحران چهل سالگي،
موضوع:
[ ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۲:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از اصول مهم زندگي براي رسيدن به اهداف، برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد مي باشد. در اين روزها كه چيزي به سال تحويل نمانده و با رسيدن به تعطيلات عيد نورز، فرصت مناسبي براي مرور و ارزيابي تصميماتي و كارهايي كه در سال گذشته گرفته ايم و همچنين يك فرصت فوق العاده براي اين است كه بنشينيم و ليست مهم ترين كار ها، تغييرات و اهدافي كه در سال آينده مي خواهيم به آنها برسيم را بنويسيم. از آنجايي كه اكثر ما با اصول صحيح هدف گذاري براي سال آينده خود آشنا نيستيم و اكثرا در تحقيق تصميماتي كه در اول سال مي گيريم مشكل داريم. تصميم گرفتيم در اين مقاله 50 هدف معمول براي سال جديد و چگونگي رسيدگي به اين اهداف را توضيح دهيم.براي دريافت مشاوره روانشناسي مي توانيد با مشاورن مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد و چگونه مي توانيم به اين اهداف برسيم

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۷:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص پرگابالين نوعي داروي ضد تشنج است كه با نام تجاري لايريكا شناخته مي‌شود. از قرص لايريكا معمولاً در نوع خاصي از بيماري صرع كه به آن صرع پارشيال يا كانوني گفته مي‌شود استفاده مي‌گردد. داروهاي ضد تشنج از طريق سركوب فعاليت سيستم عصبي مغز از بروز تشنج جلوگيري مي‌كنند و در درمان آن به كار برده مي‌شوند. همچنين پرگابالين در درمان اختلالاتي نظير درد مزمن، دردهاي عصبي مرتبط با ديابت و دردهاي نخاعي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اگر به دنبال كسب اطلاعات دارويي بيشتري در مورد موارد مصرف، آثار و عوارض قرص لايريكا هستيد تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص پرگابالين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص پرگابالين | موارد مصرف، عوارض و اثرات داروي لايريكا

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص پرگابالين،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۵:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آموزش زبان انگليسي به كودكان دغدغه بسياري از والدين است چرا كه امروزه با پيشرفت هرچه بيشتر تكنولوژي و نزديك‌تر شدن مردم جهان به يكديگر نياز به يادگيري زبان بين‌المللي بيش از پيش احساس مي‌شود. با اين حال كودكان نمي‌توانند دائماً تمام وقت خود را در كلاس‌هاي درس بگذرانند و به بازي و تفريح بيشتري براي پرورش احساس كنجكاوي و خلاقيت خود نياز دارند. با ارائه تكنيك‌هايي مي‌توان زبان انگليسي را به شيوه جذاب‌تري به كودكان آموزش داد و تأثير بيشتري بر روي آن‌ها گذاشت. براي آگاهي از اين تكنيك‌ها تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه آموزش زبان انگليسي به كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : آموزش زبان انگليسي به كودكان | 5 روش جالب براي آموزش زبان به كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۴:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روان پريشي به معناي قطع ارتباط با واقعيت است. روان پريشي كوتاه مدت علائمي مشابه با ديگر انواع روان پريشي دارد. در روان پريشي كوتاه مدت فرد ممكن است به طور ناگهاني دچار ادراكات و احساساتي شود كه واقعيت ندارند. براي مثال چيزهايي را ببيند يا بشنود كه وجود خارجي ندارند. توهم و هذيان اصلي‌ترين ويژگي‌هاي فرد روان پريش است كه در روان پريشي كوتاه مدت به صورت ناگهاني ايجاد مي‌شود و به صورت ناگهاني نيز از بين مي‌رود. برخي نشانه‌ها و علائم روان پريشي گذرا بسيار شبيه به جنون آني است. در اين جا درباره نشانه‌ها، علل و درمان روانپريشي گذرا پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه جنون آني كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه روان پريشي گذرا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : روان پريشي كوتاه مدت | نشانه ها، علل و درمان روانپريشي گذرا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روان پريشي كوتاه مدت،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۱۱:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر