مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

يكي از اصول مهم زندگي براي رسيدن به اهداف، برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد مي باشد. در اين روزها كه چيزي به سال تحويل نمانده و با رسيدن به تعطيلات عيد نورز، فرصت مناسبي براي مرور و ارزيابي تصميماتي و كارهايي كه در سال گذشته گرفته ايم و همچنين يك فرصت فوق العاده براي اين است كه بنشينيم و ليست مهم ترين كار ها، تغييرات و اهدافي كه در سال آينده مي خواهيم به آنها برسيم را بنويسيم. از آنجايي كه اكثر ما با اصول صحيح هدف گذاري براي سال آينده خود آشنا نيستيم و اكثرا در تحقيق تصميماتي كه در اول سال مي گيريم مشكل داريم. تصميم گرفتيم در اين مقاله 50 هدف معمول براي سال جديد و چگونگي رسيدگي به اين اهداف را توضيح دهيم.براي دريافت مشاوره روانشناسي مي توانيد با مشاورن مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد و چگونه مي توانيم به اين اهداف برسيم

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۷:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص پرگابالين نوعي داروي ضد تشنج است كه با نام تجاري لايريكا شناخته مي‌شود. از قرص لايريكا معمولاً در نوع خاصي از بيماري صرع كه به آن صرع پارشيال يا كانوني گفته مي‌شود استفاده مي‌گردد. داروهاي ضد تشنج از طريق سركوب فعاليت سيستم عصبي مغز از بروز تشنج جلوگيري مي‌كنند و در درمان آن به كار برده مي‌شوند. همچنين پرگابالين در درمان اختلالاتي نظير درد مزمن، دردهاي عصبي مرتبط با ديابت و دردهاي نخاعي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اگر به دنبال كسب اطلاعات دارويي بيشتري در مورد موارد مصرف، آثار و عوارض قرص لايريكا هستيد تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص پرگابالين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص پرگابالين | موارد مصرف، عوارض و اثرات داروي لايريكا

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص پرگابالين،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۱۵:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آموزش زبان انگليسي به كودكان دغدغه بسياري از والدين است چرا كه امروزه با پيشرفت هرچه بيشتر تكنولوژي و نزديك‌تر شدن مردم جهان به يكديگر نياز به يادگيري زبان بين‌المللي بيش از پيش احساس مي‌شود. با اين حال كودكان نمي‌توانند دائماً تمام وقت خود را در كلاس‌هاي درس بگذرانند و به بازي و تفريح بيشتري براي پرورش احساس كنجكاوي و خلاقيت خود نياز دارند. با ارائه تكنيك‌هايي مي‌توان زبان انگليسي را به شيوه جذاب‌تري به كودكان آموزش داد و تأثير بيشتري بر روي آن‌ها گذاشت. براي آگاهي از اين تكنيك‌ها تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه آموزش زبان انگليسي به كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : آموزش زبان انگليسي به كودكان | 5 روش جالب براي آموزش زبان به كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۴:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روان پريشي به معناي قطع ارتباط با واقعيت است. روان پريشي كوتاه مدت علائمي مشابه با ديگر انواع روان پريشي دارد. در روان پريشي كوتاه مدت فرد ممكن است به طور ناگهاني دچار ادراكات و احساساتي شود كه واقعيت ندارند. براي مثال چيزهايي را ببيند يا بشنود كه وجود خارجي ندارند. توهم و هذيان اصلي‌ترين ويژگي‌هاي فرد روان پريش است كه در روان پريشي كوتاه مدت به صورت ناگهاني ايجاد مي‌شود و به صورت ناگهاني نيز از بين مي‌رود. برخي نشانه‌ها و علائم روان پريشي گذرا بسيار شبيه به جنون آني است. در اين جا درباره نشانه‌ها، علل و درمان روانپريشي گذرا پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه جنون آني كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه روان پريشي گذرا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : روان پريشي كوتاه مدت | نشانه ها، علل و درمان روانپريشي گذرا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روان پريشي كوتاه مدت،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۱۱:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

علل خودكشي در نوجوانان از جمله مسائلي است كه بسياري از خانواده‌ها و جامعه را درگير خود كرده است. نوجواني دوره‌اي پر فشار و سرشار ازتنش‌هاي رواني، جسماني و تغييرات بسيار شديد است كه اغلب نگراني‌هاي زيادي براي والدين نوجوان و نحوه برخورد با اين تغييرات به وجود مي‌آورد. خودكشي دومين عامل مرگ و مير نوجوانان محسوب مي‌شود. مشكلاتي از قبيل فشار تحصيلي، روابط عاطفي بيمارگونه از دلايل عمده اين اتفاق است. نقش خانواده، مدرسه و گروه همسالان نوجوان در ايجاد تفكر خودكشي بسيار اهميت دارند. تلاش براي پيشگيري از ايجاد تفكر خودكشي بهترين راه مقابله با اين پديده است. در اين مقاله عواملي كه مي‌تواند فكر خودكشي را در ذهن نوجوان ايجاد كند صحبت شده و بهترين راهكارهاي مقابله با آن را بررسي كرده‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه نقش و اهميت خانواده كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خودكشي و نحوه پيشگيري از خودكشي نوجوانان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: علل خودكشي در نوجوانان،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۰۰:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بارداري يكي از اتفاقات شيريني است كه در دوران زندگي يك زن رخ مي‌دهد. مادران هنگام آگاهي از اين موضوع حرف زدن با جنين خود را آغاز كرده و احساسات مادري‌ را به فرزندي كه در شكم دارند بروز مي‌دهند. معمولا مادران در ماه‌هاي اوليه شرايط خسته كننده و استرس زايي را تجربه مي‌كنند اما با گذشت زمان فرصت بيشتري خواهند داشت تا لحظاتي را با جنين خود سپري كنند. راه‌هاي ارتباطي مختلفي مانند شعر خواندن و پخش موسيقي براي ارتباط با جنين وجود دارد كه باعث تقويت مهارت شنوايي، مهارت‌هاي تكلم و احساس آرامش و امنيت در جنين مي‌شود. توجه داشته باشيد هنگامي كه تصميم داريد با جنين خود صحبت كنيد افكار مثبتي داشته و به دور از اضطراب و استرس باشيد. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت.

تماس با مشاور

 

 

منبع : حرف زدن با جنين | از چند ماهگي با جنين حرف بزنيم؟

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حرف زدن با جنين،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۴۶:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروزه صحبت كردن يكي از كليد‌هاي موفقيت است ولي هستند كساني كه به خاطر ترس از صحبت در جمع از حرف زدن در محافل مختلف اجتناب مي‌كنند. هراس از حرف زدن در جمع حسي كاملا طبيعي است و هر كسي حداقل يك بار آن را تجربه كرده. شايد شما هم در هنگام صحبت كردن در جمع ناخودآگاه عصبي مي‌شويد و ذهنتان جملات منفي را با خود تكرار مي‌كند. به همين دليل فقط واكنش‌هاي منفي ديگران را نسبت به خودتان مي‌بينيد. اضطراب عامل اصلي اين مشكل است ولي جاي نگراني نيست چون با به كار بردن روش‌هاي مناسب مي‌توانيد اين مساله را برطرف كنيد. در ادامه ابتدا علل بروز اضطراب صحبت كردن و سپس راه‌هاي كاهش آن را ذكر خواهيم كرد. براي كسب اطلاعات در زمينه علائم اضطراب كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ترس از صحبت در جمع | علت و راه هاي مقابله با ترس از صحبت كردن در جمع

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از صحبت در جمع،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۹:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بيماري پاركينسون يك بيماري عصب شناختي است كه در اثر كاهش ميزان دوپامين مغز رخ مي‌دهد و مشكلات حركتي را با خود به همراه دارد. افراد زيادي در سنين بالا دچار اين بيماري مي‌شوند و با پيشرفت آن خود فرد و خانواده رنج‌هاي فراواني را متحمل مي‌شوند. علت دقيقي براي شروع اين بيماري مشخص نشده است، اما تركيبي از عوامل مي‌توانند در بروز بيماري پاركينسون نقش داشته‌باشند. افراد با اتخاذ سبك زندگي سالم مي‌توانند احتمال ابتلا به بيماري‌هايي چون بيماري پاركينسون را كاهش دهند. از طرفي لازم است جهت مقابله با اين بيماري اطلاعاتي درباره آن كسب كنيد تا بتوانيد در زمان مواجهه با آن اميد و سازگاري خود را حفظ نماييد. براي كسب اطلاعات در زمينه سبك زندگي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بيماري پاركينسون مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بيماري پاركينسون،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۳۹:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از مرگ يكي از ريشه‌اي‌ترين احساسات سالم است. ترس از مرگ به شما كمك مي‌كند كه بتوانيد اميد به زندگي خود را افزايش دهيد و قدر زندگي خود را بدانيد؛ در نتيجه امنيت خود را حفظ كرده و از خطرات پرهيز مي‌كنيد. هر كس تصويري درباره مرگ و زندگي دارد، اما شايد اصلي‌ترين دليل ترس از مردن اين است كه شما دقيقا نمي‌دانيد مرگ چيست و تصوري از مردن نداريد. علاوه بر مزايايي كه ترس از مرگ دارد، توجه بيش از حد به آن نيز مي‌تواند تبديل به فوبيا شده و زندگي شما را تحت الشعاع قرار دهد. اما چگونه مي‌توان در كنار يك زندگي خوب از مرگ نيز ترس داشت؟ براي رهايي از انواع فوبيا چه كارهايي بايد كرد؟ با مطالعه ادامه اين مطلب به پاسخ سوالات خود خواهيد رسيد. پيشنهاد مي‌كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر مقاله فوبيا را بخوانيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ترس از مرگ | دلايل و نحوه درمان ترس از مرگ

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از مرگ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۳۱:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بسياري از پدران تصور مي‌كنند كه ارتباط پدر با جنين تنها مربوط به مادر است و آن‌ها هيچ نقشي ندارند. با اين حال مطالعات گوناگون از اهميت ارتباط پدر با جنين سخن مي‌گويند. بسياري از مردان در ابتداي دوران بارداري همسرشان به سختي مي‌توانند با جنين رابطه برقرار كنند و حتي نمي‌دانند چه شيو‌ه‌اي را در پيش بگيرند. تقويت مهارت ارتباط پدر با جنين قبل از تولد مي‌تواند آمادگي خوبي براي ورود به نقش جديد آن‌ها، پذيرش مسئوليت‌ها و كاهش اضطراب مادر و جنين باشد. در صورتي كه تمايل داريد تا درباره شيوه‌هاي ارتباطي پدر با جنين و فوايد آن بيشتر بدانيد با ما همراه باشيد.

تماس با مشاور

 

 

منبع : ارتباط پدر با جنين | راه‌هاي ارتباط پدر با جنين و فوايد آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ارتباط پدر با جنين،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۲۲:۲۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر