مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

چطور زود قضاوت نكنيم ؟ قضاوت كردن به‌نوبه خود رفتار بدي نيست بلكه يكي از فرآيندهاي عالي ذهن انسان محسوب مي‌شود. اما هنگامي‌كه قضاوت عجولانه و بدون تفكر كافي صورت بگيرد مي‌تواند پيامدهاي ناخوشايندي براي فرد داشته باشد چراكه افراد بر اساس قضاوت‌هاي خود در زندگي دست به عمل مي‌زنند. در نتيجه قضاوت نادرست به چرخه نادرستي از اعمال، افكار و احساسات مي‌انجامد. اگر به دنبال اين هستيد كه از قضاوت زودهنگام پيشگيري كنيد، در ادامه اين مطلب راهكارهايي در اين زمينه ارائه داده‌ايم كه مطالعه آن مي‌تواند براي شما مفيد باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه زود قضاوت نكردن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: چطور زود قضاوت نكنيم،
موضوع:
[ ۳ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۴:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر ممكن است در ابتدا امري ساده به نظر برسد. معمولا افراد براي دور شدن از ناراحتي و بحث و جدل‌ها تصميم به قطع رابطه با خانواده همسر مي‌گيرند. اين تصميم در ابتدا به نظر درست مي‌آيد. چرا كه تمامي دعواها، دخالت‌ها، شك‌ها و ديگر مسائل از بين مي‌رود. اما نبايد فراموش كرد هر فردي خواه ناخواه پيوندهاي ناگسستني با خانواده خود دارد، حتي بعد از ازدواج به طور كامل از خانواده خود جدا نمي‌شود. از تازه عروس و دامادان انتظار مي‌رود، زماني كه وارد خانواده همسر خود مي‌شوند، ارتباط مناسبي با آن‌ها برقرار كنند، اما گاه اين اتفاق نمي‌افتد. در اين مقاله درباره علل و راه‌هاي جلوگيري از آسيب هاي تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر صحبت مي‌كنيم. پيش از آن توصيه مي‌كنيم مقاله وابستگي به خانواده بعد از ازدواج را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده و روابط زناشويي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۱:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در دنياي پر استرس امروز، بسياري از افراد دائماً درگير اضطراب‌ها و تنش‌هاي آزاردهنده هستند. قرص هاي آرام بخشيكي از گزينه‌هايي است كه بسياري از افراد به آن فكر مي‌كنند و در مورد آن از متخصصين سؤال مي‌پرسند. اين قرص‌ها به سه دسته بنزوديازپين‌ها، باربيتورات‌ها و ساير داروهاي متفرقه تقسيم مي‌شوند. اما واقعاً قرص هاي آرام بخش چه كمكي به افراد مي‌كنند؟ در چه مواردي مي‌توان از آن‌ها استفاده كرد؟ آيا مصرف اين داروها مي‌تواند درماني براي اضطراب‌ها و ترس‌هاي مزمن باشد؟ ما در اين مقاله تلاش كرده‌ايم تا به تمامي اين سؤالات پاسخ دهيم پس تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص هاي آرام بخش مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص هاي آرام بخش | موارد مصرف، عوارض و آثار قرص هاي آرام بخش

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص هاي آرام بخش،
موضوع:
[ ۱ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۸:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بغل كردن كودكان از بدو تولد يكي از مهم‌ترين نيازهاي عاطفي و رواني كودكان است. در واقع كودك در هنگام تولد وارد دنياي بيگانه‌اي مي‌شود و هنگامي كه در آغوش مادر قرار مي‌گيرد به نوعي امنيت و آرامش به او بازمي‌گردد. در آغوش گرفتن كودك باعث ايجاد پيوند عاطفي عميق ميان مادر و كودك مي‌شود كه اين مسئله از بسياري استرس‌ها، اضطراب‌ها، رفتارهاي نابهنجار و اختلالات رواني در بزرگسالي جلوگيري مي‌كند. در نتيجه شناخت فوايد و تاثيرات در آغوش گرفتن كودكان امري ضروري است كه در ادامه به بررسي بيشتر آن خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره كودك و خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بغل كردن كودك | تاثير در آغوش گرفتن كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بغل كردن كودك،
موضوع:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۲:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه صحبت با همسر اغلب چالش‌هايي را براي زوجين به همراه دارد. نداشتن مهارت‌هاي ارتباطي مناسب يكي از دلايل اختلافات بين زن و شوهر است. بسياري از زوجين علارغم علاقه‌اي كه نسبت به يكديگر دارند نمي‌دانند چطور با هسمر خود به شيوه‌اي صحيح صحبت كنند و يا واكنش‌هاي ناسازگارانه از خود نشان مي‌دهند. صحبت با همسرتان به صورتي كه در كلامتان محبت، احترام و درك وجود داشته باشد، به نزديك شدن شما به يكديگر كمك خواهد كرد. اما براي داشتن چنين مكالمه‌اي و ايجاد يك ارتباط صحيح با همسرتان بهتر است آگاهي و اطلاعات خود را در زمينه نحوه رفتار با همسر و زندگي مشترك افزايش دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه ارتباط صحيح با همسر كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه صحبت با همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: صحبت با همسر،
موضوع:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۳:۲۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سختي هاي زندگي مشترك مي‌توانند در زندگي هر زوجيني به صورت منحصر به فرد و متفاوت خود را نشان دهند و امري اجتناب‌ناپذير هستند. با اين حال وظيفه هريك از افراد به عنوان يك همسر اين است كه بتوانند خود را براي مقابله با دشواري‌هاي زندگي آماده نگه دارند و انعطاف‌پذيري و مقاومت خود را افزايش دهند كه اين امر اهميت مشاوره پيش از ازدواج و زوج درماني را دو چندان مي‌كند چرا كه شركت در جلسات مشاوره افراد را براي سازگاري هرچه بيشتر با اين سختي‌ها آماده مي‌كند. با اين حال در ادامه تلاش كرده‌ايم تا در مورد مشكلات زوجين پس از ازدواج توضيحات بيشتري را ارائه دهيم پس تا انتها با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه سختي هاي زندگي مشترك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع :سختي هاي زندگي مشترك | چگونه با اين سختي ها كنار بياييم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سختي هاي زندگي مشترك،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۴:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اس سيتالوپرام يا قرص اس سيتاور دارويي از گروه مهاركننده‌هاي بازجذب سروتونين است كه در درمان‌هاي افسردگي و اختلال اضطراب فراگير مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين دارو همانند داروهاي ديگر داراي دوزهاي مصرفي مشخص براي هر درمان است. توجه داشته باشيد كه مصرف و قطع اين دارو بايد زير نظر پزشك انجام شود چراكه مي‌تواند عوارض متعددي براي فرد به وجود آورد. افرادي كه اس سيتالوپرام مصرف مي‌كنند بايد با شرايط نگهداري، عوارض، ميزان مصرف و موارد منع مصرف آن آگاهي داشته باشند. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي اس سيتالوپرام مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : قرص اس سيتالوپرام | موارد مصرف، عوارض و اثرات لگزاتال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص اس سيتالوپرام،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۶:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از تاريكي ريشه بسيار طولاني در تكامل بشريت دارد. از زمان غار نشيني بشريت، انسان براي محافظت از خود در برابر حمله حيوانات وحشي ياد گرفت كه بايد از تاريكي و مكان‌هايي كه كنترلي بر آن ندارد، بترسد. تا امروز، اين ترس در نهاد بشر وجود دارد، به طوري كه اغلب كودكان از تاريكي مي‌ترسند. اختلال فوبياي تاريكي مانند ديگر اختلالات اضطرابي باعث كاهش عملكرد فرد و به هم ريختن آرامش او و خانواده اش مي‌شود. در واقع فوبياي تاريكي ترسي بيمارگون از تاريكي است كه باعث بهم ريختن اوضاع روحي و رواني فرد مي‌شود و بر عملكرد او در زندگي تأثير مي‌گذارد. اما اين اختلال روش‌هاي درماني بسياري دارد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات اضطرابي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات اضطرابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ترس از تاريكي | فوبياي تاريكي | علل، نشانه ها و درمان فوبي تاريكي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از تاريكي،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۹:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آماده كردن كودك براي رفتن به مدرسه مي‌تواند يكي از هيجان انگيز‌ترين بخش‌هاي زندگي كودك باشد به شرطي كه كودك براي آن آماده باشد؛ با واقعيت‌هاي آن مواجه شود و والدين آگاه و فهيمي داشته باشد كه در فرايند سازگار شدن با محيط اجتماعي او را ياري دهند. برخي كودكان از مدرسه هراس دارند و در هنگام جدايي از والدين اضطراب زيادي از خود نشان مي‌دهند كه البته تا حدي طبيعي است. هر والدي بايد راهكارهايي براي آماده كردن فرزندش براي رفتن به مدرسه بشناسد كه ما در اين مقاله مهم‌ترين آن‌‌ها را شرح داده‌ايم. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله تربيت فرزند را نيز بخوانيد.

تماس با مشاور

 

منبع : آماده كردن كودك براي رفتن به مدرسه | نكاتي خواندني براي رفتن بچه به مدرسه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۹:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سندرم ورنيكه كورساكوف يك نوع اختلال مغزي است كه در اثر فقدان ويتامين ب1 يا تيامين رخ مي‌دهد. اين سندرم بيشتر افرادي را گفتار مي‌سازد كه اعتياد شديد به الكل دارند. اين سندرم در واقع داراي دو وضعيت است كه مي‌توانند با هم رخ دهند، اختلال ورنيكه و سندرم كورساكوف. اختلال ورنيكه كورساكوف عملكردهاي مغز و حافظه را به شدت تحت تأثير قرار مي‌دهد به همين دليل آگاهي از نشانه‌ها و علل بروز در پيشگيري و درمان ضرورت دارد؛ گاه تنها راه درمان و پيشگيري، اقدام براي ترك اعتياد به الكل و بهره‌مندي از مشاوره ترك اعتياد است؛ ترك خودسرانه و بدون دريافت مشاوره خطر بازگشت به مصرف و اعتياد را افزايش مي‌دهد. در ادامه به توصيف بيشتر علائم، علل و درمان سندرم ورنيكه كورساكوف مي‌پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه سندرم ورنيكه كورساكف مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سندرم ورنيكه كورساكوف | نشانه ها، علل و درمان سندرم ورنيكه كورساكوف

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سندرم ورنيكه كورساكوف،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۹:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر