مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اس سيتالوپرام يا قرص اس سيتاور دارويي از گروه مهاركننده‌هاي بازجذب سروتونين است كه در درمان‌هاي افسردگي و اختلال اضطراب فراگير مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين دارو همانند داروهاي ديگر داراي دوزهاي مصرفي مشخص براي هر درمان است. توجه داشته باشيد كه مصرف و قطع اين دارو بايد زير نظر پزشك انجام شود چراكه مي‌تواند عوارض متعددي براي فرد به وجود آورد. افرادي كه اس سيتالوپرام مصرف مي‌كنند بايد با شرايط نگهداري، عوارض، ميزان مصرف و موارد منع مصرف آن آگاهي داشته باشند. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي اس سيتالوپرام مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : قرص اس سيتالوپرام | موارد مصرف، عوارض و اثرات لگزاتال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص اس سيتالوپرام،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۶:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از تاريكي ريشه بسيار طولاني در تكامل بشريت دارد. از زمان غار نشيني بشريت، انسان براي محافظت از خود در برابر حمله حيوانات وحشي ياد گرفت كه بايد از تاريكي و مكان‌هايي كه كنترلي بر آن ندارد، بترسد. تا امروز، اين ترس در نهاد بشر وجود دارد، به طوري كه اغلب كودكان از تاريكي مي‌ترسند. اختلال فوبياي تاريكي مانند ديگر اختلالات اضطرابي باعث كاهش عملكرد فرد و به هم ريختن آرامش او و خانواده اش مي‌شود. در واقع فوبياي تاريكي ترسي بيمارگون از تاريكي است كه باعث بهم ريختن اوضاع روحي و رواني فرد مي‌شود و بر عملكرد او در زندگي تأثير مي‌گذارد. اما اين اختلال روش‌هاي درماني بسياري دارد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات اضطرابي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات اضطرابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ترس از تاريكي | فوبياي تاريكي | علل، نشانه ها و درمان فوبي تاريكي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از تاريكي،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۹:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آماده كردن كودك براي رفتن به مدرسه مي‌تواند يكي از هيجان انگيز‌ترين بخش‌هاي زندگي كودك باشد به شرطي كه كودك براي آن آماده باشد؛ با واقعيت‌هاي آن مواجه شود و والدين آگاه و فهيمي داشته باشد كه در فرايند سازگار شدن با محيط اجتماعي او را ياري دهند. برخي كودكان از مدرسه هراس دارند و در هنگام جدايي از والدين اضطراب زيادي از خود نشان مي‌دهند كه البته تا حدي طبيعي است. هر والدي بايد راهكارهايي براي آماده كردن فرزندش براي رفتن به مدرسه بشناسد كه ما در اين مقاله مهم‌ترين آن‌‌ها را شرح داده‌ايم. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله تربيت فرزند را نيز بخوانيد.

تماس با مشاور

 

منبع : آماده كردن كودك براي رفتن به مدرسه | نكاتي خواندني براي رفتن بچه به مدرسه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۹:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سندرم ورنيكه كورساكوف يك نوع اختلال مغزي است كه در اثر فقدان ويتامين ب1 يا تيامين رخ مي‌دهد. اين سندرم بيشتر افرادي را گفتار مي‌سازد كه اعتياد شديد به الكل دارند. اين سندرم در واقع داراي دو وضعيت است كه مي‌توانند با هم رخ دهند، اختلال ورنيكه و سندرم كورساكوف. اختلال ورنيكه كورساكوف عملكردهاي مغز و حافظه را به شدت تحت تأثير قرار مي‌دهد به همين دليل آگاهي از نشانه‌ها و علل بروز در پيشگيري و درمان ضرورت دارد؛ گاه تنها راه درمان و پيشگيري، اقدام براي ترك اعتياد به الكل و بهره‌مندي از مشاوره ترك اعتياد است؛ ترك خودسرانه و بدون دريافت مشاوره خطر بازگشت به مصرف و اعتياد را افزايش مي‌دهد. در ادامه به توصيف بيشتر علائم، علل و درمان سندرم ورنيكه كورساكوف مي‌پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه سندرم ورنيكه كورساكف مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سندرم ورنيكه كورساكوف | نشانه ها، علل و درمان سندرم ورنيكه كورساكوف

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سندرم ورنيكه كورساكوف،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۹:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي‌دانيد چگونه مي‌توان رابطه دوستانه بين فرزندان برقرار كرد؟ هر كودكي همواره ممكن است با كودكان ديگر دچار درگيري و بحث شود. اين بحث‌ها مي‌تواند به دلايل مختلفي شكل گيرد و تا جايي كه به تنش و آسيب تبديل نشوند، كاملا طبيعي هستند. همچنين ممكن است فرزند بزرگتر به فرزندان كوچكتر از خودش حسادت كند. همين احساس رقابت و حسادت اگر به درستي هدايت نشود ممكن است بر رابطه خواهر و برادرها اثر منفي بگذارد. والدين با به كار بردن راهبردهايي مي‌توانند با وجود اين احساسات و بحث‌ها، فرزندان خود را به سمت فضايي دوستانه سوق دهند و يا با دريافت مشاوره خانواده در جهت كاهش مشكلات والدين و فرزندان شان حركت نمايند.

براي دريافت مشاوره در زمينهبرقراري رابطه دوستانه بين فرزندان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : رابطه دوستانه بين فرزندان خود برقرار كنيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۷:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رفتار با پدر و مادر بد چگونه بايد باشد؟ بسياري از افراد هنگام مراجعه به روانشناس از مشكلات ارتباطي خود با والدينشان شكايت دارند و به دلايل گوناگون اظهار مي‌كنند كه روابط مناسبي با پدر و مادر خود ندارند. رايج بودن سبك‌هاي فرزند پروري غلط در ميان والدين، دچار بودن آن‌ها به مشكلات رفتاري نظير پرخاشگري و نداشتن مهارت‌هاي ارتباطي كافي از جمله عللي هستند كه باعث مي‌شود افراد، والدين خود را بد رفتار ببينند و نتوانند تعامل مثبتي با آن‌ها برقرار كنند. اگر شما هم با اين مسئله درگير هستيد و نمي‌دانيد براي رفع آن بايد چه كاري انجام دهيد، مطالعه اين مقاله مي‌تواند براي شما سودمند باشد پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه رفتار با پدر و مادر بد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : رفتار با پدر و مادر بد اخلاق | راهكارهايي براي نحوه رفتار با والدين بد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۷:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي بسياري از والدين جالب است كه بدانندنوزاد از كي پدرش را مي‌شناسد و اين شناخت از چه زماني آغاز مي‌گردد. براي پدر و مادر مهم است كه نوزادشان زودتر آن‌ها را از ديگران تشخيص دهد و خواسته‌هايش را به آن‌ها بگويد. كودك ابتدا مادرش را مي‌شناسد به دليل اين كه با او برخوردهاي بيشتري دارد و زمان‌هاي زيادي را با او مي‌گذراند. اين باعث مي‌شود كه براي پدران سوال پيش بيايد كه آيا فرزندش او را نيز مانند مادرش مي‌شناسد يا نه. راهكارهايي وجود دارد كه باعث مي‌شود اين شناخت زودتر اتفاق بيوفتد. در ادامه مقاله به ارائه اين راهكارها خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه زمان شناختن پدر توسط نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : نوزاد از كي پدرش را مي‌شناسد | زمان شكل گيري شناخت نوزاد از پدر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۵:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بدغذايي و بي اشتهايي كودكان يكي از اولين چالش‌هايي است كه مادران در رابطه با فرزندانشان با آن رو به رو مي‌شوند. والدين اغلب از بهانه گيري‌هاي كودكشان در مورد غذاهاي مختلف و كم اشتهاييشان شكايت دارند. از سوي ديگر حساسيت و پا فشاري مادر به غذا خوردن مي‌تواند موجب لجبازي و منفي كاري كودك شود. بهتر است قبل از هر چيز والدين به اين نكته توجه داشته باشند كه كودكشان در چه مرحله رشدي قرار دارد. ميل و اشتهاي كودكان در سنين مختلف فرق داشته و نبايد وعده‌هاي غذايي آن‌ها را با يك فرد بزرگسال مقايسه كنيد. بهتر است بجاي تحت فشار قرار دادن كودك كمي خونسردي خود را حفظ كرده و اگر فكر مي‌كنيد كودكتان مشكلي دارد با دريافت مشاوره كودك در صدد حل مشكل برآييد. براي كسب اطلاعات در زمينه روانشناسي رشد و مراحل رشدي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بي اشتهايي كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بي اشتهايي كودكان | دلايل و راه هاي پيشگيري از بي اشتهايي كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بي اشتهايي كودكان،
موضوع:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۳:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تنفر از مكيدن سينه توسط نوزاد چه زماني اتفاق مي‌افتد؟ در بسياري از مادران اين مسئله بسيار ناراحت كننده است كه كودكشان سينه آن‌ها را نمي‌گيرد و از مكيدن سينه مادر تنفر دارد. مادران مي‌خواهند بدانند كه چگونه مي‌توان اين مشكل را برطرف كرد. براي اين كار ابتدا بايد بدانيد كه ريشه و دليل تنفر چيست و اين كه واقعا چرا كودك از گرفتن سينه امتناع مي‌كند و يا شايد اصلا حساسيت مادر باعث اين مسئله شده است. در ادامه مقاله به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت. همچنين مشاوره كودك مي‌تواند به شما در اين زمينه كمك كننده باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نوزادان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۹:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

پني سيلين به گروهي از داروهاي آنتي باكتريال گفته مي‌شود كه مي‌توانند طيف وسيعي از باكتري‌ها را هدف قرار دهند. به همين خاطر اين طبقه دارويي در درمان بسياري از بيماري‌هاي باكتريايي نظير انواع عفونت‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اما آنچه كه اهميت دارد عوارضي است كه در اثر استفاده از اين دارو به وجود مي‌آيد و استفاده از آن بايد با احتياط انجام پذيرد مخصوصا اگر در دوران شيردهي باشيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد كاربرد، موارد مصرف و عوارض اين دارو تا انتهاي مطلب با ما همراه باشد.

براي دريافت مشاوره مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : پني سيلين | آنچه درباره پني سيلين بايد بدانيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پني سيلين،
موضوع:
[ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۷:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر