مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مواد غذايي مفيد براي پيشگيري و مقابله با كروناكدام‌اند؟ امروزه با شيوع ويروس كرونا در ايران و جهان بسياري از افراد نگران ابتلاي خود و خانواده‌شان به اين بيماري هستند و دائماً از متخصصين در مورد روش‌هاي پيشگيري و درمان اين بيماري سؤال مي‌پرسند. از آنجايي كه هنوز هيچ گونه دارويي براي اين ويروس كشف نشده است پزشكان تنها رعايت بهداشت عمومي در سطح بالاتر از حالت عادي و تقويت سيستم ايمني را در اين زمينه توصيه مي‌كنند. خوشبختانه مواد غذايي مختلفي به طور طبيعي وجود دارند كه به شما كمك مي‌كنند تا وضعيت سيستم ايمني خود را بهبود ببخشيد و احتمال ابتلا به اين بيماري يا درمان موفقيت‌آميز آن را افزايش دهيد. ما در ادامه به ارائه اطلاعات بيشتري در اين زمينه پرداخته‌ايم پس تا انتها با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه موادغذايي مفيد براي پيشگيري و مقابله با كرونا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

 

منبع : مواد غذايي مفيد براي پيشگيري و مقابله با كرونا كدام‌اند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۶:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خودشناسي از جمله مفاهيمي است كه براي تمامي انسان‌ها در مراحل مختلف رشدي مطرح مي‌شود. اغلب افراد گمان مي‌كنند به صورت كامل خود را مي‌شناسند. اما زماني كه از آن‌ها درباره اهداف، ارزش‌هاي زندگي‌شان و ديگر مسائل پرسيده مي‌شود، به خود نيز نمي‌توانند پاسخي مناسب دهند. باورها، علايق، احساسات، نيازها و بسياري از چيزهاي ديگر در طول زندگي تغيير مي‌كند. اما آيا اين تغييرات هميشه باعث شادكامي و رشد افراد مي‌شوند؟ چگونه مي‌توانيم مسير زندگي خود را به سمت ترقي و پيشرفت و رسيدن به خوشحالي پيش ببرم؟ در اين مقاله درباره خودشناسي، مزايا و معايب خودشناسي صحبت خواهيم كرد. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله خودآگاهي را نيز مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خودشناسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خودشناسي | مراحل و منظور از خودشناسي چيست ؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خودشناسي،
موضوع:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۰:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افراد مبتلا به ميگرن سردردهايي فراتر از حد تحمل شان را تجربه مي‌كنند. خيلي اوقات سردرد براي افراد به طور گذرا رخ مي‌دهد و ارتباطي با ميگرن ندارد. بين سردرد و ميگرن تفاوت‌هاي اساسي وجود دارد. آگاهي از نشانه‌هاي ميگرن به شما كمك مي‌كند تا اين تفاوت‌ها را بشناسيد و با اقدام به موقع مناسب‌ترين درمان‌ها را دريافت كنيد. ميگرن به سردردهاي شديد كه اغلب در يك طرف سر هستند و با علائم ديگري چون تهوع و ضعف، مشخص مي‌شوند. اين بيماري تمام جنبه‌هاي زندگي فرد را تحت تأثير قرار مي‌دهد و در بسياري موارد عملكرد او را مختل مي‌كند؛ بنابراين شناخت راه‌هاي پيشگيري و درمان ميگرن اهميت زيادي دارد.

براي دريافت مشاوره در زمينه دردهاي جسماني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان ميگرن،
موضوع:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۸:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در صورتي كه فردي مبتلا به بيماري كرونا خفيف باشد و بخواهد كه در خانه درمان شود، فرد بيمار و سايرين بايد درباره نحوه مراقبت از بيماران كرونا در منزل اطلاعات كافي داشته باشند، چرا كه در صورت عدم رعايت نكات لازم جان ساير افراد خانواده نيز در خطر مي‌افتد. متأسفانه آن‌هايي كه از ضعف شديد سيستم ايمني رنج مي‌برند و قواي لازم را ندارند، نمي‌توانند در مقابل اين بيماري مقاومت كنند اما برخي با توجه به سيستم ايمني قوي به صورت خفيف به اين ويروس مبتلا مي‌شوند و مي‌توانند در خانه بمانند و از آن‌ها به صورت ويژه مراقبت شود. در نتيجه آگاهي كافي درباره شيوه مراقبت از اين افراد در منزل امري ضروري است. براي آگاهي بيشتر در اين زمينه تا انتها همراه ما باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه مراقبت از بيماران كرونا در منزل  مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۵:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درمان كرونا با وجود خبرهايي كه هر روز از شبكه‌هاي مختلف اجتماعي و سايت‌هاي خبري مي‌بينيم و مي‌شنويم، هنوز وجود خارجي ندارد، اگر هم چيزي باشد در مراحل آزمايشگاهي است. در چند روز اخير با توجه به شدت گرفتن كرونا ويروس، همه منتظر اين هستند كه محققان در سرتاسر دنيا راه درماني را براي اين بيماري پيدا كنند. درمان كرونا مي‌‌تواند معجزه‌اي براي سال 2020 باشد. تلاشي جهاني براي درمان كرونا در حال وقوع است كه اين اميد را براي يافتن واكسن آن قوي‌تر مي‌كند. با اين حال تا اين لحظه بهترين درمان خودمراقبتي، عدم ترك منزل، رعايت بهداشت فردي و به طور كلي پيشگيري است. در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان كرونا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان كرونا،
موضوع:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۵:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

حتما براي شما هم پيش آمده كاري كنيد و بعد دچار عذاب وجدان شويد. گويي دائم در دلتان رخت مي‌شويند و نمي‌دانيد چه بايد بكنيد. عذاب وجدان از كوتاهي كردن در مورد انجام كارها و يا احساس مسئوليت نشأت مي‌گيرد و اگر تداوم يابد به اضطراب و افسردگي ختم مي‌شود. گذشته‌ها گذشته و خيلي چيزها را نمي‌توان تغيير داد يا اصلاح كرد پس چطور با خودمان كنار بياييم؟ آيا مرهمي براي كاهش درد عذاب وجدان وجود دارد؟ عذاب وجدان مي‌تواند در بسياري مواقع مفيد باشد و افراد را از اشتباه كردن باز دارد اما در طولاني مدت پيامدها و عوارض رواني سوءي را براي فرد به همراه دارد؛ به همين دليل شناخت عوامل تأثير گذار بر آن و راه‌هاي رهايي از احساس گناه اهميت مي‌يابد.

براي دريافت مشاوره در زمينه عذاب وجدان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عذاب وجدان،
موضوع:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۲:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هوش هيجاني به انسان براي برقراري يك رابطه قوي، موفقيت در تحصيل و كار و رسيدن به اهداف زندگي كمك مي‌كند. احساسات و عواطف، نقش مهمي در كيفيت زندگي شخصي ايفا مي‌كنند. اين كه بدانيم چطور احساساتمان را كنترل كنيم و يا به درستي آن‌ها را ابراز كنيم، مخصوصا در مواقعي كه تحت فشار هستيم، اهميت زيادي دارد. هوش هيجاني، به ما كمك مي‌كند تا در مقابل پيچيدگي‌هاي زندگي در قرن بيست و يك، تصميمات بهتري بگيريم. در واقع به فرد در مديريت رفتار و روابط كمك مي‌كند. پژوهشگران روش‌هايي براي افزايش و اندازه گيري هوش هيجاني ارائه داده‌اند كه در اين مقاله با هم مرور خواهيم كرد.

براي دريافت مشاوره در زمينه راهكارهاي تقويت هوش هيجاني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هوش هيجاني،
موضوع:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۳:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در شرايط فعلي و اوضاع حاكم بر جامعه توجه به بيماري كرونا و ضرورت پرداختن به آن، از آن جهت اهميت دارد كه عدم وجود واكسن و همچنين نبود امكاناتي كه توان مقابله با اين ويروس را داشته باشد محرز است و در اين وضعيت بايد به فكر سلامتي خود و اطرافيان باشيم. بهترين كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه پيشگيري كرده و با رعايت موارد بهداشتي و تقويت سيستم ايمني بدن بتوانيد از بروز آن جلوگيري كنيد. در عين حال نيز بدون توجه به شايعات آرامش رواني خود را نيز حفظ كنيد. ويروس كرونا خانواده بزرگي از ويروس‌ها است كه ابتدا در حيوانات و سپس از طريق جهش ژني به انسان منتقل شده است. در صورتي كه خواهان داشتن اطلاعات بيشتر در اين زمينه هستيد در ادامه به بررسي علائم، نحوه مقابله و درمان آن خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بيماري كرونا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

 

منبع : ويروس كرونا | علائم، نحوه مقابله و درمان كرونا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ويروس كرونا،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۰:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بلوغ ديررس چه علائمي دارد؟ درمان و عوارض بلوغ ديرس چيست؟ يكي از بحراني‌ترين دوره‌هاي زندگي هر فرد، دوران بلوغ است كه طي چندين سال شكل مي‌گيرد. سن شروع بلوغ در افراد مختلف متفاوت است. در دختران معمولا بين سن7 تا 13 سالگي و در پسران بين سنين 9 تا 14 سالگي اتفاق مي‌افتد. البته ممكن است در برخي زودتر يا ديرتر از اين سنين باشد. زماني كه بلوغ ديرتر از زمان طبيعي اتفاق بيفتد به آن بلوغ ديررس مي‌گوييم. بلوغ ديررس براي والدين و نوجوان موجب ايجاد استرس مي‌شود. آگاهي از نشانه‌هاي بلوغ ديررس، آثار رواني و روش‌هاي درمان به شما كمك مي‌كند تا اين دوران را با آرامش بيشتري پشت سر بگذاريد. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله سن بلوغ نوجوان را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بلوغ ديررس مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بلوغ ديررس،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۴۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نوروفيدبك يا بازخورد عصبي راهي براي تمرين فعاليت‌هاي مغزي است. در واقع نوروفيدبك نوعي بازخورد زيستي است. مغز در زمان فكر كردن، حالات خلقي مختلف، عادات رفتاري، حركت اندام‌ها و ... امواج مختلفي توليد مي‌كند. در روش درماني بازخورد عصبي با نصب حسگرهايي بر سر اين امواج روي كامپيوتر نمايش داده مي‌شوند. بيمار با كمك متخصص تلاش مي‌كند امواج نامنظم مغزي را كنترل و در نتيجه بهبود بخشد. آگاهي از فوائد، كاربردهاي درماني، ميزان اثربخشي و عوارض نوروفيدبك به شما در زمينه انتخاب بهترين روش‌هاي درماني كمك مي‌كند.

براي دريافت مشاوره در زمينه انواع درمان‌هاي روانشناختي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

 

منبع : نوروفيدبك چيست | كاربرد و عوارض نوروفيدبك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نوروفيدبك چيست،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۴:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر