مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

انتقاد مخرب و سازنده چه تفاوت‌هايي با يكديگر دارند؟ شيوه درست انتقاد كردن چگونه است؟ دريافت بازخورد منفي براي اغلب افراد امر خوشايندي نيست. با اين حال همه چيز بستگي به لحن و شيوه مطرح كردن اين موضوع دارد. اگر بازخورد منفي با ادبيات درست و به شيوه سازنده‌اي مطرح شود به احتمال بيشتري مورد پذيرش قرار مي‌گيرد. اين نوع بازخورد دهي كه به انتقاد سازنده معروف است در عمل كار آساني نيست و به همين خاطر بسياري از افراد در زندگي روزمره خود نمي‌دانند كه چگونه بايد آن را انجام دهند. ما در اين مقاله تلاش كرده‌ايم تا انتقاد سازنده را آموزش دهيم تا به اين ترتيب شما بتوانيد با يادگيري رفتار صحيح از انتقاد مخرب و ويرانگر نيز پيشگيري كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه انتقاد مخرب و سازنده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: انتقاد مخرب و سازنده،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۶:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خرافات و باورهاي اسطوره اي چگونه به وجود آمده‌اند و ارتباط خرافات با اختلالات رواني در چيست؟ خرافات اغلب در هر فرهنگ و تمدني در ساليان طولاني ايجاد مي‌شود و اين خرافات مي‌توانند علتي براي انواع اختلالات رواني از جمله افسردگي، استرس، اضطراب و غيره باشند. ما در ادامه مطلب قصد داريم به بررسي تاريخچه خرافات، علل خرافات، رابطه ميان خرافات و اختلالات رواني و خرافات گوناگون در ملل مختلف بپردازيم. در صورتي كه شما نيز علاقه مند به اين موضوع هستيد با ما تا انتهاي مطلب همراه باشيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه خرافات و باورهاي اسطوره اي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : خرافات و باورهاي اسطوره اي | ارتباط خرافات با ديگراختلالات

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۴:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درمان كودك خجالتي چيست؟ خجالت در واقع نوعي ويژگي شخصيتي در كودكان است كه در بسياري موارد آن‌ها را از روابط اجتماعي مؤثر باز مي‌‌دارد. اين ويژگي راهكارهاي بسياري براي بهبود دارد و در صورتي كه در كودكي به آن رسيدگي شود مي‌تواند به پيشرفت افراد كمك كند. برخي از كودكان به علت خجالتي بودن و گاهي كمبود اعتماد به نفس در دوست يابي و تعامل با بزرگترها دچار مشكلات بسياري مي شوند كه ممكن است در آينده نيز براي آنها دردسرساز شود. ويژگي‌هاي شخصيتي كودكان و مهارت‌هاي ارتباطي آن‌ها در بحث روانشناسي كودك جاي مي‌گيرد كه در ادامه راجع به اين مسئله توضيحات بيشتري ارائه داده‌ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان كودك خجالتي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : درمان كودك خجالتي | اجتماعي كردن كودك خجالتي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان كودك خجالتي،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۱:۰۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افزايش طول درمان افسردگي گاه بسياري افراد را از ادامه‌ي آن باز مي‌دارد. برخي نيز اصلا به دنبال درمان نرفته و باور دارند تنها براي مقابله با علائم افسردگي نياز به زمان دارند. اين در حالي است كه اختلال افسردگي از پتانسيل بالايي براي تبديل شدن به يك بيماري مادام العمر برخوردار است. افسردگي تنها خلق فرد را تحت تأثير قرار نمي دهد، به دنبال افسردگي در عملكرد اجتماعي، شغلي و تحصيلي افت شديدي رخ خواهد داد. شايد سرعت اين افت به قدري باشد كه كسي متوجه آن نشود. در واقع در چنين شرايطي فرد به بيماري مبتلاست كه به صورت پنهان زندگي او را تخريب مي‌كند. معمولا زماني كه نشانه‌هاي شديد افسردگي بهبود مي‌يابد، بيمار پيش از اتمام طول درمان از درمان خارج مي‌شود. در ادامه بيشتر درباره طول درمان افسردگي صحبت خواهيم كرد. توصيه مي‌كنيم پيش از آن مقاله افسردگي را مطالعه كنيد تا بيشتر با اين بيماري آشنا شويد.

براي دريافت مشاوره در زمينه طول دوره درمان افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: طول درمان افسردگي،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تربيت نوجوان يكي از چالش‌هايي است كه اغلب والدين با آن مواجه هستند و هنگام  مراجعه به روانشناس آن را مطرح مي‌كنند. در سنين نوجواني افراد اغلب دستخوش تغييرات جسماني و رواني مختلفي مي‌شوند كه باعث مي‌شود رفتارهاي متفاوتي را انجام دهند. پذيرش اين رفتارها براي  اكثر والدين دشوار است و نمي‌توانند به راحتي با آن‌ها سازگار شوند. به همين خاطر ممكن است كه ناخواسته در روش‌هاي تربيتي خود اشتباهاتي را مرتكب شوند. ما در اين مقاله تلاش كرده‌ايم تا با گردآوري اطلاعات مهم در زمينه تربيت نوجوان به شما كمك كنيم پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تربيت نوجوان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : تربيت نوجوان | نكات مهمي كه والدين بايد به آن توجه كنند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تربيت نوجوان،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آگاهي از تفاوت عشق بين زنان و مردان منجر به درك متقابل آن‌ها از يكديگر مي‌شود و مي‌تواند باعث ايجاد ارتباطي عاشقانه‌تر و صميمي‌تر ميان زوجين شود. مفهوم عشق، علاوه بر اينكه در هر فرد متفاوت است، بين زن و مرد نيز متفاوت است. بسياري از درگيري‌هاي زوجين در اين مورد، به دليل ناآگاهي هر جنس، از نحوه عاشق شدن و ابراز علاقه جنس مخالف خودش است. بسياري از زوجين با اين ادعا كه همسرشان دوستشان ندارد و عاشقشان نيست، پاي به جلسات مشاوره مي‌گذارند، در صورتي كه خيلي از آن‌ها از اين تفاوت‌ها آگاهي ندارند و مي‌خواهند همسرشان، مثل خودشان عشق خود را ابراز كند. علاوه بر اين مشاوره خانواده به شما كمك مي‌كند تا با درك متقابل از عشق يكديگر، به حل تعارضات بپردازيد. در اين مقاله سعي شده تفاوت‌هاي اصلي بين عشق زن و مرد را بررسي كنيم. 

براي دريافت مشاوره در زمينه تفاوت زن و مرد در عشق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : تفاوت عشق بين زنان و مردان

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با شروع دوره بلوغ، تغييرات جسماني و رواني دوران نوجواني آغاز مي‌شود. بلوغ جنسي دختران تغييراتي را در اندام‌هاي جنسي ايجاد مي‌كند. دختران پس از بلوغ جنسي توانايي توليد مثل پيدا خواهند كرد. با ترشح هورمون‌هاي جنسي اندام‌هاي جنسي شروع به رشد كرده و صفات ثانويه جنسي ظاهر مي‌شوند. اين تغييرات ظاهري و دروني چالش‌هايي را براي دختران به همراه دارد. در اين سنين دختران تمايل به ارتباط با جنس مخالف وابستگي احساسي زياد مي‌شود. با توجه به نقش فرهنگ، بلوغ جنسي و تمايلات همراه با آن، نگراني‌ها در نوجوان و والدين افزايش مي‌يابد. آگاهي از اين تغييرات به خانواده‌ها كمك مي‌كند تا در اين دوران حساس همراه نوجوان بوده و در اين راه او را ياري دهند. در اين مقاله به بررسي بلوغ جنسي دختران مي‌پردازيم. پيش از آن توصيه مي‌كنيم مقاله چالش هاي دوره نوجواني بخوانيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بلوغ جنسي دختران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بلوغ جنسي دختران،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۲:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اثرات رسانه بر تربيت فرزندان و نوجوانان از جانب خانواده‌ها امروزه تبديل به يك نگراني شديد شده است. بسياري از والدين براي دور كردن فرزندانشان از رسانه‌هاي مجازي تلاش‌هاي ناموفقي داشته‌اند. با پيشرفت علم و نياز روز افزون به اطلاعات فضاي مجازي، كودكان نيز به اين شبكه‌ها دسترسي پيدا مي‌كنند. از طرفي به دليل كامل نشدن رشد شناختي و توانايي‌هاي قضاوتي كودكان و نوجوانان، اين گروه از مخاطبان بيشتر در معرض خطرات ناشي از اثرات منفي رسانه‌ها قرار دارند. اما والدين مي‌توانند از روش‌هايي براي كنترل اثرات منفي رسانه‌ها استفاده كنند. مشاوره كودك به آن‌ها براي اتخاذ روش‌هاي مناسب كمك خواهد كرد. در اين مقاله به بررسي اثرات مثبت و منفي و ارائه راهكارهايي براي كنترل آن‌ها پرداخته‌ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه اثرات رسانه بر تربيت فرزندان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اثرات رسانه بر تربيت فرزندان و نوجوانان | اثرات مثبت و منفي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۴:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج با مرد بي پول طبيعتا براي هيچ دختري جذاب نيست. با اين حال عواملي نظير احساس عشق و علاقه، برخورداري از سطح بالاي فرهنگي، اجتماعي و اخلاقي باعث مي‌شود كه برخي از دختران مسائل مالي را ناديده بگيرند چرا كه احساس مي‌كنند چيزهاي ارزشمندتري را در ازاي آن به دست خواهند آورد. با اين حال ازدواج با مردي كه از وضعيت مالي خوبي برخوردار نيست با چالش‌ها و مشكلات خاصي همراه است كه اگر از قبل خود را براي آن‌ها آماده نكنيد ممكن است در آينده برايتان دردسرساز شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج با مرد بي پول مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج با مرد بي پول،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۸:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بهترين كتاب تربيت كودك كدام كتاب است؟ تا چه ميزان درباره انواع كتاب‌هاي تربيت كودك اطلاعات داريد؟ كودكي مهم‌ترين دوره زندگي است چرا كه اساس زندگي در اين دوره پايه گذاري مي‌شود و نقش والدين در شكل گيري خوب و بد اين دوره اهميت بسزايي دارد. اما اين كار چندان ساده نيست و به كمك و مهارت‌هاي اصولي نياز دارد. در دنياي امروز راه‌هاي بسيار زيادي براي كسب اطلاعات وجود دارد اما هنوز هم كتاب مطمئن‌ترين روش براي اين امر است. تحقيقات بسيار زيادي در زمينه تربيت كودكان انجام شده است كه مي‌توان نتايج آن‌ها را در كتاب‌هاي مختلف مطالعه كرد و در تربيت بهتر كودك از آن‌ها كمك گرفت. در ادامه مقاله به بررسي بهترين كتاب تربيت كودك مي‌پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه بهترين كتاب تربيت كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بهترين كتاب تربيت كودك | آشنايي با انواع بهترين كتاب‌هاي تربيت كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بهترين كتاب تربيت كودك،
موضوع:
[ ۱ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۳:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر