مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي تبريز كجا است؟ بسياري از شهروندان ساكن در تبريز براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي در تبريز عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي تبريز مي باشد. 

براي دريافت مشاوره در زمينههاي مختلف روانشناسي يا كسب اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي تبريز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي تبريز

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي تبريز آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي تبريز آدرس مركز مشاوره رواشناسي تبريز
مركز مشاوره روانشناسي الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز – الهام: تبريز ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي رشد تبريز آدرس مركز مشاوره رشد تبريز: تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي شمس آدرس مركز مشاوره شمس: تبريز ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي صدرا آدرس مركز مشاوره صدرا: تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B

براي آگاهي از بهترين كلينك هاي مشاوره روانشناسي تبريز مي توانيد با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

مركز مشاوره روانشناسي تبريز هنر زندگي

مركز مشاوره هنر زندگي در تبريز ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره حامي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي در تبريز مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد.

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر كشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه ها و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم ساكن در تبريز باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مركز مشاوره روانشناسي تبريز حضوري

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مراكز و كلينيك هاي مشاوره روانشناسي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز حامي هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند.

شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره تبريز به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم تبريز اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

از جمله مزاياي مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت  :

 • ارائه خدمات مشاوره روانشناسي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت
 • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
 • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان تبريز و شهر تبريز
 • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
 • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
 • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آن
 • دريافت مشاوره حضوري از مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در صورت نياز

خدمات مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي

از جمله خدمات مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره خانواده مي توان به اختلافات و مشكلات خانوادگي ، مشكلات زوجين ، مشكلات فرزندان و والدين و ... براي داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجين بايد قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشكال آن افزايش دهند و اطلاعات كافي در زمينه هاي مختلف مانند انگيزه ي ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنايي و دوستي هاي قبل از ازدواج ، نحوه صحيح رابطه در دوران عقد و ازدواج و ... به دست آورند و مهارت هاي لازم براي ازدواج را بياموزند.

مشاوره كودك : از جمله مهمترين مسائل موجود در زمينه كودك مي توان به رشد كودك در سنين مختلف ، مشكلات كودكان ، تربيت كودك و ... اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خيانت : زوجين در زمان مواجه شدن با مشكل بايد قبل از هر اقدامي شرايط را به درستي و به دور از شتاب زدگي مورد بررسي قرار دهند از جمله مهمترين زمينه ها در اين زمينه مي توان به علائم و نشانه هاي خيانت، خيانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و ... اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسياري از افراد در زمينه برقراري ارتباط با جنس مخالف خود با مشكل مواجه هستند؛ كه با كسب مهارت هايي مي توانند اين مشكل را برطرف كنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممكن است با مسائل مختلفي مانند شكست عشقي مواجه هستند و نياز است تا نحوه درمان شكست عشقي و بازگشت به زندگي بعد از شكست عشقي را بياموزند.

مشاوره جنسي : رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه بايد تمامي زوجين در مورد آن آموزش ببينند. عدم آموزش صحيح زوجين سبب به وجود آمدن نارضايتي آنان شده از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در اين زمينه مي توان به زود انزالي ، درمان زودانزالي ، مشكل اختلال نعوظ، بي ميلي جنسي و ... اشاره داشت. توصيه مي كنيم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشكلات جنسي در زمينه اختلالات جنسي نيز افزايش دهيد.

مشاوره ترك اعتياد : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره ترك اعتياد مي توان به نشانه ها و علائم اعتياد به مواد مخدر ، تست اعتياد ، ترك اعتياد و ... اشاره داشت.

مشاوره افسردگي : تشخيص علائم افسردگي ، درمان افسردگي و كسب اطلاعات در زمينه داور هاي ضد افسردگي از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه افسردگي مي باشد.

مشاوره فردي : مسائلي همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبيا ، حملات پانيك ، وسواس فكري عملي ، اختلال دو قطبي ، درمان وسواس ، كنترل خشم  و خودكشي ... در اين زمينه مطرح مي گردند.

اختلالات شخصيت : اختلالات شخصيت و نحوه درمان اختلالات شخيصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسياري از جنبه هاي زندگي مانند ازدواج، اشتغال و ... مي باشد.

مشاوره تحصيلي : يكي از مسائل بسيار مهم براي بسياري از دانش آموزان براي يافتن استعداد و انتخاب رشته صحيح كنكور مي باشد.

مشاوره شغلي : دريافت مشاوره شغلي به شما كمك مي كند تا با يافتن استعداد ها و مهارت هايتان بهترين شغل را براي خود انتخاب كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينههاي مختلف روانشناسي يا كسب اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي تبريز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي تبريز

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان مركز تهران هستيد، بهتر است قبل از تصميم گيري علاوه بر مكان‌ قرارگيري آن‌ها، به امكانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه هاي روزانه و...  دقت كنيد. سالمندي دوره بسيار سخت و حساسي است و به دليل شرايط جسمي و روحي خاص زنان و مردان مسن، نگهداري از آنان در خانه كار راحتي نيست. از طرف ديگر سپردن والدين مسن به خانه سالمندان تصميم بسيار سخت و پرچالشي است چرا كه هم والدين و هم فرزندان به يكديگر وابسته هستند و هيچ يك علاقه‌اي به جدايي ندارند، برخوردهاي منفي اطرافيان اين تصميم گيري را سخت‌تر نيز مي‌كند. در ادامه مقاله به بررسي كامل خانه سالمندان و مزايا و معايب آن مي‌پردازيم. پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه آدرس خانه سالمندان مركز تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : آدرس خانه سالمندان مركز تهران
 

 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | دوره سالمندي و اهميت آن

سالمندي يك دوره بسيار حساس در زندگي افراد است كه طي آن توانايي فرد كاهش مي‌يابد و در برابر بيماري‌هاي جسمي و رواني آسيب پذيرتر مي‌شود. براي مثال سالمندان مبتلا به آلزايمر امكان مراقبت از خود را ندارند و مراقبان آن‌ها نيز دچار فشار رواني و مشكلات زيادي مي‌شوند و ممكن است كه نتوانند ارتباط عاطفي خوبي با آن‌ها برقرار كنند. ارتباط عاطفي با افراد سالمند از اهميت بسيار زيادي برخوردار است و در صورتي كه فرد مسن مدت زيادي تنها بماند، دچار افسردگي مي‌شود. به همين دليل لازم است كه براي سالمندان يك محيط امن و رضايت بخش فراهم شود.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه خانه سالمندان كليك كنيد.

 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران

مركز نگهداري سالمندان حضرت مريم خيابان جمهوري - روبروي سينما حافظ - كوچه عليپور كرمي - پلاك 33
آدرس خانه سالمندان مركز تهران | مركز نگهداري سالمندان توحيد ميدان توحيد - نصرت غربي - بعد از سه راه خوش - نبش زاهدي - پلاك 137
مركز نگهداري سالمندان چيلويانس خيابان سيدجمال الدين اسدآبادي - خيابان 21 - خيابان شهيد اميرتهراني - پلاك 32
مركز نگهداري سالمندان ارتودوكس روس خيابان شهيد دكتر مفتح - كوچه عطارد - پلاك 2
مركز نگهداري سالمندان زرتشتي خيابان استاد نجات الهي - خيابان اراك - پلاك 13
مركز نگهداري سالمندان سوسه مايريك خيابان بهارشيراز - كوچه لواساني - پلاك 4
آدرس خانه سالمندان مركز تهران | مركز نگهداري سالمندان كمال  ميدان هفت تير- خيابان بهار شمالي - كوچه طباطبايي - بن بست فيروزآبادي - پلاك1
مركز نگهداري سالمندان همراز زندگي ميدان فاطمي - ابتداي خيابان جويبار - كوچه ميرهادي شرقي -  پلاك 23 - واحد 15
مركز نگهداري سالمندان پيام عاطفه خيابان مطهري- مقابل خيابان اميراتابك- س نقش طاووس- واحد ۲
مركز نگهداري سالمندان ياران عاطفه

خيابان طالقاني - چهارراه ملك‌ الشعراء - قسمت شمالي چهارراه - ايران يك - طبقه دوم- واحد 1

مركز نگهداري سالمندان كهريزك – مركزي

ابتداي مفتح شمالي – ابتداي خيابان شهيد ملايري پور – پلاك 106

مركز نگهداري سالمندان كهريزك – ش. 5

خيابان جمهوري – بين خيابان گلشن و باستان – نبش كوچه نوري – پلاك 654

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | مركز نگهداري سالمندان دوستي

خيابان كارگر جنوبي- بعد از تقاطع خيابان جمهوري- كوچه ايرم- پلاك 8 - واحد 13

مركز نگهداري سالمندان آيت اله اشرفي اصفهاني

خيابان انقلاب - پيچ شميران - توانبخشي آيت اله اشرفي اصفهاني

مركز نگهداري سالمندان سوسه مايريك (مادر)

خيابان بهار شيراز- كوچه لواساني- پلاك 4

 

نگهداري از سالمند در خانه سالمندان

در بسياري از مواقع، شرايط جسمي سالمند به صورتي است كه امكان مراقبت صحيح از او در خانه وجود ندارد و به همين دليل سپردن او به خانه سالمندان، بهترين كار براي كمك به شرايط جسمي‌اش مي‌باشد. اكثر افراد اطلاع دقيقي در مورد نگهداري صحيح از سالمندان ندارند و به همين دليل نمي‌توانند مراقبت‌هاي ويژه مربوط به سالمند خود را انجام دهند. پس اگر شرايط نگهداري از سالمند در خانه را نداريد، او را به خانه سالمندان ببريد تا با خدمات شبانه روزي و مراقبت‌هاي موثر، سلامت جسمي‌شان بهبود يابد. 
 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | معرفي خانه سالمندان

دليل اصلي تاسيس خانه‌هاي سالمندان، افزايش سطح سلامت و بهبود كيفيت زندگي افراد سالمند است. اين مراكز زير نظر سازمان بهزيستي مي‌باشند و وظيفه دارند كه شرايط و امكانات لازم براي زندگي ايده آل افراد سالمند را فراهم كنند. امكانات پزشكي و توانبخشي موجود در اين مراكز، زمينه را براي بهبود سريع‌تر سالمندان فراهم مي‌كند و آن‌ها مي‌توانند هرچه سريع‌تر بهبود يابند و به خانه‌هاي خود بازگردند. 

براي آشنايي بيشتر در زمينه چالش هاي سالمندي كليك كنيد.
 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | انواع خدمات در خانه سالمندان

اكثر آسايشگاه‌هاي سالمندان داراي امكانات رفاهي كافي و مجهزي هستند و كادر حرفه‌اي و آموزش ديده‌اي دارند كه وظيفه‌شان رسيدگي به موقع، منظم و بي‌دغدغه به سالمندان است. از ديگر خدمات و امكانات آسايشگاه سالمندان، مي‎توان به موارد زير اشاره كرد.

_ امكان اقامت دائم و موقت
_ تغذيه صحيح و مناسب با سلامت فرد
_ خدمات پزشكي
_ خدمات پرستاري
_ خدمات توانبخشي و فيزيوتراپي
_ خدمات تفريحي
_ كار درماني و گفتاردرماني
و ....
 

مزاياي خانه سالمندان

در خانه سالمندان، پزشكان و متخصصان حرفه‌اي فعاليت مي‌كنند كه سالمندان را از نظر پزشكي نظر دارند و در صورت بروز مشكل، مداخله پزشكي مي‌كنند. همچنين به دليل مراقبت‌هاي پزشكي روزانه، از بروز بيماري‌هاي جديد در سالمندان جلوگيري مي‌شود و هرچه زودتر سلامت خود را به دست مي‌آورند. از طرف ديگر، افراد سالمند در اين مراكز با سالمندان هم سن خود ارتباط برقرار مي‌كنند و به اين نحو، تنهايي و اوقات فراغت خود را پر مي‌كنند. نگهداري از فرد سالمندي كه شرايط جسمي خوبي ندارد، براي اطرافيان و براي خود فرد بسيار سخت است. افراد در خانه سالمندان تحت مراقبت پزشكي ويژه قرار مي‌گيرند و با بهبود حال جسمي، به خانه و نزد فرزندان خود برمي‌گردند. 
 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | معايب خانه سالمندان

به طور معمول، سالمندان به دليل شرايط جسمي و روحي و كاهش استقلال شان، دچار افسردگي مي‌شوند و در صورت رفتن به خانه سالمندان، از فرزندانشان دورتر شده و افسردگي شان شديدتر مي‌شود. زندگي در خانه سالمندان عادي و روتين است و باعث مي‌شود كه روحيه آن‌ها مختل شود. دلتنگي و دوري از فرزندان براي سالمندان مناسب نيست پس اگر قصد داريد كه والدين خود را به خانه سالمندان بسپاريد، حتما به ديدار آن‌ها برويد و اجازه ندهيد كه احساس دلتنگي كنند و اين طور فكر كنند كه شما آن‌ها را فراموش كرده‌ايد. اميد به زندگي و روحيه بالا از مهم ترين عوامل تاثيرگذار در حال جسمي و روحي سالمندان است.

براي شناخت بيشتر در زمينه علائم افسردگي و درمان افسردگي كليك كنيد.
 

آدرس خانه سالمندان مركز تهران | استانداردهاي لازم براي خانه سالمندان

به طور كلي مراكز خصوصي نسبت به مراكز دولتي و خيريه‌ها از سطح استاندارد بالاتري برخوردار هستند و امكانات رفاهي بيشتري دارند. البته استاندارد كلي براي آسايشگاه سالمندان را بهزيستي مشخص مي‌كند و همه مراكز بايد اين استانداردها را رعايت كنند. استانداردهاي كلي در خانه سالمندان شامل موارد زير مي‌باشد.

_ كادر پزشكي و پرستاري حرفه‌اي
_ خدمات روان درماني
_ داشتن برنامه‌هاي تفريحي در محيط آسايشگاه
_ شرايط محيطي تميز و مناسب
_ داشتن آسانسور براي جابجايي سالمندان
و...
 

چگونه والدين سالمند را براي رفتن به خانه سالمندان قانع كنيم؟

براي اينكه فرد مسن در خانه سالمندان اذيت نشود، لازم است كه حتما او را قانع كرده تا با رضايت خود به آن جا برود. با والد ميانسال خود صحبت كنيد و به ايشان اطمينان دهيد كه اين كار به معني بي‌علاقگي شما به او نيست و شما مي‌خواهيد كه بهترين شرايط را براي مراقبت از او فراهم كنيد تا هرچه سريع‌تر بهبود يابد و با سلامت بيشتري نزد شما برگردد. اگر او را بدون رضايت به خانه سالمندان بفرستيد، شرايط بسيار سختي را برايش به وجود مي‌آوريد و ممكن است اين تفكر در او به وجود بيايد كه شما قدرنشناس و ناسپاس هستيد. اگر هم به او قول ديدار مداوم را مي‌دهيد، حتما به وعده خود پايبند باشيد و نگذاريد احساس كند كه فراموش شده است.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه آدرس خانه سالمندان مركز تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : آدرس خانه سالمندان مركز تهران

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اگر به دنبال آدرس خانه سالمندان غرب تهران هستيد، بهتر است قبل از تصميم گيري علاوه بر مكان‌ قرارگيري آن‌ها، به امكانات، نحوه برخورد پرسنل، برنامه هاي روزانه و...  دقت كنيد. سالمندي دوره بسيار سخت و حساسي است و به دليل شرايط جسمي و روحي خاص زنان و مردان مسن، نگهداري از آنان در خانه كار راحتي نيست. از طرف ديگر سپردن والدين مسن به خانه سالمندان تصميم بسيار سخت و پرچالشي است چرا كه هم والدين و هم فرزندان به يكديگر وابسته هستند و هيچ يك علاقه‌اي به جدايي ندارند، برخوردهاي منفي اطرافيان اين تصميم گيري را سخت‌تر نيز مي‌كند. در ادامه مقاله به بررسي كامل خانه سالمندان و مزايا و معايب آن مي‌پردازيم. پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه آدرس خانه سالمندان غرب تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.
 

منبع : آدرس خانه سالمندان غرب تهران

 

 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران | دوره سالمندي و اهميت آن

سالمندي يك دوره بسيار حساس در زندگي افراد است كه طي آن توانايي فرد كاهش مي‌يابد و در برابر بيماري‌هاي جسمي و رواني آسيب پذيرتر مي‌شود. براي مثال سالمندان مبتلا به آلزايمر امكان مراقبت از خود را ندارند و مراقبان آن‌ها نيز دچار فشار رواني و مشكلات زيادي مي‌شوند و ممكن است كه نتوانند ارتباط عاطفي خوبي با آن‌ها برقرار كنند. ارتباط عاطفي با افراد سالمند از اهميت بسيار زيادي برخوردار است و در صورتي كه فرد مسن مدت زيادي تنها بماند، دچار افسردگي مي‌شود. به همين دليل لازم است كه براي سالمندان يك محيط امن و رضايت بخش فراهم شود.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه خانه سالمندان كليك كنيد.

 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران

مركز نگهداري سالمندان آريا

چندار ـ خيابان شنده ـ خيابان آردهه ـ  بعد از فرآورده هاي لبني پاكبان

مركز نگهداري سالمندان  ابن سينا تهرانسر - بلوار لاله - پلاك 175
مركز نگهداري سالمندان خجسته مهرشهر - بلوار شهرداري - نبش خيابان 304 - پلاك 143
آدرس خانه سالمندان غرب تهران | كهريزك – ش. 11 اكباتان - فاز دوم - مركز تجاري گل ها - شماره 25 جنوبي - طبقه همكف
مركز نگهداري سالمندان صالحين خيابان آيت كاشاني - ميدان نور - خيابان ستاري - خيابان پيامبرشرقي - پلاك 70
مركز نگهداري سالمندان فاطميه خط سوم حصار كرج - بعد از مسجد امام رضا (ع)
مركز نگهداري سالمندان نگار خيابان ستارخان - خيابان شادمان - كوچه فعالي - پلاك 3
مركز نگهداري سالمندان نورا بلوار فردوس شرق - خيابان حسن اباد - كوچه نهم - پلاك۳
مركز نگهداري سالمندان فريماه جاده ملارد - به سمت شهريار - نرسيده به تالار نارنجستان - كوچه باغ - قطعه دوم
آدرس خانه سالمندان غرب تهران | مركز نگهداري سالمندان ياس خيابان ستارخان - داخل نيروگاه برق آلستوم - مركز ياس
مركز نگهداري سالمندان بانوان نيكوكار خيابان ولي عصر - نرسيده به ميدان تجريش - باغ فردوس - كوچه ستاره - پلاك 1

نگهداري از سالمند در خانه سالمندان

در بسياري از مواقع، شرايط جسمي سالمند به صورتي است كه امكان مراقبت صحيح از او در خانه وجود ندارد و به همين دليل سپردن او به خانه سالمندان، بهترين كار براي كمك به شرايط جسمي‌اش مي‌باشد. اكثر افراد اطلاع دقيقي در مورد نگهداري صحيح از سالمندان ندارند و به همين دليل نمي‌توانند مراقبت‌هاي ويژه مربوط به سالمند خود را انجام دهند. پس اگر شرايط نگهداري از سالمند در خانه را نداريد، او را به خانه سالمندان ببريد تا با خدمات شبانه روزي و مراقبت‌هاي موثر، سلامت جسمي‌شان بهبود يابد. 
 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران | معرفي خانه سالمندان

دليل اصلي تاسيس خانه‌هاي سالمندان، افزايش سطح سلامت و بهبود كيفيت زندگي افراد سالمند است. اين مراكز زير نظر سازمان بهزيستي مي‌باشند و وظيفه دارند كه شرايط و امكانات لازم براي زندگي ايده آل افراد سالمند را فراهم كنند. امكانات پزشكي و توانبخشي موجود در اين مراكز، زمينه را براي بهبود سريع‌تر سالمندان فراهم مي‌كند و آن‌ها مي‌توانند هرچه سريع‌تر بهبود يابند و به خانه‌هاي خود بازگردند. 

براي آشنايي بيشتر در زمينه چالش هاي سالمندي كليك كنيد.
 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران | انواع خدمات در خانه سالمندان

اكثر آسايشگاه‌هاي سالمندان داراي امكانات رفاهي كافي و مجهزي هستند و كادر حرفه‌اي و آموزش ديده‌اي دارند كه وظيفه‌شان رسيدگي به موقع، منظم و بي‌دغدغه به سالمندان است. از ديگر خدمات و امكانات آسايشگاه سالمندان، مي‎توان به موارد زير اشاره كرد.

_ امكان اقامت دائم و موقت
_ تغذيه صحيح و مناسب با سلامت فرد
_ خدمات پزشكي
_ خدمات پرستاري
_ خدمات توانبخشي و فيزيوتراپي
_ خدمات تفريحي
_ كار درماني و گفتاردرماني
و ....
 

مزاياي خانه سالمندان

در خانه سالمندان، پزشكان و متخصصان حرفه‌اي فعاليت مي‌كنند كه سالمندان را از نظر پزشكي نظر دارند و در صورت بروز مشكل، مداخله پزشكي مي‌كنند. همچنين به دليل مراقبت‌هاي پزشكي روزانه، از بروز بيماري‌هاي جديد در سالمندان جلوگيري مي‌شود و هرچه زودتر سلامت خود را به دست مي‌آورند. از طرف ديگر، افراد سالمند در اين مراكز با سالمندان هم سن خود ارتباط برقرار مي‌كنند و به اين نحو، تنهايي و اوقات فراغت خود را پر مي‌كنند. نگهداري از فرد سالمندي كه شرايط جسمي خوبي ندارد، براي اطرافيان و براي خود فرد بسيار سخت است. افراد در خانه سالمندان تحت مراقبت پزشكي ويژه قرار مي‌گيرند و با بهبود حال جسمي، به خانه و نزد فرزندان خود برمي‌گردند. 
 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران | معايب خانه سالمندان

به طور معمول، سالمندان به دليل شرايط جسمي و روحي و كاهش استقلال شان، دچار افسردگي مي‌شوند و در صورت رفتن به خانه سالمندان، از فرزندانشان دورتر شده و افسردگي شان شديدتر مي‌شود. زندگي در خانه سالمندان عادي و روتين است و باعث مي‌شود كه روحيه آن‌ها مختل شود. دلتنگي و دوري از فرزندان براي سالمندان مناسب نيست پس اگر قصد داريد كه والدين خود را به خانه سالمندان بسپاريد، حتما به ديدار آن‌ها برويد و اجازه ندهيد كه احساس دلتنگي كنند و اين طور فكر كنند كه شما آن‌ها را فراموش كرده‌ايد. اميد به زندگي و روحيه بالا از مهم ترين عوامل تاثيرگذار در حال جسمي و روحي سالمندان است.

براي شناخت بيشتر در زمينه علائم افسردگي و درمان افسردگي كليك كنيد.
 

آدرس خانه سالمندان غرب تهران | استانداردهاي لازم براي خانه سالمندان

به طور كلي مراكز خصوصي نسبت به مراكز دولتي و خيريه‌ها از سطح استاندارد بالاتري برخوردار هستند و امكانات رفاهي بيشتري دارند. البته استاندارد كلي براي آسايشگاه سالمندان را بهزيستي مشخص مي‌كند و همه مراكز بايد اين استانداردها را رعايت كنند. استانداردهاي كلي در خانه سالمندان شامل موارد زير مي‌باشد.

_ كادر پزشكي و پرستاري حرفه‌اي
_ خدمات روان درماني
_ داشتن برنامه‌هاي تفريحي در محيط آسايشگاه
_ شرايط محيطي تميز و مناسب
_ داشتن آسانسور براي جابجايي سالمندان
و...
 

چگونه والدين سالمند را براي رفتن به خانه سالمندان قانع كنيم؟

براي اينكه فرد مسن در خانه سالمندان اذيت نشود، لازم است كه حتما او را قانع كرده تا با رضايت خود به آن جا برود. با والد ميانسال خود صحبت كنيد و به ايشان اطمينان دهيد كه اين كار به معني بي‌علاقگي شما به او نيست و شما مي‌خواهيد كه بهترين شرايط را براي مراقبت از او فراهم كنيد تا هرچه سريع‌تر بهبود يابد و با سلامت بيشتري نزد شما برگردد. اگر او را بدون رضايت به خانه سالمندان بفرستيد، شرايط بسيار سختي را برايش به وجود مي‌آوريد و ممكن است اين تفكر در او به وجود بيايد كه شما قدرنشناس و ناسپاس هستيد. اگر هم به او قول ديدار مداوم را مي‌دهيد، حتما به وعده خود پايبند باشيد و نگذاريد احساس كند كه فراموش شده است.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه خانه سالمندان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : آدرس خانه سالمندان غرب تهران

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يائسگي يا دوران زادبس دوراني از زندگي زنان مي‌باشد كه در آن باروري و قاعدگي تمام شده و فرد ديگر قادر به فرزندآوري نيست. يائسگي معمولا در يك ميانگين سني خاص رخ مي‌دهد و با ايجاد علائمي در فرد، باعث به وجود آمدن مشكلاتي مي‌شود. اين علائم شامل مسائل جسماني و رواني است كه اگر فرد با پزشك خود مشورت كرده، نكات خاصي را رعايت كند و به سلامت شخصي خود توجه كند، مي‌تواند با آرامش از اين دوره زندگي رد شود. بنابراين در ادامه مطلب به بررسي اين دوران و راه‌هاي جلوگيري از آن خواهيم پرداخت. همچنين مشاوره جنسي در اين زمينه نيز مي‌تواند به شما كمك كننده باشد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه كنار آمدن با بحران هاي ميانسالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : يائسگي

 

يائسگي

يائسگي به دوراني در زندگي زنان گفته مي‌شود كه قاعدگي براي هميشه تمام مي شود و زنان ديگر قادر به فرزندآوري نيستند. معمولا بين 49 تا 52 سالگي رخ مي‌دهد و زماني فرد را يائسه حساب مي‌كنند كه به مدت يك سال دچار خون ريزي نشده باشد و سطح هورمون‌هاي خاصي كاهش پيدا كرده باشد.

از نام‌هاي ديگري كه به اين دوران از زندگي خانم‌ها اطلاق مي‌شود، مي‌توان به منوپاز اشاره كرد. اخيرا فرهنگستان زبان و ادب فارسي، كلمه (زادبس) را معرفي كرده است كه به نظر جايگزين مناسب‌تري براي يائسگي مي‌باشد. زادبس به اين اشاره مي‌كند كه مهم‌ترين تفاوت زندگي زنان با قبل، تمام شدن دوران باروري است ولي كلمه يائسگي نشان دهنده افسردگي و نااميدي يك زن در اين مرحله از زندگي مي‌باشد.

قبل از شروع يائسگي معمولا قاعدگي نامنظم مي‌شود. اين نامنظمي مي‌تواند به شكل كوتاه شدن يا طولاني شدن دوره يا سنگين‌تر شدن و سبك‌تر شدن نسبت به قبل باشد.

 

علائم و نشانه‌هاي يائسگي

زنان در طول اين دوره تغييرات جسماني و رواني زيادي نشان مي‌دهند. به جز نامنظم شدن قاعدگي نشانه جسماني ديگري كه معمولا تجربه مي‌كنند، گُرگرفتگي است. گرگرفتگي به علت افزايش جريان خون در مناطق خاصي به وجود مي‌آيد. اين علامت در افراد مختلف با ميزان و شدت مختلف تجربه مي‌شود. يائسگي ممكن است اختلالاتي در خواب شبانه ايجاد كند. فرد هنگام خواب ناگهان دچار گرگرفتگي مي‌شود و با تعريق از خواب برمي‌خيزد. در ادامه به تفكيك علائم و نشانه‌هاي دوران زادبس اشاره كرده ايم.

علائم جسماني

از جمله علائم جسماني شايع شامل موارد زير است.

 • كمبود انرژي
 • درد و خشكي مفاصل
 • درد در ناحيه پشت و كمر
 • كوچك شدن و درد سينه
 • تپش قلب
 • سردرد و سرگيجه
 • خشكي پوست
 • افزايش وزن
 • بي‌اختياري ادرار

علائم رواني

علائم رواني شايع در اين دوره شامل اضطراب و استرس، حافظه ضعيف، ناتواني در تمركز بر  امور، خلق پايين و افسرده، زودرنجي و كج خلقي، تغييرات و نوسان‌هاي خلقي مي‌‌باشد.
 

مدت زمان يائسگي

در واقع علائم در چند مرحله بروز مي‌كنند. علائم پيش يائسگي تقريبا از 4 سال قبل شروع شده و نهايتا هنگامي كه قاعدگي قطع شود فرد يائسه مي‌شود. يائسگي تقريبا يك سال به طول مي‌انجامد و بعد از آن دوران پس از يائسگي شروع مي‌شود كه علائم از بين مي‌رود و فرد به حالت عادي باز مي‌گردد.

 

رابطه جنسي در يائسگي

يائسگي ممكن است با علائم و مشكلاتي كه ايجاد مي‌كند رابطه جنسي فرد را تحت تاثير قرار دهد. در همان دوراني كه يائسگي شروع شده است، يكي از علائم رواني به وجود آمده، كمبود ميل جنسي زنان مي‌باشد.

علاوه بر اين احساس رواني در مورد كم شدن ميل جنسي، به علت تغييرات فيزيولوژيك ميزان رطوبت و ترشحات واژن كم مي‌شود. اين امر خود باعث سخت شدن رابطه جنسي و درد دخول مي‌شود. آشنايي با بدن زن به مردان اين امكان را مي‌دهد تا در اين زمان‌ها درك بهتري از وضعيت شريك جنسي‌شان داشته باشند.

يكي از مشكلاتي كه ممكن است در حين يائسگي براي رابطه جنسي پيش بيايد، آتروفي واژن و افتادگي عضلات كف لگن مي‌باشد. در واقع غشاء فرج زن، واژن، گردنه و مجراي بيروني ادرار نازك مي‌شود و انعطاف پذيري و ارتجاع ناحيه واژن كم مي‌گردد. شناخت بدن همسر به زوجين كمك مي‌كند تا از ديگر انواع روابط در اين دوران لذت ببرند. براي خواندن مقاله شناخت بدن همسر كليك كنيد.

 

علل يائسگي

يائسگي به عنوان بخشي از روند طبيعي زندگي رخ مي‌دهد و همچنين ممكن است به علت شرايط خاص پزشكي بر فرد تحميل شود. اين علل شامل شيمي درماني، راديوتراپي، خارج كردن تخمدان‌ها، خارج كردن رحم يا موارد ديگر مي‌شود.

علت اصلي يائسگي بالا رفتن سن مي‌باشد كه معمولا بين 49 تا 52 سالگي زنان توانايي باروري خود را از دست مي‌دهند. گاهي اوقات برخي زنان قبل از سن 40 سالگي دوره قاعدگي و در نتيجه باروري شان تمام مي‌شود كه در اين صورت شاهد يائسگي زود هنگام هستيم. براي اطلاع از بحران 40 سالگي كليك كنيد.

 

توصيه‌هايي براي بهبود علائم و نشانه‌ها در يائسگي

در طي دوران يائسگي زنان با مراقبت‌هايي كه از خود مي‌كنند مي‌توانند شدت علائم و نشانه‌ها را كنترل كنند و اين دوران را با آرامش بيشتري طي نمايند.

 • اول از همه اينكه با پزشكتان مشورت كنيد. گاهي اوقات هورمون درماني راه حل مناسبي براي كاهش نشانه‌هاي جسماني مي‌باشد و به شما كمك شاياني مي‌كند.
 • از خوردن غذاهاي محرك كه باعث گرگرفتگي مي‌شوند بپرهيزيد. مثلا غذاهايي با مقدار فلفل زياد و مشروبات حاوي الكل موجب تشديد اين وضعيت مي‌شوند.
 • ميزان كافئين مصرفي خود را كاهش دهيد. به ويژه قبل از خواب از خوردن قهوه و ساير مواد حاوي كافئين بپرهيزيد.
 • براي اينكه شب راحت‌تر بخوابيد، در طول روز از خوابيدن بپرهيزيد و هنگام خواب از پتوهاي سنگين و اتاق‌هاي گرم دوري كنيد.
 • اگر رابطه جنسي برايتان دردناك شده از روان كننده‌هايي كه در داروخانه‌ها موجود مي‌باشد، استفاده كنيد. اگر درد شما شديد مي‌باشد با پزشكتان مشورت كنيد.
 • در دوره يائسگي سعي كنيد در محيط هايي قرار بگيريد كه آرامش رواني بيشتري داشته باشيد. استرس و اضطراب‌هاي محيطي مي‌توانند موجب شديدتر شدن نشانه‌هاي روحي و جسمي شوند.
 • به ورزش بپردازيد و به بهداشت و سلامت روان خود اهميت دهيد.
 • يك رژيم غذايي مناسب مي‌تواند به شما كمك كند از اضافه وزن جلوگيري كنيد و وضعيت جسماني مطلوبتان را حفظ كنيد.

اگر با وجود آگاهي و انجام اقداماتي هنوز هم احساسي از ناراحتي و ياس در شما وجود دارد، بهتر است با دريافت مشاوره روانشناسي در اين زمينه براي بهبودي اقدام نماييد.
 

سوالات متداول

چه‌چيز باعث تغييرات احساسي در دوران يائسگي مي‌شود؟

تغيير ميزان هورمون‌ها ممكن است باعث شود تا احساس عصبانيت، تحريك‌پذيري و يا خستگي شديد پيدا كنيد. البته اين علائم ممكن است در ارتباط با ساير نشانه‌هاي يائسگي مانند كمبود خواب نيز باشند.

تأثير يائسگي بر زندگي جنسي فرد چيست؟

بعضي از زنان در نزديكي يائسگي و بعد از آن ميل جنسي‌شان كاهش مي‌يابد. كاهش هورمون‌ها ممكن است باعث كاهش ميل جنسي شود. همچنين يائسگي بر توانايي زن در رسيدن به اوج لذت جنسي (ارگاسم) نيز تأثير گذاشته و يا زمان رسيدن به آن را طولاني‌تر مي‌كند.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه كنار آمدن با بحران هاي ميانسالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : يائسگي

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: يائسگي،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

 يادگيري زبان انگليسي ممكن است براي خيلي‌ها دشوار به نظر برسد. آموزش زبان انگليسي مانند هر آموزشي نياز به تلاش و صرف وقت كافي دارد، ياد گرفتن زبان انگليسي هم چالش‌هاي خاص خودش را داشته و نياز به تمرين و تكرار دارد. احتمالا شما هم مانند بسياري از كساني كه به دنبال يادگيري زبان هستند مي‌خواهيد بدانيد كه بهترين روش يادگيري زبان انگليسي چيست، راه‌هايي وجود دارد كه مي‌توان اين مراحل را سريع‌تر و آسان‌تر پشت سر گذاشت كه در اين مقاله به بررسي آن‌ها مي‌پردازيم.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره تحصيلي و يادگيري زبان انگليسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : بهترين روش يادگيري زبان انگليسي

 

 

مهارت‌هاي اصلي در يادگيري زبان انگليسي زبان

آموزش زبان انگليسي از چهار مهارت اصلي تشكيل شده است. مهارت‌هاي شنيدن، خواندن، نوشتن و صحبت كردن. براساس موقعيتي كه با آن رو به رو مي‌شويد يا دليلي كه براي يادگيري زبان داريد ممكن است يكي از اين حوزه‌ها بيشتر برايتان اهميت داشته باشد. به عنوان مثال اگر تاجري هستيد كه به كشورهاي ديگر سفر مي‌كنيد به احتمال زياد صحبت كردن برايتان مهم‌تر است يا اگر خود را براي كنكور آماده مي‌كنيد شايد خواندن و درك مطلب برايتان اولويت داشته باشد. علاوه بر اين ممكن است شما در يكي از مهارت‌ها استعداد بيشتري داشته باشيد و در حوزه ديگر عملكرد ضعيف تري داشته باشيد. با در نظر گرفتن اين عوامل مي‌توانيد تصميم بگيريد روي كدام مهارت بيشتر كار كنيد.

 

يادگيري و آموزش زبان انگليسي

سعي كنيد ساعاتي از شبانه روز را به يادگيري زبان بپردازيد كه بيشترين بازدهي را داريد و پرانرژي هستيد. داشتن پشتكار اهميت زيادي دارد. داشتن انگيزه براي رسيدن به موفقيت لازم است پس براي انگيزه دادن به خودتان به توانايي‌ها و قابليت‌هايي فكر كنيد كه بعد از يادگيري زبان به دست مي‌آوريد و اين كه چه تغييرات مثبتي در زندگي شما ايجاد مي‌شود. پيشنهاد مي‌كنيم براي اطلاع از روش هاي صحيح درس خواندن كليك كنيد.

در يادگيري زبان تنوع داشته باشيد در غير اين صورت حتي اگر علاقه زيادي داشته باشيد به زودي خسته مي‌شويد. مثلا يك روز را فقط به يادگيري گرامر اختصاص بدهيد و يا فقط لغات بخوانيد. يك روز هم لغت، گرامر و هم مكالمه را به صورت هم زمان ياد بگيريد به گونه اي كه براي خودتان هم جذاب باشد. راهكارهاي زير در آموزش زبان انگيسي بسيار مؤثر هستند.

1- يادگيري زبان انگليسي با شركت در بحث آزاد

با دوستان خود كه به زبان انگليسي علاقه دارند بحث‌هاي آزاد داشته باشيد يعني در مورد موضوعي كه برايتان جذاب است انگليسي حرف بزنيد. يك دورهمي كوچك براي اين تمرين خوب مناسب است. سعي كنيد با ديگران به صورت فعال صحبت كنيد. اگر در حين صحبت كردن اشتباهات زيادي انجام مي‌دهيد مي‌توانيد از يك متن يا كتاب استفاده كنيد و با صداي بلند از روي آن بخوانيد.

2- خواندن مطالب انگليسي

خواندن نوشته‌ها و مطالب انگليسي در آموزش زبان انگليسي به كار برده مي‌شود و بسيار تأثير گذار است. استفاده از كتاب‌هاي داستان، روزنامه‌هاي انگليسي و حتي مقاله‌هاي مرتبط با رشته تحصيلي مي‌تواند مفيد باشد. حتي اگر كتابي را تمام كرديد مي‌توانيد آن را دوباره بخوانيد. اين كار به شما كمك مي‌كند تسلط بيشتري روي موضوع پيدا كنيد و كلمات و دستور زبان آن را بهتر درك مي‌كنيد.

3- گوش دادن به فايل‌هاي صوتي انگليسي

مي‌توانيد از فايل‌هاي صوتي مختلف مانند مكالمات انگليسي، پادكست‌ها، موسيقي، اخباري كه به زبان انگليسي گفته مي‌شود استفاده كنيد. اين روشي آسان است كه در موقعيت‌ها و زمان‌هاي مختلف مي‌توانيد به آن بپردازيد. مزيت اين روش اين است كه تعداد زيادي لغت در مدت زمان كوتاهي مي‌شنويد. مي‌توانيد از فايل‌هايي استفاده كنيد كه در مورد موضوعات مختلف صحبت مي‌كنند. از آشپزي و مد گرفته تا اطلاعات علمي و پزشكي. اين امكان وجود دارد كه در هر جايي كه هستيد مهارت‌هاي شنيداري خود را تقويت كنيد.

4- تماشاي فيلم و كارتون‌هاي انگليسي

مي‌توانيد براي يادگيري بهتر زبان انگليسي از ويدئوهاي انگليسي استفاده كنيد. يكي از مزاياي كارتون اين است كه معمولا از واژگان ساده‌تر نسبت به فيلم‌ها استفاده مي‌شود. همچنين در صورت تمايل مي‌توانيد فيلم‌هاي مورد علاقه خودتان را بدون زير نويس فارسي نگاه كنيد. به عنوان مثال كارتون خانواده سيمپسون، علاوه بر يادگيري زبان شما را با جنبه‌هاي مختلف فرهنگ آمريكايي هم آشنا مي‌كند.

5- خواندن كتاب‌هاي انگليسي

اگر مطالعه برايتان يك سرگرمي خوب در اوقات فراغت است، مي‌توانيد از خواندن كتاب‌هاي انگليسي استفاده كنيد. با خواندن مطالب در حوزه‌هاي مطالعاتي كه به آن علاقه مند هستيد، لذت مضاعف را تجربه كنيد پس كتابي كه مورد علاقه شماست پيدا كنيد. اگر به داستان‌هاي واقعي علاقه داريد ممكن است از خواندن زندگي نامه شخصيت‌هاي معروف يا ستاره‌هاي سينما لذت ببريد.

6- با خودتان انگليسي حرف بزنيد

يك شرط مهم براي صحبت كردن به زبان انگليسي، داشتن اعتماد به نفس است. يكي از بهترين راه‌ها براي افزايش اعتماد به نفس خود و همچنين يادگيري مهارت زبان انگليسي صحبت كردن با خودتان به زبان انگليسي است براي اين منظور مي‌توانيد جلوي آينه تمرين كنيد. مي‌توانيد صداي خودتان را ضبط كنيد و به آن گوش بدهيد تا اشكالات خود در تلفظ يا گرامر بهتر متوجه شويد. براي كسب اطلاع از روش‌هاي افزايش اعتماد به نفس كليك كنيد. 

7- تمرين نوشتن انگليسي

مزيت نوشتن اين است كه زمان بيشتري براي فكر كردن داريد و مي‌توانيد از لغات بيشتري استفاده كنيد و دستور زبان خود را چك كنيد. سعي كنيد مطالب كوتاهي در زمينه‌هاي مختلف بنويسيد. افعال و لغات پر كاربرد زبان انگليسي را ياد بگيريد و به كار ببريد. حتي مي‌توانيد از فضاي مجازي استفاده كنيد، يك وبلاگ بسازيد و پست‌هاي روزانه در آن منتشر كنيد.

8. گوش كردن به اخبار انگليسي

گوش دادن به اخبار انگليسي كمك زيادي به يادگيري زبان مي‌كند. معمولا افرادي كه اخبار را اعلام مي كنند واضح صحبت مي‌كنند و شما مي‌توانيد متوجه صحبت آن‌ها شويد. علاوه بر اين چون همراه با اعلام اخبار، تصاوير و ويديوهاي مرتبط با آن‌ها پخش مي‌شود، مي‌توانيد در جريان موضوع قرار بگيريد.

9. مهم‌ترين چيز داشتن دفترچه لغت

براي يادگيري زبان انگليسي مهم‌ترين چيز داشتن دفترچه لغت است. لازم است هر لغتي را كه مي‌آموزيد، وارد دفترچه لغت كرده و هر روز آن‌ها را مرور كنيد. حتي اگر به طور كامل لغتي را حفظ شديد لازم است باز هم تكرار و تمرين كنيد؛ چرا كه زبان پديده‌اي فرّار است. سعي كنيد لغت‌ها را در جمله ياد بگيريد و به خاطر بسپاريد. در اين صورت ماندگاري بيشتري در ذهن دارد.

اگر قصد شركت در آزمون آيلتس را داريد پيشنهاد مي‌كنيم براي دريافت اطلاعات كامل در اين زمينه، كليك كنيد.

 

يادگيري اصطلاحات زبان انگليسي

براي يادگيري بهتر و سريع‌تر زبان مي‌توانيد از اصطلاحات انگليسي، كه تركيب گروهي از لغات است استفاده كنيد. در زبان انگليسي عباراتي وجود دارد كه به شيوه خاصي استفاده مي‌شود و معمولا به صورت تركيبي از كلمات هستند به عنوان مثال لغت Postpone به صورت postpone doing something استفاده مي‌شود. اين اصطلاحات را يادداشت كنيد و تمرين كنيد.

 

استفاده از اپليكشن‌هاي يادگيري زبان

اپليكيشن‌هاي مختلفي براي يادگيري زبان انگليسي ساخته شده است كه هر كدام از آن‌ها مخاطب خاص خود را دارند و هر كدام براي تقويت مهارت خاصي به كار مي‌رود. همچنين اپليكيشن‌هاي مختلفي مشابه با بازي‌هاي موبايل طراحي شده‌اند كه با استفاده از آن‌ها يادگيري زبان، گرامر و به خاطر سپردن كلمات زبان لذت بخش‌تر مي‌شود. علاوه بر اين پيشنهاد مي‌كنيم براي موفقيت بيشتر در زمينه تحصيل و يادگيري زبان انگليسي از مشاوره تحصيلي راهنمايي بگيريد.

 

چقدر زمان براي يادگيري زبان انگليسي لازم است؟

تحقيقات انجام شده در حوزه زبان شناسي نشان مي‌دهد هر فرد براي يادگيري يك زبان جديد به 1100 ساعت يادگيري و آموزش نياز دارد. بنابراين شما براي يادگيري زبان انگليسي حداقل به 6 ماه تمرين و تكرار مداوم نياز  داريد. البته اين زمان براي افراد مختلف متفاوت است و معمولا افراد براي طي كردن دوره مقدماتي آموزش زبان به يك سال زمان نياز دارند.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره تحصيلي و يادگيري زبان انگليسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : بهترين روش يادگيري زبان انگليسي

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي كجا است؟ بسياري از شهروندان ساكن در آذربايجان غربي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي در آذربايجان غربي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مي باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع :  مركز مشاوره آذربايجان غربي

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان : اروميه ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي ياوران آدرس مركز مشاوره روانشناسي ياوران: اروميه ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي جمشيدي آدرس مركز مشاوره روانشناسي جمشيدي: آذربايجان غربي،خيابان خيام شمالي، جنب داروخانه دكتر فتاح پور ، پلاك ۳۶ ، طبقه فوقاني مبل شيرزاد
مركز مشاوره روانشناسي ندا آدرس مركز مشاوره روانشناسي ندا: اروميه ، خيابان سرداران ، كوچه خان باباخان ، ساختمان آريا ، طبقه اول
مركز مشاوره روانشناسي هادي آدرس مركز مشاوره روانشناسي هادي:  اروميه ، خيابان دانش يك ، جنب دبيرستان شهيد چمران ، مجتمع آذربايجان ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي راه اميد آدرس مركز مشاوره روانشناسي راه اميد: اروميه ، خيابان خيام جنوبي ، روبروي داروخانه جابربن حيان ، كلينيك مهر
مركز مشاوره روانشناسي ربيع آدرس مركز مشاوره روانشناسي ربيع: اروميه ، پنج راه ، مدني ۲ ، ابتداي زيرگذر ، نبش كوچه نجفيان ، مجتمع پزشكي رازك
مركز مشاوره روانشناسي عرفان آدرس مركز مشاوره روانشناسي عرفان: اروميه ، خيابان سرداران كوچه خانباباخان، مجتمع پزشكي سرداران ، پلاك ۱۶ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب آدرس مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب: مياندوآب ، خيابان خالصه ، ساختمان خالصي ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما آدرس مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما: شهرستان ماكو ، خيابان امام ، بالاتر از كتابخانه عمومي كاشاني ، نبش كوچه شهيد حسين زاده ، پلاك ۱ ، طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري آدرس مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري: آذربايجان غربي ، بلوار شهيد بهشتي ، جنب بيمارستان آذربايجان ، خيابان عدالت ، پلاك ۲۹

براي آگاهي از بهترين كلينك هاي مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مي توانيد با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي هنر زندگي

مركز مشاوره هنر زندگي در آذربايجان غربي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره حامي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي در آذربايجان غربي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد.

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر كشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه ها و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم ساكن در آذربايجان غربي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند.

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي حضوري

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مراكز و كلينيك هاي مشاوره روانشناسي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز حامي هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند.

شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان غربي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان غربي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد.

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

از جمله مزاياي مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

- مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي

- در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذربايجان غربي و شهر آذربايجان غربي

- قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز

- عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

- تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آن

- دريافت مشاوره حضوري از مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در صورت نياز

خدمات مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي

از جمله خدمات مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره خانواده مي توان به اختلافات و مشكلات خانوادگي ، مشكلات زوجين ، مشكلات فرزندان و والدين و ... براي داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجين بايد قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشكال آن افزايش دهند و اطلاعات كافي در زمينه هاي مختلف مانند انگيزه ي ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنايي و دوستي هاي قبل از ازدواج ، نحوه صحيح رابطه در دوران عقد و ازدواج و ... به دست آورند و مهارت هاي لازم براي ازدواج را بياموزند.

مشاوره كودك : از جمله مهمترين مسائل موجود در زمينه كودك مي توان به رشد كودك در سنين مختلف ، مشكلات كودكان ، تربيت كودك و ... اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خيانت : زوجين در زمان مواجه شدن با مشكل بايد قبل از هر اقدامي شرايط را به درستي و به دور از شتاب زدگي مورد بررسي قرار دهند از جمله مهمترين زمينه ها در اين زمينه مي توان به علائم و نشانه هاي خيانت، خيانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و ... اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسياري از افراد در زمينه برقراري ارتباط با جنس مخالف خود با مشكل مواجه هستند؛ كه با كسب مهارت هايي مي توانند اين مشكل را برطرف كنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممكن است با مسائل مختلفي مانند شكست عشقي مواجه هستند و نياز است تا نحوه درمان شكست عشقي و بازگشت به زندگي بعد از شكست عشقي را بياموزند.

مشاوره جنسي : رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه بايد تمامي زوجين در مورد آن آموزش ببينند. عدم آموزش صحيح زوجين سبب به وجود آمدن نارضايتي آنان شده از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در اين زمينه مي توان به زود انزالي ، درمان زودانزالي ،  مشكل اختلال نعوظ، بي ميلي جنسي و ... اشاره داشت. توصيه مي كنيم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشكلات جنسي در زمينه اختلالات جنسي نيز افزايش دهيد.

مشاوره ترك اعتياد : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره ترك اعتياد مي توان به نشانه ها و علائم اعتياد به مواد مخدر ، تست اعتياد ، ترك اعتياد و ... اشاره داشت.

مشاوره افسردگي : تشخيص علائم افسردگي ، درمان افسردگي و كسب اطلاعات در زمينه داور هاي ضد افسردگي از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه افسردگي مي باشد.

مشاوره فردي : مسائلي همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبيا ، حملات پانيك ، وسواس فكري عملي ، اختلال دو قطبي ، درمان وسواس ، كنترل خشم  و خودكشي ... در اين زمينه مطرح مي گردند.

اختلالات شخصيت : اختلالات شخصيت و نحوه درمان اختلالات شخيصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسياري از جنبه هاي زندگي مانند ازدواج، اشتغال و ... مي باشد.

مشاوره تحصيلي : يكي از مسائل بسيار مهم براي بسياري از دانش آموزان براي يافتن استعداد و انتخاب رشته صحيح كنكور مي باشد.

مشاوره شغلي : دريافت مشاوره شغلي به شما كمك مي كند تا با يافتن استعداد ها و مهارت هايتان بهترين شغل را براي خود انتخاب كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مركز مشاور روانشناسي آذربايجان غربي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : مركز مشاوره آذربايجان غربي

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۹:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز كجا است؟ بسياري از شهروندان ساكن در البرز براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي در البرز عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز مي باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره روانشناسي يا كسب اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : مركز مشاوره البرز

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز
در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي البرز آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي البرز    آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز
مركز مشاوره روانشناسي معين البرز    روانشناسي البرز – معين البرز: ۴۵ متري گلشهر – بين پونه و بنفشه – مجتمع جاويد – طبقه سوم – واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي وصال    بلوار طالقاني شمالي – كوچه شهيد ميرزايي – ساختمان سينا – طبقه ۳
مركز مشاوره روانشناسي نيك منش     نيك منش : چهارراه طالقاني – ساختمان پزشكان ايرانيان – بلوك ۲ – طبقه اول
مركز مشاوره آرامش برتر    طالقاني ، بلوار هفت تير ، ساختمان بورس ، طبقه چهارم ، واحد ۲۴
مركز مشاوره الفباي زندگي    جهانشهر ، بلوار ماهان ، نبش كوچه ي غزل ، ساختمان ماهان ، پلاك ٦٥ ، واحد ۳ ، طبقه ي دوم
مركز تخصصي مشاوره و روانشناسي طراوت    خيابان شهيد بهشتي ، ميدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، نرسيده بِه بازار ملاصدرا ، جنب داروخانه فيروزبخت
مركز مشاوره روانشناسي نگاه نو    چهارراه هفت تير ، مركز تجاري اداري كيش ، طبقه سوم شمالي ، واحد ۴۰۲
مركز مشاوره روانشناسي دكتر امير آرامي    بين ميدان شهدا و چهارراه طالقاني ، نرسيده به اداره پست ، ابتداي كنار گذر ، ساختمان پزشكان ارم ، طبقه ۹ ، واحد ۳۵
مركز مشاوره روانشناسي گروه زندگي برتر    خيابان درختي ، روبروي ميدان عطار ، ساختمان الماس ، واحد ۷
مشاوره روانشناسي دفتر مشاوره منيژه جاسبي    بين چهارراه هفت تير و كارخانه قند ، ساختمان برليان
كلينيك مشاوره و روان شناسي رام فر    طالقاني جنوبي ، نبش خيابان شهيد عابديني ، جنب فست فود هايدا ، ساختمان آسمان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره و روانشناسي راه مهرباني    مهرشهر ، فاز ۴ ، چهارراه مسجد جامع ، نبش خيابان۵۰۴ ، پلاك۲
مركز مشاوره روانشناسي دفتر مشاوره حيدري    سه راه گوهردشت ، خيابان وليعصر ۵ ، ساختمان سجاديان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره روانشناسي موسسه روانشناسي كليد آفرينش    خيابان بهشتي ، بين پمپ بنزين حصارك و نمايندگي ايران خودرو ، ساختمان آفرينش
مركز مشاوره و خدمات روانشناسى گلشن    ميدان شهدا ، ضلع غربى ميدان ، بعد از آموزشگاه رحمانى ، ساختمان زرندى
مركز مشاوره و خدمات روانشناختي رازي    خيابان طالقاني شمالي ، ابتداي بلوار ماهان
مركز مشاوره روانشناسي دكتر حسين روحاني    چهار راه طالقاني ، جنب داروخانه دكتر چلنگر ، ساختمان هستي
مركز مشاوره روانشناسي مركز مشاوره نظام سلامت محور    خيابان شهيد بهشتي ، بين ميدان سپاه و بازار ملاصدرا ، روبروي باشگاه فرهنگي ورزشي سپاه ، جنب موسسه اعتباري ثامن – طبقه ۶، واحد ۶۰۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره دكتر معين    متري گلشهر ، بين خيابان پونه و بنفشه ، مجتمع جاويد ، طبقه سوم ، واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره فراز انديشان    هفت تير ، بلوار استقلال ميدان بهارستان
مركز مشاوره انگيزه    حصارك ، بعد از خيابان المهدي ، ساختمان فرش آريانا ، طبقه ۲
مركز مشاوره نيك منش    چهار راه طالقاني ، ساختمان پزشكان ايرانيان ، بلوك ۲ ، طبقه اول
مركز مشاوره جاهدي    شاهين ويلا ، بين ۳ و ۴ شرقي ، طبقه ي فوقاني فروشگاه عبدي
براي آگاهي از بهترين كلينك هاي مشاوره روانشناسي البرز مي توانيد با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

مركز مشاوره روانشناسي البرز هنر زندگي
مركز مشاوره هنر زندگي در البرز ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره حامي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي در البرز مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد.

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر كشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه ها و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم ساكن در البرز باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مركز مشاوره روانشناسي البرز حضوري
با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مراكز و كلينيك هاي مشاوره روانشناسي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز حامي هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند.

شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره البرز به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم البرز اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي
از جمله مزاياي مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان البرز و شهر البرز
قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آن
دريافت مشاوره حضوري از مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در صورت نياز


خدمات مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
از جمله خدمات مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره خانواده مي توان به اختلافات و مشكلات خانوادگي ، مشكلات زوجين ، مشكلات فرزندان و والدين و ... براي داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجين بايد قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشكال آن افزايش دهند و اطلاعات كافي در زمينه هاي مختلف مانند انگيزه ي ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنايي و دوستي هاي قبل از ازدواج ، نحوه صحيح رابطه در دوران عقد و ازدواج و ... به دست آورند و مهارت هاي لازم براي ازدواج را بياموزند.

مشاوره كودك : از جمله مهمترين مسائل موجود در زمينه كودك مي توان به رشد كودك در سنين مختلف ، مشكلات كودكان ، تربيت كودك و ... اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خيانت : زوجين در زمان مواجه شدن با مشكل بايد قبل از هر اقدامي شرايط را به درستي و به دور از شتاب زدگي مورد بررسي قرار دهند از جمله مهمترين زمينه ها در اين زمينه مي توان به علائم و نشانه هاي خيانت، خيانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و ... اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسياري از افراد در زمينه برقراري ارتباط با جنس مخالف خود با مشكل مواجه هستند؛ كه با كسب مهارت هايي مي توانند اين مشكل را برطرف كنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممكن است با مسائل مختلفي مانند شكست عشقي مواجه هستند و نياز است تا نحوه درمان شكست عشقي و بازگشت به زندگي بعد از شكست عشقي را بياموزند.

مشاوره جنسي : رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه بايد تمامي زوجين در مورد آن آموزش ببينند. عدم آموزش صحيح زوجين سبب به وجود آمدن نارضايتي آنان شده از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در اين زمينه مي توان به زود انزالي ، درمان زودانزالي ،  مشكل اختلال نعوظ، بي ميلي جنسي و ... اشاره داشت. توصيه مي كنيم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشكلات جنسي در زمينه اختلالات جنسي نيز افزايش دهيد.

مشاوره ترك اعتياد : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره ترك اعتياد مي توان به نشانه ها و علائم اعتياد به مواد مخدر ، تست اعتياد ، ترك اعتياد و ... اشاره داشت.

مشاوره افسردگي : تشخيص علائم افسردگي ، درمان افسردگي و كسب اطلاعات در زمينه داور هاي ضد افسردگي از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه افسردگي مي باشد.

مشاوره فردي : مسائلي همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبيا ، حملات پانيك ، وسواس فكري عملي ، اختلال دو قطبي ، درمان وسواس ، كنترل خشم  و خودكشي ... در اين زمينه مطرح مي گردند.

اختلالات شخصيت : اختلالات شخصيت و نحوه درمان اختلالات شخيصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسياري از جنبه هاي زندگي مانند ازدواج، اشتغال و ... مي باشد.

مشاوره تحصيلي : يكي از مسائل بسيار مهم براي بسياري از دانش آموزان براي يافتن استعداد و انتخاب رشته صحيح كنكور مي باشد.

مشاوره شغلي : دريافت مشاوره شغلي به شما كمك مي كند تا با يافتن استعداد ها و مهارت هايتان بهترين شغل را براي خود انتخاب كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره روانشناسي يا كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مركز مشاوره روانشناسي البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي البرز

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۸:۴۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي كجا است؟ بسياري از شهروندان ساكن در آذربايجان شرقي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي در آذربايجان شرقي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 منبع : مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره رواشناسي آذربايجان شرقي
مركز مشاوره روانشناسي الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي الهام: تبريز ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي رشد  آدرس مركز مشاوره روانشناسي رشد : تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي شمس آدرس مركز مشاوره روانشناسي شمس: تبريز ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي صدرا آدرس مركز مشاوره روانشناسي صدرا: تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B

براي آگاهي از بهترين كلينك هاي مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي توانيد با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي هنر زندگي

مركز مشاوره هنر زندگي در آذربايجان شرقي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره حامي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي در آذربايجان شرقي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد.

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر كشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه ها و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم ساكن در آذربايجان شرقي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند.

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي حضوري

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مراكز و كلينيك هاي مشاوره روانشناسي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز حامي هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند.

شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان شرقي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان شرقي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد.

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

از جمله مزاياي مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

 • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي
 • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذربايجان شرقي و شهر آذربايجان شرقي
 • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز
 • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
 • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آن
 • دريافت مشاوره حضوري از مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در صورت نياز

خدمات مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي

از جمله خدمات مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره خانواده مي توان به اختلافات و مشكلات خانوادگي ، مشكلات زوجين ، مشكلات فرزندان و والدين و ... براي داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجين بايد قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشكال آن افزايش دهند و اطلاعات كافي در زمينه هاي مختلف مانند انگيزه ي ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنايي و دوستي هاي قبل از ازدواج ، نحوه صحيح رابطه در دوران عقد و ازدواج و ... به دست آورند و مهارت هاي لازم براي ازدواج را بياموزند.

مشاوره كودك : از جمله مهمترين مسائل موجود در زمينه كودك مي توان به رشد كودك در سنين مختلف ، مشكلات كودكان ، تربيت كودك و ... اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خيانت : زوجين در زمان مواجه شدن با مشكل بايد قبل از هر اقدامي شرايط را به درستي و به دور از شتاب زدگي مورد بررسي قرار دهند از جمله مهمترين زمينه ها در اين زمينه مي توان به علائم و نشانه هاي خيانت، خيانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و ... اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسياري از افراد در زمينه برقراري ارتباط با جنس مخالف خود با مشكل مواجه هستند؛ كه با كسب مهارت هايي مي توانند اين مشكل را برطرف كنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممكن است با مسائل مختلفي مانند شكست عشقي مواجه هستند و نياز است تا نحوه درمان شكست عشقي و بازگشت به زندگي بعد از شكست عشقي را بياموزند.

مشاوره جنسي : رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه بايد تمامي زوجين در مورد آن آموزش ببينند. عدم آموزش صحيح زوجين سبب به وجود آمدن نارضايتي آنان شده از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در اين زمينه مي توان به زود انزالي ، درمان زودانزالي ،  مشكل اختلال نعوظ، بي ميلي جنسي و ... اشاره داشت. توصيه مي كنيم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشكلات جنسي در زمينه اختلالات جنسي نيز افزايش دهيد.

مشاوره ترك اعتياد : از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره ترك اعتياد مي توان به نشانه ها و علائم اعتياد به مواد مخدر ، تست اعتياد ، ترك اعتياد و ... اشاره داشت.

مشاوره افسردگي : تشخيص علائم افسردگي ، درمان افسردگي و كسب اطلاعات در زمينه داور هاي ضد افسردگي از جمله مهمترين مسائل مطرح شده در زمينه افسردگي مي باشد.

مشاوره فردي : مسائلي همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبيا ، حملات پانيك ، وسواس فكري عملي ، اختلال دو قطبي ، درمان وسواس ، كنترل خشم  و خودكشي ... در اين زمينه مطرح مي گردند.

اختلالات شخصيت : اختلالات شخصيت و نحوه درمان اختلالات شخيصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسياري از جنبه هاي زندگي مانند ازدواج، اشتغال و ... مي باشد.

مشاوره تحصيلي : يكي از مسائل بسيار مهم براي بسياري از دانش آموزان براي يافتن استعداد و انتخاب رشته صحيح كنكور مي باشد.

مشاوره شغلي : دريافت مشاوره شغلي به شما كمك مي كند تا با يافتن استعداد ها و مهارت هايتان بهترين شغل را براي خود انتخاب كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۷:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دختر خوب براي ازدواج داراي چه ويژگي‌هايي است؟ مرداني كه تصميم به ازدواج دارند معمولا معيار و ويژگي‌هايي را براي خود تعيين مي‌كنند كه اين ويژگي‌ها از فردي به فرد ديگر متفاوت است. اما به طور كلي يك سري از ويژگي‌ها ميان افراد مشترك است و بايد حتما به آن توجه شود. ما در ادامه مطلب قصد داريم به بررسي ويژگي‌هاي دختر خوب براي ازدواج بپردازيم. در صورتي كه قصد ازدواج داريد بهتر است تا پايان مطلب با ما همراه باشيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دختر خوب براي ازدواج

 

23 ويژگي دختر خوب براي ازدواج

دختر خوب و زن مناسب در مرحله اول كسي است كه شما او را دوست داريد. اما در مراحل بعدي لازم است با شناخت دقيق خود و دختر مورد علاقه تان، انتخاب آگاهانه و هوشمندانه‌اي داشته باشيد. هر كسي ممكن است افراد نامناسب براي ازدواج را براي همسري برگزيند، اما با تعيين معيارهاي مناسب در انتخاب همسر آينده خود بايد دقيق‌تر عمل كنيد. در اين مطلب 23 ويژگي زن مناسب براي ازدواج را خواهيد خواند.

براي اطلاع از ويژگي مردان مناسب براي ازدواج كليك كنيد.

1- خودش را مي‌شناسد و خود را پذيرفته است

اولين قدم در آمادگي زنان براي ازدواج شناخت خود است. زن بايد بداند از زندگي خودش چه مي‌خواهد و چه چيزهايي را دوست دارد. خودش و بدنش و جنسيتش را پذيرفته و از آن راضي است. به دنبال مكملي براي خود است و سعي نمي‌كند خودش را از نو يك آدم ديگه بكند. 

2- تفاهم داريد

زن و شوهر لازم است حداقل در سليقه و علاقه‌هاي خود به تفاهم نسبي برسند و به علايق هم احترام بگذارند. در بلند مدت عدم شباهت در سلايق زوجين، مي‌تواند زمينه درگيري و ناراحتي‌هاي زيادي را فراهم كند. همچنين تفاهم در تيپ‌ها و ويژگي‌هاي شخصيتي موضوعي است كه با دريافت مشاوره قبل از ازدواج ميسر مي‌باشد.

براي شناخت بيشتر در زمينه مشاوره قبل از ازدواج كليك كنيد.

3- دختر خوب براي ازدواج قصد و نيت ازدواج دارد

زني كه قصد ازدواج دارد مي‌داند كه از زندگي چه مي‌خواهد. اگر قصدش جدي باشد، اين را صريحا اعلام كرده و عمر خود را پاي روابط بي‌هدف تلف نمي‌كند. با شما صادق است و اگر قصد ازدواج نداشته باشد رابطه را ادامه نخواهد داد. او از حرف ازدواج و روياپردازي‌هايش لذت مي‌برد. زني كه قصد ازدواج نداشته باشد هيچ شرايط و محدوديتي براي طرف مقابلش قائل نمي‌شود و هيچ انتظاري از او ندارد.

4- هوش بالا از ويژگي برتر دختر خوب براي ازدواج

هنگامي كه شما به دنبال يك شريك براي زندگي هستيد از اين مطمئن شويد كه او باهوش است. حتي باهوش‌تر از شما. يك زن باهوش مي‌تواند جزئيات زندگي شما را زير نظر داشته باشد و در آينده شما را از زوال عقل نجات خواهد داد. 

براي اطلاعات بيشتر در زمينه افراد نامناسب براي ازدواج كليك كنيد.

5- دختر خوب براي ازدواج داراي محدوديت و چهارچوب است

زني كه آمادگي ازدواج دارد مي‌پذيرد كه بايد تفاوت‌هايي را در خود و زندگي‌اش به وجود بياورد. براي روابط دوستي خود با شما مشورت مي‌كند و تمايل دارد كه به يك نقطه مشترك برسيد. رفتارش در ميان عموم بالغانه و محترمانه و كنار شما صميمي و مهربان است و خود واقعي‌اش را به نمايش مي‌گذارد.

6- ويژگي هاي اخلاقي مثبت

زن بد دهن، بي‌ادب و بداخلاق اصلا براي ازدواج مناسب نيست. زن شما در آينده مادر فرزندان شماست. اگر او بداخلاق و بد دهن باشد هرگز نمي‌تواند فرزند خود را به خوبي تربيت كند. صبر، ادب، لطافت در كلام و رفتار، بخشش و گذشت، فداكاري، وفاداري و پشتكار برخي از ويژگي‌هايي است كه زن لازم است براي داشتن آن‌ها تلاش كند تا بتواند به فرزندان خود آموزش دهد.

7- براي شما دوست داشتني و فوق العاده باشد

زني كه مي‌خواهيد با او ازدواج كنيد بايد از نظر شما فوق العاده به نظر برسد. به قول معروف بايد حس كنيد كه برايش مي‌ميريد و نمي‌توانيد بدون او زندگي كنيد. از نظر شما جذاب و زيبا و دوست داشتني است و حاضر نيستيد او را با كسي عوض كنيد.

براي آشنايي بيشتر در زمينه انتخاب همسر مناسب كليك كنيد.

8- عزت نفس دختر خوب براي ازدواج او را ارزشمند مي‌كند

زني كه خارج از رابطه با شما، از زندگي‌اش رضايت و دوست داشته باشد، مي‌تواند شما را نيز دوست داشته باشد. زني كه به شما و احساستان نياز داشته باشد براي ازدواج مناسب نيست، بلكه او با عزت نفس كامل از شما مي‌خواهد عاشقش باشيد و به او توجه كنيد.

9- دختر خوب براي ازدواج صداقت دارد

يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي دختر خوب و زن مناسب براي ازدواج، داشتن صداقت است. هيچ چيز مثل دروغ گويي و پنهان كاري نمي‌تواند باعث فروپاشي بناي يك زندگي شود. پس از اين مورد مطمئن شويد و شما هم سعي كنيد با صداقت خود، اهميت اين ويژگي را براي همسر آينده خود روشن كنيد.

10- چشم انداز مثبت دارد

زن زندگي، نسبت به آينده و پيشرفت خوش بين است. او از اهداف شما حمايت مي‌كند و نگران آينده است. براي پيشرفت شما و خودش تلاش مي‌كند و به شما كمك مي‌كند تا تمام پتانسيل‌هاي خود را ارائه دهيد و بهترين خود باشيد.

11- توانايي سازگاري دارد

زني كه براي ازدواج آمادگي دارد، لج باز و يك دنده نيست. او قادر است در شرايط بحراني، براي بهبود زندگي از برخي تمايلات خود بگذرد و با شرايط متفاوت كنار بيايد. اگر به اجبار از چيزي كه دوست دارد محروم شود، زمين و زمان را به هم نمي‌دوزد و سعي مي‌كند با موقعيت جديد سازگار شود.

12- مهربان و گشاده رو است

زني كه آمادگي ازدواج دارد، بخشنده و مهربان است. به نيازهاي ديگران اهميت داده و نفع جمعي برايش مهم است. نيازهاي زندگي خود را مي‌داند و مي‌تواند شرايط مناسب را براي كارهاي خير و عام‌المنفعه تشخيص دهد. خسيس و خودخواه نيست و به درد هم نوعان خود اهميت مي‌دهد.

13- معايب شما را مي پذيرد

دختر خوب و مناسب براي ازدواج، شما را با تمام معايب و ناتواني‌هايتان مي‌پذيرد و در صورت امكان براي اصلاح آن‌ها تلاش مي‌كند. در اين مورد لازم است مرد نيز معايب خود را بپذيرد و در اين مسير رو به روي همسر خود قرار نگيرد. اصلاح خصلت‌هاي بد شما و بهبود روابط زناشويي برايش مهم است و تسليم نمي‌شود. كسي كه براي بهتر شدن شما تلاش مي‌كند، قطعا شما را دوست دارد.

14- دختر خوب براي ازدواج توانايي مراقبت دارد

زني كه توانايي مراقبت از ديگران را داشته باشد، يكي از ويژگي‌هاي مهم زنانه را دارد. او بايد راه‌هاي مراقبت از خودش و خانواده‌اش را در هنگام بيماري بداند و نسبت به آن حساس باشد.

15- در مشاجرات خونسردي خود را حفظ مي كند

زني كه براي ازدواج آماده باشد، مي‌تواند در هنگام مشاجرات آرامش خود را حفظ كند و براي يافتن آرامش شما تلاش كند. اگر عصباني است، خشم خود را كنترل مي‌كند و هنگام عصبانيت شما، همراهيتان نمي‌كند و سعي مي‌كند آرامش را به محيط برگرداند.

براي اطلاع از راه‌هاي كنترل خشم كليك كنيد.

16- امنيت مالي برايش مهم است

زني كه به وضعيت مالي شما اهميت نمي‌دهد و هيچ انتظار مالي ندارد، به احتمال زياد شما را دوست ندارد. منظور توقع زياد يا پول پرستي نيست. بلكه زن لازم است نسبت به پيشرفت مالي شما حساس باشد و از شما بخواهد تا درآمد خود را افزايش دهيد و توانايي مديريت مالي خودش و شما را داشته باشد.

17- مورد اعتماد است

زني كه مي خواهيد با او ازدواج كنيد بايد كاملا مورد اعتماد شما باشد. اگر به دختر مورد نظرتان شك داريد، بايد شك را برطرف كرده و به يك اعتماد متقابل برسيد. هيچ رابطه‌اي با شك و بي‌اعتمادي پايدار نخواهد بود.

18- سلامت جسماني و رواني داشته باشد

زن، به دليل طبيعت فيزيكي و توانايي فرزند آوري، لازم است كه از نظر جسماني در وضعيت مناسبي باشد و نسبت به سلامت خود و شما بسيار حساس باشد. به بهداشت و تناسب اندام خود اهميت دهد. همچنين همسر شما بايد از نظر رواني در وضعيت مناسبي باشد. افسردگي، اضطراب يا وسواس از اختلالات بسيار عمده‌اي هستند. اگر همسر مورد نظر شما در دوره‌اي اين مشكلات را تجربه كرده است، بدانيد كه طبيعي است.

19- دختر خوب به خانواده اهميت مي دهد

دختر خوب و مناسب ازدواج به خانواده خود احترام مي‌گذارد و نسبت به آن‌ها عاطفه و تعلق خاطر دارد. زني كه بتواند از خانواده‌اش دست بكشد، حتي بخاطر شما، او نسبت به بنيان خانواده تعلقي ندارد و ممكن است در آينده با شما نيز به مشكلات متعددي بر بخورد.

20- به بچه ها علاقه دارد

دختر آماده ازدواج به بچه‌ها علاقمند و با آن‌ها خوش رفتاري مي‌كند. البته قبل از آن بايد در مورد داشتن فرزند و حتي تعداد آن با طرف مقابل خود به توافق برسيد و در مورد عدم تفاهم، درباره ازدواج جدي‌تر فكر كنيد.

21- سازگاري جنسي داشته باشيد

يكي از دلايل اصلي طلاق، نارضايتي و عدم تفاهم زوجين از روابط جنسي و توانايي‌هاي جنسي همسر است. لازم است كه درباره علايق جنسي خود به تفاهم برسيد.

22- دختر خوب براي ازدواج شما را به چالش مي كشد

زن، برده شما نيست كه بي‌چون و چرا از شما تبعيت كند. زن خوب اعتماد به نفس دارد و شما را براي تصميم‌ها، رفتار و درخواست‌هاي اشتباهتان به چالش مي‌كشد. البته اينكه لازم است از همسر خود حرف شنوي داشته باشد قابل انكار نيست، اما زن خوب به هويت مستقل خود دست پيدا كرده و زندگي زناشويي را از يك رابطه ارباب برده‌اي متمايز مي‌كند. زني كه در هر حال از شما پيروي و اطاعت مي‌كند، نمي‌تواند در مواقع بحراني زندگي خود را نجات دهد.

23- دختر خوب و مناسب براي ازدواج تنبل نيست

زن در صورت شاغل نبودن، نبايد تا 12 ظهر بخوابد. او لازم است كه توانايي مديريت منزل و انجام كارهاي خانه را آموخته باشد. او بايد آشپزي را در حد مناسبي بلد باشد. البته لازم است كه شوهر نيز در كارهاي خانه و آشپزي دستي داشته باشد و همه مسئوليت ها را گردن همسر خود نياندازد، مخصوصا اگر زن شاغل باشد، نياز است كه كارهاي منزل به صورت حداكثر اشتراك انجام شود.
 

سوالات متداول

در صورتي كه ويژگي‌هاي گفته شده در فرد مورد نظر وجود داشت با اين حال بهترين سن براي ازدواج چه زماني است؟

سن مناسب براي ازدواج واقعا محدود به يك عدد خاص نمي‌شود. ممكن است 20 سالگي واقعا زمان مناسب براي ازدواج يك فرد باشد در حالي كه فردي ديگر حتي در 35 يا 40 سالگي نتواند ازدواج كند. اصل تفاوت‌هاي فردي مي‌گويد كه سن و زمان مناسب براي ازدواج براي هر فرد چه زماني است.

براي آشنايي بيشتر در زمينه سن ازدواج كليك كنيد.

مهم ترين ويژگي‌هاي رفتاري در ازدواج چيست؟

آشنايي با ويژگي‌‌هاي رفتاري در ازدواج به شما كمك مي‌كند كه بتوانيد در زندگي مشترك خود اختلافات و تعارضات كمتري را تجربه كنيد. مهم ترين ويژگي‌هاي رفتاري شامل صداقت، درك و احترام متفابل، مسئوليت پذيري، توانايي كنترل هيجاني و ميزان وابستگي است. 

براي اطلاعات بيشتر در زمينه ويژگي هاي رفتاري در ازدواج كليك كنيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دختر خوب براي ازدواج

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دختر خوب براي ازدواج،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۷:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خصوصيات و عوامل موثر در ايجاد زن ذليلي چيست؟ مردان زن ذليل چه ويژگي‌هايي دارند كه با اين اصطلاح خطاب مي‌شوند؟ امروزه در بعضي خانواده‌ها جايگاه، نقش و وظايف زنان و مردان تغيير كرده است. در واقع مرز بين وظايف زنان و مردان كمرنگ شده است به طوري كه برخي از زنان نقش مدير كل را در خانواده ايفا مي‌كنند. اين زنان تمام وظايف مهم را بر عهده مي‌گيرند و به دنبال آن مرد نقش فعال خود را در ايفاي مسئوليت‌ها از دست مي‌دهد. مرداني كه چنين زناني دارند از سوي جامعه با عنوان زن ذليل مورد خطاب قرار مي‌گيرند. در ادامه مقاله به بررسي همه جانبه موضوع زن ذليلي خواهيم پرداخت پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه زن ذليل و تبعات آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : زن ذليلي

تعريف زن ذليلي

ذلت به معناي خواري است و ذليل كسي است كه عزت، شان، مقام و منزلت خود را ناديده مي‌گيرد. تعريف زن ذليلي بر اساس ديدگاه‌هاي مختلف يا فرهنگ‌ها متفاوت مي‌باشد. به طور كلي خطاب اين لغت به مرداني است كه مطيع و تابع همسر خود بوده و از خود هيچ اختيار، اراده و نظري ندارند. به هر حال اگر مردي بي‌توجه به توانايي‌هاي همسر خود زمام امور را به دست او بدهد مي‌توان گفت زن ذليل است، در واقع قوانين خانه را زن تعيين مي‌كند. اين مرد اجازه داده است كه زني بدون داشتن شايستگي لازم مديريت را در دست بگيرد و خانواده را به سمت بحران سوق دهد. 

براي آگاهي بيشتر در زمينه قوانين در خانه كليك كنيد.
 

زن ذليلي در جامعه

سنجش زن ذليلي يك داوري و قضاوت اجتماعي است زيرا به دور از معيارها و توانايي‌هاي افراد مي‌باشد. در حقيقت نمي‌شود مديريت زن را به معناي زن ذليلي و مديريت مرد را اقتدار دانست زيرا معيار سنجش بايد مديريت شايسته بر اساس توانايي‌هاي فردي و در مسير تحقق اهداف و سلامت خانواده باشد. 

براي شناخت بيشتر در زمينه سلامت خانواده كليك كنيد.
 

توهم زن ذليلي

گاهي احترام، علاقه، تفاهم، رفاقت و كمك به همسر در خانه از نگاه بعضي افراد جامعه، زن ذليلي محسوب مي‌شود. رفتارهاي عاطفي و احساسي برخي از مردان كه به منظور حفظ كرامت و ارزش زن مي‌باشد، از ديدگاه جامعه مردسالار مي‌تواند زن ذليلي اطلاق شود. در واقع برخي از مردان واقع بين هستند، توانايي‌هاي همسر خود را قبول مي‌كنند، به رسميت مي‌شناسند و به آزادي زن و حقوق او احترام مي‌گذارند. در حقيقت ارتباط زن و مرد طبق چنين نگاهي بر اساس تفاهم است. چنين مرداني از سوي جامعه مردسالار يا افراد متعصب، زن ذليل خوانده مي‌شوند.

براي آشنايي بيشتر در زمينه ارتباط موثر و موفق كليك كنيد.
 

عوامل تاثيرگذار بر انفعال و زن ذليلي

عوامل مختلفي در سوق يافتن مردان به انفعال و زن ذليلي تاثير دارند كه در ادامه به بررسي آن‌ها مي‌پردازيم.

مادر؛ منبع قدرت خانواده

زن ذليلي مي‌تواند حاصل تجربه و يادگيري باشد. در خانواده‌هايي كه مادر منبع قدرت است و نقش مدير كل در خانواده را دارند، به احتمال زياد پسران با مشاهده اعمال قدرت توسط مادر و نقش منفعل پدر، در آينده اين نقش و الگو را ادامه مي‌دهند. از طرفي چنين مادري ممكن است با دخالت‌ها و حمايت‌هاي بيش از اندازه در امور پسر خود مانع از شكل گيري و رشد توانمندي‌هاي شناختي و قدرت مديريتي لازم در او شود. در نتيجه چنين پسري در زمان تاهل از همسر خود نيز انتظار دارد نقش مادر را براي او ايفا كند. همچنين محروميت از پدر ممكن است باعث شود صفات و رفتارهاي ضعيف در برخي از پسرها شكل بگيرد.

ابراز قدرت زنان و ميل به كنترل

نقش زنان قوي با شخصيت‌هاي بلندپرواز و قدرت طلب، در شكل گيري مرداني كه زن ذليل خطاب مي‌شوند بي‌تاثير نبوده است. برخي از زنان ممكن است افكار شبه فمينيسيتي داشته باشند و همواره از شوهرهاي خود ناراضي بوده يا نسبت به آن‌ها بي‌اعتماد باشند. اين زنان معمولا از موضع قدرت با همسر خود برخورد مي‌كنند و به اين طريق مردان را خسته كرده و از ذليلي و تحقير شدن آن‌ها لذت مي‌برند. گروهي ديگر از زنان كه كمال گرايي يا خصوصيات وسواسي در آن‌ها ديده مي‌شود ميل به كنترل شديد دارند. ممكن است همه قدرت را از دست مرد بگيرند، در اين حالت مرد به تدريج خود را كنار مي‌كشد. در اين شرايط افزايش احتمال خيانت در مردان وجود دارد چراكه نيازهاي اساسي مرد كه نقش حمايتگري در خانواده است برآورده نمي‌شود.

ترتيب تولد

فرزندان اول ويژگي‌هاي يك رهبر قدرتمند را دارند و دوست دارند از ديگران مراقبت و به آن‌ها كمك نمايند. همچنين ويژگي‌هايي مانند مسئوليت پذيري، جاه طلبي، رقابت طلبي و قدرت طلبي در آن‌ها بيشتر ديده مي‌شود. به همين دليل ممكن است زناني كه از لحاظ ترتيب تولد فرزندان اول بوده‌اند در زندگي مشترك بخواهند نقش مدير و رهبر را ايفا كنند.

براي آشنايي بيشتر در زمينه فرزند سالاري كليك كنيد.

مشكلات اقتصادي

گاهي قدرت اقتصادي بالاي زن و ميزان درآمد بالاتر او باعث مي‌شود كه او خواسته يا ناخواسته به منبع قدرت تبديل شود. طبق تعريف فرهنگي پدر بايد مسئوليت مالي خانواده را بر عهده بگيرد در غير اين صورت خودكارآمدي و قدرت حمايتي در مرد ضربه مي‌خورد. گاهي اين مسئله باعث مي‌شود مرد عزت نفس خود را از دست بدهد و به تدريج نقش كمرنگ تري ايفا كند. در واقع مشكلات مالي باعث مي‌شود مرد نقش منفعل در خانواده داشته باشد. با بر طرف كردن تاثير مشكلات مالي در زندگي زناشويي از بروز چنين احساساتي جلوگيري كنيد.

براي آشنايي بيشتر در زمينه مشكلات مالي در زندگي زناشويي كليك كنيد.

ضعف شخصيتي در مرد

گاهي ضعف شخصيتي در مرد باعث مي‌شود زن نقش مدير كل را بر عهده بگيرد زيرا همسر او نمي‌تواند نقش‌هاي مردانه خود را بر عهده بگيرد. در واقع مسئوليت‌هاي او بر دوش زن مي‌افتد. همچنين گاهي برخي از زنان داراي خصوصيات مردانه هستند. اين زنان از اعتماد به نفس بالايي برخوردارند و از لحاظ ذاتي يا اكتسابي بهتر مي‌توانند امور بيرون از خانه را اداره كنند. در مقابل مرد فردي خجالتي و فاقد اعتماد به نفس است. اين ضعف در برخي از مردان باعث مي‌شود كه نقش‌ها گاهي جابه‌جا شود و مسئله زن ذليلي پديد بيايد. اين مردان با خودشناسي و استفاده از راه‌هاي افزايش اعتماد به نفس به خود و خانواده مي‌توانند كمك كنند.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه افزايش اعتماد به نفس كليك كنيد.

اعتياد

اعتياد در مرد باعث مي‌شود نقش فعال خود را در خانواده از دست بدهد. موقعيت شغلي او به خطر مي‌افتد و حتي ممكن است از كار اخراج شود. وقت گذراني با دوستان ناباب و هزينه كردن براي تهيه مواد به تدريج نقش او را از خانواده حذف مي‌كند. حتي احترام و حرمت خود را نزد همسر و فرزندان از دست مي‌دهد. مشاوره ترك اعتياد به مواد مخدر براي بازيابي نقش پدر و مرد در خانواده خدمات ارائه مي‌دهد.

براي آشنايي بيشتر در زمينه مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

حيله گري مرد

برخي از مردان كه به زن خود وفادار نبوده و رابطه‌هاي خارج از زندگي زناشويي دارند يا به عبارتي خيانت مي‌كنند. اين ممكن است بيش از حد به همسر خود محبت كنند و سعي كنند به تمام نيازهاي او پاسخ بدهند كه مي‌تواند از عذاب وجدان آن‌ها ناشي شود يا به اين دليل باشد كه همسرش متوجه خيانت او نشود.

عدم رضايت زن از زندگي

در برخي از موارد غر زدن زياد زن و امر و نهي كردن او باعث مي‌شود مرد دير يا زود تسليم بداخلاقي همسر خود شود. در واقع عدم رضايت زن، اين پيام را به مرد مي‌دهد كه توانمندي‌ها، قابليت‌ها و تلاش‌هاي او ديده نمي‌شود و به تدريج نااميد مي‌شود زيرا چه مسئوليت‌ها را به گردن بگيرد چه نگيرد تفاوتي در رفتار همسرش مشاهده نمي‌كند و نمي‌تواند او را راضي كند. در برخي از موارد مردان قادر به برطرف كردن نيازهاي جنسي زن خود نيستند و سعي مي‌كنند با كوتاه آمدن از همه حقوق خود در زندگي مشترك، كمبود خود را جبران كنند.
 

نگاه كلي به مقوله زن ذليلي

هدف از ايجاد خانواده دستيابي به آرامش است تا افراد بتوانند در مسير كمال خود حركت كنند كه اين اهداف بدون گذشت و همكاري غيرممكن است. براي تصحيح بينش و نگرش مردم نسبت به زن دليلي و داوري اجتماعي بهتر آن است كه زن و مرد نسبت به يك ديگر سنجيده شوند. در برخي از خانواده‌ها ممكن است زن توانايي مديريتي قوي‌تري نسبت به مرد داشته باشد. در اين موارد استفاده از راهنمايي‌هاي او به شرطي كه حقوق و احترام ديگري نقض نشود مي‌تواند به خانواده كمك كند. در مقابل در خانواده ديگر ممكن است مرد توانمندي‌هايي داشته باشد كه بتواند مديريت خانواده را بر عهده بگيرد. به طور كلي زن و مرد مي‌توانند با يكديگر مشاركت داشته باشند و با كمك يكديگر تصميم بگيرند. در واقع مردسالاري يا زن سالاري امري كلي نيست و براساس شرايط و مقتضيات متفاوت است.

پس نمي‌توان گفت كه نقش مديريت زن در خانواده به معناي زن ذليلي و نقش مديريت مرد به معناي اقتدار و عزت است زيرا اگر عزت و اقتداري نتواند مديريت شايسته پديد آورد و اهداف خانه و خانواده را تحقق بخشد، عزتي پوچ و بيهوده است.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه مرد سالاري كليك كنيد.
 

معايب زن ذليلي

اصولا مرداني كه از اعتماد به نفس قوي برخوردار نيستند يا دچار بحران هويتي‌اند، نمي‌توانند مسئوليت‌هايشان را به درستي انجام دهند. اين دسته افراد حتي براي زناني كه نقش زن سالاري را به عهده مي‌گيرند غيرقابل پذيرش هستند. زناني كه اقدام به مديريت مي‌كنند و مسئوليت‌هاي شوهر خود را بر عهده مي‌گيرند از اين مسئله رنج مي‌برند زيرا همسر وي نمي‌تواند مسئوليت‌هاي خود را به درستي انجام دهد و اكثر وظايف به دوش زن مي‌افتد.

نقش مديركل بازي كردن از سوي زنان در زندگي مشترك سبب انفعال مردان مي‌شود كه اين رفتار منجر به گمراهي كودكان نسبت به مشخص بودن منبع قدرت در خانواده و همچنين سبب كم‌تر شدن ارتباط عاطفي و احساس صميميت بين زوجين مي‌شود.
 

چه كار كنيم كه زن ذليل نگويند؟

عزت نفس در مردي كه انگ زن ذليلي مي‌خورد ممكن است به شدت آسيب ببيند. پس لازم است اطلاعات خصوصي زن و مرد در محدوده خانواده خود بماند و از مرزهاي خانوادگي خارج نشود. لزومي ندارد ديگران متوجه شوند كه تصميمات زندگي را چه كسي مي‌گيريد يا اين كه نقش فعال توسط زن يا مرد اعمال مي‌شود. بهتر است حتي اگر مديريت خانواده با زن است جلوي ديگران طوري رفتار نكند كه احترام و عزت مرد ناديده گرفته شود. بنابراين با حفظ اقتدار و عزت نفس مرد در جمع به خصوص جلوي خانواده او، مي‌توانيد از دخالت ديگران و قضاوت آن‌ها جلوگيري كرد. همچنين مشاوره خانواده مي‌تواند اعتماد از دست رفته بين زوجين را باز گرداند.

براي شناخت بيشتر در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد. 
 

سوالات متداول

چرا مردي كه دچار مشكل مالي است معمولا زن ذليلي را تجربه مي‌كند؟

در واقع مشكلات مالي باعث مي‌شود مرد نقش منفعل در خانواده داشته باشد. مرد عزت نفس خود را از دست بدهد و به تدريج نقش كمرنگ تري ايفا كند. در نتيجه قدرت تاثيرگذاري او كم مي‌شود و اين اتفاق همزمان با افزايش قدرت همسرش رخ مي‌دهد.

زن ذليلي چه تاثيري بر روي فرزندان دارد؟

اين رفتار منجر به گمراهي كودكان نسبت به مشخص بودن منبع قدرت در خانواده ‌مي‌شود و فرزندان دچار ابهام در نقش پدر در خانواده مي‌شوند. همچنين در روابط عاطفي كودك نيز تاثيرگذار است. همچنين فرزندان با مشاهده اعمال قدرت توسط مادر و نقش منفعل پدر، در آينده اين نقش و الگو را ادامه مي‌دهند.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه زن ذليل و تبعات آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : زن ذليلي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زن ذليلي،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۴:۵۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر