مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

قرص ديازپام با نام تجاري واليوم از داروهاي ضد اضطرابي است كه عمدتا براي درمان اضطراب، اختلالات خواب و حملات پانيك تجويز مي‌شود. اين دارو بسيار اعتيادآور بوده و مصرف خودسرانه و خارج از تجويز پزشك مي‌تواند وابستگي دارويي ايجاد كند (براي اطلاع از ساير داروهاي اعتياد آور كليك كنيد). آنچه كه درباره مصرف اين دارو اهميت دارد اين است كه ميزان و نحوه مصرف آن حتما بايد زير نظر پزشك انجام گيرد. ما در اين مقاله قصد داريم به توضيحات بيشتري درباره داروي ديازپام بپردازيم. پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي ضد اضطرابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ديازپام | اثرات و عوارض قرص ديازپام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ديازپام،
موضوع:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۹:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ناكامي در رشد غير ارگانيك به وضعيتي اطلاق مي‌شود كه در آن نوزاد يا كودك زير 2 سال با وجود سلامتي كامل دچار تأخير و عقب ماندگي در ابعاد مختلف رشد مي‌شود. دليل اين موضوع اغلب از جانب متخصصين محروميت از حمايت عاطفي و يا شرايط اجتماعي ضعيف اعلام مي‌شود. پيشگيري از اين وضعيت نياز به آموزش ويژه براي والدين در جهت مراقبت صحيح از نوزاد دارد. براي آشنايي بيشتر در رابطه با اين اختلال تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ناكامي در رشد غير ارگانيك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ناكامي در رشد غير ارگانيك | آثار و پيامدهاي كمبود محبت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۸:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تمايل به گوشه گيري در افسردگي يكي از نشانه‌هايي است كه در اغلب بيماران افسرده ديده مي‌شود. هر شخصيتي، ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود را دارد، برخي درون گرا و منزوي و برخي برون گرا و اجتماعي هستند. بنابراين كناره گيري از اجتماع به خودي خود بيماري نيست، اما يكي از مهمترين نشانه‌هاي افسردگي محسوب مي‌شود. توجه نكردن به گوشه گيري افراد افسرده آن‌ها را در معرض خطر مرگ قرار مي‌دهد. در ادامه اين مقاله ابتدا به بررسي گوشه گيري در وضعيت‌هاي مختلف و سپس به اهميت و راه‌هاي كمك به بيماران افسرده پرداخته‌ايم. پيش از آن توصيه مي‌كنيم براي درك بهتر اين بيماري مقاله افسردگي را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه گوشه گيري در افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : گوشه گيري در افسردگي | افسرده ها را بشناسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: گوشه گيري در افسردگي،
موضوع:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۷:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

به احتمال زياد اولين سوالي كه بعد اطلاع از اعتياد همسرتان به ذهنتان مي‌رسد اين است كه آيا مي‌توانيد به زندگي با او ادامه دهيد و يا بايد به فكرطلاق از شوهر معتاد خود باشيد. آيا اساسا مي‌توان با فردي كه معتاد است زندگي كرد و يا براي كاهش آسيب‌ها طلاق بهترين راه است؟ معمولا خانم‌ها نمي‌دانند در مقابل همسر معتاد چه رفتاري بايد داشته باشند. اگر همسر شما معتاد است و هنوز بر سر يك دوراهي ماندن و رفتن گير افتاده‌ايد، بهتر است جوانب زيادي را بسنجيد. مطمئنا بهره‌مندي از مشاوره ترك اعتياد يكي از راه‌حل‌هاي پيش رو خواهد بود. براي كسب اطلاعات بيشتر تا پايان مطلب همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اعتياد همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

  

منبع : آيا از شوهر معتادم طلاق بگيرم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۷:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا با روش هاي ترك اعتياد كوكائين آشنا هستيد؟ كوكائين از اعتياد آور ترين مواد محرك كه حتي با يك بار مصرف مي‌تواند در فرد وابستگي شديدي ايجاد كند. اين پودر سفيد رنگ آثاري بسيار شبيه به آمفتامين‌ها دارد٬ اعتياد به كوكائين باعث آسيب‌هاي شديدي در بدن و ذهن مي‌شود. ترك اعتياد كوكائين همانند مواد اعتياد آور افيوني نيست و پس از ترك علائم و مشكلات فيزيكي به آن شكل گريبان گير افراد نمي‌شود اما با توجه به آثار رواني كه كوكائين بر ذهن اين افراد مي‌گذارد امكان ابتلا به برخي اختلالات رواني بالا مي‌رود. همچنين مي‌توانيد با تماس با مركز مشاوره هنر زندگي در خصوص ترك اعتياد به كوكائين راهنمايي بگيريد. در ادامه نگاهي به شيوه ترك كوكائين و عوارض ناشي از ادامه مصرف آن مي‌اندازيم. براي اطلاع از ديگر مواد محرك كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اعتياد و ترك اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد كوكائين،
موضوع:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۸:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

گاز گرفتن كودك از جمله اختلالات رفتاري در كودكان است كه علل گوناگوني دارد و والدين را با چالش‌هايي مواجه مي‌كند. واكنش والدين و مراقب نسبت به كارهايي كه از كودك سر مي‌زند، در شكل گيري رفتار او تأثير بسيار زيادي دارد. يكي از رفتارهايي كه كودك آن را انجام مي‌دهد گاز گرفتن است كه در هر سني ممكن است رخ دهد. اين رفتار تا حدودي عادي است اما بايد والدين بدانند كه در هر زماني چگونه با اين رفتار برخورد كنند. در ادامه علل گاز گرفتن كودكان و راهكارهاي جلوگيري از آن را شرح داده‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات رفتاري كودكان كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه گاز گرفتن كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : گاز گرفتن كودك | علت گاز گرفتن كودك و راهكارهاي جلوگيري از آن

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: گاز گرفتن كودك،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۱:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كلروديازپوكسايد جزء دسته داروهاي ضد اضطرابي است كه عمدتا براي درمان اختلالات اضطرابي، بي‌خوابي، قطع مصرف الكل و ترك اعتياد به مواد مخدر تجويز مي‌گردد. تمام داروهاي اين دسته به علت ساختار آنان، بسيار اعتياد آور هستند و مصرف خودسرانه و خارج از تجويز پزشك مي‌تواند وابستگي ايجاد كند. همچنين عوارض ناشي از ترك ناگهاني كلروديازپوكسايد نيز بسيار خطرناك است. پس لازم است كه مصرف كردن و نكردن آن و همچنين دوز مصرفي كاملا تحت نظر پزشك و روانپزشك باشد. در صورتي كه شما از اين دارو استفاده مي‌كنيد يا مي‌خواهيد اطلاعاتي درباره آن داشته باشيد تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه دارو هاي ضد اضطراب مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كلروديازپوكسايد،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۳:۲۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بيش فعالي كودكان (ADHD) چه نشانه‌هايي دارد؟ اختلال نقص توجه يا بيش فعالي در كودكان با تحرك زياد و توجه پايين خود را نشان مي‌دهد. انرژي زياد و تحرك بالاي كودكان بيش فعال سبب دردسرهايي براي كودك، والدين و كادر مدرسه مي‌شود. كودكان بيش فعال معمولا تمامي انرژي خود را صرف جنب و جوش مي‌كنند، تا جايي كه ديگر توان و زماني براي كارهاي ديگر مانند يادگيري، انجام تكاليف مدرسه و.... ندارند، از طرفي در برخي از اين كودكان نقص توجه نيز ديده مي‌شود؛ پس اگر به موقع درمان نشوند ممكن است به سمت ترك تحصيل و مسيرهاي انحرافي كشيده شوند. از همين رو لازم است بعد از تشخيص و شناسايي علائم بيش فعالي، براي درمان كودك بيش فعال خود اقدام كنيد، تا از بروز پيامدها و عواقب بعد از آن در دوره‌هاي نوجواني و جواني پيشگيري شود.

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات و مشكلات كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بيش فعالي كودكان (ADHD) چيست | علائم بيش فعالي را بشناسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دوست پسر خسيس چه ويژگي‌هايي دارد؟ خساست چه تاثيري بر روابط دختر و پسر دارد؟ لازم است اشاره كنيم كه مديريت مالي با خسيس بودن تفاوت دارد و نبايد با يكديگر اشتباه گرفته شوند. چون با توجه به شرايط اقتصادي امروزه افراد سعي مي‌كنند از هزينه‌هاي زندگي تا جاي ممكن كم كنند. خسيس به كسي گفته مي‌شود كه پول دارد ولي نمي‌خواهد ذره‌اي از آن را براي كسي كه دوستش دارد خرج كند؛ آن هم زماني كه خودش يا اطرافيانش به چيزي نياز دارند. در واقع يك رفتار بيمار گونه محسوب مي‌شود كه معمولا با سخت گيري بيش از اندازه و آزار دهنده در هزينه نكردن همراه است. در اين مقاله سعي داريم شما را با معايب دوست بودن با يك پسر خسيس آشنا كنيم. پيشنهاد مي‌كنيم پيش از بررسي موضوع مقاله روابط دختر و پسر را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه دوست پسر خسيس مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

  

منبع : دوست پسر خسيس | نحوه رفتار صحيح با پسران خسيس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دوست پسر خسيس،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۸:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تصميم گيري درست در هر مسئله‌اي مي‌تواند آينده ما را در جهت و مسير صحيح قرار دهد. مهارت تصميم گيري نياز به تمرين دارد. محققان معتقدند كساني كه هوش هيجاني بالاتري دارند تصميمات بهتري مي‌گيرند، چرا كه آن‌ها مي‌توانند وجوه مختلف قضيه را از هم جدا كنند و نگراني‌ها و اضطراب مربوط به مسائل ديگر را در تصميمشان دخالت ندهند. براي اطلاع بيشتر از هوش هيجاني كليك كنيد. گاهي در شرايطي قرار مي‌گيريم كه اتخاذ يك تصميم سخت است. اين شرايط مي‌تواند بخاطر اهميت مسئله يا بخاطر استرسي كه فرد در آن موقعيت دارد باشد. اگر خواهان آن هستيد كه در موقعيت‌هاي حساس و مهم زندگي تصميمات درست و منطقي بگيريد، بايد راه و روش آن را بلد باشيد. پيشنهاد مي‌كنيم در ادامه با ما همراه باشيد تا مراحل تصميم گيري درست را بياموزيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مديريت و تصميم‌گيري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهارت تصميم گيري درست،
موضوع:
[ ۱۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر