مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

تب كودكان يكي از اتفاقات بسيار رايجي است كه والدين را درگير و نگران مي‌كند. با اين كه تب مي‌تواند نتيجه مشكلي ساده نظير سرماخوردگي در كودك باشد، با اين حال اگر كاري براي پايين آمدن آن انجام ندهيد مي‌تواند به بروز مشكلات جدي‌تري نظير تشنج بيانجامد. وجود تب در كودكان مي‌تواند به علل مختلفي به وجود مي‌آيد و همچنين علائم گوناگوني نيز داشته باشد. در ادامه مقاله به بررسي بيشتر اين موضوع و راهكارهاي مقابله با آن خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه كودك و خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: تب كودكان | علل، علائم و راهكارهايي براي كاهش تب در كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تب كودكان،
موضوع:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۲:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تك فرزندي انتخابيست كه اين روزها براي بسياري از زوجين به صورت يك اجبار تحميل مي‌شود. از علل تك فرزندي بالا رفتن سن ازدواج و بچه دار شدن، شاغل بودن مادر، ترس از مسئوليت پذيري، شرايط اقتصادي حاكم بر خانواده‌ها و كوچك شدن محيط خانه در سال‌هاي اخير است. حال آن كه تك فرزندي علاوه بر مزايا، مشكلات خاص خود را پديد مي‌آورد. در اين مقاله به بررسي تك فرزندي و تأثيرات آن مي‌پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه تك فرزندي و اثرات آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تك فرزندي،
موضوع:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك اعتياد مسئله‌اي است كه بسياري از افراد و خانواده‌‌ها با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند. با اين كه خيلي از معتادان تمايل به ترك دارند، اما موفق به ترك نشده و لغزش‌هاي مكرري را در اين مسير تجربه مي‌كنند. اما چرا اين اتفاق مي‌افتد؟ يكي از اصلي‌ترين دلايل شكست درمان اعتياد، عدم استفاده از روشي مناسب و استاندارد است. در بسياري از روش‌ها نظير كمپ‌هاي اجباري علل گرايش به اعتياد  و بعد رواني بيمار ناديده گرفته مي‌شود. در حالي كه اعتياد بيشتر ريشه‌هاي درون رواني دارد و تا زماني كه اين ريشه‌ها مورد بررسي و درمان قرار نگيرد، ترك اتفاق نخواهد افتاد. در ادامه مطلب به انواع روش‌هاي درماني كه در ترك مورد استفاده قرار مي‌گيرند خواهيم پرداخت. 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

منبع: ترك اعتياد | بهترين روش ترك اعتياد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دعواي والدين چه تأثيراتي بر فرزندان دارد؟ گاه برخي دعواهاي والدين كه به نظر پيش پا افتاده هستند و اصطلاحا به آن نمك زندگي مي‌گويند، بر روي كودكان اثرات مخرب و جبران ناپذيري مي‌گذارد. در بسياري از اوقات آتش دعواهاي والدين، دامن گير فرزندان مي‌شود. ناديده گرفتن اثرات مخرب دعواي والدين بر كودكان منجر به بروز مشكلات بيشتر در آينده مي‌شود. در اغلب موارد والدين در دعواهاي ميان خود به فرزندان اهميتي نمي‌دهند و گمان مي‌كنند كودكشان متوجه چنين مسائلي نمي‌شود. آگاهي از تأثيرات مخرب دعواي والدين به آن‌ها كمك مي‌كند تا به اصلاح رفتار و ارتباطات خود بپردازند. در اين مقاله تأثير دعواي والدين بر كودكان و راه‌هاي كاهش اثرات مخرب آن ارائه شده است؛ گاه لازم است راه‌كارهاي ذكر شده با مراجعه به مشاوره كودك به بهترين نحو و با توجه به شرايط مخصوص هر خانواده صورت بگيرد.

براي دريافت مشاوره در زمينه دعواي والدين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دعواي والدين،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۸:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بارداري خارج از رحم در صورتي اتفاق مي‌افتد كه تخمك بارور شده در قسمتي غير از ديواره داخلي رحم مستقر شود و در همان جا شروع به رشد كند. امكان ادامه و نگهداشتن جنين در بارداري خارج از رحم وجود ندارد و بايد سقط جنين صورت بگيرد تا سلامت مادر به خطر نيافتد. بارداري خارج از رحم براي هر خانمي مي‌تواند اتفاق بيفتد. اين عارضه هر چه زودتر تشخيص داده شود خطر كمتري براي بارداري‌هاي بعدي ايجاد مي‌شود چون آسيب كمتري به لوله‌هاي فالوپ رحم وارد مي‌شود و با اميدواري بيشتري مي‌توانيد چشم انتظار تولد كودكي سالم باشيد. پس شناسايي دقيق و سريع علائم آن ضرورت دارد، در اين مقاله قصد داريم شما را بارداري خارج از رحم آشنا كنيم. براي اطلاع از انواع ديگر خطرات بارداري كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بارداري خارج از رحم مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بارداري خارج از رحم،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۹:۵۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يوگا فعاليتي جسمي و رواني‌ست كه از جهان شرق يعني شبه قاره هند، توسط هندوها به وجود آمده‌است. اين ورزش در سراسر جهان به خصوص غرب تبديل به نماد آرامش و تندرستي شده‌است. آيا مي‌دانيد اين ورزش چگونه بر سلامتي تأثير مي‌گذارد؟ يكي از مهم‌ترين و مؤثر‌ترين دستاوردهاي آن، ايجاد هماهنگي و اتحاد قوي ميان ذهن، روح و جسم است. در حقيقت يوگا مجموعه‌اي از تمرينات جسمي، ذهني و خود شناسي است كه تمام جنبه‌هاي هويت فردي را در برمي‌گيرد. با ادامه تمرين فرد از بيروني‌ترين به دروني‌ترين جنبه‌هاي شخصيت خود، آگاه مي‌شود. تمرينات يوگا علاوه بر تاثيري كه در آرامش رواني دارند، باعث مي‌شود هورمون‌هاي مختلف به طور متناسب در سطح بدن ترشح شوند؛ در نتيجه سلامت بدن را نيز تامين مي‌كنند. در ادامه اين مقاله با تأثيرات يوگا در زندگي و فوائد آن آشنا خواهيد شد.

براي دريافت مشاوره در زمينه كسب آرامش مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: يوگا | فوايد و تأثيرات ورزش يوگا بر سلامتي چيست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: يوگا،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۲:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترنس به چه معناست؟ آيا تا به حال با افرادي مواجه شده‌ايد كه نسبت به جنسيت خود احساس نارضايتي مي‌كنند؟ ملال جنسيتي يا ترنسكشوال به وضعيتي گفته مي‌شود كه فرد از همان دوران كودكي اِشكالي در هويت جنسي‌ خود احساس مي‌كند، به طوري كه برخلاف جنسيت بيولوژيكي‌اش رفتار مي‌كند. چنانچه در بازي و روابط او با همسالانش متوجه اين وضعيت مي‌شويد. طبق شواهد احتمال ابتلا به ديگر اختلالات جنسي و رواني در اين افراد وجود دارد؛ افسردگي، اضطراب و اختلالات شخصيت از جمله اين اختلالات هستند. راه حل نهايي براي اين افراد جراحي است، كه خود اين روش نيز با چالش‌هايي از جمله سازگاري با هويت جنسي جديد و متقاعد سازي اجتماع رو به رو است. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله هويت جنسي‌ را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان ترنسكشوال مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترنسكشوال،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۳:۲۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تربيت كودك بدون پدر چگونه امكان پذير است؟ نحوه رفتار با كودك بدون پدر چگونه بايد باشد؟ تربيت فرزندان يكي از سنگين‌ترين مسئوليت‌هاي والدين است و هريك از آن‌ها نقش موثري در تربيت كودكان دارند. اما گاهي مواقع به دلايلي همچون مرگ يا جدايي، خانواده با فقدان يكي از والدين مواجه مي‌شود. پدر نقش بسيار موثري در خانواده دارد و در نبود او مسئوليت زندگي و تربيت فرزندان به عهده مادر است. در اين مواقع لازم است كه مادر از اصول صحيح تربيت فرزند خود آگاه باشد تا بتواند آسيب‌هاي ناشي از فقدان پدر را براي كودك به حداقل برساند. در ادامه مقاله به بررسي تربيت كودك بدون پدر مي‌پردازيم. همچنين مشاوره كودك در اين زمينه مي‌تواند به شما كمك كننده باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه فرزندپروري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: كودك بدون پدر | رفتار با كودكي كه پدر ندارد چگونه بايد باشد ؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودك بدون پدر،
موضوع:
[ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۵:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بسياري از والدين نگران ميزان قد و وزن كودك خود هستند و اين موضوع براي آن‌ها يك دغدغه مهم محسوب مي‌شود. ميانگين وزن و قد كودكان بسيار مهم است چراكه اطلاعات ارزشمندي را در مورد سلامت كودك و الگوي رشدي او نشان مي‌دهد. سازمان بهداشت جهاني ميانگيني از قد و وزن كودكان در سنين مختلف را در نظر گرفته است كه حدودا نيمي از كودكان در اين ميانگين قرار مي‌گيرند. يك چهارم كودكان از اين محدوده بالاتر و يك چهارم ديگر نيز پايين‌تر از اين محدوده قرار دارند. پس اگر كودك شما در اين محدوده نيست نگران نباشيد چرا كه اين ميانگين‌ها تنها عموميت را نشان مي‌دهند. در صورتي كه قد و وزن كودكتان تفاوت چشم‌گيري با اين اعداد دارد، به پزشك مراجعه كنيد. در ادامه مقاله به بررسي كامل جدول قد و وزن كودك مي‌پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: قد و وزن كودك | قد و وزن كودكان در هر سن چقدر بايد باشد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قد و وزن كودك،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۵:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي ايجاد و حفظ رابطه عاطفي، لازم است زن و مرد هر دو روشي براي ابراز عشق و محبت خود داشته باشند. زبان ابراز عشق در همه انسان‌ها يكسان نيست. لازمه يك رابطه موفق داشتن يك زبان عشق مشترك است. مردي براي ابراز عشق خود دائم هر آنچه كه همسرش احتياج دارد را برآورده مي‌كند، اما همسر او از اين شكايت دارد كه همسرش هيچ وقت به او نمي‌گويد دوستش دارد. مشكل اين زوح نداشتن علاقه نيست بلكه تنها زبان عشق آن‌ها متفاوت است. زوجين مي‌توانند با در ميان گذاشتن علايق و خواسته‌هاي خود به رفع نيازهاي يكديگر كمك كنند. تمام اين موارد در روهمچنين با مطالعه اين مقاله مي‌توانيد برخي از راه‌هاي ابراز عشق را امتحان كنيد. در اين خصوص مي‌توانيد مشكلات خود را در رابطه عاطفي با مشاوره زوج درماني مطرح كنيد. مشاورضمن بررسي اختلافات شيوه‌هاي همسر داري را نيز آموزش مي‌دهد.

براي دريافت مشاوره در زمينه چگونگي ابراز عشق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ابراز عشق،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۳:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر