مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

 امروزه با افزايش شمار افراد غيرمتخصصي كه به درمان‌هاي روانشناسي مي‌پردازند اصطلاح عمه درماني بين افراد رواج يافته است. در واقع اين اصطلاح كنايه ايست به افرادي كه بدون دانش و مهارت كافي جلسات درماني را آغاز مي‌كنند اما در حقيقت چيزي جز نصيحت‌هاي عاميانه و حرف‌هاي روزمره تحويل مراجعان نمي‌دهند. براي آنكه بتوانيد درمانگران حرفه‌اي را از اين دست درمانگران غيرمتخصص تشخيص دهيد و با اصطلاح عمه درماني بيشتر آشنا شويد، تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره مشاوره حرفه اي و با افراد متخصص مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عمه درماني،
موضوع:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۵:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

از آن جا كه شدت و تعداد علائم افسردگي مزمن نسبت به افسردگي اساسي كمتر است، امكان عدم تشخيص آن توسط بيمار يا اطرافيان بيشتر مي‌باشد. اگر به مدت بيش از 2 هفته نشانه‌هاي افسردگي مانند فقدان لذت، غم و نااميدي، تغييرات در خواب و وزن و ... را تجربه كرديد ممكن است به افسردگي مزمن مبتلا شده باشيد. حتي ممكن است فكر كنيد از زماني كه خودتان را شناختيد هميشه غمگين بوده‌ايد با اين حال چون تغيير بارزي در روند زندگي‌تان حس نمي‌كنيد توجهي به آن نمي‌كنيد. اين بيماري به مرور بازدهي و عملكردتان را كاهش مي‌دهد. با خواندن اين مقاله با افسردگي مزمن بيشتر آشنا مي‌شويد، اما براي تشخيص نهايي نياز به مصاحبه و مشورت با يك متخصص و مشاوره افسردگي را خواهيد داشت.

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي مزمن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: افسردگي مزمن | نشانه ها، علل و درمان افسردگي مزمن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي مزمن،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۲:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تشنج كودكان يكي از مشكلاتي است كه والدين را به شدت نگران و آشفته مي كند. گرچه بروز اين مشكل دربزرگسالي بيشتر درنتيجه بيماري صرع اتفاق مي‌افتد اما در كودكي معمولا پس از تجربه تب شديد رخ مي دهد. بيش از هرچيز در مورد تشنج در دوران كودكي، والدين بايد اقدامات لازم را درمورد آن بدانند تا با دستپاچگي واكنش‌هاي اشتباهي انجام ندهند. اگر شما نيز درباره تشنج كودك خود نگراني‌هايي داريد، در ادامه اين مطلب نكات بيشتري در اين زمينه ارائه خواهد شد كه مي تواند براي شما سودمند باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اقدامات لازم پس از تشنج كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تشنج كودكان،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۲۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خصوصيات بچه هاي طلاق چيست؟ به باور برخي طلاق باعث خصوصيات خاصي در بچه هاي طلاق مي‌شود. به دليل آسيب پذيري بيشتر كودكان، طلاق والدين، كودكان را بيشتر تحت تاثير قرار مي‌دهد. آن‌ها توانايي‌هاي شناختي لازم براي انطباق دادن خود با شرايط جديد را ندارند بنابراين طلاق مي‌تواند به بحراني جدي براي آن‌ها تبديل شود. تداوم يافتن ارتباط كودك با والدين و كيفيت آن، تعيين كننده ميزان صدمه‌اي است كه به كودك وارد مي‌شود. در ادامه به بررسي خصوصيات بچه‌هاي طلاق مي‌پردازيم. آگاهي از اين خصوصيات به شما كمك مي‌كند تا با برنامه‌ريزي مناسب، تاثير منفي طلاق را كاهش دهيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اصطلاح خصوصيات بچه هاي طلاق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خصوصيات بچه هاي طلاق،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۴:۴۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هر ساله افراد زيادي به ازدواج اجباري تن مي‌دهند. ترس از خشونت خانواده، دختران و پسران زيادي را به ازدواج مجبور مي‌كند و در صورت مخالفت با ازدواج، فرد مورد شديد‌ترين آسيب‌هاي جسمي و روحي قرار مي‌گيرد. بسياري از افرادي كه اجباري ازدواج مي‌كنند، پس از ازدواج، با آسيب‌هاي شديد رواني و جسماني رو به رو مي‌شوند. خانواده‌ها و افرادي كه مسبب ازدواج اجباري هستند بايد به پيامدها و عواقب آن آگاه باشند. ازدواج اجباري معمولا سرانجام مطلوبي ندارد و افراد را به راه‌هاي ناخوشايندي مي‌كشاند. در اكثر موارد نيز اين ازدواج‌ها به طلاق و جدايي مي‌انجامد. براي اطلاعات بيشتر در اين زمينه تا پايان مطلب همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج اجباري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج اجباري،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۶:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مسموميت غذايي در كودكان يكي از اتفاقاتي است كه امكان دارد براي هر كودكي و در هر سني رخ بدهد. ممكن است از طريق خوردن يا نوشيدن غذايي آلوده به باكتري يا از طريق ويروسي كه در دست‌هاي آلوده وجود دارند، معده يا روده تحريك شود. اگر كودك دچار مسموميت غذايي بشود، علائم آن احتمالاً 2 تا 48 ساعت پس از خوردن غذاي مسموم ظاهر مي‌شود و معمولاً يك يا دو روز طول مي‌كشد، اما در موارد شديد ممكن است يك هفته يا بيشتر هم ادامه پيدا كند. در ادامه‌ مطلب با ما همراه باشيد تا اطلاعات بيشتري راجع به مسموميت غذايي در كودكان به دست آوريد. همچنين مشاوره كودك در اين زمينه نيز مي‌تواند به شما كمك كننده باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه سلامت كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: مسموميت غذايي در كودكان | مهم‌ترين نشانه‌هاي مسموميت غذايي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك هروئين شايد سخت‌ترين نوع ترك در بين انواع مواد مخدر باشد. اعتياد به هروئين سموم بسيار زيادي را وارد بدن مي‌كند و مهم‌ترين پيامد آن صدمه به كبد و كليه است؛ اين دو اندام به دليل دفع سموم ناشي از مصرف هروئين دچار آسيب شديدي مي شوند. به علاوه اعتياد به هروئين منجر به بالا رفتن چربي و فشارخون نيز مي گردد. بنابراين به دليل عوارض مخرب جسماني و رواني هرويين، ترك اعتياد به هروئين بايد هرچه زودتر آغاز بشود. براي آگاهي از بهترين روش‌هاي ترك اعتياد به هروئين تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد. همچنين براي آگاهي بيشتر در زمينه علائم اعتياد به هروئين كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد به هروئين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك هروئين،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

منبع اَفسردگي فقط عوامل خارجي و يا احساسات عميق پنهان دروني نيست، گاه اين خانواده هاي افسرده پرور هستند كه زمينه اصلي را براي اين بيماري فراهم مي‌كنند. خانواده مي‌تواند يك منبع حمايتي باشد و به شما كمك كند كه بهتر باشيد، اما خانواده‌هايي نيز وجود دارند كه نفوذ منفي آن‌ها مي‌تواند باعث غرق شدن شما شود. اكثر اوقات آسيب‌هايي كه از طرف خانواده وارد مي‌شود، پنهان مانده و تا زماني كه براي درمان اَفسردگي خود اقدام نكرده‌ايد، به نقاط تاريك مرتبط با آن‌ها پي نمي‌بريد. نقش خانواده در ديگر ناراحتي‌هاي رواني نيز ديده مي‌شود. با اطلاع از تاثيري كه خانواده بر شما مي‌گذارد مي‌توانيد از پيشروي و پيچيدگي مسائل جلوگيري كنيد. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا بتوانيد خانواده‌هاي افسرده پرور را بهتر بشناسيد. پيش از آن توصيه مي‌كنيم مقاله نقش خانواده را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه اَفسردگي و خانواده هاي افسرده پرور مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: خانواده هاي افسرده پرور | خانواده چگونه مي تواند باعث اَفسردگي بشود؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۵:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي و بروز علائم افسردگي يكي از شايع‌ترين اختلالاتي است كه كاركرد روزانه فرد را تحت تأثير قرار مي‌دهد. افسردگي به احساس غم و تجربه‌ي مشكلات و بحران‌هاي زندگي محدود نمي‌شود و به تشخيص زود هنگام و اقدامات درماني نياز دارد. چنانچه علائم و نشانه‌هاي افسردگي در مراحل اوليه‌اش تشخيص داده شود، شخص مي‌تواند با تغيير سبك زندگي، استفاده از جلسات روان درماني و روانشناسي راحت‌تر بهبود پيدا كند. اما اگر در مراحل اوليه اين بيماري تشخيص داده نشود؛ پيامد‌هاي جبران ناپذيري به همراه خواهد داشت. در ادامه اين مقاله به توضيح كامل علائم و نشانه‌هاي افسردگي شديد و روش‌هاي تشخيص و درمان مي‌پردازيم. براي اطلاع از بهترين روش هاي درمان افسردگي كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: علائم افسردگي | نشانه هاي افسردگي شديد را بهتر بشناسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: علائم افسردگي،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۵:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از شايع‌ترين بيماري‌هاي دنياي امروز افسردگي است كه فقير و غني، پير و و جوان، زن و مرد نمي‌شناسد. كمك به افراد افسرده زماني اهميت دو چندان مي‌يابد كه يكي از نزديكان و اعضاي خانواده شما به ان مبتلا باشد؛ در اين شرايط وظيفه شما تنها يك درد و دل ساده نيست و ممكن است مسئوليت سنگين تري را در درون خود و نسبت به اين فرد احساس كنيد. بنابراين مهم است كه بدانيد چگونه و با چه روش‌هايي مي‌توانيد به درمان افسردگي و فرد افسرده كمك كنيد. براي كمك به افراد افسرده بايد هوشيارانه عمل كنيد. در ادامه برخي از مهم‌ترين نكات در رابطه با فرد افسرده را ذكر كرده‌ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي و نحوه صحيح كمك به افراد افسرده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع: كمك به افراد افسرده | راه‌ها و روش‌هاي ممكن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كمك به افراد افسرده،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۰:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر