مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

ورزش‌هاي جذاب براي كودكان و والدين انواع مختلفي دارد كه بسته به شرايط و امكانات موجود مي‌تواند متنوع باشد. كودكان معمولا زمان زيادي از اوقات خود را صرف بازي و سرگرمي مي‌كنند. والدين مي‌توانند حركات ورزشي كه جذاب هستند را در قالب بازي به كودكان آموزش دهند و حتي با آن‌ها انجام دهند تا علاوه بر بازي و سرگرمي، بدن خود را سالم و تندرست نگه دارند. كودكان ۴ و ۵ ساله در مهارت‌هاي بدني مانند دويدن، پريدن،‌ ضربه زدن و پرتاب اجسام و توپ پيشرفت چشمگيري دارند. در اين زمان والدين بايد اين مهارت‌ها را در كودك خود تقويت كنند و مهارت‌هاي پيچيده‌تر به آ‌ن‌ها بياموزند. در ادامه به حركات ورزشي كه جذاب و سرگرم كننده هستند اشاره مي‌كنيم. همچنين مشاوره كودك در اين زمينه نيز مي‌تواند به شما كمك كننده باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: ورزش‌هاي جذاب براي كودكان و والدين

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آهن يكي از مواد معدني بسيار مهم است كه تاثير زيادي بر رشد كودكان مي‌گذارد به همين منظور براي كودكان بالاي 6 ماه قطره آهن تجويز مي‌شود چراكه در اين سنين كم خوني كودكان شروع مي‌شود و با توجه به ميزان رشد زياد آن‌ها، نياز كودكان به آهن افزايش مي‌يابد. قطره آهن انواع مختلفي دارد و به اسامي مختلفي به فروش مي‌رسد. همچنين موادغذايي زيادي وجود دارند كه به طور طبيعي غني از آهن مي‌باشند و به پيشگيري و درمان كم خوني كمك مي‌كنند. در ادامه مقاله به بررسي كامل در مورد اين موضوع مي‌پردازيم. همچنين مشاوره كودك مي‌تواند به شما در اين زمينه كمك كند.

براي دريافت مشاوره در زمينه قطره آهن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: قطره آهن | اهميت قطره آهن براي كودكان و معرفي انواع آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قطره آهن،
موضوع:
[ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۳:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در زندگي زناشويي لازم است زوجين به خواسته‌هاي يكديگر احترام بگذارند و تنها به مشكلات خود اهميت ندهند. انتظارات زنان از همسر خود مسئله مهمي است كه توجه به آن باعث روابط عاطفي بهتر و گرم شدن كانون خانواده مي‌شود و كيفيت زندگي زناشويي را بالا مي‌برد. خانم‌ها انتظاراتي از همسر خود دارند و توقع دارند كه همسرشان به اين خواسته‌ها توجه كنند. معمولا اين انتظارات متقابل است، يعني همانطور كه خانم‌ها از همسر خود انتظاراتي دارند، آقايان نيز از همسر خود توقعاتي دارند. واكنش درست به اين توقعات موجب مي‌شود تا زوجين نسبت به زندگي خود متعهدتر شوند. در ادامه مقاله به بررسي انتظارات زنان از همسر خود خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه انتظارات زنان از همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۱:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كودكان بد سرپرست كودكاني هستند كه والدين‌شان رفتار مناسبي با آن‌ها ندارند و باعث به وجود آمدن انواع مشكلات و كمبودها در زندگي فرد مي‌شوند و آسيب‌هاي زيادي به اين كودكان وارد مي‌كنند كه نه تنها خودشان، بلكه جامعه را نيز به خطر مي‌اندازد. جامعه و اطرافيان مسئوليت‌هايي در قبال اين افراد دارند كه اگر آن را ناديده بگيرند نتايج جبران ناپذيري را به دنبال دارد. در ادامه مقاله به بررسي آسيب‌ها و وظايف جامعه در قبال اين كودكان خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه كودكان بد سرپرست مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: كودكان بد سرپرست | آسيب‌ها و وظايف جامعه در قبال اين كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودكان بد سرپرست،
موضوع:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۵:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

به نظر انجمن اطفال آمريكا، تلويزيون ديدن نوزادان و كودكان زير 2 سال ممنوع است. البته اين چيز عجيبي نيست كه نوزادتان تمايل دارد تلويزيون ببيند، چون اين جعبه جادويي با رنگ‌هاي جذاب و حركات شخصيت‌ها، براي نوزادان جالب و تعجب‌آور است. همچنين آن‌ها صداي موسيقي و موزيك‌هاي تلويزيون را دوست دارند و همراهي با تصاوير كارتوني برايشان جذاب است. شما بهتر است به عنوان والدين، ساعات تماشاي تلويزيون را براي نوزاد خود محدود كنيد تا حواس پنج‌گانه او به درستي با هم هماهنگ شود و كمتر در معرض عوارض تلويزيون ديدن باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تلويزيون ديدن نوزادان،
موضوع:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۷:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه بيان درخواست از والدين براي اجابت شدن آن خواسته اهميت بسياري دارد. شايد شما خواهر يا برادري داشته باشيد كه خواسته‌هايش به راحتي برآورده مي‌شود. اما زماني كه شما چيزي را از والدين تقاضا مي‌كنيد ناديده گرفته شده و يا جواب منفي مي‌شنويد. در اين زمان احساسات متفاوتي ممكن است سراغتان بيايد كه علاقه‌اي به تجربه كردن آن‌ها نداشته باشيد. اما آيا واقعا از درستي و نحوه بيان درخواستتان مطمئن هستيد؟ گاهي حل مشكلات مرتبط با والدين كار سختي به نظر مي‌رسد و همواره احساس مي‌كنيد آن‌ها نمي‌توانند شما را درك كنند. در اين زمينه مشاوره خانواده به شما كمك مي‌كند تا به صورت منطقي و راهبردي به حل تعارضات بپردازيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه بيان درخواست از والدين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۷:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

چند همسري يكي از بحران‌هاي اجتماعي است كه امروزه بسيار فراگير شده است. چند همسري داراي انواع مختلف مي‌باشد و تعريف كردن آن دشوار است. افراد مختلف دلايل گوناگوني براي روي آوردن به چند همسري دارند و توجيهات خاص خودشان را مي‌آورند اما اين مسئله علاوه بر فوايدي كه به ظاهر دارد، آسيب‌هاي گسترده‌اي براي خانواده به دنبال خواهد داشت. به طوري كه مسائل ممكن است ديگر در خانه حل نشود و مشاوره خانواده براي حل تعارضات ضروري گردد.

براي دريافت مشاوره در زمينه چند همسري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: چند همسري،
موضوع:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۸:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

چه غذاهايي باعث نفخ نوزاد مي‌شوند ؟ نفخ مشكلي است كه عموما در بسياري از نوزادان به وجود مي‌آيد و اصلي‌ترين علت اين موضوع غذاهاي مصرفي مادر است كه مي‌تواند بر شير او تاثيرگذار باشد و ايجاد نفخ كند. بايد اين مواد غذايي را شناخت و در استفاده از آن‌ها پرهيز كرد. در مقابل غذاهايي كه مانع از ايجاد نفخ مي‌شوند هم بايد شناخته شوند تا با استفاده از آن‌ها بخشي از اين مشكل برطرف شود. در صورت مشاهده بعضي از علائم بايد به پزشك مراجعه كرد تا به اتفاقاتي حاد منجر نشود. در ادامه مقاله به بررسي كامل اين موضوع خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه غذاي مناسب براي نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۸:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اوتيسم يكي از انواع اختلالات عصبي رشدي است كه بروز آن مشكلاتي را براي خانواده‌ها به وجود مي‌آورد. والدين كودكان اوتيستيك در اين بين ممكن است بيشترين درگيري را چه به لحاظ زماني چه رواني با كودك خود داشته باشند. گاهي والدين خود را در اين زمينه مقصر مي‌دانند و فكر مي‌كنند در ابتلاي كودكشان به اختلال نقش داشته‌اند. در واقع نقش مادر در ابتلاي كودك به اختلال چندان واضح و روشن نيست و علل چندگانه‌اي براي ابتلاي كودك وجود دارد. اما آن‌چه كه اهميت دارد نقش والدين در پرورش و تربيت فرزندشان است. والدين مي‌توانند با تربيت و مراقبت خود بسياري از مهارت‌هاي ارتباطي و سازگاري را در كودك افزايش دهند و به كاهش علائم اين اختلال بپردازند. اما پيش از هرچيز لازم است تا آگاهي خود را بالا ببرند.

براي دريافت مشاوره در زمينه فرزندپروري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: نحوه صحيح رفتار والدين با كودكان اوتيسم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۲:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دوست صميمي فرد مهمي در زندگي همه انسان‌هاست كه شكل خاصي از رابطه را ايجاد مي‌كند. افراد در سنين مختلف، اشكال مختلفي از رابطه صميمانه را تجربه مي‌كنند. ولي در نهايت همه از نقش دوست صميمي در زندگي شان بهره مي‌برند و تلاش مي‌كنند از تكنيك‌ها و مهارت‌هايي آگاه شوند كه از طريق آن بتوان دوستي‌هاي صميمانه ايجاد كرد. ممكن است در طول يك دوستي صميمانه دو نفر با تعارضاتي مواجه شوند كه نياز داشته باشند در مورد رابطه شان تجديد نظر كرده و از عمق آن با خبر شوند. در ادامه به تأثيرات دوستان صميمي در زندگي و چگونگي ايجاد روابط دوستانه پرداخته‌ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه دوست صميمي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دوست صميمي،
موضوع:
[ ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۲:۴۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر