مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

دروغ گفتن در زنان و چه در مردان، خصوصيتي است كه تفاوتي در جنسيت ندارد و هرشخصي حداقل چندبار در زندگي خود اين كار را انجام داده است. اما زنان گاه به دليل برخي نگراني‌ها و براي مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولين راهي كه به ذهنشان مي‌رسد دروغ گفتن است. دروغگويي به دلايل كوچك و بزرگي مي تواند از طرف زنان انجام شود. در هر حال اين دروغ‌ها آسيب‌هايي را به‌ آن‌ها وارد خواهد كرد كه منجر به پيچيده شدن مسائل نيز مي شود. رويدادهايي كه ممكن بود درصورت بيان حقيقت به نحو ديگري براي آن‌ها رقم بخورد.

براي دريافت مشاوره در زمينه چرا زنان دروغ مي گويند مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع: دروغ‌ گفتن در زنان | علل و آسيب هاي دروغ زنان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دروغ‌ گفتن در زنان،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۹:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

زماني كه كودكان شروع به خوردن غذا مي‌كنند، اين سوال براي مادران پيش مي‌آيد كه ميزان نمك در غذاي كودك چقدر باشد؟ ذائقه و عادت‌هاي غذايي افراد در دوران كودكي شكل مي‌گيرد. حس چشايي در كودكان مانند يك صفحه سفيد است و آنان هيچ تجربه‌اي از مزه‌هاي مختلف ندارند. پس در نتيجه والدين مي‌توانند آن‌ها را به هر نوع غذا و مزه‌اي عادت دهند. بدن كودكان به نمك بسيار كمي نياز دارد و ميزان زياد آن مشكلات جدي را براي سلامت كودك به وجود مي‌آورد. در ادامه مقاله به بررسي كامل اين موضوع خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه غذاي كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: نمك در غذاي كودك | چه مقدار نمك در غذاي كودكان مجاز است؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نمك در غذاي كودك،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خيانت زنان بيشتر به دليل فقدان ارتباط عاطفي عميق و كارآمد اتفاق مي‌افتد. يكي از معمول‌ترين علل خيانت زنان احساس طرد شدگي است. همچنين زماني كه در روابط عاطفي به اندازه كافي فهميده نشوند دست به خيانت مي‌زنند. همچنين عواملي مثل بيماري‌هاي رواني و اعتياد و فقر نيز مي‌تواند از دلايل اين امر باشد. معمولا زناني كه روابط فرازناشويي و موازي داشته و خيانت مي‌كنند رفتارهاي تكانه‌اي بيشتري از خود نشان مي‌دهند؛ اغلب مخفي كاري مي‌كنند و به دنبال آن اضطراب بيشتري را تجربه مي‌كنند. براي اطلاعات بيشتر در زمينه علل و نشانه‌هاي خيانت زنان تا پايان مطلب همراه باشيد. همچنين پيشنهاد مي‌كنيم مقاله روابط فرازناشويي را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خيانت و خيانت زنان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خيانت زنان،
موضوع:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۲۶:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

جلسه خواستگاري در هر خانواده‌اي ممكن است به شكلي خاص برگزار شود. اما رعايت برخي نكات كلي در اين جلسات ضرورت دارد. شايد خانواده‌هايتان به دليل آشنايي قبلي كه از يكديگر دارند، نكات مربوط به جلسات خواستگاري را به طور كامل انجام ندهند. يا ضرورتي براي انجام آن‌ها نداشته باشند. در هر حال ازدواج به عنوان يكي از مهم‌ترين و سرنوشت سازترين اتفاقات زندگي، نياز به آموزش، مطالعه و مشورت دارد. اين مسئله آنقدر مهم است كه حتماً بايد براي هر مرحله، اطلاعات و ريزه كاري‌هاي متناسب با آن را ياد بگيريم. از سوي ديگر بايد توجه داشت كه هميشه يك پسر يا دختر خوب، الزاماً نمي‌توانند همسر خوبي باشند. پس بايد از مشورت‌هاي متخصصان نيز كمك گرفت. براي دريافت مشاوره ازدواج كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خواستگاري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: خواستگاري | نكات خواندني درباره جلسه خواستگاري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خواستگاري،
موضوع:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۱۶:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

علت مشاهده لكه نارنجي در پوشك نوزاد چيست و براي رفع آن چه بايد كرد؟ ممكن است به تازگي متوجه لكه‌هايي نارنجي رنگ در پوشك نوزادتان شده باشيد و اين مسئله موجب نگراني زياد شما شده باشد. گاهي ممكن است ادرار نوزاد از رنگ زرد به نارنجي تغيير كند كه به علت افزايش غلظت ادرار است. بروز لكه‌هاي نارنجي در ادرار اغلب به دليل كاهش آب بدن نوزاد روي مي‌دهد و در نوزادان امري طبيعي تلقي مي‌شود كه معمولا به درمان خاصي نياز ندارد. در ادامه اين مقاله راهكارهايي ساده براي رفع مشكل بروز لكه‌هاي نارنجي در پوشك نوزاد ارائه مي‌دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره كودك و خردسال مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع:لكه نارنجي در پوشك نوزاد | راهكارهاي رفع آن چيست؟

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۰۳:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج دوم مردان متاهل معمولا واكنشي در مقابل مشكلات زندگي زناشويي است. اين مردان در واقع بدون هيچ تلاشي براي برطرف كردن مشكل، ازدواج دوم را راهي ساده‌تر براي فرار از مشكلات انتخاب مي‌كنند و براي توجيه رفتارشان دلايل زيادي را مطرح مي‌كنند. در اين شرايط مردان بدون در نظر گرفتن مزايا و مضرات كاري كه انجام مي‌دهند، خودشان را درگير مشكلات پيچيده تر ازدواج مجدد مي‌كنند. گاه زماني كه از مردان داراي دو زن سوال مي‌شود كه چرا زن دوم مي گيريد، مي‌گويند كه «كارمان شرعي و قانوني است». اكثرا زناني كه همسرشان ازدواج مجدد داشتند معتقدند كه در ابتدا رفتار شوهرشان خوب بوده ولي با گذشت زمان رفتارشان عوض شده و نسبت به آنان بي توجه مي‌شوند. مشاوره خانواده مي‌تواند براي حل مسائلي كه در خانه پيش مي‌آيد موثر باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج دوم مردان متاهل مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج دوم مردان متاهل،
موضوع:
[ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۷:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روز دانش آموز را هر ساله در 13 آبان ماه در مدارس ايران جشن مي‌گيرند. اين روز باشكوه از اهميت خاصي برخوردار است و يادآور اتفاقاتي مي‌باشد كه در گذشته رخ داده است. در سراسر مدارس كشور برنامه‌هاي مختلفي را براي محصلان در نظر مي‌گيرند و تلاش مي‌كنند تا با ارج نهادن به دانش آموزان، انگيزه آن‌ها را براي كسب علم و پيشرفت بيشتر كنند. براي آشنايي بيشتر با اين روز تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تحصيلي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روز دانش آموز،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۱:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آگاهي از خيانت همسر خبري تكان دهنده و يكي از بدترين اتفاقات زندگي افراد از لحاظ روحي و رواني است. اولين تصميم غير عاقلانه و عجولانه پاسخ خيانت با خيانت است. اين واقعه احساس سرخوردگي، خشم، تنفر، طرد شدن و بسياري از احساسات منفي ديگر را براي كسي كه به او خيانت شده ايجاد مي‌كند. در چنين شرايطي ممكن است زوج خيانت ديده تصميم بگيرد همسرش را با خيانت متقابل تنبيه كند، با اين اميد كه به خود آرامش دهد. اما نكته مهم اين است كه تلافي كردن خيانت به اين شكل تنها شانس درمان و بهبود رابطه را از بين مي‌برد و از اين گذشته سلامت و بهداشت رواني خود فرد را با آسيب‌هاي جدي مواجه مي‌كند. در حالي كه روش‌هاي مختلفي براي درمان آسيب‌هاي خيانت وجود دارد. در اين مطلب قصد داريم تا آثار مخرب اين موضوع را بررسي كنيم. پيش از هر چيز پيشنهاد مي‌كنيم مقاله را مطالعه كنيد. براي اطلاع از درمان آسيب هاي خيانت كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه پاسخ خيانت با خيانت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پاسخ خيانت با خيانت،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۳:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال يادگيري رياضي به معني عدم توانايي كودك در يادگيري و درك مفاهيم و موضوعات مربوط به رياضي مي‌باشد. به طور كلي اختلال يادگيري به معني عدم رشد كافي در مهارت‌هاي خاص تحصيلي است كه در اثر مشكلات و بيماري‌هاي جسمي و عصبي ايجاد نشده باشند. اين كودكان با وجود هوش طبيعي كه دارند، در برخي از حوزه‌هاي درسي مشكل يادگيري دارند و برخي از توانايي‌هاي آن‌ها همچون خواندن، نوشتن و رياضيات دچار اختلال است. رياضيات كودك مبتلا به طور چشم گيري از سطح توانايي كودكان ديگر كمتر است. در واقع اين ناتواني كودك در حوزه تحصيلي، كمتر از حد انتظار بر اساس هوش، سن و آموزش كلاسي كودك است. براي اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات يادگيري كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلال يادگيري رياضي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : اختلال يادگيري رياضي | علل، نشانه ها و نحوه درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلال يادگيري رياضي،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۳:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روابط جنسي و سكس نياز اصلي هر انساني است كه با مدل‌ و پوزيشن هاي جنسي مختلفي صورت مي‌گيرد. هر فرد با شناخت پوزيشن‌هاي متفاوت مي‌تواند حالت مناسب براي لذت خود و شريك جنسي‌ خويش را پيدا و به يك رابطه خوب دست پيدا كند. بسياري از زوج‌ها از يك مدل پوزيشن استفاده مي‌كنند و از مدل‌هاي ديگر اطلاعات كافي ندارند و حاضر نيستند تغييري در آن ايجاد كنند. بعضي از افراد نيز در روابط خود از پوزيشن‌هاي مختلفي استفاده مي‌كنند كه مي‌تواند معايبي داشته باشد. براي اطلاعات بيشتر در اين زمينه در ادامه مقاله با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه پوزيشن هاي جنسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : پوزيشن‌هاي جنسي | زندگي جنسي خود را تغيير دهيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پوزيشن‌هاي جنسي،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۶:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر