مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آگاهي از سبك هاي ارتباطي در داشتن ارتباطي موثر، كارآمد و طولاني مدت تاثير اساسي دارد. زماني كه با ديگران ارتباطي  موثر داشته باشيد، مورد احترام  آنان قرار مي گيريد و زندگي شاد و موفق تري خواهيد داشت. همه ما در طول روز با افراد مختلفي مانند راننده تاكسي يا مغازه دار روبرو مي شويم، اما آيا تا حالا به طبقه بندي كردن رفتارهاي خود در طول روز توجه كرده ايد؟ به نظر شما تقسيم بندي رفتارها در روابط ما تاثير گذار است يا كار بيهوده ايست؟ اين تقسيم بندي توسط روانشناسان انجام شده است كه تحت عنوان سبك هاي ارتباطي شناخته مي شود. داشتن ارتباط موثر با ديگران در رسيدن به اهداف به شما كمك شاياني مي كنند. در ادامه اين مقاله توضيحات كاملي داده مي شود.

براي دريافت مشاوره در زمينه سبك هاي ارتباطي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : سبك هاي ارتباطي | شناخت انواع و بهترين سبك ارتباطي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سبك هاي ارتباطي،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۹:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روش‌هاي درمان افسردگي كدام‌اند؟ افسردگي از شايع‌ترين اختلالات رواني است كه تقريبا تمام انسان‌ها ممكن است آن را تجربه كنند؛ زمان‌هايي كه احساس مي‌كنيد ميل و اشتياقي به انجام هيچ كاري نداريد، نسبت به زندگي بي ميل هستيد، علاقه اي به حضور در جمع نداريد، به شدت در خود فرو رفته و مدام تصاويري از مشكلات، روح و ذهن شما را آزار مي‌دهد. تفاوت‌هاي فردي، تفاوت در شدت و نوع افسردگي لزوم شناسايي انواع روش‌هاي درماني و انتخاب بهترين گزينه را مشخص مي‌كند. بدون شك گام نخست براي درمان، ريشه‌يابي و بهره گيري از مشاوره است. در ادامه مطلب انواع گوناگوني از اين درمان‌ها را شرح داده‌ايم. همچنين براي آشنايي بيشتر با اين بيماري مقاله افسردگي را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : درمان افسردگي | بهترين راه هاي درمان افسردگي شديد و مزمن

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان افسردگي،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۵۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هرم نيازهاي مازلو يك سلسله مراتب از نيازهاي انسان را نشان مي‌دهد كه هرچقدر اين هرم به سمت پايين مي‌رود بيشتر به نيازهاي اساسي و حياتي توجه دارد و هرچقدر به نوك هرم نزديك مي‌شود نيازهاي عالي‌تر و غير حياتي را در بر مي‌گيرد. اين هرم كه 5 طبقه دارد از نيازهاي فيزولوژيك كه در ابتدايي‌ترين درجه قرار دارند شروع و به شكوفايي فردي كه در نوك هرم قرار دارد ختم مي‌شود. آشنايي با نظريه مازلو ديد خوبي به شخص مي‌دهد ولي نبايد آن‌ را بيش از حد تعميم داد و سعي كرد همه رفتارهاي انساني را در چارچوب آن گنجاند. در ادامه‌ مطلب بيشتر درباره هرم نيازهاي مازلو و نيازهايي كه در هر طبقه از هرم آن جاي مي‌گيرند توضيح خواهيم داد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نيازهاي اساسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 منبع : هرم نيازهاي مازلو | سلسله مراتب مازلو كدامند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هرم نيازهاي مازلو،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۷:۴۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

حساسيت نوزاد به شير خشك دغدغه بسياري از مادراني است كه به دليل كم بودن شير خود، شاغل بودن، آسيب يا نافرم بودن نوك سينه و يا علت‌هاي ديگر مجبور به استفاده از شير خشك هستند. حساسيت به شير خشك در برخي از نوزادان رخ مي‌دهد كه با علائمي مانند استفراغ يا تف كردن‌هاي مكرر، دل درد و گريه‌هاي نوزاد، كاهش وزن، گرفتگي يا خس خس سينه، گرفتگي بيني و مشكل در تنفس، اسهال و مدفوع خوني و علائم ديگري كه ذكر خواهد شد، مشخص مي‌شود. آشنايي با اين علائم به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد هر چه سريع‌تر اين مشكل راشناسايي كنيد و براي مديريت رژيم غذايي كودكتان برنامه ريزي و با مشورت پزشك متخصص شير خشكي كه نوزادتان به آن حساسيت ندارد را انتخاب كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه حساسيت نوزاد به شير خشك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : حساسيت نوزاد به شير خشك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حساسيت نوزاد به شير خشك،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۳:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ميكروسفالي به علت فقدان يا كمبود رشد سلول‌هاي قشرمغزي رخ مي‌دهد. اين بيماري مانع رشد طبيعي فرد نسبت به هم‌سن و سالانش مي‌شود. ميكروسفالي به قسمت سر كودك آسيب وارد مي‌كند و به دلايل مختلفي ايجاد مي‌شود و تا حدودي مي‌توان از اين بيماري پيشگيري كرد اما در صورت بروز آن درمان قطعي وجود ندارد و فقط مي‌توان بيماري را كنترل كرد. علائم اين بيماري تا حد زيادي مشهود هستند و به تشخيص آن كمك مي‌كنند.

براي دريافت مشاوره در زمينه ميكروسفالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ميكروسفالي | علل، علائم و درمان اختلال ميكروسفالي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ميكروسفالي،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۳:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاثير خيانت بر فرزندان موضوعي حائز اهميت است. روابط فرازناشويي علاوه بر اين كه اثر مخربي بر رابطه زوجين دارد، باعث مشكلات فراوان و جدي بر فرزندان مي شود. والدي كه از همسر خود خيانت ديده است دچار بحران روحي و رواني مي شود كه در نتيجه آن دعواهاي جدي در خانواده پيش مي آيد. مشكلاتي كه در اين بحران براي فرزندان به وجود مي آيد شامل منزوي شدن، پرخاشگري، كمبود محبت، بدبيني وغيره است. با اقدام به موقع و موثر مي توان اين آسيب ها را در فرزندان به حداقل رساند. در ادامه مقاله به بررسي كامل پيامدهاي خيانت بر فرزندان و راه هاي كاهش آن مي پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه پيامدهاي خيانت بر فرزندان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : تاثير خيانت بر فرزندان | پيامد خيانت بر رفتار و زندگي فرزندان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير خيانت بر فرزندان،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۴:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تجمع گاز درون دستگاه گوارش يا نفخ نوزاد و كودكان شيرخوار مي‌تواند بسيار ناخوشايند و آزار دهنده باشد. در اين حالت شاهد ناآرامي، بي قراري و گريه‌هاي مداوم فرزندتان خواهيد بود كه بسيار ناراحت كننده است. همچنين گريه‌هاي بي امان كودك و دوره‌هاي بي قراري نوزاد حتي شب هنگام مي‌تواند براي شما تنش زا و بسيار خسته كننده باشد. ممكن است نتوانيد علت گريه و ناراحتي كودك خود را به درستي تشخيص دهيد از طرفي احساس ناكارآمدي در آرام كردن فرزندتان مي‌توند شما را در انجام موفقيت آميز وظايف خود به عنوان والد يا مراقب به كلي نااميد كند. به همين دليل لازم ديديم كه در اين مقاله به دلايل نفخ معده و راه‌هاي درماني آن بپردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان نفخ نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نفخ نوزاد،
موضوع:
[ ۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۸:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نيازهاي اساسي مردان و ضرورت پرداختن به آن از اهميت ويژه‌اي  برخوردار است. مردان به مانند زنان نيازهايي را در زندگي خود حس مي كنند كه زنان با دانستن آن ها و تلاش براي برطرف كردن‌شان مي توانند رابطه اي عميق با آن‌ها ايجاد كنند. شايد در نظر اول مردان سرسخت و بدون هيچ نياز روحي باشند. اما مردها هم انسان هستند و احساس دارند. هر چقدر هم  كه مرد شما تكيه گاه محكم خانه تان باشد اما اگر از لحاظ روحي و عاطفي تامين نشود مي تواند بسيار شكننده و حساس شود. پس لازم است ابتدا براي برآورده سازي نيازهاي همسر خود آن نيازها را بشناسيد. در ادامه به بيان مهم ترين نيازهاي اساسي مردان پرداخته ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه آگاهي از نيازهاي اساسي مردان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نيازهاي اساسي مردان،
موضوع:
[ ۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

 چقدر از روابط جنسي خود با همسرتان لذت مي‌بريد؟ آموزش سكس يكي از اصول مهم در دست يابي به به رابطه جنسي سالم و رضايت‌بخش است. مسئله تنها به كسب لذت از رابطه‌ي جنسي محدود نمي‌شود. روابط زناشويي بايد به‌گونه‌اي باشد تا موجب بهبود روابط عاطفي در ميان زوج‌ها باشد. رابطه‌ي جنسي در زندگي مشترك از اهميت بسياري برخوردار است و عدم رضايت از آن ارتباط تنگاتنگي با طلاق و شكست در زندگي مشترك دارد. در رابطه جنسي سالم زن و مرد هر دو لذت كافي را از بودن در كنار يكديگر كسب مي‌كنند و از هم انرژي مي‌گيرند. به همين دليل لازم است تا در مورد نحوه‌ي صحيح برقراري رابطه جنسي اطلاعات و آگاهي‌هاي خود را بالا ببريد و عوامل مثبت و ويرانگر در سكس را بشناسيد. جلسات مشاوره قبل از ازدواج مي‌تواند از بروز مشكلات و اختلافات در زندگي مشترك جلوگيري كند.

براي دريافت مشاوره در زمينه رابطه جنسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : آموزش سكس | آموزش نحوه‌ي صحيح رابطه‌ي جنسي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش سكس،
موضوع:
[ ۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۴:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با افزايش اعتماد به نفس كودكان سلامت روان آن‌ها را در سال‌هاي بزرگسالي نيز تضمين مي‌كنيد. داشتن احساس و باوري خوب نسبت به خود در هر دوره اي از زندگي، آرامش و خوشبختي را به همراه خواهد داشت. نوع تربيت و رفتار والدين با كودك تا حد زيادي در داشتن اين احساس خوب تاثير مي‌گذارد. طرحواره‌هاي اوليه كودك براساس مشاهدات و شنيده‌هايش از پدر و مادر شكل مي‌گيرد؛ در روانشناسي كودك نوع برخورد والدين با كودك در ايجاد يا افزايش اعتماد به نفس در دوران كودكي و به تبع آن در بزرگسالي بسيار حائز اهميت است. براي اطلاعات بيشتر در اين زمينه مقاله روانشناسي كودك را مطالعه كنيد. در اين مقاله راه‌هاي افزايش اعتماد به نفس كودكان شرح داده مي‌شود.

براي دريافت مشاوره در زمينه افزايش اعتماد به نفس كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۲:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر