مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

پرخوري عصبي يكي از انواع اختلالات خوردن است كه در دسته اختلالاترواني طبقه بندي مي‌شود. در اين اختلال شخص براي كاهش استرس و اضطراب خود تمايل به غذا خوردن دارد. فرد مبتلا به اختلال پرخوري عصبي در برابر ميل به غذا خوردن نمي تواند مقاومت كند و در يك وعده غذايي مقدار زيادي غذا را مصرف مي كند و در ادامه ترس از چاق شدن به سراغش مي آيد، در نتيجه با روش هاي جبراني سعي بر جلوگيري از اضافه وزن و چاقي دارد. در ادامه مقاله به بررسي اين اختلال، علائم و راهكار هاي درماني آن مي پردازيم. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد اختلالات خوردن و اختلالات رواني كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان پرخوري عصبي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 

منبع : پرخوري عصبي | علل، علائم و نحوه درمان پرخوري عصبي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پرخوري عصبي،
موضوع:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۸:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با شناخت علائم اوتيسم مي‌توانيد تا حدي زيادي شك خود را نسبت بهرفتارها و نشانه‌هاي عدم پيشرفت رشدي در كودكتان برطرف كنيد. توجه داشته‌ باشيد تشخيص قطعي تنها بر عهده‌ي پزشك و يا روانشناس متخصص است. ممكن است شما نيز نسبت به برخي از نشانه هاي اوتيسم در فرزند خود مشكوك باشيد. در ادامه توضيح داده‌ايم كه از محوري‌ترين ويژگي‌هاي افراد اوتيسم تعاملات اجتماعي ضعيف، ناتواني در برقراري ارتباط و ميل به رفتارهاي تكراري است. اوتيسم سطوح مختلفي دارد و با انواع درمان‌هاي رفتاري بهبود مي‌يابد. براي اطلاع بيشتر در مورد نشانه‌هاي اوتيسم همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه اوتيسم و علائم اوتيسم مي‌توانيد با مشاوران مركز حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : علائم اوتيسم | نشانه‌هاي كودكان مبتلا به اوتيسم چيست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: علائم اوتيسم،
موضوع:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۱:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تهيه‌ي يك ميان ‌وعده سالم براي كودكان دغدغه‌ي بسياري از مادران است.كودكان احتياج به ميان ‌وعده‌اي دارند كه  در عين خوشمزگي سالم و انژي زا باشد و به رشد و كارايي مغز آن‌ها كمك كند. ميان‌ وعده‌ها در رشد و سلامتي كودك نقش مهمي را دارند و اگر بتوانيد براي اين وعده كودكان را به خوردن ميوه‌ها و سبزيجات، غلات، دانه‌ها و ديگر مواد غذايي سالم عادت بدهيد، سلامتي و تعادل وزن كودكانتان تا حد زيادي تضمين مي شود. در ادامه‌ي مطلب با ما همراه باشيد تا چند مورد از بهترين ميان‌وعده‌هاي مقوي و سالم را به شما معرفي كنيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره‌ي 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد

 

منبع : ميان ‌وعده سالم براي كودكان | چند انتخاب مفيد براي ميان وعده كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۵۳:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ميل جنسي زنان و مردان چه تفاوت هايي دارد؟ ميل جنسي  يكي ازنيازهايي است كه باعث مي شود دو جنس مخالف به يكديگر نزديك شده و در كنار هم زندگي كنند، به طوري كه همين ميل سبب بقاي نسل انسان نيز مي شود. تمايل جنسي از پديده هاي جالب توجه و پيچيده اي است كه ممكن است نظر بسياري را به خود جلب كند. گاهي اوقات ميزان آن زياد و گاهي كم مي شود. شايد اين نوسانات توجه شما را به خود جلب كرده باشد يا دوست داشته باشيد بدانيد ميل جنسي به طور كلي چيست؟ و يا اينكه براي پاسخ به اين ميل با سوالاتي مواجه باشيد، مطالعه توضيحاتي كه در اين مقاله آمده و دريافت مشاوره جنسي مي تواند تا حد زيادي در پاسخگويي به اين سوالات به شما كمك كند. 

براي دريافت مشاوره در زمينه جنسي و روابط جنسي شكل مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۵:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تجربه اولين پريودي يكي ازمهم ترين اتفاقات زندگي در دوران نوجوانياست و از آن جهت كه نشانه عبور از كودكي و حركت به سمت بزرگسالي مي‌باشد نقطه عطف زندگي آنان محسوب مي‌شود. دختران لازم است كه قبل از وقوع قاعدگي آگاهي كامل و جامع در مورد اين پديده طبيعي داشته باشند. همچنين والدين نيز با دادن اطلاعات مناسب مي‌توانند ازمشكلات احتمالي پيشگيري كنند. در ادامه به نكاتي مي‌پردازيم كه براي والدين و فرزندان از اهميت بسزايي برخوردار است.

 

براي دريافت مشاوره در مورد اولين تجربه پريودي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تجربه اولين پريود | اولين قاعدگي، اولين رفتار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تجربه اولين پريود،
موضوع:
[ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۷:۴۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كابوس هاي شبانه در كودكان يكي از مشكلات بسيار رايج است. اين مشكل اغلب در كودكان پيش دبستاني (كودكان 3-6 ساله) بيشتر ديده مي‌شود، چرا كه در اين سن است كه ترس‌هاي طبيعي ايجاد مي‌شوند و تخيل كودكان بسيار فعال است. برخي مطالعات نشان مي‌دهد كه نيمي از بچه‌ها در اين سن كابوس دارند، كه شامل رؤياهاي ترسناك و ناخوشايندي است كه باعث ناراحتي يا مشكلاتي در زنگي روزمره مي‌شود. زماني كه كودك به خاطر يك كابوس از خواب بلند مي‌شود نياز دارد از محيط واقعي اطرافش آگاهي يافته و در نتيجه پدر و مادر خود را نيز بيدار مي‌كند. در ادامه اين مقاله به طور كامل‌تر به بررسي كابوس‌هاي شبانه در كودكان پرداخته‌ايم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كابوس هاي شبانه در كودكان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كابوس هاي شبانه كودكان | علائم، نشانه ها و درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كابوس هاي شبانه كودكان،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۹:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه برخورد با گريه كودك از آن‌جايي اهميت دارد كه در رفتارهاي آينده او تأثير مي‌گذارد. گريه در كودكان و نوزادان امري طبيعي براي بروز احساسات و عواطف منفي است؛ اما زمان‌هايي كه تبديل به رفتارهاي آموخته شده مي‌شود بايد براي درمان آن اقدام كرد. ممكن است كودك براي جلب توجه شما مدام گريه كند و يا به دنبال دريافت رشوه از شما باشد. رواشناسي كودك به شما كمك مي‌كند با بهتر با مشكلات رفتاري و عادت‌هاي نابهنجار آن‌ها برخورد كنيد و واكنش مناسبي از خود نشان دهيد. در ادامه نحوه برخورد با گريه كودك و راه‌هاي كنترل آن را شرح  داده‌ايم.

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه نحوه برخورد با گريه كودك مي‌توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۸:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مهرباني با كودكان موضوعي است كه هر والدي تلاش زيادي براي تحقق آن مي‌كنند. زماني كه با فرزندان خود رفتاري سرشار از محبت و مهرباني پيش بگيريد، محيط خانه تبديل به مكاني امن براي آن‌ها مي‌شود كه مي‌توانند مشغله‌ها و مشكلات خود را با خيال راحت و با والدين خود مطرح كنند. در اين صورت حتي از اعتياد و رفتارهاي مجرمانه آن‌ها در آينده نيز پيشگيري مي‌شود. هر چقدر روابط صميمانه‌تري با كودكان خود داشته‌باشيد در تربيت آن‌ها موفق‌تر خواهيد بود؛ در ادامه مهم‌ترين راه‌هاي افزايش صميميت با كودكان را شرح داده‌ايم.

براي دريافت مشاوره در زمينه تربيت كودك مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 

منبع : مهرباني با كودكان | چگونه با كودك خود مهربان تر باشيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهرباني با كودكان،
موضوع:
[ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۵۸:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي بعد از طلاق مسئله‌اي است كه احتمال بروز آن در زنان و مردان، پس از جدايي و شكست در ازدواج وجود دارد و از پيامدهاي طلاق است كه بر فرزندان نيز تأثير مي‌گذارد. افسردگي بعد از طلاق در صورتي كه درمان نشود به مشكلات جدي‌تر در آينده منجر مي‌شود و در روابط احساسي و عاطفي نيز تأثير سوءي دارد. نشانه‌هاي افسردگي بعد از طلاق در جزئيات تفاوت‌هايي با علائم كلي اين اختلال دارد كه در ادامه راجع به آن صحبت كرده‌ايم. براي اطلاع از روش‌هاي درمان تا پايان همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه افسردگي و افسردگي بعد از جدايي مي‌توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره ي 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد

 

منبع : با افسردگي بعد از طلاق چه كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۳:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

زندگي مشترك بر پايه ارتباط مؤثر ميان زن و مرد شكل مي‌گيرد. وظيفه زن نسبت به شوهر از مسائل مهمي است كه رعايت آن‌ها باعث توسعه روابط صميمي زوجين و رفع مشكلات خانوادگي مي‌شود. در يك زندگي، زن و مرد هر دو در مقابل هم وظايفي دارند تا از اين طريق هر يك بتوانند نقش موثري در خانواده و داشتن زندگي موفق داشته باشند. در صورتي كه زن به اين وظايف متعهد نباشد و يا از آن ها به خوبي آگاهي نداشته باشد ممكن است مشكلات زيادي در زندگي مشترك به وجود بيايد. در ادامه مقاله به بررسي وظيفه زن نسبت به شوهر مي پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه وظيفه زن نسبت به شوهر مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي تلفني هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۹:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر