مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

رفتار درماني يكي از روش هاي درماني در روانشناسي است كه تا چندي پيش طرفداران بسيار زيادي در جهان به خصوص در كشورهاي آمريكا و كانادا داشته است. رفتاردرماني بر تغيير مستقيم رفتارها بدون نگاه به ريشه آن ها تمركز مي كند. درمانگران اين حوزه معمولا با بستن يك قرارداد و برنامه رفتاري با مراجعين خود براي تغيير رفتار و اعمال آن ها تلاش مي كنند. شيوه هاي رفتار درماني در تغيير رفتار كودكان و برخي عادات بزرگسالان توانسته موفقيت آميز عمل نمايد. اما گاهي اين تغييرات كوتاه مدت بوده چرا كه ريشه آن مستتر مانده و حل نشده است. براي اينكه از اين درمان و كاربرد آن بيشتر بدانيد تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد. براي كسب اطلاعات بيشتر از علم روانشناسي و رشته روانشناسي كليك كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رفتار درماني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي تلفني هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : رفتار درماني و رويكردهاي آن | رفتار درماني براي چه اختلالاتي مناسب است؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۴:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روانشناسي كلمه اي آشنا براي عموم مردم است. بسياري از آن ها ممكن است تصور كنند كه مي دانند روانشناسي دقيقا چيست و برخي بالعكس كنجكاو باشند بيشتر در مورد آن بدانند. در واقع روانشناسي يكي از شاخه هاي علوم انساني است كه با استفاده از روش هاي علمي سعي مي كند انسان را بشناسد و به او كمك كند. روانشناسي علمي گسترده با حيطه هاي بسيار متنوعي است كه شامل رويكردها و نظريه هاي مختلفي مي باشد. يك روانشناس در حيطه هاي مختلفي مي تواند به مردم كمك كند. اما در مورد اين علم سوء تفاهمات زيادي وجود دارد كه مانع از بهره گيري كامل جامعه از خدمات اين قشر از متخصصان مي شود. در اين مقاله درباره علم روانشناسي، تفاوت آن با تخصصات ديگر و حيطه هاي فعاليت اين رشته صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل روانشناختي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : روانشناسي چيست و روان درماني به چه معناست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۷:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سكته قلبي يا (MI) عبارت است از مرگ دايم سلولي غير قابل بازگشت در عضله ي قلب. سكته قلبي ميتواند يكدفعه و بدون علايمي از قبل اتفاق بيفتد يا بعد از چندين بار حمله  و درد در قفسه ي سينه. عمده ترين دليل سكته ي قلبي، بسته شدن رگ هاي تغذيه ي كننده ي قلب است. براي اين مشكل ميتوان از دارو، بالن يا جراحي قلب باز استفاده كرد. اين روزها سكته ي قلبي از مهمترين عواملي است كه سالانه جان هزاران نفر را ميگيرد. در ادامه ي مطلب بيشتر راجع به اين عارضه و نكاتي كه باعث ايجاد آن ميشوند توضيح خواهيم داد.


براي دريافت مشاوره ي روانشناسي در زمينه ي سكته ي قلبي ميتوانيد با مشاوران مركز هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره ي 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد

 

منبع : سكته قلبي | علائم، علل و روش‌هاي پيشگيري از سكته قلبي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سكته قلبي،
موضوع:
[ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۱:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

چگونه كسي را كه دوست داريم فراموش كنيم ؟ اين يكي از سوالاتي است كه افراد پس از اتمام يك رابطه مكررا با آن رو به رو مي شوند. در بسياري از مواقع افراد به طور منطقي مي دانند كه بايد رابطه خود را تمام كنند و نمي توانند در كنار هم عشق سالمي را تجربه كنند. با اين حال از نظر احساسي هم چنان درگير رابطه خود هستند و نمي توانند شريك عاطفي خود را فراموش كنند. اگر شما نيز در چنين شرايطي قرار گرفته ايد، ما در ادامه به راهكارهايي اشاره كرده ايم كه مطالعه آن مي تواند براي شما سودمند باشد. هم چنين توصيه مي كنيم مقاله ما با عنوان عشق اشتباه را نيز مطالعه نماييد.


براي دريافت مشاوره در زمينه فراموش كردن رابطه قبلي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از مدرسه يكي از مشكلاتي است كه بسياري از كودكان دبستاني با آن مواجه مي شوند. احساس اضطراب براي كودكان در اوايل رفتن به مدرسه تا حدي طبيعي است چرا كه تجربه رفتن به مدرسه مي تواند به منزله اولين جدايي از والدين و ورود به جامعه اي بزرگتر باشد. اما برخي كودكان اضطراب و ترس بيش از حدي را تجربه مي كنند به طوري كه سازگاري با اين شرايط برايشان بسيار مشكل است. اين كودكان مقاومت شديدي براي رفتن به مدرسه داشته و وقتي مجبور به رفتن مي شوند ممكن است آسيب و رنج زيادي را تحمل كنند. براي اينكه بتوانيد ترس از مدرسه را در كودك خود بشناسيد و ان را كنترل كنيد، تا انتهاي اين مطلب با همراه باشيد. هم چنين مراجعه به مشاوره كودك نيز مي تواند به شما كمك كند. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترس از مدرسه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي تلفني هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از مدرسه | علل، علائم و درمان ترس از مدرسه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از مدرسه،
موضوع:
[ ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۱:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

استفاده از پستانك براي نوزاد براي بسياري از والدين چالش برانگيز است. آن ها معمولا مي خواهند بدانند كه اين كار براي فرزندشان ضرر دارد يا خير؟ اكثرا والدين براي آرام كردن نوزاد خود از پستانك استفاده مي كنند اما كم كم هر پدر و مادري بايد ياد بگيرند تا نوزاد خود را با روش هاي ديگري غير از پستانك آرام كنند چرا كه استفاده از پستانك براي نوزادان داراي مضراتي ازجمله آسيب به دندان ها و احتمال ابتلا به عفونت گوش است. براي آگاهي بيشتر در مورد مضرات استفاده از پستانك و نكات بهداشتي مربوط به آن تا انتهاي مطلب با ما همراه شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه استفاده از پستانك در نوزادان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۹:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تفاوت‌هاي بسياري ميان مردان و زنان وجود دارد. در اين بين شناخت مردان كمك مي‌كند تا علت‌ بسياري از رفتارهاي آنان را كشف كنيد. بسياري از خانم‌ها از بي‌توجهي و سرد بودن همسر خود شكايت مي‌كنند. در صورتي كه بي‌توجهي آن‌ها مي‌تواند ناشي از تفاوت‌هاي فيزيولوژيكي و تربيتي آن‌ها با شما باشد. آگاهي از رفتارها و خصوصيات مردان كار سختي نيست و به شما كمك مي‌كند تا روابط خود را بهبود ببخشيد. در اين زمينه مي‌توانيد براي حل مشكلات زناشويي از مشاوره خانواده بهره بگيريد.

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه شناخت مردان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شناخت مردان،
موضوع:
[ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۹:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بارداري پوچ نوعي از بارداري است كه در طي آن فرايند رشد جنين اتفاق نمي‌افتد و جفت به صورت يك توده‌ي غير عادي از كيست بيرون مي‌آيد و اصطلاحا بارداري پوچ ناميده مي‌شود. اما اين مشكل ربطي به مراقبت هاي مادر از خود ندارد و معمولا به علت اختلالات ژنتيكي، اختلال در تخمك، اسپرم و ... اتفاق مي افتد. اگر بارداري پوچ را تجربه كرديد نيازي به نگراني نيست زيرا پس از درمان مي‌توانيد بارداري طبيعي داشته باشيد و دوباره حامله شويد. در ادامه در رابطه با علائم، علت و انواع بارداري پوچ و راه‌هاي درمان آن بيشتر صحبت خواهيم كرد.

براي دريافت مشاوره در زمينه بارداري پوچ مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بارداري پوچ | علائم، علل و درمان بارداري پوچ

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بارداري پوچ،
موضوع:
[ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۶:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

راه هاي جذب مردان و پسران مغرور چيست؟ اگر به دنبال جلب توجه و علاقه مردي هستيد كه بسيار مغرور است بايد در مورد مردان شناخت بيشتري به دست بياوريد و در برخورد و ارتباطات خود برخي اصول را رعايت كنيد. برقراري ارتباط عاطفي با مردان مغرور دشوار است در نتيجه بايد با آگاهي بيشتري عمل كنيد تا دچار احساس شكست نشويد. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد راه هاي جذب مردان و پسران مغرور تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد. براي مطالعه مقاله ما با عنوان شكست عشقي كليك كنيد.
 

براي دريافت مشاوره در مورد نحوه برقراري ارتباط و جذب مردان و پسران مغرور مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي جذب مردان و پسران مغرور

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۶:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

روانشناسي پول خرج كردن چيست و به ما چه مي گويد؟ آيا روانشناسي مي تواند در اين باره نظري دهد؟ آيا تا به حال به اين كه چگونه پول خود را خرج مي‌كنيد فكر كرده‌ايد؟ شايد شخصي صرفه جو باشيد و در زمان خريد احساس خوبي نداشته باشيد يا شايد جزو آن دسته از آدم‌ها باشيد كه دوست دارند در زمان حال زندگي كنند،  بدون فكر كردن خريد مي‌كنند و توجه خاصي به وضعيت آينده‌ي خود ندارند. اگر در مورد نحوه پول خرج كردن چالش هايي را تجربه مي كنيد، در اين مقاله قصد داريم تا در مورد روانشناسي پول خرج كردن براي شما توضيح دهيم. در علم روانشناسي با بررسي علل رواني به حل مشكلات پول خرج كردن پرداخته‌ايم. آگاهي از روانشناسي و رشته روانشناسي به شما براي بهبود كيفيت زندگي كمك مي‌كند.

 

براي دريافت مشاوره در مورد روانشناسي پول خرج كردن و ارتباط با متخصصان روانشناسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : روانشناسي پول خرج كردن | ولخرج ها و صرفه جو ها

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روانشناسي پول خرج كردن،
موضوع:
[ ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۲۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر