مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مصرف همزمان مشروب و ترامادول در بسياري از مواقع ناآگاهانه اتفاق مي‌افتد. اغلب فروشنده‌ها و تهيه‌كننده‌هاي مشروبات الكلي در كشور ما به صورت خانگي و زيرزميني، بدون در نظر گرفتن موارد بهداشتي به توليد مشروبات الكلي مي‌پردازند. متأسفانه شاهد مسموميت و مرگ بسياري از مصرف كنندگان اين مشروبات بوده‌ايم. با بررسي‌هاي انجام شده يكي از اصلي‌ترين علل اين مسموميت‌ها را وجود تركيبات ترامادول در مشروبات الكلي دانسته‌اند. فروشندگان براي بالا بردن اثرات سرخوشي و آرام‌بخش مشروبات خود از داروهاي آرام‌بخش و يا مخدر مانند متادون، ترامادول و ديازپام استفاده مي‌كنند؛ بدون آن كه از خطرات تداخل اين داروها با مشروبات الكلي اطلاع داشته باشند و يا به سلامت خريداران اهميت دهند. البته بعضي از مصرف‌كنندگان نيز به صورت خودسرانه ترامادول و الكل را با هم مي‌خورند. در ادامه به خطرات مصرف همزمان مشروب و ترامادول پرداخته‌ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك ترامادول و اطلاع از خطرات مصرف همزمان مشروب و ترامادول مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مشروب و ترامادول | مصرف همزمان مشروب و ترامادول

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشروب و ترامادول،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۶:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا در مورد روش‌هاي ترك اعتياد به حشيش در خانه اطلاعي داريد؟ بسياري از افراد به دنبال اين هستند تا ماده مصرفي خود را در خانه ترك كنند. اما نداشتن اطلاعات كافي در مورد روش‌هاي ترك اعتياد باعث مي‌شود كه اين كار را غيرممكن بدانند. امروزه روش‌هاي سرپايي زيادي وجود دارند كه به شما كمك مي‌كنند تا بدون بستري شدن يا گذراندن زمان زياد در مراكز درماني بتوانيد ماده مصرفي خود را كنار بگذاريد. با اين حال لازم است در ترك اعتياد صبور باشيد و انتظار درمان يك شبه را نداشته باشيد. اگر ترك اعتياد به حشيش را به صورت اصولي آغاز كنيد درمان در خانه نيز موفقيت‌آميز خواهد بود. در ادامه به توضيحات بيشتري در اين باره خواهيم پرداخت. ضمن اينكه مي‌توانيد از مشاوره ترك اعتياد در اين زمينه كمك بگيريد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد به حشيش در خانه  مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد به حشيش در خانه چطور ممكن است؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كوبيدن سر به زمين در كودكان به چه علتي مي‌تواند باشد؟ بسياري از والدين با اين چالش مواجه مي‌شوند كه كودك مدام سرش را به زمين مي‌كوبد. كوبيدن سر به زمين در بيشتر كودكان و معمولا از شش ماهگي شروع مي‌شود و ممكن است در دو سالگي تشديد شود. جاي نگراني وجود ندارد و در بسياري موارد سركوبيدن كودكان به زمين كنترل و درمان مي‌شود. اما اگر كودك شما به شدت اين كار را انجام مي‌دهد متخصص روانشناس مي‌تواند به شما كمك كند. بسياري از كودكان بعد از سه سالگي اين رفتار را كنار مي‌گذارند، اما خوب است  والدين شيوه‌ي رفتار صحيح در چنين مواقعي را بلد باشند تا از بروز مشكلات بعدي در آينده جلوگيري كنند. بهتر است همه جزئيات رفتاري كودك خود را در جلسه مشاوره كودك مطرح كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه سركوبيدن كودكان به زمين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كوبيدن سر به زمين در كودكان | علت‌ + راه حل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۷:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك اعتياد به شيشه در خانه كار هركسي نيست؛ بهتر است در موضوع اعتياد با خودمان روراست باشيم. در شرايط كنوني جامعه مصرف شيشه در بين افراد رواج پيدا كرده است و نسبت به گذشته ميزان مصرف آن افزايش يافته است. مصرف اين ماده‌ي مخدر باعث بروز عوارض جبران‌ناپذيري در فرد مي‌شود و فرد را دچار توهم و هذيان مي‌كند. با ترك شيشهمي‌توان از دام اين ماده مخدر رها شد و يك زندگي طبيعي و نرمال مانند مردم عادي داشت. براي ترك شيشه روش‌هاي گوناگوني وجود دارد و مي‌توان در مراكز درمان اعتياد يا در خانه اين ماده مخدر را ترك كرد. در ادامه به معرفي ماده‌ي مخدر شيشه و مراحل و چگونگي ترك اعتياد به شيشه در خانه اشاره مي‌كنيم. از آنجا كه شيشه مواد مخدري بسيار قوي است و وابستگي رواني زيادي ايجاد مي‌كند بهتر است حتماً از مشاوره ترك اعتياد كمك بگيريد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد به شيشه در خانه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد

 

منبع : ترك اعتياد به شيشه در خانه | راهنماي كامل ترك شيشه در خانه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۱:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هيچ كس با هدف معتاد شدن وارد مسير اعتياد نمي‌شود. اما هر كسي دلايل خود را براي ورود به اين مسير دارد و هر لحظه بيشتر در آن سقوط مي‌كند. تبليغ‌هاي مبتني بر آثار شيشه براي لاغري يكي از روش هايي است كه فروشندگان بسياري از جوانان را به دام خود مي‌اندازند. برخلاف باور عموم مصرف‌كنندگان، شيشه ماده مخدري قوي و بسيار اعتياد آور است كه وابستگي شديد جسماني و رواني را براي فرد به وجود مي‌آورد. متاسفانه تبليغات مختلفي در رابطه با لاغري به وسيله شيشه وجود دارد و در بسياري از آرايشگاه هاي زنانه، باشگاه هاي ورزشي و ساير اماكن از اين تبليغ براي فروش بيشتر استفاده مي‌كنند. اما حقيقت اين است كه اين ماده نه تنها لاغر نمي‌كند، بلكه اعتياد شديد و مشكلاتي همچون افسردگي، بي خوابي، توهم و غيره را براي شما به وجود مي‌آورد. در ادامه مقاله به بررسي كامل مصرف شيشه براي لاغري مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مصرف شيشه براي لاغري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : شيشه براي لاغري | مصرف ماده مخدر شيشه براي لاغري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شيشه براي لاغري،
موضوع:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۰:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

پوشش والدين در حضور فرزندان بايد چگونه باشد؟ طبيعي است كه شما مي‌خواهيد در خانه لباس راحت بپوشيد اما نگران هستيد كه تا چه حد مي‌شود در مقابل فرزندان راحت بود و چه حد و مرزي را بايد رعايت كرد. نگراني شما كاملا قابل درك است. بايد حد معقولي از پوشش در خانه رعايت شود تا فرزندان آسيبي نبينند. برخي معتقدند اگر در خانه خيلي آزادانه لباس بپوشند فرزندشان نسبت به جنس مخالف كمتر كنجكاو خواهندشد. عده‌اي ديگر اعتقاد دارند پوشش بي‌قيد و بند چشم و گوش بچه را باز مي‌كند و باعث بلوغ زودرس او مي‌شود. در اين مقاله مي‌خواهيم راجع به پوشش مناسب والدين جلوي فرزندان نكات مهمي را مطرح كنيم. ضمن اينكه چنين مسائلي را مي‌توانيد با مشاوره كودك درميان بگذاريد و به راهكارهاي تربيتي و كاربردي برسيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه پوشش والدين در حضور فرزندان مي توانيد با مشاوران مركزمشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با  شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : پوشش والدين در حضور فرزندان | تاثير پوشش نامناسب والدين در خانه بر فرزندان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۷:۴۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا علل و پيامدهاي فرار دختران از خانه را مي‌شناسيد؟ يكي از آسيب‌هاي اجتماعي دوران ما، فرار دختران كم سن و سال از خانواده به دلايل مختلف است. افراد ناظر بر اين آسيب‌ها، هركدام از ديد خودشان دلايلي براي اين اتفاق مي‌آورند اما معمولاً اكثر اين دلايل با سوگيري‌هاي شخصي و برخاسته از گمانه‌هاي اجتماعي قالب در جامعه ماست. اگر به فكر انجام اين كار هستيد و يا خانواده‌ شما با چنين مشكلي رو به رو است، بهتر است پيش از هر اقدامي از مشاوره خانواده بهره‌مند شويد. در ادامه اين مقاله به توضيحات بيشتري در مورد علل و پيامدهاي فرار دختران از خانواده اشاره خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيامدهاي فرار دختران از خانه مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : پيامدهاي فرار دختران از خانه + راه‌هاي پيشگيري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۱:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا اضطراب و دردهاي مفصلي مي‌توانند با يكديگر در ارتباط باشند؟ اضطراب واكنش عمومي سطح روان انسان به عوامل فشارزاي محيطي و دروني است. اضطراب با افزايش سطح هورمون كورتيزول، بدن را براي نشان دادن پاسخ‌هاي مناسب آماده مي‌كند. اما اگر اين هورمون براي مدت طولاني در سطح بالايي ترشح شود به مشكلات جسمي و رواني متعددي خواهد انجاميد كه دردهاي مفصلي نيز از جمله آن‌هاست. اگر براي دردهايي كه در مفاصل خود احساس مي‌كنيد، دلايل پزشكي خاصي پيدا نمي‌كنيد و هم‌زمان اضطراب زيادي را نيز تجربه مي‌كنيد، ممكن است مشكل شما ناشي از شرايط رواني‌تان باشد. عوارض استرس فشار عصبي را ناديده نگيريد و براي اطلاعات بيشتر تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اضطراب و درهاي مفصلي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اضطراب و دردهاي مفصلي | تاثير استرس بر دردهاي مفصلي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اضطراب و دردهاي مفصلي،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۱:۴۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مشاوره ازدواج تلفني يكي از روش هاي مشاوره است كه امروزه با پيشرفت راه هاي ارتباطي تبديل به فرصتي براي كساني شده كه به هر دليلي امكان ارتباط مستقيم با متخصصان را ندارند. ازدواج عجولانه و با دلايل و اهداف اشتباه خيلي زود منجر به شكست مي‌شود و آسيب‌هاي فراواني را به خانواده تحميل مي‌كند. در حالي كه تنها با چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج مي توانستند از اين هزينه ها (وقت، پول، انرژي و...) بكاهند. مشاوران با ريشه‌يابي مشكلات و شناسايي ويژگي‌ها و خصوصيات افراد راه‌كارهاي عملي موثري ارائه مي‌دهند. بعد از مشاوره ازدواج تلفني، برخي مراكز مشاوره آنلاين و مكاتبه اي را هم براي مراجعان‌شان در نظر گرفته اند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مشاوره ازدواج تلفني | مشاوره تلفني ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره ازدواج تلفني،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۸:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك اعتياد به ترامادول در خانه امكان‌پذير است؟ اگر براي ترك به كلينيك ترك اعتياد مراجعه نكنيم چه مشكلي پيش مي‌آيد؟ امروزه جوانان علاقه زيادي به مصرف ترامادول پيدا كرده‌اند چرا كه فكر مي‌كنند اين دارو احساس نشاط و سرزندگي و يا قدرت بيشتري در فرد ايجاد مي‌كند. مصرف خودسرانه و طولاني مدت اين دارو باعث اعتياد در فرد مصرف‌كننده مي‌شود. عده اي از افراد براي اجتناب از بستري شدن، تصميم مي‌گيرند كه اعتياد را در خانه و به روش غيراصولي ترك كنند. اما بايد بدانيد كه ترك خانگي ترامادول عوارض ترك را افزايش مي‌دهد و حتي ممكن است منجر به ايست قلبي شود. ترك غير اصولي، امكان بازگشت به سمت اعتياد را نيز افزايش مي‌دهد. در ادامه مقاله به بررسي كامل ترك ترامادول در خانه مي‌پردازيم. براي پيدا كردن بهترين روش ترك مي‌توانيد ازمشاوره ترك اعتياد كمك بگيريد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد به ترامادول در خانه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۹:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر