مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مراحل طلاق توافقي به چه صورت است؟ تصميم گيري براي جدايي و طلاق، يكي از حساس‌ترين موقعيت‌هايي است كه زوجين با آن روبرو مي‌شوند. فرآيند طلاق پروسه اي طولاني است كه به دليل تنش‌هاي بين زوجين و عدم سازش نهايي زن و مرد، جرقه‌هاي اوليه آن زده مي‌شود و تا زماني كه به طلاق عاطفي، دادخواست طلاق، حضور مرتب در دادگاه و جدايي كامل منجر شود، به طول مي‌كشد. طلاق توافقي يكي از انواع طلاق است كه طي آن لازم است زوجين براي آخرين بار در تمام مراحل طلاق توافقي و رسيدگي به پرونده با يكديگر به تفاهم برسند و در دادگاه حضور داشته باشند. همچنين بر سر موضوعاتي مانند مهريه، نفقه، حضانت فرزندان و... به توافق رسيده باشند. در ادامه اين مقاله مراحل طلاق توافقي را به صورت خلاصه مرور مي‌كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مراحل طلاق توافقي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مراحل طلاق توافقي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراحل طلاق توافقي،
موضوع:
[ ۱۸ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۴:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج به خاطر فرار از تنهايي و يا صرفاً بيرون آمدن از خانواده پدري در بسياري از افراد جزو دلايل اصلي ازدواج است. اما مي‌گويند هدف از ازدواج بايد خود ازواج باشد نه چيز ديگر؛ يعني زوجيت و شريك يافتن و رشد و تكامل فردي و اجتماعي. فرد بايد در وهله ي اول بايد هدف خود را از ازدواج مشخص كند. بنابراين دلايل و انگيزه‌هاي ازدواج بسيار مهم هستند و بايد به آنها فكر كرد.  بسياري از جوانان تنها براي فرار از تنهايي و تجربه ي زندگي مشترك ازدواج مي كنند و معيارهاي اساسي در انتخاب همسر را ناديده مي گيرند. در چنين ازدواج هايي معمولا افراد در آينده دچار چالش ها و مشكلاتي مي شوند. در ادامه به بررسي پيامدهاي ازدواج از ترس تنهايي و راه‌هايي براي كنترل آن مي‌پردازيم. براي شناخت عميق‌تر انگيزه‌هاي ازدواج مي‌توانيد از مشاوره قبل از ازدواج استفاده كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره درزمينه ازدواج راهي براي فرار از تنهايي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج به خاطر فرار از تنهايي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۳:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج با مرد كوچكتر از خود چه عواقبي مي‌تواند داشته باشد؟  تفاوت سني مناسب در ازدواج ميان زن و مرد يكي از عوامل مهمي است كه رضايت از زندگي مشترك را تحت تاثير قرار مي دهد. اگر زن و مرد از نظر سني با هم تناسب داشته باشند يعني مرد با فاصله سني مشخصي (بين 3 تا 7 سال) از زن بزرگتر باشد؛ از نظر عقلي،  فيزيكي، تجربي، جنسي و غيره نيز با هم هماهنگ‌تر خواهند بود. با اين حال بسياري از مردان تمايل دارند با زن كوچكتر از خود ازدواج كنند و براي زنان نيز مشكلي وجود ندارد. اين افراد معتقدند عشق سن و سال نمي شناسد و مهم تفاهم و درك متقابل است. اين از موضوعاتي است كه درمشاوره قبل از ازدواج مي‌توانيد با مشاور متخصص مطرح كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج با مرد كوچكتر از خود مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج با مرد كوچكتر از خود چه ايرادي دارد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۷:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احساس تنهايي در رابطه عاطفي مسئله آزاردهنده‌اي است كه بسياري از زوجين دچار مي‌شود. اين احساس تنهايي در حالي كه شما در كنار يكديگر هستيد مي تواند علل مختلفي داشته باشد كه به مرور زمان شكل گرفته‌اند. كمبود مهارت‌هاي ارتباطيمناسب يكي از مهم‌ترين دلايلي است كه موجب احساس تنهايي  آن‌ها در رابطه عاطفي مي‌شود. اگر شما نيز اين مشكل را تجربه مي‌كنيد، در ادامه اين مقاله ما به توضيحات بيشتري در مورد احساس تنهايي در رابطه پرداخته‌ايم كه مطالعه آن مي‌تواند براي شما مفيد باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه احساس تنهايي در رابطه عاطفي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : با احساس تنهايي در رابطه عاطفي چه كنيم؟ (راه‌حل كاربردي)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۹:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كمرويي پديده اي ست كه در بسياري از افراد جهان به صورت طيفي از حالات خفيف تا شديد خجالتي بودن، مشاهده مي‌شود. افرادي كه با كمرويي دست و پنجه نرم مي‌كنند، آن را معضلي مي‌دانند كه برايشان بسيار آزار دهنده است و به عنوان يكي از مهمترين عوامل شكست در زندگيشان نقش دارد. شاخص‌هاي متعددي مي‌توانند اين معضل را تشديد كنند از جمله: سن، جنسيت، محيط زندگي، نوع تربيت خانوادگي و... . افراد كمرو معمولا از اجتماع دوري مي‌كنند، در بيان خواسته‌هاي خود با مشكل روبرو مي‌شوند و در ابراز وجود ناتوان هستند. كودكان كمرو نيز با همسالانشان وارد گفتگو و بازي نمي‌شوند. مشاوره روانشناسي به شما كمك مي‌كند تا موقعيت‌هايي كه باعث خجالت تان مي‌شوند، شناسايي كنيد و با تغيير نگرش خود و افزايش اعتماد به نفس بتوانيد به تدريج آن شرايط را به چالش بكشانيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان و ارائه راهكاري براي رهايي از كمرويي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كمرويي| راهكاري براي رهايي از كمرويي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كمرويي،
موضوع:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۹:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج يكي از پيچيده‌ترين روابط بشري محسوب مي‌شود؛ به همين دليل مديريت رابطه با خانواده بعد از ازدواج نيز كار راحتي نيست. كيفيت ازدواج مي تواند تضمين‌كننده ي سلامت و بهداشت روان افراد جامعه باشد. ازدواجي كه بخواهد منجر به رابطه اي پايدار و با ثبات شود وابسته به عوامل زيادي است؛ يكي از مهمترين آنها كميت و كيفيت ارتباط زوجين با خانواده‌هايشان است. پس از ازدواج، تغييراتي در روابط زوجين با خانواده ها اتفاق مي‌افتد كه در بسياري موارد  منجر به ايجاد اختلافات و تعارضات بين زوجين مي شود. اين تغييرات صورت گرفته در روابط  با خانواده‌ها، نيازمند قابليت پذيرش وسازگاري از جانب افراد است تا بتوان روابط جديد را مديريت كرد. اگر شما نيز در ارتباط با اين موضوع با سوالات و چالش هايي مواجه شده ايد اين مطلب را بخوانيد. از مشاوره خانواده هم مي‌توانيد براي بهبود روابط خانوادگي خود كمك بگيريد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مديريت رابطه  با خانواده بعد از ازدواج  مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مديريت رابطه با خانواده بعد از ازدواج | چرا و چگونه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۸:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

عوامل طلاق چيست و چه عللي سبب شكست زندگي مشترك مي‌شود؟ يكي از مشكلاتي كه جامعه امروز با آن روبروست و مشكلات بسياري را براي افراد و در نتيجه جامعه ايجاد كرده است، گسيختگي خانواده و طلاق است. در گذشته زندگي مشترك افراد طولاني‌تر بود و طلاق به ندرت اتفاق مي‌افتاد. اما امروزه با توجه به افزايش مشكلات اقتصادي، ابتلا به بيماري‌هاي رواني، فشار وارده از سوي رسانه‌هاي اجتماعي و ... آمار طلاق بسيار بالا رفته است. مجموعه اي از عوامل فردي، اجتماعي و رواني مي‌تواند در تصميم گيري براي طلاق دخيل باشند. حدود نيمي از طلاق‌هاي ثبت شده در پنج سال نخست زندگي مشترك روي مي‌دهد. در اين مطلب قصد داريم تا علل اصلي طلاق و عوامل دخيل در آن را بررسي كنيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عوامل دخيل در طلاق مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : علت اصلي و عوامل طلاق چيست | عامل و علت اصلي طلاق در زندگي مشترك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۸:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

طلاق عاطفي به سرد شدن روابط ميان زوجين گفته مي‌شود كه اين سردي تمامي جنبه‌هاي زندگي مشترك زن و مرد مانند روابط عاطفي و روحي، تعاملات گفتاري و روابط جنسي را در بر مي‌گيرد. در اين مواقع ريشه‌هاي شادي و نشاط در زندگي مشترك زن و مرد خشك مي‌شود و هر كدام در دنياي خود به سر مي‌برند. به تدريج طلاق عاطفي تا آنجا پيش مي‌رود كه هر يك از زوجين براي ديگري حكم هم خانه پيدا مي‌كند كه صرفا به بودن با هم عادت كرده‌اند. عدم درك صحيح از يكديگر، عدم شناخت كافي از روحيات طرف مقابل و در نهايت بي علاقگي و از بين رفت صميميت نسبت به همسر خود باعث مي‌شود كه پديده طلاق عاطفي در زندگي زوج‌ها به‌ وجود بيايد. مشاوره طلاقمي‌تواند مانعي در برابر پيشروي طلاق عاطفي به سمت جدايي واقعي زوجين باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه طلاق عاطفي و راهكارهاي پيشگيري از آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : طلاق عاطفي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: طلاق عاطفي،
موضوع:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاثير خودشناسي و خودآگاهي در ازدواج موفق چقدر است؟  خودشناسي مهارت مهمي است كه در تمام ابعاد زندگي و به ويژه ازدواج به كمك شما مي‌آيد. خودشناسي در واقع مجموعه‌اي از شناخت‌ها و تصورات واقعي است كه ما نسبت به خودمان داريم. يكي از مهم‌ترين عواملي كه باعث موفقيت در زندگي مشترك و روابط زناشويي مي‌شود اين است كه بتوانيد به خوبي يكديگر را بشناسيد و درك كنيد. اما قبل از آن و براي شناخت همسر و شريك زندگي ابتدا لازم است تا شناخت درستي از خودتان داشته باشيد. مي‌توانيد از مشاوره قبل از ازدواج هم كمك بگيريد. براي آگاهي از ضرورت خودشناسي در ازدواج و راه‌هاي افزايش آن با ادامه مطلب همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير خودشناسي در ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير خودشناسي در ازدواج چقدر است؟ + نكات اساسي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۴۵:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

به خوني كه به طور طبيعي هر ماه از پوشش داخلي رحم جريان پيدا مي‌كند، قاعدگي گفته مي‌شود. بسياري از زنان و دختران در زمان قاعدگي نشانه ها و علائمي را تجربه مي‌كنند كه ممكن است تمامي آن‌ها طبيعي نبوده و نشان از يك اختلال باشد. شناخت بيشتر قاعدگي و اختلالات آن، كمك مي‌كند تا فرد از تغييراتي كه ايجاد مي‌شوند كمتر دچار نگراني شود و در جهت درمان يا كاهش درد و رنج اين دوران تدابيري بينديشد. عدم آگاهي از تغييرات رواني و فيزيكي در چرخه قاعدگي مي‌تواند منجر به كاهش عملكرد يا اخلال در سبك زندگي فرد شود. در اين مقاله درباره قاعدگي، چرخه قاعدگي، تغييرات رواني و فيزيكي اين دوره صحبت خواهيم كرد. براي دريافت خدمات مشاوره جنسي كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قاعدگي | سيكل قاعدگي و بارداري | چرخه قاعدگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قاعدگي،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۴:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر