مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

انواع طلاق چيست و چه شرايطي دارند؟ از مهم‌ترين آسيب‌هايي كه هر خانواده را تهديد مي‌كند،÷ پديده طلاق است. زماني كه زوجين بعد از ازدواج نتوانند هدف مشترك خود را دنبال كنند و تنش‌ها و ناسازگاري‌ها شدت يابد به طوري كه موفق به حل مسائل و مشكلات خود نشوند، ابتدا طلاق عاطفي اتفاق مي‌افتد و به تدريج به سمت جدايي پيش مي‌روند. آگاهي با انواع طلاق به شما كمك مي‌كند تا در صورت ضرورت جدايي، بهترين گزينه پيش روي خود را انتخاب كنيد و متحمل زيان بيشتر نشويد. براي تعيين اين موضوع كه كدام يك از انواع طلاق براي شما مناسب است، لازم است هم زمان از ديدگاه قضايي و مشاوره روانشناسي بررسي شود. به عنوان مثال ارائه يك دادخواست طلاق توافقي ممكن است شما را از نظر مالي دچار خسران كند اما به لحاظ روحي و رواني اصولا در وضعيتي بسيار بهتر قرار دهد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره قبل از طلاق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : انواع طلاق و نكات مربوط آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۷:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سكس گروهي، شيوه اي از رفتار جنسي است كه با مشاركت بيش از دو نفر انجام مي‌شود. با اين حال بيشتر به رابطه اي اطلاق مي‌شود كه تعداد افراد نسبتا زياد باشند. اين شكل از رابطه كه جزروابط جنسي پرخطر و ناسالم است در بسياري از كشورها غير قانوني است. هدف افراد مشاركت كننده در اين فعاليت تجربه سكس با افراد متنوع در يك نوبت است. زوج‌هايي كه از رضايت زناشويي پايين برخوردار هستند، نيز گاهي براي اين نوع رابطه تمايل نشان مي‌دهند. در رابطه جنسي گروهي، احتمال ابتلا به بيماري‌هاي مقاربتي مانند زگيل تناسيلي، ايدز، سيفيليس، هپاتيت و... بيشتر است. در اين مقاله به بررسي سكس گروهي و دلايل جذب شدن به اين نوع رابطه و پيامدهاي احتمالي مي‌پردازيم.
 

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي و سكس گروهي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سكس گروهي | علل و خطرات سكس گروهي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سكس گروهي،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۸:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قطع ناگهاني رابطه عاطفي اين روزها خيلي اتفاق مي‌افتد؛ طرف شما ناگهان غيب مي‌شود و ديگر هيچ ردّ و نشاني از خودش باقي نمي‌گذارد. با ترك ناگهاني رابطه چطور بايد برخورد كنيم؟ اين داستان را اكثر ما حداقل يك بار شنيده ايم كه دو نفر با هم رابطه‌اي را شروع مي‌كنند و پس از مدتي يكي از آن دو به طور ناگهاني يارش را ترك مي‌كند و مي‌رود. اگر اين داستان در زندگي شما هم اتفاق افتاده بهتر است سردرگم نشويد و خودتان را حفظ كنيد. اينجا البته منظور از رفتن جدايي موقت بر حسب توافق نيست، بلكه منظور اين است كه يكي از طرفين رابطه را يكطرفه تمام مي‌كند. اين را هم بگوييم كه اينجور وقت‌ها از مشاوره روانشناسي هم مي‌توانيد كمك بگيريد. در ادامه به چند راهكار براي مقابله با اين اتفاق دردناك پرداخته‌ايم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه قطع ناگهاني رابطه عاطفي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قطع ناگهاني رابطه عاطفي | حالا چه بايد كرد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۰:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سرد شدن رابطه بعد از زايمان، يكي از مسائلي كه ممكن است در زندگي مشترك زوجين اتفاق بيافتد. هر چند كه بچه دار شدن امري خوشايند است ولي در صورت عدم آمادگي زوجين، مي‌تواند شوك بزرگي براي آنان باشد و روند زندگي آنان با چالش‌هاي زيادي مواجه سازد؛ ايفاي نقش جديد پدر و مادر براي بسياري از زوجين با استرس و احساس ناامني زيادي همراه است كه مي‌تواند رابطه زناشويي را نيز دستخوش تغييرات كند؛ در نتيجه تمام ترس‌ها، نارضايتي‌ها و ترديد‌ها نمايان مي‌شوند؛ در موارد شديد حتي ممكن است دلزدگي زناشويي و طلاق رخ دهد. نكته مهم ديگر در سرد شدن رابطه بعد از زايمان توجه بيش از اندازه به نوزاد و فراموش كردن نقش همسري در بين زوجين است؛ عاملي كه نه تنها صميميت بين زوجين را كمرنگ ميكند و باعث سرد شدن رابطه بعد از زايمان مي شود، بلكه مانع از پرورش صحيح فرزند است. 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات و مسائل جنسي بعد از زايمان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سرد شدن رابطه بعد از زايمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۱:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا با روش هاي ترك اعتياد به ب2 (بوپرنورفين) آشنا هستيد؟ بوپرنورفين يا ب2 يكي از مشتقات مواد مخدر است كه براي ترك اعتياد به مخدرهاي افيوني ( هروئين، مورفين، ترياك و شيره ) استفاده مي شود. بوپرنورفين ممكن است در مراكز و كمپ هاي ترك اعتياد و يا در منزل جهت ترك اعتياد مورد استفاده قرار بگيرد. يكي از موادي كه به دليل خاصيت ضد درد و جايگزيني با ماده مخدر با استفبال از سوي بيماران مواجه مي شود بوپرنورفين است. اين دارو معمولا به صورت قرص هاي زير زباني تجويز مي شود. بوپرنورفين از مورفين قوي تر اما از مخدرها ضعيف تر است. گاهي خود بوپرنورفين سوء مصرف مي شود و فرد اعتياد به بوپرونورفين پيدا مي كند. توصيه مي كنيم مقالات مواد اعتياد آور، ترك مواد مخدر را بخوانيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اعتياد به ب2 يا بوپرنورفين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد به ب2 | بهترين روش هاي ترك بوپرنورفين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد به ب2،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۲:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا ترك ريتالين نيز مانند ساير مواد اعتيادآور دشوار است؟ ريتالين يك داروي محرك براي درمان اختلال بيش فعالي است. اما به دليل اثراتي كه بر مغز مي گذارد بسياري از دانشجويان و كساني كه در رقابت فكري هستند از آن براي افزايش كاركرد مغزيشان استفاده مي كنند. اغلب اين دست از مصرف كنندگان ريتالين، در آغاز جهت افزايش تمركز و از بين بردن خواب‌آلودگي شب امتحان به توصيه دوستان ريتالين را مصرف مي كنند. اما بعد از مدتي مصرف داروي ريتالين از كنترلشان خارج شده و احساس مي‌كنند به آن وابسته شده‌اند، به طوري كه كنار گذاشتن و ترك ريتالين برايشان تبديل به يك معضل مي شود. اگر اين مسئله براي شما يا اطرافيانتان نيزمشكلاتي ايجاد كرده است در ادامه اين مقاله به توضيحات جامعي در مورد روش هاي ترك ريتالين پرداخته ايم كه مطالعه آن مي تواند براي شما سودمند باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك ريتالين و اطلاع از روش مصرف ريتالين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228  و از تهران با شماره 9092305265  تماس بگيريد.

 

منبعترك ريتالين | معرفي بهترين روش هاي ترك اعتياد به ريتالين : 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك ريتالين،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۰:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك الكل يا ترك اعتياد به الكل به عنوان يك ماده آسيب زا، اعتيادآور و در دسترس بسيار مسئله حياتي است. به دليل شرايط فرهنگي جامعه، ممنوعيت مصرف الكل باعث سوءاستفاده هاي افراد سود جو شده است. آن ها هر ماده خطرناكي به عنوان مشروبات الكي در بين مردم توزيع مي كنند. مصرف زياد الكل اثرات بسيار مخرب جسمي مثل كوري، كما و مرگ، و اثرات رواني مثل توهم، زوال عقل و فراموشي و همچنين اثرات اجتماعي مثل فحشا، درگيري، جراحت و قتل برجاي مي گذارد. ترك الكل به صورت خودسرانه نيز بسيار خطرناك است. چرا كه اعتياد به الكل يا الكليسم باعث وابستگي شديد جسماني و ترك ناگهاني آن موجب تشنج و حتي مرگ مي شود.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد به الكل مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك الكل | بهترين روش ترك اعتياد به الكل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك الكل،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك اعتياد به مواد توهم زا ( ال اس دي ، قارچ و ... ) با ترك اعتياد به مواد اعتياد آور ديگر مانند مواد مخدر (ترياك، هروئين..) متفاوت است و افراد وابستگي جسمي به مواد توهم زا پيدا نمي كنند و در صورت عدم مصرف علائم خماري را نخواهند داشت. پس اگر مواد اعتياد آور نيستند چرا جزء موادي طبقه بندي مي شوند كه جهت ترك، نياز به كمك متخصص دارند؟ آيا ادامه و يا قطع مصرف آن مي تواند مشكلاتي را به وجود آورد؟ چه درمان هايي براي اين مواد وجود دارد؟ در اين مقاله توضيحات كاملي در مورد نحوه ترك اعتياد به مواد توهم زا داده شده است. مقاله انواع مواد توهم زا بخوانيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اعتياد به مواد توهم زا مي توانيد با مشاوارن مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد به مواد توهم زا | درمان اعتياد به مواد توهم زا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۴:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از دخول، يكي از انواع اختلالات جنسي در ميان زنان است كه انقباض غير طبيعي ثلث خارجي مهبل مانع از نزديكي مي‌شود. از آنجايي كه اكثر دختران در برقراري رابطه جنسي دچار استرس، فشار و هيجانات منفي مي‌شوند، مردان بايد قبل از رابطه جنسي از نظر عاطفي زمان و وقت لازم را براي كاهش اين استرس و فشاري كه بر روي همسرشان است بگذارند. در غير اين صورت هيچ يك از طرفين در زمان برقراري رابطه جنسي احساس رضايت نخواهند داشت. بسياري از دختران جوان بعد از ازدواج به دليل وجود يك ترس ناخود آگاه از رابطه جنسي و از دست دادن بكارتشان دچار ترس از دخول مي‌شوند. كه يكي از پيامد‌هاي مهم اين استرس و اضطراب، منقبض شدن شديد مجراي تناسلي آنها است كه برقراري رابطه جنسي و دخول بسيار سخت و حتي غير ممكن مي‌شود. مشاوره جنسي مي‌تواند در اين زمينه موثر باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترس از دخول مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از دخول | دلايل و درمان ترس از برقراري رابطه جنسي در زنان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از دخول،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۴:۲۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا با روش هاي درمان و ترك اعتياد به مواد مخدر آشنا هستيد؟ چرا معتادان باز هم بعد از ترك به اعتياد باز مي گردند؟ از آنجايي كه اعتياد به مواد مخدر (هروئين ، مورفين، ترياك، شيره، متادون و ترامادول و ... )  وابستگي جسماني دارد؛ ترك اعتياد همراه با درد جسماني مي باشد. به همين دليل ترك مواد مخدر براي بسياري از افراد مشكل است. توصيه مي كنيم كه مقالات ما را در مورد مواد اعتياد آور و مواد مخدر را مطالعه نماييد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اعتياد به مواد مخدر مي توانيد با مشاوارن مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد به مواد مخدر | درمان اعتياد به مواد مخدر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد به مواد مخدر،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۴:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر