مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

ضرورت سوالات آشنايي قبل از ازدواج چيست و به چه صورت بايستي پرسيده شوند؟ ازدواج يك رابطه ذهني _ جسمي بر پايه احترام و صميمت متقابل است. عشق به تنهايي براي يك ازدواج موفق كافي نيست بلكه لازم است ازمعيارهاي انتخاب همسر مناسب آگاهي داشته باشيد. يكي از راه هايي كه مي تواند به شناخت نسبي از طرف مقابل خود دست يابيد سوالات آشنايي قبل از ازدواج است. افرادي كه بدون هيج پيش زمينه و شناخت كافي، با يكديگر ازدواج مي كنند به سرعت در مسير تخريب رابطه قدم بر مي دارند. در ادامه سوالاتي ذكر مي شود، كه مي توانيد از آن ها در دوران آشنايي قبل از ازدواج استفاده كنيد. 

 

 براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره قبل از ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سوالات آشنايي قبل از ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۳:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درمان اختلال دو قطبي با دارو، يكي از گزينه هاي درماني براي اين بيماري است. بهبود و درمان سريع، از مزاياي درمان اختلال دو قطبي با دارو مي باشد. همان طور كه از اسم اين بيماري پيداست اختلال دو قطبي داراي دو فاز كاملا متفاوت مي باشد. از اين رو درمان اختلال دو قطبي با دارو در هر كدام از اين شرايط متفاوت است. هدف از دارودرماني اختلال دو قطبي، در هر يك از حالات افسردگي و مانيا (شيدايي) اين است كه بيمار دوباره سلامت رواني خود را بدست آورد. البته مؤثرترين درمان، تلفيق دارو درماني با روان درماني و بهره گيري از مشاوره روانشناسي تخصصي  است؛ در ادامه اين مقاله به بررسيدرمان اختلال دو قطبي با دارو مي پردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره درمان اختلال دو قطبي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : درمان اختلال دو قطبي با دارو

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۵:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا انواع افسردگي را مي شناسيد؟ افسردگي جز اختلالات خلقي است كه ويژگي اصلي آن، ملال يا غم فراگير و آزارنده اي ست كه فرد مبتلا آن را تجربه مي كند. اگر خلق افسرده اي داشته باشيد احتمالا با برخي از اين علايم مانند كاهش انرژي، از دست دادن لذت و علاقه، احساس گناه، كاهش تمركز، افكار مرگ و... درگير هستيد. چنانچه انواع افسردگي، در مراحل اوليه اش تشخيص داده شود، مي توان آن را با استفاده از دارو درماني، جلسات روان درماني يا مشاوره روانشناسي و حتي با تغيير سبك زندگي تا حد زيادي بهبود بخشيد و درمان كرد. اما اگر علائم افسردگي ناديده گرفته شود، در طولاني مدت مي تواند سبب مختل كردن عملكرد فرد و حتي خودكشي شود. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي تشخيص و درمان دپرسشن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشانسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : انواع افسردگي | افسردگي را بشناسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: انواع افسردگي،
موضوع:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مهارت همدلي يكي از مهارت هاي زندگي است كه براي برقراري ارتباط موثر لازم و ضروري است. زندگي در عصر حاضر، سرشار از استرس و تعارض هايي است كه بايد با آن ها مقابله كرد. همدلي يكي از كارهايي است كه به مقابله با اين استرس ها كمك مي كند. فردي كه با ديگران همدلي مي كند علاوه بر اين كه در اجتماع و بين ديگران محبوب مي شود و احترام كسب مي كند، اعتماد به نفس بيشتري پيدا مي كند و نياز به مفيد بودن و كارآمدي در او ارضا مي شود. همدلي كردن يك توانايي اكتسابي است كه لازمه آن تمرين و استفاده از تكنيك هاي مناسب است. در ادامه مقاله به بررسي مهارت همدلي و راه هاي افزايش آن مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مهارت همدلي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مهارت همدلي | راه هاي پرورش مهارت همدلي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهارت همدلي،
موضوع:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۲:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا روش‌هاي درمان غير دارويي افسردگي را مي‌شناسيد؟ افسردگي يكي ازاختلالات خلقي مي باشد كه به علت شيوع بالا، به آن سرما خوردگي رواني مي گويند. تداوم يافتن علائم افسردگي خطرناك بوده و ممكن است هر روز بيشتر از روز قبل زندگي و عملكرد فرد افسرده را مختل كند. حتي اطرافيان وي را تحت تاثير قرار دهد. يكي از سوال‌هايي كه اين افراد با آن مواجه مي‌شوند اين است كه آيا درمان غير دارويي افسردگي وجود دارد؟ جواب به اين سوال مثبت است. اگرچه طبق توصيه متخصصان حيطه سلامت روان، دارودرماني و روان درماني مكمل هم بوده و اگر باهم باشند تاثير مثبت تري خواهند داشت. روان درماني به دليل اينكه عوارض داروها را ندارد و از طرفي در يادگيري مهارت‌هاي زندگي و توانايي مديريت استرس نقش دارد، در سال هاي اخير بسيار مورد توجه قرار گرفته است. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : درمان غيردارويي افسردگي | درمان افسردگي بدون دارو

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۰:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

جملات اميد دهنده به زندگي چه تاثيري در ارتقاي سلامت روان ما دارند؟ آيا اين جملات مي توانند مسير زندگي ما را عوض كنند؟ تلاش براي برگرداندن اميد به زندگي يكي از مهم ترين گام ها براي آن است كه بتوانيد از شكست هاي خود عبور كنيد و كيفيت زندگي خود را ارتقا دهيد. بسياري از مربيان زندگي و روانشناسان با استفاده از همين جملات اميد دهنده مسير زندگي خيلي از افراد را تغيير داده و به آن ها براي رسيدن به زندگي رويايي شان كمك كرده اند. شايد شما هم در زندگي تان افراد موفق و يا شادي را ديده ايد كه براي خود يك شعار اميد بخش دارند. شما هم مي توانيد از اين جملات براي از بين بردن نااميدي ها استفاده كرده و حتي شايد روزي جملات اميدبخش شما مورد استفاده ديگران نيز قرار بگيرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي به كارگيري جملات اميد دهنده در زندگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : جملات اميد دهنده به زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۸:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا تا به حال متوجه تاثير گرما بر پرخاشگري و رفتارهاي خود شده ايد؟ همۀ ما تجربۀ احساساتي نظير كلافگي، تحريك پذيري و عصبانيت در هواي گرم را داشته ايم، اگر توجه كرده باشيد مي بينيد كه در هواي گرم تاب و تحمل تان كمتر از زمان هاي ديگر است. اما آيا فكر كرده ايد كه چه ارتباطي ميان گرما و پرخاشگري وجود دارد؟ جالب است بدانيد كه رفتارهاي خشونت بار، جرم و جنايت در كشورهايي كه نزديك به خط استوا هستند، بيشتر از ساير مناطق مي باشد. دعواها و نزاع هاي خياباني نيز در فصل گرما بيشتر به چشم مي خورد. نداشتن مهارت هاي زندگي و ديگر مهارت هاي ارتباطي باعث تشديد اين موضوع مي شود. پس بايد به فكر راه چاره اي بود! به همين منظور ابتدا نحوه تاثير گرما و سپس راه مقابله با آن را بررسي كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير گرماي هوا بر پرخاشگري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير گرما بر پرخاشگري | راه هاي مقابله با خشونت در گرما

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير گرما بر پرخاشگري،
موضوع:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۹:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هدف مردان از ازدواج آن هم در دوره اي كه بسياري از هنجارها و عرف هاي جامعه از آن ها براي رفع نيازهايشان حمايت مي كند، موضوعي قابل بررسي است. انگيزه ازدواج در برخي افراد تنها برآورده كردن نياز جنسي مي باشد. در حالي كه نياز جنسي فقط بخشي از ازدواج بوده و براي ورود به زندگي مشترك اگر ديگر مسائل ناديده گرفته شوند، يك ازدواج موفق نخواهيد داشت. انسان نياز هاي روحي و جسمي بسيار زيادي دارد، زن و مرد مكمل يكديگر هستند و نقش مهمي در ارضا نيازهاي يكديگر دارند.هم زنان و هم مردان انگيزه هايي براي ازدواج و تشكيل خانواده دارند، دانستن آن ها تاثير زيادي در بهتر و موثرتر شدن روابط بين زن و شوهر و استحكام خانواده دارد. پس براي انتخاب همسر مناسب خود حتما به مشاوره قبل از ازدواج مراجعه كرده و از انگيزه هاي همسر آينده خود باخبر شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه انگيزه هاي مردان براي ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 منبع : هدف مردان از ازدواج | مردان چه انگيزه هايي براي ازدواج دارند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هدف مردان از ازدواج،
موضوع:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۱:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي پس از زايمان (PPD) بر اساس راهنماي تشخيص اختلالات رواني، يكي از انواع افسردگي مي باشد، كه به دليل تغييرات جسمي، عاطفي و رفتاري كه ممكن است بعد از زايمان اتفاق بيافتد، به وجود مي آيد. افسردگي بعد از زايمان با فاصله زماني 4 هفته بعد از زايمان شروع مي شود. فاصله بين فراغت از بارداري و شروع افسردگي همچنين شدت افسردگي، مستقيما بر روي علائم افسردگي پس از زايمان در زنان و تشخيص آن تاثير گذار است. با توجه به اينكه اين اختلال براي مادر و نوزاد او مي تواند بسيار آسيب زننده باشد؛ توصيه مي شود هر چه سريعتر مديريت بحران آغاز شود، براي اين منظور مي توانيد از مشاوره افسردگي  بهره بگيريد. در اين مقاله دلايل، علائم، نشانه ها، نحوه تشخيص و درمان افسردگي بعد از زايمان در زنان توضيح داده شده است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره در زمينه افسردگي بعد از زايمان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : افسردگي پس از زايمان | نشانه ها، علل و درمان افسردگي بعد از زايمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي پس از زايمان،
موضوع:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درمورد آزادي و حقوق مردان در خانواده معمولا آسان گيري هاي بيشتري نسبت به زنان وجود دارد. اما واقعا مردان بايد تا چه حد آزادي داشته باشند؟ حقوق مردان در خانواده توسط چه كسي تعيين مي شود؟ خيلي اوقات نه زنان و نه مردان از حقوق خود در خانواده آگاهي ندارند. حتي زمان هايي كه رابطه زناشويي و يا خانوادگي آن ها دچار مشكلي مي شود، نمي توانند سهم خود را از اشتباهات به درستي مشخص كنند. پس اختلافات و سوء برداشت ها به راحتي مي توانند موجب تنش و شكاف ميان زوجين و حتي اعضاي خانواده شوند. وظايف مردان در زندگي مشترك و وظايف زنان در زندگي مشترك تا حد زيادي مشخص مي باشد. هر كدام با در نظر گرفتن حد و مرز خود در رابطه مي توانند خانواده شاد و سالم ايجاد نمايند. در ادامه به بررسي باورهاي اشتباه درباره آزادي و حقوق مردان در خانواده مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آزادي و حقوق مردان در خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : حقوق مردان در خانواده | باورهاي غلط درباره آزادي مردان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حقوق مردان در خانواده،
موضوع:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۲:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر