مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اختلال دو قطبي يا افسردگي شيدايي از جمله اختلالات خلقي است كه مشخصه آن تبديل دوره شيدايي و اوج سرخوشي به دوره افسردگي و قعر نااميدي است. در واقع افراد مبتلا دچار نوسانات خلقي و رفتاري شديدي هستند. معمولا اين اختلال در سنين نوجواني اتفاق مي افتد و در سنين بالاي 40 سال احتمال ابتلا به اين اختلال كمتر مي شود. اين تغييرات در خلق و خو، سبب مختل شدن زندگي روزمره و ارتباطات فرد بيمار مي گردد. ممكن است در صورت عدم اقدام براي درمان، فرد رفتارهاي خطرناك و تحريك كننده اي بروز دهد. داشتن شناخت و آگاهي كافي از اين بيماري، لازمه زندگي با بيمار دو قطبي است. در ادامه اين مقاله به تعريف انواع افسردگي شيدايي، علايم و علت بروز بيماري مي پردازيم.

 

براي مشاوره درمان اختلال دو قطبي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال دو قطبي چيست؟ | انواع، علائم و علل دو قطبي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلال دو قطبي چيست؟،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۰:۲۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاثير ورزش بر افسردگي به صورت علمي و تجربي ثابت شده است. در اختلال افسردگي، انتقال دهنده‌هاي عصبي مغز دستخوش تغييراتي مي‌شوند. ورزش با تعديل كردن اثرات افسردگي بر مغز، در بهبود يافتن افسردگي موثر واقع مي‌شود. متاسفانه سالانه عده زيادي به اختلال افسردگي مبتلا مي‌شوند و از آن رنج مي‌برند. اختلالي كه با توجه به شدتعلايم افسردگي، اثرات منفي زيادي بر روابط اجتماعي، حرفه شغلي يا تحصيلي تان خواهد گذاشت. طبق آمارها درصد بالايي از جمعيت ايران به افسردگي مبتلا هستند؛ همچنين سرانه ورزش كشور به شدت پايين‌تر از ميانگين جهاني است. همين دو آمار مي‌تواند دليل نسبتا خوبي براي همبستگي بالاي ميزان ورزش و افسردگي باشد. ورزش علاوه بر سلامت جسماني، سلامت روحي و رواني شما را تضمين مي‌كند و گاهي بهتر از هر دارويي، در درمان افسردگي عمل مي‌كند. در اين مطلب، ارتباط ورزش و افسردگي و نحوه اثر ورزش روي مغز را بررسي مي‌كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير ورزش بر افسردگي و درمان غير دارويي افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير ورزش بر افسردگي | با ورزش افسردگي را درمان كنيد!

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير ورزش بر افسردگي،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۸:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

معناي واقعي زندگي مفهوم پيچيده ايست كه مي تواند به سادگي ذهن يك انسان باهوش را روز و شب درگير كند. پرسشي بزرگ كه مي دانيم هيچگاه قادر نخواهيم بود تا تمام و كمال آن را درك كنيم. به راستي زندگي چيست؟! چرا به جهان هستي پا گذاشته ايم؟! هدف از زندگي چيست؟! معناي واقعي زندگي چيست؟! شايد نتوانيد زندگي را تمام و كمال درك كنيد، اما به اين معنا هم نيست كه نتوانيد زندگي را براي خودتان تعريف كنيد، به آن معنا دهيد وهدف گذاري كنيد. هر كسي براي خودشناسي و يافتن معناي زندگي بايد اصولي را رعايت كند. ما در اين مقاله نكات مهم در درك معناي واقعي زندگيرا توضيح خواهيم داد. اگر شما نيز گاهي سنگينيِ بارِ اين سوال را احساس مي‌كنيد، مي توانيد تا آخر مقاله با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه معناي واقعي زندگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: معناي زندگي،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۸:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال دو قطبي نوع يك اختلالي رواني است كه در طبقۀ اختلالات خلقيقرار مي گيرد. دچار شدن به اين اختلال وضعيت خلقي، نحوه تفكر و رفتار فرد را به شدت تحت تاثير خود قرار مي دهد. اختلال دو قطبي خود به دو دستۀ دو قطبي نوع يك و دو قطبي نوع دو تقسيم مي شود. در اختلال دو قطبي نوع يك، دوره هايي از افسردگي و دوره هايي از خلق بالا يا مانيا وجود دارد. از آنجايي كه دوره هاي مانيا در اين اختلال شدت بسيار زيادي دارد در نتيجه بيمار را به شدت درگير مي كند و عملكرد او را در حوزه هاي مختلف زندگي مختل خواهد كرد. در ادامۀ اين مقاله توضيحات بيشتري دربارۀ اختلال دو قطبي نوع يك ارائه خواهيم كرد، با مطالعه آن ها مي توانيد درمان مناسبي انتخاب كرده و مانع از پيشروي و حاد شدن وضعيت بيمار شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال دوقطبي نوع يك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال دو قطبي نوع يك | علائم، علل و درمان دوقطبي1

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلال دو قطبي نوع يك،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۲:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا از تاثير آب و هوا بر انسان اطلاعي داريد؟ آب و هواي منطقه اي كه شما در آن قرار داريد بر جنبه هاي مختلف سلامت جسماني و رواني شما تاثير خواهد گذاشت. گرما يا سرماي هوا، رطوبت يا خشكي آن و ويژگي هايي از اين دست نه تنها بدن شما را تحت تاثير قرار مي دهد بلكه مي تواند بسياري از رفتارهاي شما را نيز توجيه كند. با اطلاع از اين تاثيرات مي توانيد به خودشناسي رسيده و براي مقابله با تاثيرات منفي آن راه حلي متناسب تر پيدا كنيد. اگر به كسب اطلاعات در اين زمينه علاقه منديد در ادامۀ مطلب توضيحاتي دربارۀ تاثيرات آب و هوا بر انسان ارائه داده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  تاثير آب و هوا بر انسان توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير آب و هوا بر انسان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير آب و هوا بر انسان،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۴:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلاف مذهبي در ازدواج از جمله عواملي است كه تداوم زندگي مشترك را به خطر مي‌اندازد. با اين وجود بسياري از افراد تفاوت مذهبي را ناديده گرفته و ازدواج مي‌كنند. اين زوجين در طول زندگي مشترك دچار مشكلاتي در زمينه‌هاي مختلف مي‌شوند. موضوعات اعتقادي پيچيده‌تر از آن هستند كه زن و شوهر بتوانند در مورد آن با هم مصالحه كنند. ازدواج با شخصي كه داراي باورهاي متضادي با شماست، در مقابل حوادث و رويدادهاي مختلف راه حل‌ها و واكنش‌هاي متضادي از خود نشان مي‌دهد. حتي گاه تعاريفي كه او از خوب و بد دارد با شما در تعارض خواهد بود. مشاوره قبل از ازدواج تا حد زيادي مي‌تواند به زوجين چشم اندازي از زندگي مشترك شان بدهد، به همين دليل تست تفاهم ازدواجتوسط روانشناس گرفته مي‌شود. براي اطلاع بيشتر در زمينه پيامدها و راه‌هاي مقابله با تفاوت‌هاي مذهبي در ازدواج با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلاف مذهبي در ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : اختلاف مذهبي در ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلاف مذهبي در ازدواج،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۳:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در صورتي كه غده تيروئيد نتواند به ميزان كافي هورمون توليد كند، كم كاري تيروئيد به وجود مي آيد. غده تيروئيد در جلوي قسمت پاييني گردن قرار دارد و هورمون هايي كه از آن ترشح مي شود بر قسمت هاي متعددي در بدن تاثير مي گذارند. كم كاري در زنان بسيار شايع تر از مردان است. ضعف و خستگي و افزايش وزن از شايع ترين نشانه هايهيپو تيروئيدي مي باشد. هيپو تيروئيدي در اثر عوامل متعددي مثل بيماري هاي خود ايمني و كمبود يد در بدن به وجود مي آيد كه پس از تشخيص علت اوليه قابل درمان مي باشد. در ادامه مقاله به بررسي كامل بيماري كم كاري تيروئيد مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كاهش تاثيرات مشكلات جسماني بر روان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كم كاري تيروئيد | علائم، علل و درمان هيپوتيروئيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كم كاري تيروئيد،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۲:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

عصبانيت يكي از قوي ترين هيجانات فردي است. تجربۀ خشم به خودي خود براي همۀ افراد اتفاق مي افتد و امري طبيعي است؛ اما رفتارهايي كه در پي آن اتفاق مي افتند ممكن است رفتارهاي پرخاشگرانه مخربي باشند و به روابط بين فردي آسيب زيادي وارد كند. افرادي كه زياد عصباني مي شوند ممكن است دائم ديگران و محيط را عامل خشم خود بدانند. در حالي بخش بزرگي از اين هيجانات و نحوه پاسخ به آن ها از درون فرد ناشي مي شود. با پي بردن به علت و ريشه ناراحتي ها مي تواند مانع از تجربه بسياري از هيجانات ناخوشايند شد. در ادامه بخشي از علل اين هيجان منفي را ذكر كرده ايم، اما هر كس داراي تجارب منحصر به فردي است كه براي حل آن ها يك جلسه مشاوره روانشناسي نيز گاه كافي است. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خشم و عصبانيت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : عصبانيت | علل، ريشه ها و راه هاي كنترل عصبانيت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عصبانيت،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۰:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سندروم خستگي مزمن (CFS) يك نوع بيماري جسمي است كه بايد به موقع تشخيص و درمان شود. CFS با استراحت و فعاليت بدني يا ذهني از بين نمي رود؛ زيرا اين نوع خستگي مانند خستگي هاي روزمره نيست كه با كمي استراحت درمان شود، بلكه اين نوع خستگي از نوع شديد و ناتوان كننده اي است كه باعث مي شود فرد تحرك كمتري داشته و به عملكرد روزانه اش آسيب ببيند. تغيير شيوه و سبك زندگي مي تواند به كاهش نشانه هاي خستگي مفرط كمك كند. استفاده از تكنيك هاي آرام بخش، ورزش هاي سبك و قدم زدن نيز در بهبود خستگي مزمن موثر هستند. سندروم خستگي مزمن ممكن است به طور ناگهاني يا در طول زمان اتفاق بيافتد، پس با شناخت نشانه هاي CFS در هر سني از پيشروي اين سندروم جلوگيري كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه سندروم خستگي مزمن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خستگي مزمن | نشانه ها، علل و درمان سندروم خستگي مزمن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خستگي مزمن،
موضوع:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۶:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي ملانكوليك يا افسردگي ماليخوليايي به اختلالي اطلاق مي شود كه تمام ملاك هاي افسردگي اساسي وجود داشته باشد ولي برخي از علايم بدني شديدتر هستند. اين نشانه هاي فيزيكي شامل صبح زود بيدار شدن، كاهش وزن، احساس گناه شديد يا نامتناسب و لذت نبردن از فعاليت ها ست. اگر چه افسردگي ملانكوليك (افسردگي ماليخوليايي) به عنوان يك تشخيص جداگانه مطرح مي شود اما انجمن روانشناسان آمريكا آن را به عنوان يك اختلال نمي شناسد. در عوض افسردگي ملانكوليك در حال حاضر به عنوان يك زير مجموعه از افسردگي اساسي شناسايي مي شود. در ادامه تعريفي از افسردگي ملانكوليك، نشانه ها، چگونگي تشخيص و درمان آن مطرح شده است. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره رواشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : افسردگي ماليخوليايي | نشانه ها ، نحوه تشخيص و درمان افسردگي ملانكوليك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي ماليخوليايي،
موضوع:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر