مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آلپرازولام با نام تجاري زاناكس، به عنوان داروي ضد اضطراب براي دوره هاي درماني كوتاه مدت مصرف مي شود. مكانسيم اثر اين دارو افزايش انتقال دهنده عصبي گابا (GABA) در مغز است كه باعث كاهش اضطراب مي شود. همچنين اثرات ضد افسردگي نيز دارد. اين دارو اعتيادآور بوده و عوارض جبران‌ ناپذيري براي فرد به همراه دارد. به همين دليل توصيه مي شود كه مصرف اين دارو تحت نظر پزشك باشد و از استفاده خودسرانه آن پرهيز شود.در ادامه با داروي آلپرازولام، موارد استفاده، عوارض مصرف، تداخلات دارويي و دوره ترك اين دارو آشنا مي‌شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آلپرازولام و درمان اضطراب مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آلپرازولام (زاناكس) | كاربرد و عوارض قرص آلپرازولام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آلپرازولام،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

زولپيدم با نام تجاري آمبين (Ambien)، دارويي ضد تشنج، ضد اضطراب و آرامبخش است. امروزه عده بسياري از افراد دچار مشكل بي خوابي هستند و براي حل اين مشكل به استفاده از قرص هاي خواب آور روي مي آورند. يكي ديگر از مصارف درماني زولپيدم، درمان بي خوابي است كه در مدت زماني كوتاه بين 2 تا 6 هفته اثربخشي آن مشخص مي شود. در اين مقاله به بررسي اين دارو از نحوه مصرف تا عوارض آن مي پردازيم. البته با توجه به وابستگي هاي دارويي، مي توانيد از روش هاي غير دارويي درمان بي خوابي نير استفاده كنيد. با مشاوره روانشناسي و آگاهي از علت زير بنايي بي خوابي، تلاش در جهت رفع آن ها و سبك زندگي سالم، بدون مصرف داروها و متحمل شدن پيامدهاي منفي احتمالي، مي توانيد ساعاتي از شب را بدون فكر و خيال در خوابي عميق فرو رويد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي زولپيدم و درمان اضطراب مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : زولپيدم | نحوه مصرف و عوارض زولپيدم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زولپيدم،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۲:۰۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شير براي ترك اعتياد توسط بيشتر متخصصان و مشاوران ترك توصيه و تجويز مي شود. اما آيا تغذيه مي تواند تاثيري بر روند ترك اعتياد داشته باشد؟ براي ترك اعتياد چه رژيم هاي غذايي به افراد توصيه مي شود؟ آيا واقعا اين توصيه ها مبناي علمي دقيقي دارند؟ شير به دليل خواص و تاثير سم زدايي كه بر بدن دارد، در درمان اعتياد مورد استفاده قرار مي گيرد. اما كساني كه در حال ترك مواد هستند، با مشكلات گوارشي و جسماني متعددي دست و پنجه نرم مي كنند. براي مقابله با اين مشكلات بهتر است تحت نظر متخصص ترك بوده و از دستورات او پروري نماييد. در ادامه به شرح فوائد شير براي ترك اعتياد مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تغذيه مناسب در دوران ترك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : شير براي ترك اعتياد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شير براي ترك اعتياد،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۶:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آزادي در خانواده يكي از مسائلي است كه افراد با توجه به تربيت، محيط، تحصيلات و فرهنگ ديدگاه هاي متفاوتي نسبت به آن دارند. آزادي يكي از اصول اساسي براي رشد افراد در جامعه مي باشد. مردان و زناني كه نتوانند به راحتي نظرات خود را بگويند، از بيان ايده هايشان ترس داشته باشند و يا نتوانند علايق خود را دنبال كنند، چگونه مي توانند براي خود و جامعه فردي مفيد باشند؟ شكوفايي استعدادها و توانايي هاي بالقوه بدون آزادي ميسر نخواهد بود. عدم اطلاع از چگونگي اعمال خواسته ها مخصوصا بين والدين و فرزندان، مشكلات متعددي را در برهه هاي مختلف زندگي ايجاد مي كند. در ادامه براي درك بهتر موضوع با ما در ادامه مطلب همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده و مسائل مربوط به روابط خانوادگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آزادي در خانواده | در خانه خود به شكوفايي برسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آزادي در خانواده،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۸:۴۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آگورا فوبيا نوعي از انواع فوبيا مي باشد كه در آن فرد ترسي افراطي و غيرمنطقي نسبت به فضاهاي باز، بسته يا شلوغ دارد. افراد مبتلا به آگورافوبيا نمي توانند به تنهايي از خانه بيرون بروند يا وقتي در مكان هاي شلوغ قرار مي گيرند نگرانند كه نتوانند از آن جا فرار كنند. اين مشكل ممكن است باعث شود مدت هاي زيادي را در خانه بمانيد يا براي بيرون رفتن دائما منتظر كسي باشيد تا در كنار او احساس امنيت كنيد. مسلما اين وضعيت عملكردهاي روزانه ي شما را با اختلال هاي زيادي مواجه خواهد كرد. در ادامه ي اين مقاله به نشانه ها، علل و راه هاي درماني آگورافوبيااشاره خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آگورافوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آگورا فوبيا | نشانه ها، علل و درمان آگورافوبيا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آگورا فوبيا،
موضوع:
[ ۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۱:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بالا آوردن شير نوزاد يا استفراغ نوزاد مدتي پس از شير خوردن امري طبيعي است، اما اگر رفلاكس معده در نوزاد شما بيش از حد باشد بايد به فكر راه چاره اي باشيد. شير دادن زياد به نوزاد و يا جمع شدن هوا در معده او از جمله عواملي است كه سبب استفراغ و رفلاكس معده مي شود. بالا آوردن شير در نوزادان، گاه باعث نگراني و گاه باعث خستگي مادر از بابت نظافت مي شود. اگر مشكل پزشكي وجود نداشته باشد، با رعايت برخي نكات مي توانيد رفلاكس هاي معده را كاهش داده و از بالا آوردن شير نوزادتان به طور مكرر جلوگيري نماييد. در اين مطلب علل بالا آوردن شير نوزاد و نكاتي براي مقابله با آن را ذكر كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بالا آوردن شير در نوزادان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بالا آوردن شير نوزاد | نشانه ها، علل و درمان استفراغ نوزاد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بالا آوردن شير نوزاد،
موضوع:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۵:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ليتيوم با نام تجاري ليتمون، براي تثبيت كردن حالت خلقي به كار مي رود؛ اما چگونگي عملكرد اين دارو هنوز مشخص نشده است. از اين تثبيت كننده خلقي، براي درمان اختلالاتي مانند افسردگي، پرخاشگري،اختلال دو قطبي و... استفاده مي شود. مصرف زياد ليتيم بسيار خطرناك مي باشد و براي بدن مضر و سمي است. به همين دليل حتما بايد قبل از شروع به مصرف دارو، در زمينه نحوه مصرف آگاهي كافي داشته باشيد. در ابتداي مصرف داروي ليتيم، لازم است آزمايش خون در چند هفته به طور منظم توسط درمانگر كنترل شود تا مطمئن شويد كه مقدار مناسبي از دارو را مصرف مي كنيد. با توجه به عوارض زياد دارو ها، مشاوره افسردگي به شما كمك مي كند تا از مزاياي روش هاي غير دارويي افسردگي بهره مند شويد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي ليتيم و درمان افسردگي _ دو قطبي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ليتيوم چيست؟ عوارض قطع و مصرف داروي ليتيم كدامند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ليتيوم چيست،
موضوع:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۴:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

داروي تادالافيل از جمله داروهايي است كه براي رفع اختلالات جنسي و مشكل نعوظ مردان مورد استفاده قرار مي گيرد. بسياري از افراد براي غلبه بر مشكلات اعتماد به نفس شان و يا درمان زود انزالي و مشكلات جنسي با همسرشان به صورت خودسرانه اقدام به مصرفقرص هاي تاخيري مي كنند. بدون آن كه از ديگر روش هاي درمان غير دارويي اطلاع كافي داشته باشند، خود را در معرض عوارض و پيامدهاي مصرف چنين داروهايي قرار مي دهند. مصرف خودسرانه تادالافيل گاه نه تنها مشكل فرد را حل نكرده بلكه او را دچار عوارضي جبران ناپذير مي كند. براي آن كه بتوانيد براي درمان اختلالات جنسي خود بهترين درمان را پيدا كنيد، پيش از هر اقدامي مي توانيد مشاوره جنسي دريافت كرده و از بهترين روش هاي درماني اطلاع كسب كنيد. در ادامه موارد به شرح مصرف و منع مصرف و عوارض داروي تادالافيل پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي هاي زود انزالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تادالافيل | موارد مصرف و منع مصرف تادالافيل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تادالافيل،
موضوع:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۲:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

فلوكستين يا پروزاك، دارويي از خانوادۀ SSRI هاست و عمدتا براي درمان افسردگي استفاده مي شود. از فلوكستين به عنوان داروي قرن ياد مي شود و به علت عملكرد بسيار عالي و اثربخشي بالا، مصرف آن بسيار شايع است. اما به دليل حساسيت هاي دارو هاي اعصاب و روان، مصرف و ترك سر خود به هيچ وجه توصيه نمي شود. پروزاك به دليل تاثيراتش ممكن است باعث ايجاد وابستگي، اعتياد و بيش مصرفي شود. تهوع، سرگيجه، كاهش اشتها و... از جمله عوارض اين دارو است. از طرفي مصرف پروزاك شب هنگام باعث مختل شدن خوابتان مي شود؛ به همين دليل توصيه مي شود اين دارو صبح ها خورده شود. با دريافت خدمات مشاوره افسردگي مي توانيد از ديگر روش هاي درمان غير دارويي جهت درمان و بهبود افسردگي استفاده نماييد. در اين مقاله به طور مفصل درباره تمام ابعاد داروي پروزاك صحبت شده است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي فلوكستين و درمان افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : داروي فلوكستين | موارد مصرف و عوارض پروزاك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروي فلوكستين،
موضوع:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۴:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آسنترا يا سرترالين و يا زولوفت، يك دارو از خانوادۀ SSRI هاست. سرترالين يكي از پرمصرف ترين دارو هاي ضد افسردگي است. مكانيسم اثر اين دارو، جلوگيري از جذب مجدد سروتونين است كه باعث افزايش سطح اين انتقال دهنده عصبي در مغز مي شود. درنتيجه براي درمان افسردگي، وسواس و زود انزالي تجويز مي شود. احتمال اعتياد و سوءمصرف داروي زولوفت بالاست. توصيه مي شود كه هرگز بدون نظارت پزشك، مصرف يا قطع دارو صورت نگيرد. همچنين سرترالين، مانند هر داروي ديگر داراي عوارض و تداخلات دارويي است كه در ادامه اين مقاله به آن ها اشاره خواهيم كرد. با مشاوره افسردگي مي توانيد از روان درماني هاي موثر در بهبود و درمان افسردگي بهره مند شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي سرترالين يا آسنترا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سرترالين (آسنترا) | عواض و نحوه مصرف داروي سرترالين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سرترالين،
موضوع:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۹:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر