مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آيا دمر خواباندن نوزاد كار درستي است؟ نوزادي كه روي شكم راحت مي خوابد را چرا بايد در حالت ديگري بخوابانم؟ سارا مادري است كه براي بار دوم صاحب فرزندي شده، او مي گويد "طبق دستورات متخصصان فرزند اولم را به پشت مي خواباندم، اما او سختي زيادي كشيد و خيلي براي خوابيدن تقلا مي كرد، در حالي فرزند دوم را روي شكم مي خوابانم، راحت تر خوابيده و بهتر هم رشد مي كند؛ به اين نتيجه رسيدم كه همه آنچه كه درباره خطر سندروم مرگ ناگهاني و خطرات دمر خواباندن نوزاد مي گفتند فرضياتي بيش نبوده...". شايد شما هم مانند سارا تجربياتي مشابه داشته باشيد و دستورات مراقبتي نوزادان را ناديده بگيريد. اما متاسفانه كودكان زيادي در اثر همين ناآگاهي والدين درباره روش هاي خواباندن نوزاد دچار آسيب هايي جدي مي شوند. در ادامه درباره علل ممنوعيت دمر خواباندن نوزاد و زمانهاي مناسب براي اين كار صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روي شكم خواباندن نوزاد و روش هاي صحيح خواباندن نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دمر خواباندن نوزاد | خطرات رو شكم خوابيدن نوزاد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دمر خواباندن نوزاد،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۶:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا انواع اضطراب را مي شناسيد؟ اختلالات اضطرابي از شايع ترين آسيب هاي رواني هستند كه ميزان ابتلاي زنان دو برابر مردان است. اضطراب، واكنشي است به تهديدي نامشخص، دروني و مبهم كه با عوارض زيادي نيز همراه است. به صورتي كه بهزيستي رواني و سلامت جسمي تان را مختل مي كند. آگاهي از روش هاي درمان اضطراب و مهارت هاي كنترل استرس به شما كمك مي كند تا از اين هيجان هاي آشفته و مبهم، رهايي پيدا كنيد. در اين مقاله قصد داريم تا در زمينه نشانه ها، علل و نحوه درمان اضطراب به طور كامل توضيح دهيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلالات اضطرابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : اختلالات اضطرابي | نشانه ها، علل و نحوه درمان اضطراب

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلالات اضطرابي،
موضوع:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۳:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا غذاهاي مفيد براي ترك اعتياد را مي‌شناسيد؟ معرفي برنامه تغذيه مناسب براي درمان اعتياد كار آساني نيست. بسياري از معتادان به مواد مخدر و الكل كه مصرف خود را از دوران نوجواني شروع كرده‌اند، عادات غذايي مناسبي نداشته‌اند. مصرف مواد به دو شكل به بدن آسيب مي‌رساند: اول آنكه خود مواد براي بدن ضرر دارد و دوم اين كه مصرف مواد، بر عادات غذايي تان اثر مي‌گذارد و تغييراتي منفي در سبك زندگي ايجاد مي‌كند. ترك اعتياد نيز به دليل تغييراتي كه در سوخت و ساز بدن يا عملكرد اندام‌ها ايجاد مي‌كند، ممكن است در سلامت روان اخلال ايجاد كند. تغذيه مناسب و استفاده از مواد مغذي مي‌تواند كمك نمايد تا دوران سخت ترك آسان‌تر پشت سر گذاشته شود. مواد غذايي مناسب براي ترك اعتياد، اجازه مي‌دهند تا بدن مواد ضروري مورد نياز براي حفظ ايمني و سلامت خود را جذب كند و در مقابل بيماري مقاوم شود.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد و غذاهاي مفيد براي ترك اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : غذاهاي مفيد براي ترك اعتياد | رژيم غذايي ترك اعتياد

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۳:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ناتواني در كنترل هيجانات ممكن است براي هر كسي در هر جايگاه اجتماعي اتفاق بيافتد. اما چگونه برخي افراد حتي در بغرنج ترين لحظات هم مي توانند هيجانات خود را كنترل كرده و براي حل مساله بهترين راه حل را انتخاب كنند؟ اگر توجه كرده باشيد، مي بينيد كه هر چه سن افراد بالاتر مي رود چه در زمان شادي و چه در زمان ناراحتي، راحت تر هيجانات شان را كنترل مي كنند. شايد به اين دليل كه مهارت هاي زندگي را بيشتر تمرين كرده و روز به روز با تجربه تر مي شوند. با اين حال برخي افراد با وجود بالا رفتن سن شان هنوز قادر به كنترل هيجانات شان نيستند. براي آن كه بهتر به علل و راه هاي مقابله با ناتواني در كنترل هيجانات پي ببريد در ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ناتواني در كنترل هيجانات مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ناتواني در كنترل هيجانات

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۰:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

حالا ديگر به جايي رسيده‌ايم كه شعارهاي مثبت‌گرايي از دروديوار بر سرمان مي‌ريزند! زندگي در لحظه يكي ازين شعارهاست. هر جا را نگاه كنيد، از تبليغات بانك ها گرفته تا دوره‌هاي خودكاوي و نقشه راه زندگي و... شما را به فراموش كردن گذشته و آينده و زندگي در لحظه اكنون مي‌خوانند. آيا ما نمي‌دانيم زندگي كردن در لحظه حال چيست؟ آيا نياز داريم كه كسي ما را هل بدهد؟  واقعاً زندگي در لحظه به چه معناست؟ ما چطور مي‌توانيم به دور از شعارگرايي و ژست آدم هاي مثبت، در لحظه زندگي كنيم و لذت ببريم؟

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زندگي موفق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

نبع : زندگي در لحظه | فوائد و راه هاي زندگي در لحظه حال

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زندگي در لحظه،
موضوع:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۰۰:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا داروهاي ضد افسردگي را مي شناسيد؟ افسردگي در حال حاضر يكي از شايع ترين اختلالات روانياست كه گريبان گير تعداد زيادي از افراد شده است. براي درمان افسردگي، روش هاي مختلفي وجود دارد. دارو درماني در مواردي كه شدت افسردگي بسيار بالا باشد و نياز به پاسخ دهي سريع باشد، از جمله اركان هاي اصلي در درمان افسرگي محسوب مي شود. البته داروهاي ضد افسردگي با عوارض و تداخلات دارويي نيز همراه است. با استفاده از مشاوره روانشناسي و بررسي دقيق علل افسردگي، مي توان به جاي دارودرماني از راهكارهايي استفاده كرد كه به واسطه افزايش توانايي هاي شناختي و كسب مهارت هاي حل مسئله در جهت كاهش نشانه هاي افسردگي و درمان آن قدم برداشت. در اين مقاله قصد داريم به بررسي انواع داروهاي ضد افسردگي، تاثيرات و عوارض آن ها بپردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي و روش هاي درمان آن مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : داروهاي ضد افسردگي | معرفي بهترين دارو هاي ضد افسردگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروهاي ضد افسردگي،
موضوع:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۱:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا تصميم به ترك ترامادول داريد؟ آيا روش هاي ترك اعتياد به ترامادول را مي شناسيد ؟ ترامادول دارويي ضد درد است كه در موارد خاصي براي التيام درد توسط پزشك براي بيمار تجويز ميشود. ترامادول مسكني با خواص مخدر است كه براي كاهش و كنترل دردهاي جسماني بيماران تجويز مي شود. به دليل حس نشاط و نشئگي كه مصرف ترامادول دارد، امروزه جوانان زيادي به مصرف ترامادول گرايش پيدا كرده اند. ترامادول مسكني ضعيف تر از مورفين است و پزشكان معمولا داروي ترامادول بيشتر از 2 هفته براي بيماران خود تجويز نمي كنند. ترامادول جز داروهاي اعتياد آور تلقي مي شود و افراد ممكن است با مصرف بي رويه ترامادول به اين ماده معتاد شوند. متاسفانه در سال هاي اخير در ايران مصرف ترامادول به خصوص در ميان جوانان بسيار شايع شده است و جوانان زيادي ترامادول اعتياد پيدا كرده اند. اولين مرحله براي شروع ترك اعتياد شناخت علل گرايش به اعتياد خود است. زماني كه ريشه و علت گرايش به مصرف ترامادول خود را پيدا كرديد مي توانيد به راحتي و با دريافت مشاوره ترك اعتياد به مبارزه با آن برويد. خبر خوب اين است كه اگر زمان زيادي از مصرف شما نمي گذرد راهكار هايي براي ترك ترامادول در زمان خيلي كم وجود دارد. توصيه مي كنيم مقالات انواع مواد اعتياد آور، علائم اعتياد به ترامادول و ترك اعتياد را بخوانيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد به ترامادول مي توانيد با مشاوران مركز مشاور ه روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك ترامادول | روش ترك ترامادول بدون درد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك ترامادول،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۷:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال بدريخت انگاري بدني يكي از اختلالات رواني است كه دردوران نوجواني و سنين جواني بسيار شايع مي باشد. شايد تا به حال در اطرافيان و دوستان خود كساني را ديده ايد كه مدام از ظاهر خود عيب هاي عجيب و غريب مي گيرند و ساعت ها به اين عيب ها فكر مي كنند. اين افراد در حضور ديگران دائما در حال حرف زدن از عيب هاي ظاهري خود هستند و مدام دست به عمل ها زيبايي مي زنند، در صورتي كه از نظر شما هيچ مشكل خاصي در ظاهر آن ها وجود ندارد. اين اشخاص مبتلا به اختلال بدريخت انگاري بدني هستند. اضطراب، افسردگي، گرايش به مصرف مواد، افكار خودكشي و ... از جمله عوارض اين بيماري است. در اين مقاله قصد داريم در مورد اختلال بدريخت انگاري و نحوه درمان آن توضيح دهيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال بدريخت انگاري و درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال بد ريخت انگاري بدني | درمان اختلال بد ريخت انگاري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۷:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در مورد روانشناسي رنگ ها و تاثير آن در زندگي چه مي دانيد؟ رنگ، يكي از مهم ترين عوامل تاثيرگذار بر زندگي انسان ها است و نقشي اساسي در ايجاد ارتباط ميان انسان و محيط اطراف ايفا مي كند. مي توان گفت انسان ها و رنگ ها زيرمجموعه اي از نظام كل جهان مي باشند كه دائماً در حال تعامل و تعادل با يكديگر هستند. جالب است بدانيد كه رنگ ها تاثير بارزي در روحيات و به طور كلي زندگي تان ايفا مي كنند؛ به همين دليل از روانشناسي رنگ ها در حوزه درماني نيز استفاده مي شود. با توجه به تاثيراتي كه رنگ ها بر مغزتان دارند، در كنترل فرآيند انتخاب و تصميم گيري در حوزه هاي مختلف اجتماعي مانند دنياي تجارت و بازار يابي نيز، از مقوله روانشناسي رنگ ها استفاده مي شود. با ما همراه باشيد تا در ادامه مقاله زير به روانشناسي رنگ و فوايد هر كدام از رنگ ها ميپردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روانشناسي رنگ ها و ويژگي هاي شخصيتي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : روانشناسي رنگ ها | اثر روانشناسي رنگ ها در زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روانشناسي رنگ ها،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۷:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آزادي فرزندان در خانواده بايد چقدر باشد؟ آيا آزادي دختر در خانواده با آزادي پسر در خانواده بايد تفاوتي داشته باشند؟ مفهوم آزادي در خانواده بيشتر به معناي داشتن حق انتخاب در عمل و فكر كردن مي باشد. خانواده هاي بسيار محدود كننده و يا برعكس بسيار سهل گير در مورد آزادي فرزندان در خانواده دير يا زود در برهه اي از زمان با مشكلات متعددي رو به رو مي شوند. اعتياد در فرزندان، انتخاب دوستان ناباب، عدم تمايل به كار كردن (بي مسئوليتي)، پرخاشگري، افت تحصيلي و... از جمله مسائلي است كه فرزندان اين خانواده ها را دچار چالش مي كند. آگاهي از نيازهاي فرزندتان در هر سني مي تواند به شما براي اتخاذ يك روش مناسب كمك كند. مشاوره خانواده نيز با در نظر گرفتن نقش همه افراد در خانواده به شما براي داشتن يك خانواده سالم كمك مي كند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آزادي فرزندان در خانواده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آزادي فرزندان در خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۲۵:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر