مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

در مورد روانشناسي رنگ ها و تاثير آن در زندگي چه مي دانيد؟ رنگ، يكي از مهم ترين عوامل تاثيرگذار بر زندگي انسان ها است و نقشي اساسي در ايجاد ارتباط ميان انسان و محيط اطراف ايفا مي كند. مي توان گفت انسان ها و رنگ ها زيرمجموعه اي از نظام كل جهان مي باشند كه دائماً در حال تعامل و تعادل با يكديگر هستند. جالب است بدانيد كه رنگ ها تاثير بارزي در روحيات و به طور كلي زندگي تان ايفا مي كنند؛ به همين دليل از روانشناسي رنگ ها در حوزه درماني نيز استفاده مي شود. با توجه به تاثيراتي كه رنگ ها بر مغزتان دارند، در كنترل فرآيند انتخاب و تصميم گيري در حوزه هاي مختلف اجتماعي مانند دنياي تجارت و بازار يابي نيز، از مقوله روانشناسي رنگ ها استفاده مي شود. با ما همراه باشيد تا در ادامه مقاله زير به روانشناسي رنگ و فوايد هر كدام از رنگ ها ميپردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روانشناسي رنگ ها و ويژگي هاي شخصيتي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : روانشناسي رنگ ها | اثر روانشناسي رنگ ها در زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روانشناسي رنگ ها،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۷:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آزادي فرزندان در خانواده بايد چقدر باشد؟ آيا آزادي دختر در خانواده با آزادي پسر در خانواده بايد تفاوتي داشته باشند؟ مفهوم آزادي در خانواده بيشتر به معناي داشتن حق انتخاب در عمل و فكر كردن مي باشد. خانواده هاي بسيار محدود كننده و يا برعكس بسيار سهل گير در مورد آزادي فرزندان در خانواده دير يا زود در برهه اي از زمان با مشكلات متعددي رو به رو مي شوند. اعتياد در فرزندان، انتخاب دوستان ناباب، عدم تمايل به كار كردن (بي مسئوليتي)، پرخاشگري، افت تحصيلي و... از جمله مسائلي است كه فرزندان اين خانواده ها را دچار چالش مي كند. آگاهي از نيازهاي فرزندتان در هر سني مي تواند به شما براي اتخاذ يك روش مناسب كمك كند. مشاوره خانواده نيز با در نظر گرفتن نقش همه افراد در خانواده به شما براي داشتن يك خانواده سالم كمك مي كند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آزادي فرزندان در خانواده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آزادي فرزندان در خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۲۵:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بسياري از كساني كه در موقعيت هاي استرس زا قرار دارند،عوارض استرس را ناديده گرفته و بعد از مدتي با مشكلاتي كه در حقيقت ناشي از استرس مي باشد، دست و پنجه نرم مي كند. وجود كمي استرس در زندگي هر كس لازم اما نياز به كنترل دارد. به همين دليل روش هاي درمان اضطراب و استرس بيشتر به فرد ياد مي دهند كه چگونه استرس را به كنترل خود در آورد. ذهن آگاهي براي كاهش استرس يكي از همين روش ها مي باشد. اگر شما نيز در زندگي خود استرس هاي زيادي را تحمل مي كنيد، با خواندن اين مطلب مي توانيد به تاثير آن بر ابعاد مختلف زندگي تان پي ببريد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خطرات استرس مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : عوارض استرس و فشار عصبي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عوارض استرس و فشار عصبي،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۱۴:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مادران بايد به تغذيه نوزاد تا شش ماهگي اهميت زيادي دهند. چرا كه رشد و نمو كودك در شش ماه اول با حساسيت هايي همراه است. تمام مواد مغذي مورد نياز كودك براي رشد و حفظ سلامتي از ۰ تا ۶ ماهگي از طريق شير مادر و يا شير خشك تامين مي شود. مادر ممكن است در اين سن كودك، مجبور شود روزانه چندين نوبت به نوزادش شير بدهد. تغذيه كمكي نيز پيش از 6 ماهگي توصيه نشده و دادن هر ماده غذايي و يا دارويي بايد با نظر پزشك اطفال صورت گيرد. در ادامه مطلب به بررسي نوع تغذيه در ۶ ماه اول زندگي، ميزان شيردهي و پيامدهاي تغذيه تكميلي زودرس پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تغذيه نوزاد تا شش ماهگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تغذيه نوزاد تا شش ماهگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تغذيه نوزاد تا شش ماهگي،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۸:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

انواع فوبيا را مي شناسيد؟ ترس واكنش طبيعي به موقعيت هاي تهديد آميز و ترسناك است كه براي انسان جنبه حفاظتي دارد. اما اگر اين ترس حالتي افراطي پيدا كند، يك اختلال رواني محسوب مي شود. فوبيا ترس، استرس يا اضطراب فراگير و مختل كننده اي ست كه به واسطه محركي كه به خودي خود ترسي ندارد ايجاد مي شود. افراد مبتلا به فوبيا متوجه غير منطقي بودن ترس خود هستند، اما نمي توانند بر آن غلبه كنند. متاسفانه اين اختلال كاركردهاي فردي و اجتماعي تان را به شدت مختل مي كند. اين آسيب رواني، شايع ترين اختلال در ميان زنان و دومين اختلال رايج در ميان مردان است. با توجه به شيوع بالاي بيماري، آشنايي با نشانه ها، تشخيص و درمان فوبيا حائز اهميت است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان انواع فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره  9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : انواع فوبيا چيست؟ | آشنايي بيشتر با انواع بيماري فوبيا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: انواع فوبيا چيست؟،
موضوع:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۸:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

وظايف مرد در زندگي مشترك شايد به اندازه وظايف زنان مورد توجه قرار نگرفته باشد، اما زماني كه به سيستم هاي معيوب برخي خانواده ها مي نگريم، متوجه مي شويم كه بار بسياري از مسئوليت ها و وظايف تنها به عهده زنان خانواده است. در بيشتر مواقع عدم اطلاع خانم ها از حقوق شان باعث مي شود آن ها در زندگي زناشويي سختي هاي زيادي را تحمل كنند. شايد فكر كنيد در چنين شرايطي مردان پيروز زندگي بوده و فقط آن ها از زندگي لذت مي برند. اما با نگاهي دقيق تر مي توان فهميد كه در چنين وضعيتي مردان نيز طعم لذت واقعي را نمي چشند. چرا كه با همكاري و تقسيم وظايف هر دو طرف به ارزش حقيقي داشته هايشان در رابطه زناشويي شان پي خواهند برد. در ادامه به وظايف مردان در زندگي مشتركپرداخته ايم. براي اطلاع از وظايف زنان در زندگي مشترككليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه وظايف مرد در زندگي مشترك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : وظايف مرد در زندگي مشترك | وظايف قانوني و اخلاقي مردان در ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۶:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد شكل گيري هويت در نوجوانان چگونه است؟ نوجواني، مرحله گذار از كودكي به بزرگسالي است. اين مرحله داراي ويژگي هاي خاصي است و بدون شك يكي از مهم ترين مراحل زندگي هر فرد محسوب مي شود. در اين دوره فرد باچالش هاي نوجواني روبرو مي شويد كه مهم ترين آن، "تشكيل هويت" است. شكل گيري هويت بدين معنا ست كه به ماهيت وجودي خود پي ببريد. حل بحران هويت از آن جهت اهميت دارد كه به واسطه آن معنايي براي زندگي مي يابيد و متعاقبا اهدافي را دنبال مي كنيد. متاسفانه نوجواناني كه در هويت يابي ناموفق هستند، درگير تعصبات افراطي و كجروي هاي اخلاقي مي شوند كه آن ها را به سوي بزهكاري، گرايش به مصرف مواد مخدر، رفتارهاي ضد اجتماعي و... مي كشاند. در ادامه اين مقاله به تعريف مفاهيم نوجواني، هويت، بحران هويت و عوامل تاثير گذار در اين مسأله مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه شكل گيري هويت در نوجوانان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : شكل گيري هويت در نوجوانان | عوامل موثر در هويت يابي نوجوانان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۴:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مزايا و عوارض دارو هاي تثبيت كننده خلق را مي شناسيد؟ همه افراد در طول روز با تغيير احساسات و خلق خود سر و كله مي زنند، زماني از روز ناراحت و مضطرب اند و در زماني ديگر خوشحال و سرحال. اما در افرادي كه از اختلالات دو قطبي يا اسكيزوفرني رنج مي برند، اين نوسانات خلقي به حدي شديد و غير قابل كنترل است كه نيازمند مصرف گروهي از دارو ها به نام تثبيت كننده هاي خلق هستند و بدون مصرف اين داروها، نمي توانند به روند عادي زندگي بازگشت. در واقع اين داروها از بروز تغييرات ناگهاني خلق جلوگيري مي كند. البته توجه به اين نكته ضروري است كه مصرف هر دارويي با عوارضي نيز همراه است. براي آشنايي بيشتر با داروهاي تثبيت كننده خلق، مزايا و خطرات مصرف آن ها با ادامه مقاله همراه شويد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه دارو هاي تثبيت كننده خلق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دارو هاي تثبيت كننده خلق | عوارض و مزاياي داروهاي تثبيت كننده خلق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۹:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مراحل ايجاد دلبستگي در كودكان به چه صورت است؟ كودك تمايل دارد تا با افراد معيني در زندگي خويش رابطه عاطفي عميق و معنادار برقرار كند به صورتي كه در حضور اين افراد احساس رضايت و امنيت خاطر مي كند. در دوران نوزادي، اين ارتباط به تدريج و در طول زمان، شروع به شكل گرفتن مي كند و اين فرآيند تا پايان كودكي ادامه پيدا مي كند. البته تاثيرات آن تا انتهاي عمر فرد باقي مي ماند به طوري كه اگر اين ارتباط درست شكل نگيرد، مبناي مشكلات عاطفي و ارتباطي كودكتان در دوران بزرگسالي مي شود. پس با آگاهي بيشتر از چگونگي شكل گيري دلبستگي ايمن در كودكتان و دريافت مشاوره روانشناسي مي توانيد بهزيستي رواني را به فرزندتان هديه دهيد كه او را در برابر افسردگي، اختلالات اضطرابي، اختلال شخصيتي و... ايمن كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مراحل دلبستگي در كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مراحل ايجاد دلبستگي در كودكان | 4 مرحله دلبستگي كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۲:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دادن شير گاو به نوزاد چه زياني مي تواند داشته باشد؟ بسياري از مادران با اين سوال مواجه مي شوند كه تا چه زماني نوزاد بايد تنها از شير او يا شير خشك تغذيه كند. مصرف شيري غير از شير مادر آن هم زماني كه هنوز كودك قادر به هضم آن نشده، مي تواند عوارض ناخوشايندي را براي او به همراه داشته باشد. اين عوارض ممكن است خود را در بزرگسالي نشان دهند، بدون آن كه بدانيد اشتباه شما در دوران نوزادي باعث بروز چنين مشكلاتي شده است. بنابراين با كسب اطلاعات از زمان مناسب براي شروع مصرف شير گاو و نحوه صحيح تغذيه كودك مي توانيد سلامت كودك خود را تضمين نماييد. مشاوره كودك نيز به شما در زمينه نحوه صحيح شير دادن نوزاد ياري مي رساند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه دادن شير گاو به نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دادن شير گاو به نوزاد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دادن شير گاو به نوزاد،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۲:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر