مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

افسردگي و بروز علائم افسردگي يكي از شايعترين اختلالاتي است كه كاركرد روزانه فرد را تحت تاثير قرار مي دهد. افسردگي به احساس غم و تجربه‌ي مشكلات و بحران‌هاي زندگي محدود نمي‌شود و به تشخيص زود هنگام و اقدامات درماني نياز دارد. چنانچه علائم و نشانه‌هاي افسردگي در مراحل اوليه اش تشخيص داده شود، شخص مي‌تواند با تغيير سبك زندگي، استفاده از جلسات روان درماني و روانشناسي راحت تر بهبود پيدا كند. اما اگر در مراحل اوليه اين بيماري تشخيص داده نشود؛ پيامد‌هاي جبران ناپذيري را هم براي خود فرد و هم براي اطرافيان او به همراه خواهد داشت. از جمله اين پيامد‌ها مي‌توان به مختل شدن زندگي روزمره، ابتلا به اختلال دو قطبي، مصرف دارو هاي ضد افسردگي كه عوارض بسياري دارد، درمان‌هاي طولاني و دشوار اشاره داشت. در ادامه اين مقاله به توضيح كامل علائم و نشانه هاي افسردگي شديد و روش‌هاي تشخيص و درمان افسردگي مي پردازيم.

 

براي مشاوره افسردگي مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريف تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : علائم افسردگي | نشانه هاي افسردگي شديد چيست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: علائم افسردگي،
موضوع:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا راه هاي تشخيص و درمان وسواس در كودكان را مي شناسيد؟ اختلال وسواس در كودكان به صورت افكار، احساسات و ترس هاي نا خواسته بروز پيدا مي كند كه ممكن است با رفتارهاي اجباري نيز همراه شود. اين اختلال، كاركرد روزانه كودك را به شكل قابل ملاحظه اي مختل مي كند و  مي تواند مشكلات زيادي در روند رشدي او برجاي بگذارد. بروز وسواس در كودكان بايد جدي گرفته شود، زيرا نشان دهنده وجود اضطرابي پنهان در آن هاست. ازآن جايي كه كودكان از ماهيت افكار وسواسي و رفتار هاي اجباري خود اطلاعي ندارند، همچنين در ابراز و بيان هيجانات خود با مشكل مواجه مي شوند، وظيفه شماست تا از علايم وسواس در كودك خود آگاه باشيد و آن ها را شناسايي كنيد، تا مداخلات درماني هر چه زودتر آغاز شود.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان وسواس مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : وسواس در كودكان | علل، نشانه ها و نحوه درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: وسواس در كودكان،
موضوع:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۰:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال چند شخصيتي با نام جديد اختلال هويت تجزيه اي، يكي از انواع اختلالات تجزيه اي ست كه طي آن دو يا چند شخصيت مجزا به طور مكرر، كنترل رفتار فرد را در دست مي گيرند. در واقع مشخصه اصلي اين بيماري گسستگي در برخي از جنبه هاي هويت است. همزمان فرد در به ياد آوردن اطلاعات مهم شخصي خود دچار مشكل مي شود. جالب است بدانيد هر يك از اين شخصيت ها، ويژگي هاي منحصر به خود را دارند، اسم، سن، شخصيت، هويت جنسي متمايز، ويژگي هاي مختلف فيزيولوژيكي كه ممكن است حتي با هويت اصلي در تعارض باشند. از آنجايي كه افراد مبتلا به اختلال چند شخصيتي، آسيب هاي رواني ديگر مانند اضطراب، افسردگي، سو  مصرف مواد و  اختلالات شخصيت  نيز دارند، بهره گيري از خدمات مشاوره روانشناسي و درمان اهميت زيادي دارد، چرا كه احتمال خودكشي نيز در اين افراد بالاست. 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلال چند شخصيتي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : اختلال چند شخصيتي |‌ علايم، علل و درمان اختلال هويت تجزيه اي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلال چند شخصيتي،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۲:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از سوالاتي كه ذهن بسياري از جوانان را مشغول خود كرده،مدت آشنايي براي ازدواج باشد. ما شاهد طلاق هايي هستيم كه زوجين مدت زيادي قبل از ازدواج يكديگر را مي شناخته اند، حتي گاه نسبت فاميلي داشتند. شايد تا زماني كه وارد يك خانه نشده ايد، نتوانيد به خيلي از عادات و رفتارهاي ناخوشايند همسر آينده تان پي ببريد، اما مشكل زماني بحراني مي شود كه مهم ترين خواسته هايتان در ازدواج ناديده گرفته شود. بنابراين تنها طول مدت براي شناخت كافي نيست، اما دوره آشنايي قبل ازدواج نيز بايد مدت مشخص و كوتاهي داشته باشد. در ادامه مقاله به بررسي مدت زمان آشنايي قبل از ازدواج مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بهترين مدت آشنايي براي ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مدت آشنايي ازدواج | مدت زمان لازم براي آشنايي قبل از ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مدت آشنايي ازدواج،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۲:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ماده مخدر گل چيست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟ از اين ماده مخدر عموما جوانان براي داشتن يك زندگي شاد و فرار از غم هايشان استفاده مي كنند. بر اساس تحقيقات انجام شده عامل اصلي مصرف گل ريشه در مشكلات خانواده و آسيب هاي عاطفي دارد و افراد اكثرا براي پر كردن اين خلاء عاطفي و روحي به سمت مصرف ماريجوانا كشيده مي شوند. يكي از مشخص ترين علائم مصرف ماريجوانا تغيير رفتار فرد در طول روز مي باشد. معمولا اين افراد بعد از مصرف ماده مخدر رفتار بسيار خوبي دارند ولي زماني كه صبح ها از خواب بيدار مي شوند كه ساعات طولاني از زمان مصرف مي گذرد عصبي، بي قرار و پرخاشگر مي شوند و همواره به دنبال راهي براي ترك خانه مي باشند. 

براي مشاوره تلفني و آنلاين ترك اعتياد به مواد مخدر مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ماده مخدر گل و نحوه استفاده از ماريجوانا

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۰:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بازتاب گردن نوزاد يكي از بازتاب هاي نوزادي مي باشد. نوزاد پس از تولد يكسري بازتاب ها و  عكس العمل هاي غريزي از خود نشان مي دهد. وجود بسياري از اين بازتاب ها حاكي از سلامت ذهني نوزاد مي باشد. همچنين اين واكنش هاي غريزي به رشد جسماني و ذهني نوزاد نيز كمك خواهد كرد. يكي از بازتاب هايي كه نوزاد در هفته هاي اول از خود نشان مي دهدبازتاب گردن است. اگر به دنبال افزايش اطلاعات و آگاهي در مورد واكنش ها و بازتاب گردني نوزاد خود هستيد در ادامه به طور اختصاصي مطالبي در مورد بازتاب گردن ارائه خواهد شد كه مي تواند براي شما مفيد باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بازتاب گردن نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : بازتاب گردن نوزاد | رفلاكس گردن نوزاد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازتاب گردن نوزاد،
موضوع:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۴:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج براي فرار از خانه يكي از انگيزه هاي ازدواج براي بسياري از دختران و پسران مي باشد. برخي از افراد با هدف دور شدن از محدوديت هاي خانواده و رسيدن به آزادي تن به ازدواج با فردي مي دهند كه شايد ارزيابي هاي لازم را در مورد او انجام نداده اند. هدف چنين افرادي از ازدواج تنها خارج شدن از زير سلطۀ خانواده و فرار از خانه است. چنين ازدواج هايي كه با هدف هاي نادرست صورت مي گيرند، باعث مي شوند مشكلات و چالش هاي زيادي را در زندگي مشترك خواهند داشت. در اين مطلب سعي شده است تا دلايل دختران و پسران براي فرار از خانه به بهانه ازدواج و پيامدهاي چنين ازدواج هايي توضيح داده شود.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج براي فرار از محيط خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج براي فرار از خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۲:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

انتخاب رشته كنكور در جامعه امروزي ما، يكي از اولين انتخاب هاي تاثير گذار نوجوانان براي آينده تحصيلي و پلي به سوي پيشرفت شغلي محسوب مي شود. پس كسب اطلاعات كافي در زمينه رشته هاي مختلف براي انتخابي مناسب ضروري است؛ اگر انتخاب رشته كنكور بدون آگاهي كامل صورت گيرد منجر به تبعات جبران ناپذيري در زندگي تان مي شود كه از جمله آن ها مي توان به عدم موفقيت تحصيلي، عدم رضايت شغلي همچنين احساس ناكارآمدي و افسردگي به دليل ارضا نشدن نياز به پيشرفت و ... اشاره داشت. مهمترين عوامل در انتخاب رشته كنكور، خودشناسي، علاقه و توانمندي فرد است. در اين مقاله به بررسي نحوه صحيح انتخاب رشته براي كنكور مي پردازيم، همچنين مي توانيد از خدمات مشاوره تحصيلي  استفاده كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه انتخاب رشته صحيح مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : انتخاب رشته صحيح كنكور | براساس علاقه و استعداد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: انتخاب رشته صحيح كنكور،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۲:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

راه هاي پيشگيري و كاهش خشونت خانگي از جمله مباحثي است كه براي حفظ سلامت زنان و كودكان اهميت ويژه اي دارد؛ چرا كه اغلب خشونت ها متوجه كودكان، زنان و سالمندان مي باشد. زنان ركن اصلي خانواده ها محسوب مي شوند و همسر آزاري مسئله را به كودكان و سلامت جامعه مي كشاند. براي پيشگيري از خشونت خانگي مهمترين نكته آموزش و آگاهي افراد جامعه است. آموزش دانش آموزان دبيرستاني، آگاهي هاي قبل از ازدواج، آموزش هاي رسانه ها و سازمان ها در پيشگيري از خشونت خانگي لازم و ضروري ست. اما براي جلوگيري و درمان خشونت خانگي نيز راهكارهايي وجود دارد كه در ادامه به بررسي آنها پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيشگيري و درمان خشونت خانگي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي پيشگيري و كاهش خشونت خانگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۲:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي برخي ازدواج بدون عشق بدترين اتفاقي است كه مي توانند تجربه كنند. اما با اين وجود بسيار شاهد طلاق هايي هستيم كه زوجين زندگي مشترك شان را با عشق شروع كرده اند. بسياري از جوانان هنگام تصميم گيري براي ازدواج دچار ترديد ودلهره بسياري مي شوند. نداشتن ملاك هاي مشخص از مهم ترين عواملي است كه مي تواند به اين ترديدها دامن بزند و تصميم گيري را سخت تر كند. خيلي از افراد هنگام مشاوره گرفتن عشق را به عنوان يكي از ملاك هاي اصلي خود مطرح مي كنند اما به دليل نداشتن تعريف درست از عشق تصوير دقيقي از زندگي با عشق يا بدون عشق ندارند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عشق و ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج بدون عشق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج بدون عشق،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۶:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر