مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

راه هاي پيشگيري و كاهش خشونت خانگي از جمله مباحثي است كه براي حفظ سلامت زنان و كودكان اهميت ويژه اي دارد؛ چرا كه اغلب خشونت ها متوجه كودكان، زنان و سالمندان مي باشد. زنان ركن اصلي خانواده ها محسوب مي شوند و همسر آزاري مسئله را به كودكان و سلامت جامعه مي كشاند. براي پيشگيري از خشونت خانگي مهمترين نكته آموزش و آگاهي افراد جامعه است. آموزش دانش آموزان دبيرستاني، آگاهي هاي قبل از ازدواج، آموزش هاي رسانه ها و سازمان ها در پيشگيري از خشونت خانگي لازم و ضروري ست. اما براي جلوگيري و درمان خشونت خانگي نيز راهكارهايي وجود دارد كه در ادامه به بررسي آنها پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيشگيري و درمان خشونت خانگي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي پيشگيري و كاهش خشونت خانگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۲:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي برخي ازدواج بدون عشق بدترين اتفاقي است كه مي توانند تجربه كنند. اما با اين وجود بسيار شاهد طلاق هايي هستيم كه زوجين زندگي مشترك شان را با عشق شروع كرده اند. بسياري از جوانان هنگام تصميم گيري براي ازدواج دچار ترديد ودلهره بسياري مي شوند. نداشتن ملاك هاي مشخص از مهم ترين عواملي است كه مي تواند به اين ترديدها دامن بزند و تصميم گيري را سخت تر كند. خيلي از افراد هنگام مشاوره گرفتن عشق را به عنوان يكي از ملاك هاي اصلي خود مطرح مي كنند اما به دليل نداشتن تعريف درست از عشق تصوير دقيقي از زندگي با عشق يا بدون عشق ندارند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عشق و ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج بدون عشق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج بدون عشق،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۶:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نقش والدين در تحصيل به اندازه اي است كه مي تواند مسير زندگي هر كودك را مشخص كند. والدين با سبك تربيتي، رفتار، ارتباطات، نگرش و... به فرزندانشان ياد مي دهند كه چه چيزي براي زندگي لازم و چه چيزي مضر است. اين والدين هستند كه امكانات و شرايط را به نحوي ايجاد مي كنند كه كودكان فرصت پيشرفت در زمينه هاي مختلف زندگي داشته باشند. اما گاه تصميمات آن ها بر اساس معيارهاي نامناسب بوده و علارغم تلاش هايشان نمي توانند آينده خوبي را براي فرزندشان رقم بزنند. به همين دليل مشاوره تحصيلي در تمامي سطوح توصيه مي شود. در ادامه به نقش والدين در تحصيل و راه هاي موفقيت در اين مسير اشاره خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بهبود نقش والدين در تحصيل مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نقش والدين در تحصيل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نقش والدين در تحصيل،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۸:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بازگشت به زندگي بعد از مرگ پدر يكي از دشوارترين چالش هايي است كه هر كسي بعد از دست دادن پدر با آن رو به رو مي شود. ارتباط ميان پدر و فرزندان، از آن دست ارتباطاتي است كه در زندگي هرگز از بين نمي رود. بسياري از افراد به دليل همين همبستگي نمي توانند به راحتي با غم از دست دادن پدر خود كنار بيايند، شايد سال ها عزاداري كرده و در دل به ياد پدر گريه كنند. در يك خانواده سالم پدر داراي مسئوليت و جايگاه خاصي است كه احترام به پدر را ضروري مي كند. حال با رفتن پدر، تغييرات زيادي رخ خواهد داد، دعواي وراثت، ازدواج مجدد، نداشتن سر پناه و... از جمله مسائلي است كه در كنار غم مرگ پدر بايد مورد بررسي قرار گيرند. در ادامه به راه هاي كنار آمدن با مرگ پدر مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بازگشت به زندگي بعد از مرگ پدر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بازگشت به زندگي بعد از مرگ پدر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۲:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا از ضرورت آگاهي از علايم خودكشي، در پيشگيري از بروز آن واقف هستيد؟ خودكشي، يك معضل اجتماعي ست كه در آن فرد اقدام به مرگي ارادي و خودخواسته مي كند. متاسفانه خودكشي به يكي از مهم ترين علت هاي مرگ و مير در جهان بدل شده است و سالانه تعداد بسياري از افراد از اين طريق جان خود را از دست مي دهند. علايم خودكشي در واكنش به شرايط تحمل ناپذير و طاقت فرساي زندگي نمايان مي شود، در واقع فرد چنان درگير احساس استيصال و درماندگي مي شود كه چاره اي جز خودكشي نمي يابد. خودكشي نه تنها باعث رنجش و سوگي عظيم در بازماندگان فرد قرباني مي شود، بلكه انسجام جامعه را نيز تهديد مي كند. پس آشنايي با علايم خودكشي، به شما كمك مي كند كه در مواجهه با فردي كه قصد خودكشي دارد و پيشگيري از خودكشي، عملكردي موفقيت آميز داشته باشيد.

 

 براي دريافت مشاوره در زمينه  خودكشي و علايم خودكشي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خودكشي و علائم خودكشي،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۵:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اضطراب و بي قراري، از شايع ترين بيماري هاي قرن اخير است و باعث آزار و ناخوشي فرد مبتلا و نگراني اطرافيان او نيز مي شود. احساس بي قراري و نا آرامي يك اختلال رواني است، در صورتي كه راهكار هاي مقابله اي شما پاسخگوي فشار هاي محيطي و رواني وارد شده نباشد، سازگاري و بهزيستي رواني تان مخدوش خواهد شد. اگر اين احساس نگراني و بي قراري بدون علت خاصي باشد و به صورت مداوم ادامه داشته باشد، پيامدهاي منفي آن زندگي فردي و اجتماعي تان را تحت تاثير قرار مي دهد، اضطراب و استرس باعث ايجاد تهوع و مشكلات گوارشي، عدم تمركز و ضعف در حافظه، تغييرات شيميايي در سيستم گردش خون، لرزش دست ها، عوارض جسمي و روحي بسياري مي شود. در اين مقاله به بررسي علايم اضطراب و بي قراري، عوامل بروز و راهكار هاي درماني مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اضطراب، بي قراري و ناخوشي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تولد نوزادان معتاد مسالۀ نگران كننده اي كه در سال هاي اخير به ميزان قابل توجهي در حال وقوع مي باشد. نوزاداني كه از ابتدا با درد اعتياد رو به رو هستند و مادراني كه اهميت چنداني به وضعيت فرزندشان نمي دهند، وضعيت را دردناك تر مي كند. در بسياري از موارد حتي پس از مراقبت هاي ويژه و اقدامات درماني، اين نوزادان با ورود به محيط نامناسب دو مرتبه دچار اعتياد شده و بايد با پيامدها و عواقب زيادي دست و پنجه نرم كنند. اعتياد در نوزادان فرصت رشد و داشتن سلامت جسمي و ذهني را از آن ها مي گيرد. بنابراين در صورت مواجه با چنين معضلي بايد هر چه سريع تر براي درمان اعتياد والدين و ديگر مشكلات خانواده وارد عمل شد. مشاوره خانواده در كنار مشاوره ترك اعتياد لازم مي باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان نوزادان معتاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اعتياد نوزادان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اعتياد نوزادان،
موضوع:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۲:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ازدواج بعد از فوت همسر يكي از رويدادهاي است كه نياز به بررسي و تامل بيشتري نسبت به ازدواج اول دارد. چرا كه ازدواج نمي تواند راه حل مناسبي براي كنار آمدن با سوگ همسر باشد. سوگ همسر يكي از سخت ترين سوگ هايي است كه افراد در طول زندگي خود با آن مواجه مي شوند. سازگاري با تغييرات ايجاد شده در زندگي بعد از فوت همسر نيازمند زمان زيادي است. برخي افراد به شدت از ازدواج مجدد امتناع مي كنند و برخي ديگر خيلي سريع اقدام به ازدواج مي كنند. در حالت دوم عوامل زيادي ممكن است فرد را مجبور به چنين ازدواجي بكند كه بي توجهي به درستي انتخاب شان آن ها را با مشكلات خانوادگيپيچيده اي مواجه خواهد كرد. در ادامه به بررسي زمان و نكاتي درباره ازدواج بعد از فوت همسر مي پردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج بعد از فوت همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج مجدد پس از فوت همسر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۹:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

صميميت در خانواده باعث ارضاي بسياري از نيازهاي لازم كودك مي شود. در هر جمع خانوادگي حدودي از صميميت وجود دارد، اما براي بهتر كردن آن همه اعضا بايد تلاش كنند. هر كودكي نياز به ارتباطي عاطفي و صميمي دارد، با رفع نيازهاي جسماني اش او ارضا نشده و نياز به در آغوش كشيده شدن و نوعي صميميت از طرف مراقب اصلي خود دارد. خانواده مهم ترين نهادي است كه مي تواند نيازهاي عاطفي افراد را برطرف كند. اگر اين نهاد بتواند منبعي غني از ارتباطات براي اعضاي خود فراهم كند، افراد در جريان تعاملات مثبت و تجربه صميميت قرار مي گيرند. اين ارتباطات بر كليه روابطي كه انسان در طول زندگي خود با ساير افراد برقرار مي كند اثر مي گذارند. در ادامه اين مقاله به بررسي بيشتر اين مقوله و اهميت پرورش صميميت بين اعضاي خانواده خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بهبود جمع هاي خانوادگي و صميميت در خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : صميميت در خانواده | صميميت در جمع هاي خانوادگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: صميميت در خانواده،
موضوع:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

صداقت در خانواده از جمله پارامترهايي است كه مي تواند بر نوع روابط، سلامت روان، انگيزه ها و دغدغه هاي تك تك اعضاي خانواده تاثير به سزايي بگذارد. پدر و مادر دو عضو اصلي و تعيين كننده قوانين خانه، مسئوليت هاي زيادي در قبال يكديگر و فرزندانشان به عهده دارند. بنابراين اين والدين هستند كه تا حد زيادي عادات رفتاري كودكان شان را نيز مشخص مي كنند. در خانواده هايي كه به صداقت اهميتي نمي دهند، شاهد پنهان كاري ها، شكست ها، خيانت، ناكامي و بسياري از مشكلات خانوادگي بوده ايم. دروغ گفتن به همسر آن هم زماني كه بچه ها متوجه آن بشوند، بدترين نوع آسيب به بنيان خانواده مي باشد. در ادامه تعريفي از صداقت، اهميت آن در خانواده و تاثير صداقت بر كودكان مي پردازيم. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه صداقت در خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : صداقت در خانواده | نقش راست گويي در خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: صداقت در خانواده،
موضوع:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۵:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر