مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

تفسير نقاشي كودكان، اطلاعات ارزشمندي در مورد عواطف دروني كودك در اختيار مي گذارد. نقاشي كردن يكي از سرگرمي هاي مورد علاقه ي كودكان است و صفحه نقاشي، دنياي كودك است. از آنجايي كه كودكان قادر نيستند به خوبي احساسات خود را بيان كنند، نقاشي فرصت مناسبي است كه احساسات خود را ابراز كنند، همچنين اين امكان براي شما فراهم مي شود تا از اين طريق وارد دنياي كودكانه او شويد. سطح نقاشي كودك نشان دهنده رشد قابليت هاي شناختي كودكان است همچنين مي تواند به عنوان يكي از شاخص هاي تاخير رشدي كودك تلقي شود. براساس تحقيقات انجام شده معمولا كودكان با نمرات بالاتر در آزمون نقاشي از سطح هوشي بالاتري برخوردارند. در اين مقاله قصد داريم به بررسي مختصر مفاهيم نهفته در نقاشي كودكان و نحوه تفسير آن بپردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تحليل و تفسير نقاشي كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تفسير نقاشي كودك | پي بردن به هوش كودك از روي نقاشي

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تفسير نقاشي كودك،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۹:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مركز مشاوره روانشناسي و روان درماني حامي هنر زندگي
(تنها مركز مشاوره تاييد شده ازسوي خانه روانشناس ايران جهت فعاليت در فضاي مجازي)

تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2 شب
براي دريافت مشاوره تلفني روانشناسي مي توانيد
از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.
شماره تلفن براي هماهنگي وقت حضوري : 22016024- 021

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۹:۴۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تحمل مرگ عزيزان و كساني كه دوستشان داريد، رنجي عظيم و طاقت فرسا ست. ممكن است احساس خلاء بي پايان، تنهايي، سردگمي و ناباوري، لحظه اي رهايتان نكند اما چگونه مي توان اين غم و اندوه را تحمل كرد و با آن كنار آمد؟ تحمل مرگ عزيزانو غلبه بر غم و اندوه ناشي از آن كار آساني نيست ولي گذشت زمان، مي تواند مرهمي براي دردهايتان باشد. متاسفانه در برخي از مواقع فرآيند بهبودي به تاخير مي افتد كه در اين صورت عملكرد اجتماعي تان به كلي مختل خواهد شد. با آگاهي از تفاوت غم و اندوه طبيعي كه به دليل از دست دادن عزيزان رخ مي دهد از غم و اندوه ناسازگارانه كه باعث اخلال در عملكردتان مي شود همچنين اقدام به موقع براي دريافت خدمات روان درماني مي توانيد از وخيم شدن موقعيت و بروز اختلال افسردگي جلوگيري كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تحمل مرگ عزيزان و غم از دست دادن آن ها مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تحمل مرگ عزيزان و كنار آمدن با غم از دست دادن آن ها

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۳:۰۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شايد خيلي از مواقع از خود بپرسيد خانواده سالم چه خانواده اي است و چه ويژگي هايي دارد؟ در خانواده سالم نيازهايي فراتر از مسكن، غذا، تحصيل و حتي امنيت جسمي و جنسي اعضا برآورده مي شود. انسان داراي ابعاد شخصيتي متفاوتي است كه اگر در خانواده به آن ها اهميت داده شوند، مي تواند به بهترين شكل رشد يابد. بسياري از انحرافات، اختلالات و كج روي هاي رفتاري ناشي از مشكلات خانوادگي است. در بسياري از مواقع اين اختلافات به حدي پيچيده مي شوند كه تنها با جلسات مشاوره خانواده قادر به رفع آن ها خواهيم بود. چه بسا پيشگيري و آموزش به درمان اولويت داشته و بايد پيش از هر چيز به دنبال بهترين سبك زندگي بود. در ادامه به ويژگي ها، نقش و اصول يك خانواده سالم اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده سالم مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خانواده سالم | ويژگي ها و اهميت خانواده سالم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خانواده سالم،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۵:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

وابستگي زن به خانواده، رفت آمدهاي بيش از حد آشنايان خانم و نداشتن خلوتي دو نفره از دغدغه هاي بسياري از مردان است.وابستگي به خانواده بعد از ازدواج شايد تا مدت ها براي هر دو طرف وجود داشته باشد؛ اما زماني كه اين ارتباط زياد باشد، استقلال و مديريت زندگي مشترك تا حد زيادي دچار اختلال مي شود. دخالت والدين در زندگي فرزندان يكي از نتايج مشخص نبودن حد و مرز دو خانواده است. وابستگي زن به خانواده اش دلايل زيادي مي تواند داشته باشد، اما اگر موضوع اختلال شخصيت وابسته در خانم باشد؛ حتما نياز به مشاوره روانشناسي است. در ادامه با ارائه راهكارهايي مي توانيد به همسر خود براي كاهش اين وابستگي كمك كنيد. لازم به ذكر است دريافت مشاوره خانواده براي بررسي هنجار يا ناهنجار بودن نوع ارتباط و يافتن راهي براي رسيدن به يك تعادل در زندگي مشترك لازم مي باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه وابستگي زن به خانواده اش مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : وابستگي زن به خانواده بعد از ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۵:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اهميت صداقت در زندگي زناشويي چيست؟ آيا بايد در تمام جنبه هاي زندگي مشترك صداقت داشت؟ وقتي صحبت از زندگي مشترك سالم مي شود٬ صداقت بخش مهمي از ارتباطات شما را تشكيل مي دهد. انسان هاي راستگو به ديگران احساس اطمينان و آرامش مي دهند. لازمه صداقت در خانواده وجود صداقت ميان زوجين است. چطور مي توان از فرزندان زن و شوهري كه با هم رو راست نيستند، انتظار صداقت با پدر و مادر را داشت. پس مهم است كه اين ويژگي را در خود افزايش دهيد و با ابعاد آن آشنا باشيد. در اين مطلب اهميت صداقت در زندگي زناشويي، آسيب هاي دروغگويي، انواع و حدود صداقت و همچنين راه هاي افزايش صداقت در ارتباط با همسر صحبت خواهيم كرد.


براي دريافت مشاوره در زمينه صداقت در زندگي زناشويي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 منبع : صداقت در زندگي زناشويي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: صداقت در زندگي زناشويي،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۳:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از عادات افراد موفق هدايت و پيشروي آن ها به سمت رشد و توسعه مي باشد. افراد موفق در زندگي و كسب كار، از هوشمندي خاصي بهره مند هستند كه اين امكان را به آن ها مي دهد تا در صورت داشتن يك تجربه ناموفق، نااميد نشوند و در صدد پيدا كردن راه ديگري براي دست يابي به هدف خود باشند، درواقع از اشتباهات خود درس مي گيرند و آن را تكرار نمي كنند. زماني كه تجربه اي ارزشمند چه بسا ناموفق را به سختي به دست مي آوريد، بهترين دستاوردي كه براي شما به همراه دارد اين است كه مي توانيد شرايط را تحليل كنيد تا دوباره مرتكب اشتباهات گذشته نشويد. جالب است بدانيد رمز پيروزي افراد موفق در زندگي همين است كه نه تنها اشتباهات گذشته خود را تكرار نمي كنند بلكه از آن ها در جهت موفقيت در زندگي، كسب و كار يا روابط خود استفاده مي كنند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عادات افراد موفق با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : 10 كاري كه افراد موفق هرگز دوباره انجام نمي دهند | عادات افراد موفق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عادات افراد موفق،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۴:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دعواي بين زوجين گاه باعث بهبود ارتباط و سبك زندگي زن و شوهر و گاه باعث خراب تر شدن رابطه زناشويي مي شود. ارتباطي كه افراد با همسر خود در جريان زندگي مشترك برقرار مي كنند يكي از تاثيرگذارترين روابط در طول زندگي آن هاست. اين ارتباط ميزان رضايت از زندگي، سطح بهداشت و سلامت روان افراد را تحت تاثير خود قرار مي دهد. ناتواني در مديريت تعارضات و اختلاف نظرهايي كه در طول زندگي مشترك اتفاق مي افتد منجر به درگيري ها و كشمكش هاي آزاردهنده اي بين زوجين مي شود. اگر اين اختلافات و دعواها براي شما نيز دردسرساز شده است، بهتر است هر چه زودتر براي حل اختلافات خود اقدامي بكنيد. در ادامه به بررسي ابعاد مختلفدعواهاي بين زوجين مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلاف و دعواي بين زوجين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دعواي بين زوجين | انواع اختلافات و دعواهاي بين زن و شوهر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دعواي بين زوجين،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۶:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با فوت پدر يكي از پايه هاي مهم و اساسي زندگي و خانواده از دست مي رود. به طور كلي پدر در خانه نماد قدرت و غرور و يك تكيه گاه است كه نظم و امنيت را در خانه برقرار مي كند، در واقع روح وجودي خانواده مي باشد. تمام اين ها باعث مي شود كه مرگ پدر بر تمام ابعاد زندگي يك خانواده تاثير بگذارد. پس از مرگ پدر در خانواده مشكلاتي به وجود مي آيد كه بايد براي آن ها چاره اي انديشيد. با فوت اعضاي خانواده در واقع نقش ها جابه جا شده و يا از بين مي روند، اين تغييرات با خود آثاري را به همراه دارند. در ادامه اين مقاله به تاثير مرگ پدر بر اعضاي خانواده، كنار آمدن با غم مرگ پدر و نحوه توضيح آن به كودكان اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رو به رو شدن با فوت پدر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : فوت پدر | راه هاي كنار آمدن با فوت پدر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فوت پدر،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۸:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احترام، احساس و رفتاري است كه افراد به تناسب شايستگي هاي ديگران انجام مي دهند. احترام به مادر به عنوان كسي كه از ابتدايي ترين ثانيه هاي وجود شما همواره كنار شما بوده و براي بالندگي شما زحمت كشيده است، پر رنگ ترين نمونه احترام است كه اغلب افراد به آن پايبند هستند. تاثير و نقشي كه مادر در شكل گيري هويت افراد مي گذارد، به اهميت حفظ اين رابطه و احترام به مادر مي افزايد. شايد باور نداشته باشيد كه همه مادران در هر شرايطي، شايسته احترام هستند و به دنبال راهي براي توجيه برخي بي احترامي ها باشيد. در ادامه اين مقاله درباره اينكه چرا بايد به مادر احترام گذاشت و تحت چه شرايطي، احترام به مادر ممكن است برايتان دشوار شود را بررسي كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  احترام با مادر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احترام به مادر | چرا و چگونه به مادر احترام بگذاريم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: احترام به مادر،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۱:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر