مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

بارداري ناخواسته يكي از مسائلي است كه در زندگي بسياري از زوجين ممكن است پيش آيد. اين وضعيت به هر دليل كه باشد، خانواده و زوجين را دچار تنش كرده و وادار به گرفتن تصميماتي مي‌كند. زوجين بايد در نظر داشته باشند كه تصميم گيري‌هاي عجولانه بيشترين پشيماني را به دنبال دارد. چه بسا زوج‌هايي كه با وجود نداشتن شرايط بچه دار شدن، كودك شان را به دنيا آورده و او را بهترين اتفاق زندگي خود مي‌دانند. اما پدر و مادر شدن مسئوليت سنگيني است كه اگر فكر نشده باشد، زندگي و آينده خانواده را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در ادامه اين مطلب بيشتر درباره علل، عوارض و راه‌هاي كنار آمدن با بارداري ناخواسته پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بارداري مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بارداري ناخواسته | علل، عوارض و راه هاي كنار آمدن با بارداري ناخواسته

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بارداري ناخواسته،
موضوع:
[ ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۵:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رفتار درماني كودكان اوتيسم يكي از درمان هاي كاربردي است كه مهارت هاي لازم را به كودكان ياد مي دهد. اختلال اوتيسم يا درخودماندگي يك اختلال شايع در كودكان مي باشد. اين بيماري با علائم كلي فقدان مهارت هاي اجتماعي، رفتاري و عاطفي و حركات تكراري مشخص مي شود و علائم آن از سنين پايين مشهود است. بيماري اوتيسم، هنوز درمان قطعي ندارد و روانشناسان درصدد هستند تا با روش هاي مختلف، مهارت هاي از دست رفته در اين كودكان را آموزش دهند؛ تا بتوانند به حداكثر تعامل اجتماعي و رفتاري دست يابند. رفتار درماني كودكان اوتيسم يكي از اثربخش ترين درمان ها مي باشد. در ادامه به شرح اين روش درماني مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رفتار درماني كودكان اوتيسم مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : رفتار درماني كودكان اوتيسم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۸:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

داروي دسيپرامين يا دزيپرامين (desipramine) با نام تجاري Norpramin يكي از انواع داروهاي ضد افسردگي سه حلقه‌اي براي درمان استرس مي باشد. دزيپرامين با تاثير بر سيستم اعصاب مركزي موجب افزايش سطح نورابي نفرين و سروتونين شده و خلق فرد را تحت تاثير قرار مي دهد. اين دارو مانند ديگر داروهاي ضد افسردگي داراي فوايد و عوارضي مي باشد، بنابراين مصرف و يا قطع دارو حتما بايد با مشورد پزشك صورت بگيرد. در ادامه اين مطلب درباره نحوه مصرف دارو، عوارض و تداخلات دارويي پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان افسردگي و داروي هاي افسردگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : داروي دزيپرامين (دسيپرامين) |‌‌ موارد مصرف و عوارض داروي دزيپرامين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروي دزيپرامين،
موضوع:
[ ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۸:۲۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ناخن جويدن كودكان يك عادت ناخوشايند است كه در طبقه اختلالات رفتاري دسته بندي مي شود. اين عادت در كودكان از سنين ۲ تا ۵ سالگي آغاز مي‌شود. در صورت عدم اصلاح به موقع، اين رفتار ممكن است در بزرگسالي نيز ادامه پيدا كند. كودكان روح آسيب پذيري دارند، معمولا ناخن جويدن آنها ناشي از تنش ها و استرس هايي است كه در طول روز تجربه مي كنند. والدين در مرحله اول بايد علت را در كودك خود جستجو كنند. استفاده از تنبيه بدني شرايط را بدتر مي كند. با به كاربردن روش هايي ساده مي توانيد اين عادت را در كودك معصوم خود از بين ببريد. در ادامه شما را با اين روشها و علت هاي ناخن جويدن كودكان آشنا خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بهترين روش هاي ترك ناخن جويدن كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ناخن جويدن كودكان | علت ها و روش هاي درمان ناخن جويدن كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۵:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

علت ترس از تعهد چيست؟ چرا حتي زماني كه كسي را خيلي دوست دارند، باز هم براي ازدواج و زندگي متعهدانه كاري نمي كنند؟ يك رابطه مستلزم پذيرش مسئوليت‌هاي متفاوت است و مسئوليت‌ پذيري، يكي از ابعاد تعهد در رابطه مي‌باشد. عده‌اي از افراد نمي‌توانند در برابر مسئوليتي كه در يك رابطه بر عهده آنها قرار مي گيرد متعهد باشند؛ بنابراين از شكل‌گيري رابطه اجتناب مي كنند. اما راه هايي براي غلبه بر ترس وجود دارد. فقط كافي است دلايل ترس خود را پيدا كنيد و پاره اي از انديشه هايتان را تغيير دهيد. در اين مطلب به شما كمك مي كنيم تا ترس خود را از بين ببريد و به ايجاد يكرابطه زناشويي پايدار اقدام كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي غلبه بر ترس از تعهد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از تعهد در رابطه | دلايل و درمان ترس از تعهد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۶:۵۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلالات طيف اوتيسم (ASD) يا بيماري درخودماندگي طيف وسيعي از اختلالات مغزي و روانپزشكي با منشا عصب شناختي و علائم اختلالات رفتاري بوده كه مهم ترين ملاك تشخيصي آن نقص در رشد زبان و ناتواني در برقراي ارتباط با ديگران است. آگاهي از علايم اختلالات طيف اوتيسم به منظور بهره گيري سريع تر از خدمات درماني براي سازگاري بي تر كودك و افزايش مهارت هاي ارتباطي اهميت دارد. اوتيسم در بزرگسالي نيز مي تواند براي فرد مشكلاتي را ايجاد نمايد، بنابراين درمان به موقع در كودكي اهميت زيادي دارد. در اين مقاله قصد داريم به بررسي علايم و نشانه هاي اختلالات طيفاوتيسم بپردازيم.

 

 براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات مربوط به كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اوتيسم | علائم و نشانه هاي اختلالات طيف اوتيسم (ASD) چيست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اوتيسم،
موضوع:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۵:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

جنون يا روان پريشي (phychos) مجموعه اي از علائم و وضعيت رواني غيرطبيعي است كه در آن ارتباط فرد مبتلا با واقعيت قطع مي شود. علائمي چون هذيان و توهم در اغلب انواع جنون مشخص مي شود. وقتي فرد دچار جنون شود چيزهايي را مي بيند و مي شنود كه واقعا وجود ندارند. روان پريشي انواع گوناگون دارد كه دسته اي از اختلالات همانند اختلال دوقطبي و اسكيزو فرني را در برمي گيرد. در اين مطلب قصد داريم به تعريف هر يك از انواع جنون و علائم آنها بپردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان انواع جنون مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : انواع جنون | اختلالات روان پريشي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: انواع جنون،
موضوع:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۶:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خيلي ها فكر مي كنند كه مشاوره قبل از ازدواج براي دريافت يك پاسخ آري يا نه از طرف مشاور مي باشد. اما در روز هاي اوليه آشنايي قبل از ازدواج خيلي از نكات مهم براي شروع يك زندگي مشترك موفق توسط افراد ناديده گرفته مي شود، كه همين امر باعث مي شود بعد از سپري شدن سال هاي اوليه مشكلات و اختلافات زيادي در بين زوج ها به وجود بيايد. هدف اصلي مشاوره ازدواج يا مشاوره قبل از ازدواج اين است كه ما ياد بگيريم كه چگونه با مشكلات زندگي زناشويي روبرو شويم. در حقيقت مشاوره قبل از ازدواج مانند واكسني براي پيشگيري از طلاق و مانع از هم پاشيدن زندگي مشترك مي باشد. از آنجايي كه ازدواج مهمترين تصميم گيري در زندگي هر فرد مي باشد، آموزش ديدن براي اين تصميم گيري و يادگيري مهارت هاي لازم براي شروع زندگي مشترك ضروري است. از جمله نكات مهم، فهم دقيق اين مسئله است كه همسر آينده شما در يك خانواده با افكار، فرهنگ، علايق و ... كاملا متفاوت با شما بزرگ شده است. خواه ناخواه بسياري از معيار ها و علايق زندگي او با شما متفاوت است. بايد بياموزيد كه چگونه با وجود اين فرهنگ ها و علايق در بين شما و همسرتان زندگي مشترك بسيار شادي را بسازيد. مشاوره ازدواج از جمله مواردي است كه زندگي مشترك شما را تضمين مي كند. مقاله مهترين عواملي كه زندگي مشترك را تهديد مي كنند و سوالات مهم قبل از ازدواج را حتما بخوانيد. براي عضويت در كانال مشاوره ازدواج كليك كنيد.

براي مشاوره ازدواج تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : مشاوره قبل از ازدواج | مشاوره ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره قبل از ازدواج،
موضوع:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۲:۳۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

گاه كنترل خشم در برابر كودك مخصوصا زمان هايي كه پدر و مادر خسته هستند، سخت ترين كار دنيا مي شود. شايد شما هم برخي روزها نتوانيد در مقابل كارها و اشتباهاتي كه كودك تان انجام ميدهد با ارامش با او رفتار كنيد. اما اگر گاهي اوقات به رفتار كودك تان فكر كنيد، متوجه مي شويد كه اين لجبازي و فرياد زدن ها را از خود شما ياد گرفته اند. قبل از تنبيه ابتدا كارهاي او را مرور كنيد. هرچه كودك عصبانيت شما را در مقابل خودش ببيند، در آينده او نيز همين رفتار را خواهد داشت. بنابراين پيش از آن كه الگويي غلط براي فرزندتان باشيد، مهارت هاي والدگري و كنترل خشم خود را پرورش دهيد. در ادامه راهكارهايي براي كنترل خشم در برابر كودكان ارائه داده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تربيت كودك و كنترل خشم در برابر كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : نحوه كنترل خشم در مقابل كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۵:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي شاهرود كجا است؟ بسياري از شهروندان شاهرود براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شاهرود هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي شاهرود عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي شاهرود مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي شاهرود در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي شاهرود و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريف تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي شاهرود | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي شاهرود

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۴:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر