مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

شروع رابطه عاشقانه آن هم بعد از چندين تجربه شكست به نظر كاري سخت و غير ممكن مي‌آيد. شروع و برقراري يك رابطه عاشقانه موفق، هنر زندگي است. داشتن يك رابطه عاشقانه تنها منوط به روزهاي اول آشنايي نيست بلكه حفظ رابطه عاشقانه در تمامي طول رابطه نياز به تلاش دارد. نوع برخورد و جنس ارتباط از همان ابتداي رابطه مي‌تواند تعيين كننده نوع ارتباط دو طرف در سال‌هاي آينده نيز باشد. از اين جهت اگر مي‌خواهيد يك ازدواج و يا رابطه اي گرم داشته باشيد، بايد در آغاز به مسائل زيادي توجه كنيد. در ادامه به كارهايي كه لازم است پيش از شروع و در ابتداي رابطه عاشقانه انجام دهيد، پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه‌هاي شروع يك رابطه عاشقانه مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چگونه يك ارتباط عاشقانه را آغاز كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۴:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بي خوابي يا كم خوابي به صورت مشكل در خواب رفتن، بيدار شدن در خلال شب همراه با ناتواني به صورت مكرر، يا بيدار شدن خيلي زود در صبح از خواب به صورتي كه بدن فرصت كافي براي تجديد قوا را پيدا نمي كند در فرد ظاهر مي گردد. از جمله مهمترين دلايل اختلال در به خواب رفتن ي مي توان به اضطراب و تنش هاي هيجاني، ترس از تنهايي، اختلالات اضطرابي، زندگي و تغذيه ناسالم اشاره داشت. يكي از دلايل اصلي افزايش بيماري هاي قلبي و سرطان در دنياي امروزه عدم توجه به مشكلات خواب و درمان آن مي باشد. در اين مقاله انواع، علل، عوارض و درمان بي خوابي و كم خوابي توضيح داده شده است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بي خوابي عصبي مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228   و از تهران با شماره 9092305265  تماس بگيريد.

 

منبع : بي خوابي | علل، عوارض و درمان بي خوابي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۵:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

راه هاي مختلفي براي پي بردن به نشانه‌هاي عاشق شدن وجود دارد، اما بيشتر اين نشانه‌ها در افراد يكسان مي‌باشد. تغييرات فيزيكي بارزترين اين نشانه‌هاست. ترشح دوپامين هورموني كه باعث مي‌شود معشوق تان فردي استثنايي و جذاب به نظر برسد، از جمله نشانه جسماني عاشقي است. اما گاه اين نشانه‌ها درباره عشق‌هاي غير حقيقي نيز رخ مي‌دهند. پس پيش از آن كه با معشوق خود رابطه اي را شروع كنيد، يك قدم به عقب رفته و شرايط را بازنگري كنيد. آيا اين همان كسي است كه مي‌خواهيد در كنارتان باشد؟ آيا او مي‌تواند خواسته‌ها و نيازهاي شما را برآورده كند؟ اين‌ها و ديگر سوالات مشابه براي شروع رابطه و حتي در مراحل بعد شناخت پيش از ازدواج اهميت دارند. در ادامه بيشتر درباره نشانه‌هاي عاشق شدن صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پي بردن به نشانه‌هاي عاشق شدن و شروع رابطه مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : از كجا بفهميم عاشق شده ايم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۳:۲۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي در سالمندان يكي از شايع ترين بيماري هاي رواني در افراد مسن است. سالمندان ريشه هاي يك خانواده هستند و به دليل سن و شرايطشان بايد مورد توجه خاص اعضاي خانواده قرار بگيرند. سالمندان به دلايلي همچون تنهايي، از دست دادن سلامت جسمي، انزواي اجتماعي، احساس ناكارآمدي و ترس از مرگ مستعد افسردگي هستند. افسردگي در سالمندانشايع است ولي طبيعي نيست و بايد مورد درمان قرار گيرد. افسردگي در افراد مسن پيامد هاي زيادي را براي آنان به همراه خواهد داشت كه از جمله مهمترين پيامد هاي افسردگي افراد مسن مي توان به تشديد بيماري هاي آنان اشاره كرد. در اين مقاله به بررسي افسردگي در سالمندان مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي در سالمندان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : افسردگي در سالمندان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي در سالمندان،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۷:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ماده فن سيكليدين  يكي از انواع مواد توهم زا مي‌باشد. اين ماده در ابتداي توليد به عنوان يك داروي بيهوشي وارد حيطه درمان پزشكي شد كه پس از مشخص شدن عوارض توهم زاي آن از دسته داروهاي پزشكي خارج و مصرف آن ممنوع گرديد. امروزه فن سيكليدين را به خاطر آثار توهم زايش سوء مصرف مي‌كنند. به دليل آثار جانبي و خطرناك اين دارو بسياري از مصرف كنندگان علاوه بر افتادن در دام اعتياد، به خود و اطرافيان آسيب مي‌زنند. اعتياد رواني به فن سيكليدين ترك اين دارو را سخت‌تر مي‌كند. نتيجه ترك خودسرانه، بازگشت مكرر به مصرف اين دارو و يا داروهاي مشابه است. بنابراين بهتر است حتما براي ترك از كمك تخصصي مشاوران ترك اعتياداستفاده شود. در ادامه اين مطلب به طوري كلي به معرفي فن سيكليدين پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروها و مواد روان گردان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : فن سيكليدين | نشانه هاي مصرف، عوارض و ترك فن سيكليدين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فن سيكليدين،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۱:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بيماري هپاتيت ب، يكي از شايعترين عفونت‌هاي ويروسي است كه سالانه تعداد زيادي از افراد به آن مبتلا مي‌شوند. ويروس هپاتيت ب از دلايل اصلي ابتلا به بيماري‌هاي كبدي نيز مي‌باشد. علايم اين بيماري ممكن است مدت‌ها مخفي بماند و فرد از بيماري خود آگاه نباشد. در صورت عدم تشخيص و درمان امكان پيشرفت بيماري و بروز عوارض جدي مانند سيروز و سرطان كبد وجود دارد. از آن جايي كه درمان قطعي براي اين بيماري وجود ندارد، پيشگيري از بيماري هپاتيت B حائز اهميت است. در ادامه اين مقاله به بررسي بيماري هپاتيت ب و راه‌هاي انتقال، تشخيص و درمان بيماري مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيشگيري و درمان بيماري هاي مقاربتي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : هپاتيت ب | انواع، راه انتقال و درمان بيماري هپاتيت B

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هپاتيت ب،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۲:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروزه صحبت كردن يكي از كليد‌هاي موفقيت است ولي هستند كساني كه به خاطر ترس از صحبت كردن در جمع از حرف زدن در محافل مختلف اجتناب مي‌كنند. ترس از صحبت كردن در جمع حسي كاملا طبيعي است و هر كسي حداقل يك بار آن را تجربه كرده مي‌كند. شايد شما هم در هنگام صحبت كردن در جمع ناخودآگاه عصبي مي‌شويد و ذهنتان جملات منفي را با خود تكرار مي‌كند. به همين دليل فقط واكنش‌هاي منفي ديگران را نسبت به خودتان مي‌بينيد. اضطراب عامل اصلي اين مشكل است ولي جاي نگراني نيست چون با به كار بردن روش‌هاي مناسب مي‌توانيد اين مساله را برطرف كنيد. در ادامه ابتدا علل بروز ترس از صحبت در جمع و سپس راه‌هاي كاهش آن را ذكر خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي كاهش ترس از صحبت كردن در جمع مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از صحبت كردن در جمع | علت و راه هاي مقابله

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از صحبت كردن در جمع،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۵:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ذهن آگاهي مهارت و تكنيكي است كه اين روزها براي درمان بسياري از بيماري‌ها و مشكلات به كار برده مي‌شود. ذهن آگاهي يا Mindfulness، مهارتي است كه به فرد كمك مي‌كند تا ذهني تميز و يكدست داشته باشد تا بتواند روي يك چيز تمركز كند، عملكرد خود را بهبود ببخشيد و از آن براي كاهش و مديريت استرس بهره مند شود.ذهن آگاهي زيرا روشي مناسب براي درمان استرس و اضطراب مي‌باشد، كه با درمان استرس ريشه بسياري از اختلالات رواني از بين مي‌رود. در اين مطلب، علاوه بر تعريف ذهن آگاهي و فوايد آن، درباره نكات مهمي كه بايد بدانيد مطالبي را بيان كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه‌هاي تقويت ذهن مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ذهن آگاهي | چرا ذهن آگاهي لازم است؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۷:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه رفتار و برخورد با شخصيت وابسته مخصوصا اعضاي خانواده كه نزديك‌ترين افراد مي‌باشند، بسيار در نهادينه شدن صفات اختلال شخصيت وابسته تاثير دارد. شخصيت وابسته به دليل احساس درماندگي و نداشتن اعتماد به نفس از شيوه زندگي اش لذت نمي‌برد. او براي مراقبت از خود و رسيدن به اهدافش به ديگران وابسته است كه در رابطه با خانواده، دوستان و همكاران اين وابستگي را نشان مي‌دهد. اما چه عاملي باعث تداوم اين وابستگي در اين شخصيت مي‌شود؟ اگر تجربه زندگي با يك شخصيت وابسته را داشته باشيد؛ حتما متوجه شده ايد كه اين شخصيت از نگراني خود به عنوان سلاحي براي گرفتن توجه استفاده مي‌كند، تا از اين طريق احساس امنيت داشته باشد. با اين اوصاف آگاهي از نحوه برخورد با شخصيت وابسته اهميت زيادي پيدا مي‌كند كه در ادامه اين مقاله به بررسي آن مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه برخورد با شخصيت وابسته مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : برخورد با شخصيت وابسته چگونه بايد باشد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۹:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تبعيض ميان فرزندان از جمله موضوعاتي است كه بسياري از والدين آن را از زبان فرزندان خود مي‌شنوند. علارغم باوري كه همه والدين نسبت به يكسان بودن علاقه و نوع برخورد خود در رابطه با فرزندانشان دارند،  احتمال اين كه به صورت ناخودآگاه اين تبعيض‌ها واقعي باشد زياد است. اما چطور مي‌توان بچه‌هايي را كه به صورت طبيعي با يكديگر متفاوت هستند را به يك شكل و يك اندازه دوست داشت؟ آيا بايد با تمام فرزندان به يك صورت رفتار كرد؟ از ديدگاه روانشناسان والدين لازم است سياستي بي طرفانه را در پيش بگيرند و براي هر يك از فرزندان، روش رفتاري مناسب خود را ترتيب بدهند. ما در اين مقاله تلاش كرده ايم؛ علت و پيامد تبعيض ميان فرزندان و راه‌هاي از بين بردن اين تفاوت‌ها را ارائه دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه‌هاي مقابله با تبعيض ميان فرزندان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تبعيض ميان فرزندان | علت و راه هاي جلوگيري از تبعيض ميان فرزندان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۹:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر