مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اختلال شخصيت وسواسي جبري (OCPD) متعلق به اختلال شخصيت كلاستر C است. وجه مشترك اختلالات اين گروه، ترس و اضطراب مي‌باشد. هسته مركزي اختلال وسواسي عبارت است از كمال طلبي و انعطاف ناپذيري به صورت الگويي نافذ و فراگير. افراد مبتلا به اختلال شخصيت وسواسي اجباري نياز شديدي به اِعمال استانداردهاي خود در محيط خارج خود مي كنند. در اين مقاله به بررسي علائم، نحوه تشخيص و درمان اختلال شخصيت وسواسي مي پردازيم. 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال شخصيت وسواسي و درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : اختلال شخصيت وسواسي جبري (OCPD)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۸:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلالات شخصيت دسته B شامل چهار اختلال مي باشد، طبق راهنماي تشخيص و آماري اختلالات رواني (DSM5) اين چهار شخصيت داراي ويژگي هاي مشتركي هستند كه آن ها را در طبقه اختلالات شخصيت دسته B جاي مي دهد. آنچه در اين اختلالات پررنگ است آسيب به كساني است كه با اين افراد در ارتباط هستند. در اغلب موارد اطرافيان با مراجعه به مشاور به دنبال راهي براي كنار آمدن با اين افراد هستند. با ارتباط مداوم با يك متخصص و درمانگر مي توانيد راه هاي كمك به خود و فرد مبتلا به شخصيت دسته ب را پيدا كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات شخصيت كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بهبود و درمان اختلالات شخصيت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگياز طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلالات شخصيت دسته B | اختلال شخصيت كلاستر ب يا B

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۵:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از اصول مهم زندگي براي رسيدن به اهداف، برنامه ريزي و هدف گذاري مي باشد. در اين روزها كه چيزي به سال تحويل نمانده و با رسيدن به تعطيلات عيد نورز، فرصت مناسبي براي مرور و ارزيابي تصميماتي و كارهايي كه در سال گذشته گرفته ايم و همچنين يك فرصت فوق العاده براي اين است كه بنشينيم و ليست مهم ترين كار ها، تغييرات و اهدافي كه در سال آينده مي خواهيم به آنها برسيم را بنويسيم. از آنجايي كه اكثر ما با اصول صحيح هدف گذاري براي سال آينده خود آشنا نيستيم و اكثرا در تحقيق تصميماتي كه در اول سال مي گيريم مشكل داريم. تصميم گرفتيم در اين مقاله 50 برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد و چگونگي رسيدگي به اين اهداف را توضيح دهيم.براي دريافت مشاوره روانشناسي مي توانيد با مشاورن مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : برنامه ريزي و هدف گذاري براي سال جديد و چگونه مي توانيم به اين اهداف برسيم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۰:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلالات شخصيت شامل الگوي بادوام، كلي و پايدار فكري، عاطفي و رفتاري است كه از هنجارهاي جامعه به دور مي باشد. اين الگوي فراگير رفتار و احساس انعطاف ناپذير، در نوجواني و اوايل بزرگسالي شروع مي شود. افراد داراي اختلالات شخصيت، نمي توانند خود را همسو با هنجارهاي جامعه كنند و معمولا سعي در انكار بيمار خود دارند. اين افراد از مراجعه به درمانگر براي درمان و همكاري با روانپزشك خودداري مي كنند و اصولا انگيزه اي براي درمان ندارند. اختلالات شخصيت بر اساس نشانه ها و روش هاي درماني، داراي دسته بندي خاص خود هستند. در ادامه اين مقاله به معرفي انواع اختلالات شخصيت مي پردازيم.

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات شخصيت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلالات شخصيت | مشاوره اختلالات شخصيت از نشانه ها تا درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۰۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال شخصيت وابسته يكي از انواع اختلالات شخصيت كلاسر c  است. اين افراد هم براي تصميم گيري هاي عادي و هم براي تصميمات مهم زندگيشان به ديگران متكي هستند، و اين باعث مي شود يك ترس غير منطقي از ترك شدن و تنها گذاشته شدن در آنها به وجود آيد. بايد توجه داشت كه انسانها موجوداتي اجتماعي و داراي روابط دوجانبه با ديگران مي باشند به اين معني كه افراد در تمام طول زندگي‌ نوعي وابستگي متقابل و منطقي با اطرافيان خود خواهند داشت. در اختلال شخصيت وابسته، وابستگي معمولاً يك‌طرفه است و فرد دچار اين اختلال فقط مي‌خواهد نيازهاي عاطفي و جسمي‌اش را به‌وسيله ديگران برطرف كند و اگر به خواسته‌هايش پاسخ داده نشود، احساس اضطراب و ناامني مي‌كند و اعتماد به نفسش را از دست خواهد داد و بر اين اساس ممكن است رفتارهاي خاصي از خود نشان دهد. ما در اين مقاله قصد داريم به بررسي و تعريف اختلال شخصيت وابسته بپردازيم و اشاره اي هم به چگونگي مقابله با اين اختلال و راهبردهاي مقابله اي خواهيم داشت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال شخصيت وابسته و اطلاع از روش هاي درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال شخصيت وابسته | نشانه ها و درمان اختلال شخصيت وابسته

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۵:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلالات شخصيت دسته C شامل چه اختلالاتي است؟ آيا با خصوصيات كلي اختلال هاي شخصيت دسته C آشنايي داريد؟ شايد شما هم با برخي افراد كه هميشه مضطرب و ترسان به نظر مي رسند، رو به رو شده ايد. بعضي از آن ها دائما در اضطراب هستند، برخي نگران طرد شدن يا مورد انتقاد قرار گرفتن هستند و برخي نگران افكار ايده آل و دل مشغول نقص و آداب و تشريفاتند. اگر چنين افرادي را مي شناسيد، احتمالا متوجه دشواري موقعيت و ارتباطتان با آن ها مي شويد. در ادامه درباره ويژگي هاي كلي اختلال هاي شخصيت دسته C صحبت خواهيم كرد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال شخصيت نحوه درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلالات شخصيت دسته ج يا C | اختلال هاي شخصت كلاستر C

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۲:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال هاي شخصيت دسته A شامل چه اختلالاتي مي شود؟ آيا از نشانه هاي كلي اختلال هاي شخصيت دسته A آگاهي داريد؟ برخي افراد در ظاهر بسيار عجيب و نامتعارف به نظر مي رسند. ممكن است در ارتباط با آن ها دچار آشفتگي شويد، و نتوانيد اعتماد آن ها را جلب كنيد يا هنگام نزديك شدن به آن ها متوجه هراسان شدنشان بشويد، عجيب و نامتعارف بودند ويژگي اصلي اختلالات شخصيت دسته ي A مي باشد. در ادامه يك توضيحي درباره شخصيت داده شده، سپس هر كدام از اختلالات شخصيت دسته الف را به طور خلاصه توصيف كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال شخصيت و درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلالات شخصيت دسته الف يا A | اختلال هاي شخصيت كلاستر A

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۹:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال شخصيت نمايشي يا هيستريونيك يكي از اختلال‌هاي شخصيت كلاستر B مي‌باشد. شخصيت نمايشي يا هيستريونيك در وضعيت ناپايدار روحي هستند، چرا كه خودباوري در آنها متاثر از توجه ديگران مي‌باشد. شخصيت نمايشي بسيار تمايل به جلب توجه دارد تا جايي كه براي رسيدن به اين مقصود به كارهاي نامتعارفي مثل خودكشي دست مي زند. اگر نتواند نظر ديگران را به خود جلب كنپند، سرخورده و افسرده مي شود. به طور خلاصه اين افراد معتاد به توجه ديگران هستند. ديگران نيز در برخورد با شخصيت نمايشي گاه گيج مي شوند، چرا كه هر چقدر هم به او توجه شان را بدهند باز هم گويي در يك ظرف تو خالي در حال آب ريختن مي باشند. همزمان با اختلال شخصيت هيستريونيك احتمال ديگر اختلالات شخصيت به طور همزمان نيز وجود دارد. در ادامه به بررسي ويژگي هاي اختلال شخصيت نمايشي مي پردازيم.

براي مشاوره اختلال شخصيت نمايشي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال شخصيت نمايشي يا هيستريونيك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۶:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تشخيص استرس در كودكان توسط والدين كمك مي‌كند تا آن‌ها هر چه زودتر عامل استرس زا را حذف كرده و سلامت فرزند خود را تضمين نمايند. استرس، يكي از مكانيسم‌هاي بدن براي كنترل و سازگاري بدن با رويدادهاي دشوار و موقعيت‌هاي مشكل زاست. اين هيجان در همه افراد، حتي در كودكان وجود دارد. وجود مقدار كمي از استرس مفيد مي‌باشد، اما استرس منفي، در دراز مدت منجر به آسيب‌هاي جسمي و رواني مي‌شود. استرس در كودكان از اهميت زيادي برخوردار مي‌باشد. در اين مقاله، به شما درباره راه‌هاي تشخيص نشانه‌ها و عللي كه استرس را در كودكان ايجاد مي‌كند، توضيح خواهيم داد و پس از آن، شما مي‌توانيد با مراجعه به متخصص و يا خواندن مقاله درمان استرس در كودكان براي مقابله با آن به كودك تان كمك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان استرس كودكان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تشخيص استرس در كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تشخيص استرس در كودكان،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۷:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد علائم افسردگي شديد چيست و چگونه درمان مي شود ؟ افسردگي يكي از شايعترين اختلالات رواني در زندگي هاي امروزي مي باشد كه به احساس غم و تجربه ي مشكلات و بحران هاي زندگي محدود نمي شود و به تشخيص زود هنگام و اقدامات درماني نياز دارد. چنانچه علائم و نشانه هاي افسردگي در مراحل اوليه اش تشخيص داده شود، شخص مي تواند با تغيير سبك زندگي، استفاده از جلسات روان درماني و روانشناسي بهبود پيدا كند. اما اگر در مراحل اوليه اين بيماري تشخيص داده نشود؛ پيامد هاي جبران ناپذيري را هم براي خود فرد و هم براي اعضاي خانواده، دوستان و آشنايان او به همراه خواهد داشت. از جمله اين پيامد ها مي توان به مختل شدن زندگي روزمره، ابتلا به اختلال دو قطبي، مصرف  دارو هاي ضد افسردگي  كه عوارض بسياري دارد، درمان هاي طولاني و دشوار اشاره داشت. در ادامه اين مقاله به توضيح كامل علائم و نشانه هاي افسردگي شديد و روش هاي تشخيص و درمان افسردگي مي پردازيم.

 

 

براي مشاوره و درمان افسردگي مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريف تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع : علائم افسردگي | نشانه ها و علائم افسردگي شديد

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۳:۴۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر