مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

با وجود شيوع پايين (4درصد كل جمعيت) و بي خطر بودن اختلال شخصيت اسكيزوتايپال نمي‌توانيم آن‌ها را به حال خود رها كنيم، پس براي درمان شخصيت اسكيزوتايپال بايد به دنبال راهي بود. اختلال شخصيت اسكيزوتايپال، موجب فشار و ناراحتي فرد در موقعيت‌هاي اجتماعي مي‌شود. اغلب اين افراد، مهارت‌هاي لازم براي شركت در فعاليت‌هاي مستمر اجتماعي را ندارند. درمان اختلالات شخصيت بسيار سخت است، چرا كه لازمه درمان، تغيير تمام ابعاد شخصيت مي‌باشد. شخصيتي كه در طي سالهاي طولاني شكل گرفته، پس طبيعتا مدت زمان زيادي براي بهبود آن نياز است. رفتارهاي ناآگاهانه و اشتباه نيز به اين اختلال دامن مي‌زند. در ادامه اين مطلب اصلي‌ترين درمان‌هاي اختلال شخصيت اسكيزوتايپال را بيان كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان اختلال شخصيت اسكيزوتايپال مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع :  درمان شخصيت اسكيزوتايپال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص دراگون از جمله داروهاي ترك اعتياد است كه در مواردي توسط برخي از افراد مورد سوء مصرف قرار مي گيرد. اين دارو مي تواند پيامد هايي از جمله تشنج و حتي مرگ را به همراه خواهد داشته باشد. اعتياد به مواد اعتياد آور از بيمارهاي است كه بيمار براي رهايي از آن دست به هر كاري مي زند. در اين ميان برخي از قرص هاي ترك اعتياد با تبليغات فراوان توانسته اند جاي خود را باز كنند. بسياري اند افرادي كه به صورت ناآگانه و بدون اطلاع به مصرف اين قرص ها روي مي آورند. به همين دليل در اين مقاله قصد داريم تا شما را با قرص دراگون و عوارض و پيامد هايي كه مصرف آن براي شما به همراه خواهد داشت بيشتر آشنا كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص دراگون مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص دراگون | تداخلات دارويي، عوارض و پيامد هاي قرص دراگون

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص دراگون،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۴۰:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

"يادم نمي‌آيد"، " داشتم چي مي‌گفتم؟" و جملات مشابهي كه نشان دهنده عدم تمركز است، مانند زنگ خطري شما را به جستجوي راه‌هايافزايش تمركز وامي دارند. ناتواني در تمركز به خاطر خستگي، ورود حجم عظيمي از اطلاعات و ديگر عوامل، شانس موفقيت تان را كم مي‌كند. عدم تمركز ميان دانش آموزان و دانشجويان، بازدهي تحصيلي آنها پايين آورده و به طور كلي مشكلات زيادي را در زندگي افراد به وجود مي‌آورد. بنابراين با به كارگيري روش‌هاي افزايش تمركز مي‌توانيد راهي براي برطرف كردن مشكل خود بيابيد. اما در اغلب موارد عدم توجه به علت حواس پرتي و عدم تمركز مانع از حل مساله مي‌شود، دريافت كمك از يك متخصص روند درمان را تسريع خواهد داد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه‌هاي افزايش تمركز مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي افزايش تمركز

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راه هاي افزايش تمركز،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۰:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بچه‌هاي شيطون علاوه بر شيريني كه دارند، شيطنت شان گاهي به حدي مي‌رسد كه والدين و اطرافيان را به ستوه مي‌آورد. در اين مواقع والدين نمي‌دانند چگونه با بچه شيطون خود برخورد كنند. پدر و مادران مي‌دانند شيطنت و بازي گوشي خصلت ذاتي كودكان است، اما خرابكاري‌ها و خطرات تهديد كننده باعث مي‌شود، با كودك شان برخورد كنند. اين بچه‌ها انرژي زيادي از والدين خود مي‌گيرند، پس خستگي و بي حوصلگي براي پدر و مادر بچه‌هاي شيطون امري عادي است. اما والدين مي‌توانند خيلي راحت‌تر با اين مساله كنار بيايند. سبك‌هاي فرزندپروريمناسب بچه‌هاي شيطون به والدين اين امكان را مي‌دهد كه شيطنت‌ها را به فرصتي براي خلاقيت و رشد كودك تبديل نمايند. در ادامه مطلب راهكار‌هايي را براي مقابله با بچه‌هاي شيطون ارائه داده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه رفتار مناسب در مقابل بچه‌هاي شيطون و بازي گوش مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : با شيطنت كودكان چه كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۵:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اغلب رابطه‌هاي عاشقانه پس از مدتي آن شور و هيجان اوليه خود را از دست مي‌دهد، چرا كه معمولا زوجين پس از ازدواج براي جلوگيري از سرد شدن رابطه عاشقانه خود كاري نمي‌كنند. عشق نيز مانند يك گلدان نياز به توجه و رسيدگي دارد. تا زماني كه به گلدان تان آب دهيد سر سبز خواهد بود. سرد شدن رابطه زوجين در هر مرحله اي از ازدواج ممكن است پيش بيايد. چه زوج‌هايي كه عاشقانه ازدواج كرده‌اند، اما سرانجام از يكديگر جدا شده‌اند. در حالي كه اگر درك شان را ازدواج و عشق تغيير مي‌دادند مي‌توانستند زندگي مشترك شان را نجات دهند. پس پيش از آن كه دير شود، علت تغيير رفتارهاي همسرتان را پيدا كرده و براي جلوگيري از سرد شدن رابطه تان قدمي برداريد. در ادامه بيشتر به راهكارهايي براي جلوگيري از سرد شدن رابطه عاشقانه مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه جلوگيري از سرد شدن رابطه عاشقانه بين زوجين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چگونه از سرد شدن رابطه عاشقانه جلوگيري كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۲:۴۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

طلاق والدين، پديده اي آسيب زننده براي كودكان است و جز در موارد خاص معمولا توصيه نمي شود. زوج هايي كه طلاق مي گيرند، نگران فرزندان خود هستند. از طرفي مسائلي كه به دنبال طلاق پيش مي آيد مانند حضانت و مراقبت از كودك، تنطيم كردن زمان براي بازديد پدر يا مادر از ديگر مسائلي ست كه ذهن والدين را درگير مي كند. تاثيري كه طلاق بر فرزندان مي تواند داشته باشد با توجه به متغير هاي سن و جنسيت مي تواند متفاوت باشد. در اين بين نقش والدين در كمرنگ كردن تاثير منفي هيجان ها و افزايش سازگاري فرزندان بسيار اهميت دارد. در ادامه اين مقاله به بررسي تاثير طلاق بر فرزندان دختر مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير طلاق بر فرزندان دختر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير طلاق والدين بر دختران

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۶:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اقدام براي آشتي بعد از قهر شايد براي شما نيز كار دشواري باشد. ريشه اكثر اختلافات و دعواهاي زن و شوهري، عدم توانايي در بيان درست خواسته‌ها و انتظارات يا بيان نيازها در زمان مناسب است. دعوا و قهر كردن بين زن و شوهر معمولا رايج است؛ آنچه اهميت دارد هنر شما درآشتي بعد از قهر كردن است. قهر طولاني مدت باعث سردي در رابطه با همسرتان مي‌شود و امكان ترميم رابطه را دشوار مي‌كند، كه به نوبه خود مي‌تواند پيش زمينه طلاق عاطفي، خيانت و در نهايت جدايي هميشگي شود. با ما همراه باشيد تا ترفندهاي آشتي كردن بعد از قهر و دعوا را بررسي كنيم، انتخاب اين راهبردها بايد متناسب با خصوصيات شخصيتي خود و همسرتان باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آشتي بعد از قهر مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چطور بعد از دعوا و قهر با همسر آشتي كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۵:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

جستجو براي درمان اختلال شخصيت اجتنابي معمولا زماني اتفاق مي‌افتد كه به دنبال روابط عميق تري بوده و يا از استرسي كه در اجتماع و محيط كار مي‌كشند به ستوه مي‌آيند. شخصيت اجتنابي با دور شدن از ديگران از مورد انتقاد واقع شدن و موقعيت‌هايي كه ممكن است باعث شرم و تحقير آن‌ها شود، از خود محافظت مي‌كنند. اختلال شخصيت اجتنابي به گونه ايست كه اگر اطرافيان و خانواده آنها از آن خبر نداشته باشند، قطعا با رفتارهاي اشتباهشان، حال شخصيت اجتنابي را بدتر و بيمارتر مي‌كنند. بهترين درمان شخصيت اجتنابي مثل ديگر اختلالات شخصيت، درمان روانشناسي است كه نتيجه باثبات و پايدارتري دارد، بر عكس دارو‌ها كه با ترك درمان، بازگشت علائم ديده مي‌شود. در اين مطلب درباره اهدافي كه در درمان شخصيت اجتنابي دنبال آن هستيم صحبت كرده و پركاربردترين درمان‌هاي عمده اين اختلال را بررسي مي‌كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلال شخصيت اجتنابي يا دوري گزين مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
منبع : درمان اختلال شخصيت اجتنابي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۷:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مراقبت از كودكان در برابر آزار جنسي يكي از موضوعاتي است كه والدين بايد هم درباره آن آموزش دهند و هم از آن جلوگيري كنند. سو استفاده و آزار جنسي براي كودكان مي‌تواند در هر نژاد، طبقه اجتماعي و اقتصادي، هر مذهب و هر فرهنگي رخ دهد. در واقع هيچ راهي براي محافظت قطعي كودكان از آزارهاي جنسي وجود ندارد، ولي گام‌هايي وجود دارد كه باعث مي‌شود خطر كاهش پيدا كند. والدين بايد بدانند يك كودك، حتي اگر مقاومت و مخالفتي با متجاوز نكند، باز هم قرباني نيست و هرگز نبايد با او برخورد كرده و يا سرزنشش كنيد. والدين اگر نتوانند از پس اين مسئوليت برآيند، يك آزار جنسي ساده، مي‌تواند تا هميشه زندگي فرزندشان را خراب كند. پس با اطلاع از راه‌هاي مراقبت از كودك در برابر آزار جنسي سلامت زندگي او را تضمين نماييد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مراقبت از كودك در برابر آزار جنسي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چگونه از كودكان در مقابل آزار جنسي محافظت كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۷:۲۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تقريبا همه انسان‌ها براي پنهان كردن هيجان شرم و عامل شرم آور تلاش مي‌كنند. افرادي كه به طور مداوم، شرم را تجربه مي‌كنند معمولا از عزت نفس پاييني برخوردار هستند پس نسبت به هر گونه انتقاد و يا بازخورد ديگران خشمگين شده و واكنش افراطي نشان مي‌دهند. از طرفي هيجان شرم ممكن است فرد را به انزوا و گوشه گزيني بكشاند كه مسلما اثر منفي بر عملكرد اجتماعي، تحصيلي و شغلي اش مي‌گذارد. افرادي كه آمادگي بيشتري براي تجربه شرم دارند، آسيب‌پذيري بيشتري براي مشكلات روانشناختي نشان مي‌دهند. پس بايد به دنبال راهي براي مبارزه با شرم بود. در اين مقاله راه‌هايي را معرفي مي‌كنيم كه به كمك آن مي‌توانيد با شرم خود مقابله كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيامدهاي پنهان كردن هيجان شرم مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي از بين بردن هيجان شرم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۴:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر