مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

ناآگاهي زنان از علت سرد شدن مردان در روابط زناشويي زندگي مشترك زوجين را به خطر مي اندازد. برخي از اين زنان سكوت مي كنند و در مقابل سرد شدن شوهرشان هيچ اقدامي نمي كنند. برخي ديگر در به دنبال حل مشكل هستند، اما دسته سومي از زنان مي خواهند از اين رخداد پيشگيري كنند. مردان به دلايل مختلفي ممكن است نسبت به همسرشان سرد شوند. شناخت علل سرد شدن مردان از رابطه به شما كمك مي كند تا در جهت پيشگيري و يا حل آن حركت كنيد. ولي زماني كه از علت تغيير رفتارهاي او آگاهي نداشته باشيد، ممكن است ميان شما فاصله بيشتر شده و ناراحتي تان دو چندان شود. در اين مقاله به بررسي علت سرد شدن مردان در روابط زناشويي مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه علت سرد شدن مردان در رابطه زناشويي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چرا مردان از رابطه زناشويي با همسرشان سرد مي شوند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۹:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نيمكره‌هاي مغز در اعمال و مسئوليت هايشان با يكديگر تفاوت‌هاي بسياري دارند كه به صورت كلي در سازمان و تعادل مغزي موثر است. معمولا در هر فرد يكي از نيم كره‌ها بيشتر غالب است و بيشتر تقويت مي‌شود. غالب بودن هر كدام از بخش‌هاي مغز، مي‌تواند تاثيرات بسياري در نوع نگاه و توجه، احساسات، رفتار و شخصيت شما داشته باشد. آسيب‌هاي مغزي مي‌تواند در عملكرد اين بخش‌ها تاثير داشته باشند. هر چه سن بالاتر باشد، احتمال ترميم مغز نيز كاهش مي‌يابد. در ادامه مطلب درباره نيمكره‌هاي مغز و كاركردهاي هر كدام از اين نيمكره‌ها صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در مورد نيمكره‌هاي راست و چپ مغز مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مغز و عملكرد نيمكره هاي چپ و راست مغز

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۰:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ميل جنسي يكي از تمايلات موجود در انسان است كه سبب مي شود تا برقرار كردن رابطه جنسي به آرامش برسد. زماني كه شرايط براي برقراري يك رابطه جنسي با كيفيت فراهم نباشد، فرد به دنبال ريشه يابي مشكل و درمان آن مي رود. يكي از مشكلاتي كه مردان با آن روبرو مي شوند، اختلال نعوظ است كه سبب ناكامي و حس نارضايتي آنان در برقراري رابطه جنسي مي گردد. برخي از مردان براي درمان اختلال نعوظ شروع به مصرف انواع دارو ها و قرص هاي اختلال نعوظ مي كنند. اما نكته مهم اين است كه بايد قبل از مصرف قرص اختلال نعوظ بايد از عوارض و پيامد هاي احتمالي آن آگاه بود. در اين مقاله به معرفي و بررسي برخي از داروها و قرص هاي اختلال نعوظ مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص هاي نعوظ و مشكلات نعوظ مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بهترين قرص اختلال نعوظ | عوارض و پيامد هاي دارو ها و قرص هاي اختلال نعوظ

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۹:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درمان اختلال شخصيت وابسته به دليل شيوع بالاي آن مورد توجه متخصصان قرار مي گيرد. شخصيت وابسته هميشه نيازمند مراقبت، توجه، تاييد و ارتباط اجتماعي است. متاسفانه به دليل آگاهي كم از اختلالات رواني و عدم وجود علائم آشكار، رفتار اطرافيان با اين مبتلايان، نادرست بوده و اين رفتار نادرست باعث بدتر شدن وضعيت شخصيت وابسته و سخت تر شدن درمان مي شود. درمان اختلالات شخصيت نياز به صرف زمان و انرژي دارد، پس اگر به فكر ازدواج با شخصيت وابسته هستيد يا در حال زندگي با اين شخصيت هستيد بيشتر درباره اختلال شخصيت وابسته و ويژگي هاي آن مطالعه كنيد. حضور يك روانشناس به شما كمك خواهد كرد. در اين مطلب درباره لزوم درمان، اهداف درمان و راه هاي درمان اختلال شخصيت وابستهصحبت كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال شخصيت وابسته مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : درمان اختلال شخصيت وابسته

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۵:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مجرد ماندن براي بسياري به معناي تنهايي و بيچارگي و براي برخي ديگر به معناي آزادي است. كساني كه دائم از رفتن به زير بار مسئوليت فرار كرده و ديگران را نيز به مجرد ماندن تشويق مي كنند. هر مرحله اي از زندگي زيبايي ها و چالش هاي خود را به همراه دارد، ازدواج نيز يك روند طبيعي زندگي انسان براي بقا و تكامل نسل است. بسياري از نيازهاي انسان با ازدواج برطرف مي شود. با اين حال برخي ازدواج را تنها راه ارضاي اين نيازها نمي دانند. اينكه بايد ازدواج كرد يا مجرد ماند انتخاب شماست، اما ممكن است عوارض مجرد ماندن بيشتر از چالش هاي ازدواج باشد. در ادامه به شرح عوارض مجرد ماندن مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيامد هاي مجرد ماندن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : چرا نبايد مجرد ماند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: چرا نبايد مجرد ماند؟،
موضوع:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۴:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هر كسي در پي از دست دادن عزيزي به سوگ نشسته و مدتي را با غم و اندوه مي گذراند. اما درصدي از افراد نمي توانند با غم از دست دادن عزيزشان كنار آمده و اصطلاحا پذيرش سوگ برايشان رخ نمي دهد. از دست دادن عزيزان، يكي از بزرگترين فقدان هاي بشر مي باشد، اما در جوامعي كه روابط خانوادگي و عاطفي بسيار عميق تر و مستحكم تر است، توانايي كنار آمدن با مرگ عزيزي سخت تر مي شود. عدم پذيرش سوگ در پي مرگ فرزند بيشتر به چشم مي آيد، مادراني كه تا سال ها براي مرگ فرزندشان سوگواري كرده و زندگي خود و افراد باقي مانده را مختل مي كنند. در اين مقاله درباره مراحل سوگ و راه هاي پذيرش سوگ و غم از دست دادن عزيزان پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه سوگ در بزرگسالان و درمان آن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : سوگ در بزرگسالان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سوگ در بزرگسالان،
موضوع:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۲:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از بزرگترين مشكلات در ميادين ورزشي كه با روحيه ورزشكاري هم در تناقض است، مصرف داروهاي دوپينگ توسط ورزشكاران به خصوص در رقابت هاي جهاني است. اين افراد به جاي تلاش بيشتر، تكيه بر توانايي هاي خود و برگزيدن رقابت سالم به مصرف داروهاي دوپينگ روي مي آورند.  حتي با وجود انجام آزمايش هاي سختگيرانه دوپينگ، ورزشكاران در صدد هستند كه راهي براي تقلب يا منفي كردن جواب تست هاي دوپينگ پيدا كنند.افرادي كه دوپينگ مي كنند در راه كسب مقام قهرماني اين خطر را به جان مي خرند كه آگاهانه به سلامتي خود آسيب برسانند و افتخاراتي كه تا كنون به دست آوردند از دست بدهند. در ادامه اين مقاله به بررسي مقوله داروهاي دوپينگ، دلايل مصرف، ضرورت پرهيز و عوارض آن مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه داروهاي دوپينگ مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 منبع : داروهاي دوپينگ | عوارض و دلايل استفاده از داروهاي دوپينگ

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۹:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي تعريف شخصيت بايد گفت شخصيت هر كسي تركيبي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد است كه تمامي جوانب زندگي او را تحت تاثير قرار مي‌دهد. اما آيا امكان تغيير شخصيت وجود دارد؟ به عنوان مثال آيا يك فرد عصبي، مي‌تواند خشم خود را فرونشاند يا يك فرد خجالتي آيا مي‌تواند به سخنوري قهار تبديل شود؟ سوالاتي كه در مورد شخصيت وجود دارد از گذشته‌هاي دور همواره آدمي را به چالش كشانده است، چرا كه انسان موجودي پيچيده است و به راحتي نمي‌توان او را پيش بيني كرد. در ادامه اين مقاله به بررسي مقوله شخصيت مي‌پردازيم، بدين صورت پاسخ بسياري از سوالات خود را در مي‌يابيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه يافتن بهترين تعريف شخصيت خود و اطرافيان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تعريف ابعاد شخصيت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تعريف ابعاد شخصيت،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۲:۱۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بالا رفتن سن ازدواج مسئله ايست كه اين روزها باعث نگراني بسياري از خانواده‌ها و جامعه شده است. ازدواج مساله پيچيده اي است كه براي موفقيت در آن، بايد ملاك‌هاي فراواني رعايت شود. براي رسيدن به اين ملاك‌ها ممكن است زمان زيادي طول بكشد. اما چگونه مي‌توان به درستي اين ملاك‌ها براي ازدواج پي برد؟ ازدواج در سنين پايين و بالا هر كدام مسائل و مشكلات مربوط به خود را دارد. اما موضوع بالا رفتن سن ازدواج آن هم به طور گسترده مساله اي است كه بايد با نگاهي جامع‌تر به آن نگريست. حتي در جوامع غربي نيز جوانان به ازدواج و تشكيل خانواده به شكل‌هاي مختلف تشويق مي‌شود، چرا كه يكي از فاكتورهاي سنجش سلامت جامعه، بررسي ميزان ازدواج و طلاق است. در ادامه به دلايل و پيامدهايي كه بالا رفتن سن ازدواج با خود به همراه دارد، صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه سن مناسب براي ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : بالا رفتن سن ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بالا رفتن سن ازدواج،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۰:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

به گمان برخي افراد تاثير طلاق بر فرزندان پسر كمتر از دختران مي‌باشد، چرا كه پسران به اندازه دختران احساساتي نبوده و برايشان يكي نبودن پدر مادر تفاوتي ندارد! اما چقدر از اين افكار و باورهاي مشابه نسبت به پسران طلاق صحيح مي‌باشد؟ بايد گفت پسران شايد مانند دختران واكنش نشان ندهند، اما آن‌ها نيز در معرض آسيب‌هاي مختلف رواني هستند. طبق تحقيقات طلاق والدين، بخصوص در سن نوجواني فرزندان، رفتارهاي نامناسب (تجاوز، خشونت، درگيري و اعتياد) را در پسران افزايش مي‌دهد. همچنين پسران نوجوان كه والدينشان از هم جدا شده‌اند، بيشتر در معرض رفتارهاي بزهكارانه قرار دارند. در ادامه بيشتر درباره آثار طلاق بر پسران و راه‌هاي كاهش عوارض طلاق بر آن‌ها خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كاهش تاثير طلاق بر پسران مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : طلاق چه آثاري بر فرزندان پسر دارد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۰:۰۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر