مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج يكي از عمده‌ترين علل طلاق، روابط فرازناشويي، عدم رضايت از زندگي زناشويي و... مي‌باشد. چرا كه احساساتي كه در طول رابطه جنسي بين زن و مرد ايجاد مي‌شود مي‌تواند مسكني براي مشكلات و منبع آرامشي براي زندگي باشد. رهايي از استرس و فشار رواني نيز از مزاياي رابطه جنسي با همسرتان است. اما در برخي موارد، زن و شوهر رابطه جنسي خود را خواسته يا ناخواسته قطع مي‌كنند بدون آن كه به پيامدها و عواقب اين كارشان فكر بكنند. در اين مطلب به دلايل نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج ميپردازيم و راهكارهايي براي حل اين معضل ارائه مي‌دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بررسي علل و عوارض نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دلايل و پيامدهاي نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۵:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

منبع افسردگي فقط عوامل خارجي و يا احساسات عميق پنهان دروني نيست، گاه اين خانواده افسرده پرور است كه زمينه اصلي افسردگي مي‌شود. خانواده مي‌تواند يك منبع حمايتي باشد و به شما كمك كند كه بهتر باشيد، اما خانواده‌هايي نيز وجود دارند كه فضا و نفوذ منفي آنها مي‌تواند باعث غرق شدن شما شود. اكثر اوقات آسيب‌هايي كه از طرف خانواده وارد مي‌شود، پنهان مانده و تا زماني كه براي درمان افسردگي خود اقدام نكرده ايد، به نقاط تاريك مرتبط با خانواده تان پي نمي‌بريد. نقش خانواده در ديگر ناراحتي‌هاي رواني نيز ديده مي‌شود. با اطلاع از تاثيري كه خانواده بر شما مي‌گذارد مي‌توانيد از پيشروي و پيچيدگي مسائل جلوگيري كنيد. در ادامه مطلب با ما همراه باشيد تا بتوانيد خانواده‌هاي افسرده پرور را بهتر بشناسيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي و خانواده‌هاي افسرده پرور مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خانواده چگونه مي تواند باعث افسردگي بشود؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۰:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نگراني از عوارض ارضا نشدن مردان در رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه اين روزها زوجين را به جلسات مشاوره مي‌كشاند. انزال و ارضاي جنسي، از مهم‌ترين نيازهاي مردان بوده و اگر اتفاق نيفتد مي‌تواند آسيب‌هاي جسمي و رواني را به همراه داشته باشد. البته ارضا نشدن در طي رابطه جنسي داراي عوارض بيشتري نسبت به زماني است كه اصلا رابطه اي وجود ندارد. استرس و فشار رواني اصلي‌ترين عامل اين اتفاق است اما در اين مطلب به علل كلي و عوارض ارضا نشدن مردان مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه پيامدها و عوارض ارضا نشدن مردان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : عوارض ارضا نشدن مردان در رابطه جنسي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۰:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

برخورد و نوع رفتار با بيمار افسرده يكي از عوامل تعيين كننده در بهبود و يا تداوم بيماري افسردگي مي‌باشد. بيمار افسرده دوست دارد با دنياي خارج در ارتباط باشد، فعال باشد و مانند ديگر انسان‌ها شادي و لذت را تجربه كند. زماني كه با فردي افسرده در ارتباط هستيد آن چه اهميت دارد اين است كه بتوانيد با زبان او صحبت كنيد و دنيايش را درك كنيد. او نيازمند كمك است، ولي ناتوان در بيان خواسته‌هايش مي‌باشد. ممكن است اين سوال برايتان پيش بيايد كه وقتي كسي خواسته‌هايش را بيان نمي‌كند، چطور مي‌توان آن‌ها را برآورده كنيد، با شناخت بيماري افسردگي مي‌توان به روش‌هايي براي كمك به بيمار پي ببريد. در ادامه به خواسته‌ها و رفتارهاي مناسب در قبال بيماران افسرده اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه چگونگي رفتار با افسرده‌ها مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : با افسرده ها چگونه بايد برخورد كرد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۰:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در اغلب موارد تجربه آزار جنسي در كودكي تا سال‌ها مسكوت مانده و درمان نمي‌شود، اين موضوع لزوم درمان آزار جنسي در بزرگسالي را بيشتر مي‌كند. چرا كه حتي با گذشت زمان نيز مي‌توان به پيامدهاي مخرب و آسيب زاي اين اتفاق پي برد. آسيب‌هاي روحي و رواني ناشي از آزار جنسي در تمام زندگي فرد باقي مي‌ماند و آگاهانه يا ناآگاهانه فرد را رنج مي‌دهد. آموزش مسائل جنسي به كودكان، بهترين راه براي پيشگيري از اين اتفاق است. نياز به محيطي امن و قابل اعتماد، اولين اصل لازم براي درمان و بهبود زندگي قرباني محسوب مي شود و جز فضاي درمان تخصصي توسط روانشناس، شايد راه ديگري وجود نداشته باشد. در اين مطلب جريان آزار جنسي، پيامدهاي آن در بزرگسالي و راه‌ها و شيوه‌هاي درماني را بيان كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان آزار جنسي در بزرگسالي و از بين بردن پيامد‌هاي آن مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : درمان قربانيان آزار جنسي در بزرگسالي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۵۴:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

جايگاه مادر در خانواده براي بسياري از افراد مشخص و با ارزش است، اما شايد دليل اين ارزش گذاري مشخص نباشد. براي داشتن يك زندگي موفق همراه با عشق و صميميت همكاري زن و مرد لازم است، هر دو نقش خاص خودشان را در زمينه آرامش، نظم و هماهنگي در خانواده ايفا مي‌كنند. با اين حال مادران به عنوان نور و چراغ خانه لقب مي‌گيرند و همانند هماي سعادت مي‌توانند اعضاي خانواده را در جهت رسيدن به كامروايي هدايت كنند. مادر، نقش‌هاي سنگيني در محيط خانواده بر عهده دارد و با فداكاري، خودش را قرباني نقش هايش مي‌كند و عشق وجودي خود را نثار اعضاي خانواده مي‌كند. توجه و مهرباني اش را با ظرافتي خاص در جهت هدايت و تشويق اعضا در جهت رسيدن به اهداف خانواده به كار مي‌گيرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درك بهتر جايگاه مادر در خانواده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : جايگاه مادر در خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: جايگاه مادر در خانواده،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۴۴:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تمام افرادي كه يكبار دنياي افسردگي را تجربه كرده‌اند، مي‌دانند ترس ازعود افسردگي و بازگشت مجدد به اين دنياي تاريك دروني تا چه اندازه مي‌تواند دردناك باشد. فرد حاضر است هر كاري كند تا دوباره افسردگي را تجربه نكند. افسوس از زماني كه افسردگي بخواهد بازگردد، چنان فرد را در كام خود مي‌بلعد كه تمام آن انگيزه، براي پس زدن اين دشمن خوني روح و روان را ناكام مي‌كند. اما چه عواملي خطر عود افسردگي را به همراه دارد و براي پيشگيري از بروز آن چه بايد كرد؟ توجه به علائم هشدار دهنده عود افسردگي مي‌تواند رمز موفقيت در پيشگيري از عود افسردگي باشد كه در ادامه اين مقاله به بررسي آن مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات افسردگي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نشانه ها و راه هاي جلوگيري از عود افسردگي

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۱۴:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رشد شناختي كودك به معني رشد و پرورش فعاليت‌هاي شناختي مثل زبان، تفكر، استدلال و حافظه مي‌باشد. اين بخش از رشد، به دليل تاثير عميقي كه بر بزرگسالي كودك دارد، بايد به دقت زير نظر قرار گرفته و پرورش بيابد. براي اينكار دو مسئله مهم است، اول آگاه بودن والدين از مراحل رشد شناختي كودك و دوم همراهي با يك روانشناس و متخصص كودك براي تجزيه و تحليل واكنش‌هاي شناختي كودك. در اين مطلب، درباره مراحل رشد شناختي كودك و نوجوان و تغييرات عمده هر دوره صحبت كرده و نقش والدين در اين مراحل را بيان كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رشد شناختي كودك و نوجوان و نحوه رفتار با آنها مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تغيير و تحولات شناختي كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۰۲:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مصرف همزمان مشروب و ترامادول در بسياري از مواقع ناآگاهانه اتفاق مي‌افتد. اغلب فروشنده‌ها و تهيه‌كننده‌هاي مشروبات الكلي در كشور ما به صورت خانگي و زيرزميني، بدون در نظر گرفتن موارد بهداشتي به توليد مشروبات الكلي مي‌پردازند. متاسفانه شاهد مسموميت و مرگ بسياري از مصرف كنندگان اين مشروبات بوده ايم. با بررسي‌هاي انجام شده يكي از اصلي‌ترين علل اين مسموميت‌ها را وجود تركيبات ترامادول در مشروبات الكلي دانسته‌اند. فروشندگان براي بالا بردن اثرات سرخوشي و آرامبخش مشروبات خود از داروهاي آرام‌بخش و يا مخدر مانند متادون، ترامادول و ديازپام استفاده مي‌كنند؛ بدون آن كه از خطرات تداخل اين داروها با مشروبات اطلاع داشته باشند و يا به سلامت خريداران اهميت دهند. اما بعضي از مصرف‌كنندگان نيز به صورت خودسرانه ترامادول و الكل مي‌خورند. در ادامه به خطرات مصرف همزمان مشروب و ترامادول پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اطلاع از خطرات مصرف همزمان مشروب و ترامادول مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.ش

 

منبع : مصرف همزمان مشروب و ترامادول

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۳:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

عشق، يكي از پيچيده‌ترين احساسات آدمي است كه تمام اعضاي جسماني و رواني را تحت تاثير خود قرار مي‌دهد. عشق تنها راهي است كه فرد مي‌تواند هم با دنيا متحد شود و هم خود و فرديت خود را حفظ كند. در اين مطلب دو نگاه كلي درباره عشق را بيان مي‌كنيم. يكي ديدگاهعناصر عشق سه گانه استرنبرگ و ديگري عشق حقيقي از نظر بودا. بسياري از افراد نگاه اشتباهي به عشق دارند، يعني فكر مي‌كنند عاشق هستند در صورتي كه اينگونه نيست. بعد از خواندن اين مطلب بهتر مي‌توانيد به نشانه‌هاي عشق مردان و نشانه‌هاي عشق زنان  مي‌توانيد تشخيص دهيد كه آيا شما عاشقيد يا صرفا درگير احساسات پيجيده عاطفي و شيميايي يا حتي يك عشق يك طرفه شده ايد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عشق واقعي و عناصر عشق مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : عناصر عشق و راه هاي تشخيص عشق واقعي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۳:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر