مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اگر شما والديني هستيد كه قصد خريد و نگهداري از يك حيوان خانگي را داريد اطلاع از تاثيرات حيوان خانگي بر كودك تان جالب خواهد بود. نگراني درباره بهداشت و سلامت حيوان بسيار طبيعي است. اما بهتر است بدانيد كه اگر در نگهداري و بهداشت حيوان خانگي خود توجه لازم را داشته باشيد خطر قابل توجهي سلامت شما و كودكتان را تهديد نمي‌كند. در اين شرايط وجود حيوان خانگي نه تنها تهديدي براي سلامت فرزندتان نيست بلكه از لحاظ روان‌شناختي فوائد متعددي مي‌تواند داشته باشد. در ادامه اين مقاله به مزاياي نگهداري حيوان خانگي براي كودكان مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اثر حيوان خانگي بر كودك مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: اثرات نگهداري از حيوانات خانگي براي كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۲:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احترام به همسر را بايد به عنوان مشترك‌ترين عامل در روابط موفق و پايدار سرشار از عشق نام برد. رابطه‌هايي كه در آن‌ها احترام وجود ندارد؛ دير يا زود به سمت نابودي مي‌رسد و ساختن و آباد كردن دوباره آن به تلاش و زمان زيادي نياز دارد. حرمت زندگي يكي از بنيان‌هاي خانواده است و لازم است براي حفظ آن بين شما و همسرتان يك "ما" شكل بگيرد و براي حفظ اين "ما" بايد حقوق يكديگر را بشناسيد. شناخت حقوق يكديگر و دانستن بايدها و نبايدهاي زندگي مشترك نياز به آگاهي‌هايي دارد. در رابطه با آگاهي از اصل مشترك احترام به همسر مي‌توانيد مقاله زير را مطالعه نمائيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه احترام به همسر و زندگي زناشوئي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: چگونه هميشه به همسرم احترام بگذارم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۳:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

درباره تاثيرات فيلم‌هاي ***گرافي يا هرزه‌نگاري كه به آن‌ فيلم بالاي 18سال نيز مي‌‌گويند، باورهاي مختلف زيادي وجود دارد. با افزايش اطلاعات علمي و آموزش روانشناسان بيشتر مردم از مخرب بودن اثرات اين فيلم‌ها آگاه هستند اما همچنان باورهاي غلطي نيز وجود دارد. دو سوم مخاطبان اين فيلم‌ها را در جهان مردان و يك سوم را زنان تشكيل مي‌دهند. ممكن است شما نسبت به اثر ديدن فيلم‌هاي پورن بر روي رابطه جنسي با همسرتان و سلامت روان خود نگران باشيد. در اين مقاله به اثرات عمده و باورهاي غلط درباره هرزه نگاري مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اثرات ***گرافي و هرزه نگاري مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: ***گرافي چه تاثيرات مثبت و منفي دارد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۴:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نكته اي كه بارها به افرادي كه قصد ازدواج دارند گوشزد مي‌شود و بارها پشت گوش انداخته مي‌شود؛ ازدواج نكردن با اميد به تغيير دادن همسر بعد از ازدواج است. "او لجباز است اما بعد از ازدواج من فردي مهربان از او مي‌سازم" ؛ "اين رفتارها به دليل مجردي اوست و ازدواج هوايش را تغيير مي‌دهد"يا "هرطور كه باشد من او را هرجور كه بخواهم مي‌سازم". ممكن است براي ازدواج با فردي آشنا شده ايد كه نقطه مشتركي با او نداريد و اگر قرار باشد اينطور ادامه بدهيد؛ هر روز با دعوا و مشاجره روبرو هستيد؛ شخصيت او كاملا با شما متفاوت است و با خود فكرمي‌كنيد همين تفاوت‌ها جذابيت زندگي شما مي‌باشد. از طرفي به تغيير او بعد ازدواج اميدوار هستيد. اگر در چنين موقعيتي قرار داريد، با ما در ادامه اين مقاله همراه شويد.

 

براي دريافت مشاوره در رابطه با تغيير دادن همسر بعد از ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: اميد به تغيير دادن همسر بعد از ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۵:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مراكز مشاوره كودك قزوين را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

منبع: مشاوره كودك قزوين | آدرس مراكز مشاوره كودك قزوين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۳:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مراكز مشاوره كودك گرگان را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

منبع: مشاوره كودك گرگان | آدرس مراكز مشاوره كودك گرگان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۱:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از علل بروز خشم افسردگي است. اگر خيلي راحت از كوره در مي‌رويد و يا با كوچكترين مسئله اي خشمگين مي‌شويد، مي‌تواند هشداري براي ابتلا به افسردگي باشد. بيمار افسرده ممكن است اين خشم را ابراز كند يا آن را در اعماق وجودش مخفي نگه دارد. ابراز خشم مي‌تواند به صورت پرخاشگري كلامي، رفتاري و احساسي باشد. زماني كه به ديگران پرخاشگري مي‌كنيد دچار احساس  گناه مي‌شويد و اگر خشم خود را دروني كنيد دچار خودگويي‌هاي منفي مي‌شويد و عزت نفس تان را از دست مي‌دهيد كه  هر دو به حفظ افسردگي كمك مي‌كند. پس اگر خشم خود را ناديده بگيريد و براي درمان افسردگي اقدام نكنيد؛ علاوه بر مشكلات شخصي و اجتماعي، دچار افسردگي مزمن مي‌شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خشم ناشي از افسردگي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: خشم فروخورده در افسردگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۲:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تمايل به گوشه گيري در افسردگي يكي از نشانه‌هايي است كه در اغلب بيماران افسرده ديده مي‌شود. هر شخصيتي، ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود را دارد، برخي درون گرا و منزوي و برخي برون گرا و اجتماعي هستند. بنابراين كناره گيري از اجتماع به خودي خود بيماري نيست، اما يكي از مهمترين نشانه‌هاي افسردگي محسوب مي‌شود. توجه نكردن به گوشه گيري افراد افسرده آن‌ها را در معرض خطر مرگ قرار مي‌دهد. در ادامه اين مقاله ابتدا به بررسي گوشه گيري در وضعيت‌هاي مختلف و سپس به اهميت و راه‌هاي كمك به بيماران افسرده پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه گوشه گيري در افسردگي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: گوشه گيري نشانه اي از افسردگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۰:۲۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

زندگي در كنار يك همسر افسرده به مرور زمان تمام ابعاد زندگي شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. بيمار افسرده، جدايي طلب است، اين اتفاق مي‌تواند بر روي رابطه زناشويي شما اثر منفي بگذارد. افسردگي همسرتان او را فردي بي انگيزه، غمگين و بد اخلاق مي‌كند، بحث و دعواهاي بين شما بيشتر شده و يك شكاف ميان شما ايجاد مي‌شود. ممكن است بدون آن كه بدانيد ريشه تمام مشكلاتتان، افسردگي همسرتان بوده، اقدام به جدايي بكنيد. شايد فكر كنيد هيچ كاري از دست شما بر نمي‌آيد و هركاري مي‌توانستيد انجام داديد اما اثري نديده ايد. در حالي كه تنها با يك مشاوره خانواده مي‌توانستيد مساله را حل بكنيد. در ادامه به درباره نحوه ارتباط با همسر افسرده تان بيشتر مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه ارتباط با همسر افسرده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: چگونه به همسر افسرده ام كمك كنم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۵:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

پيش از ازدواج با شخصيت اجتنابي بهتر است از آينده احتمالي زندگي با اين شخصيت آگاهي هايي كسب كنيد. شخصيت اجتنابي در شروع رابطه خجالت زيادي از خود نشان مي دهد و تا زماني كه شما به سمت او قدم بر نداريد، پيش قدم نمي شود، اين امر ممكن است اشتباها نجابت و حيا برداشت شود. اما به مرور زمان متوجه مي شويد اجتناب او در همه موقعيت ها حتي در روابط زناشويي نيز مشخص است. اين وضعيت به علاوه ديگر مشكلاتي كه با شخصيت اجتنابي پيش مي آيد، باعث مي شود شما از رابطه با شخصيت اجتنابي و چه بسا از خودتان احساس رضايت نداشته باشيد. اگر نمي توانيد با ويژگي هاي شخصيت اجتناببي كنار بياييد، بهتر است بيشتر درباره نشانه هاي اختلال شخصيت اجتنابي اطلاع گرفته و از مشاوره پيش از ازدواج بهره ببريد. در ادامه بيشتر درباره زندگي و ازدواج با شخصيت اجتنابي صحبت مي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج با شخصيت اجتنابي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع: ازدواج و زندگي با شخصيت اجتنابي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۶:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر