مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آيا از مضرات موبايل بر جنين خود آگاهي داريد؟ بارداري دوراني از زندگي مادر كه از حساسيت هاي زيادي برخوردار مي باشد. حال با در نظر گرفتن اين مسئله بايد تلاش كرد تا ميزان خطرات احتمالي كه مادران باردار را تهديد مي كند به حداقل رساند. موبايل يكي از خطراتي است كه در زمان بارداري مي تواند به سلامت جنين و مادر باردار آسيب برساند. در ادامه درباره حساس ترين دوران بارداري، آسيبهاي وارده از طريق موبايل و ارائه راه حل مطالبي را ارائه مي نماييم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مضرات استفاده از موبايل بر روي جنين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

پيامد هاي موبايل در چه دوره اي از بارداري بيشتر است ؟

دوران بارداري به طور معمول دوران حساسي از نظر ميزان قرار گرفتن در معرض خطرات و آسيب هامي باشد. اما 15 هفته ي اول بارداري حساس ترين دوراني است كه جنين بيشتر ممكن است در معرض آسيب هاي ناشي از موبايل قرار بگيرد.

در اين مدت مادر بايد تلاش كند تا زمان كمتري از موبايل و اينترنت استفاده كند.
بعد از گذشت 26 هفته اگر مادر در معرض اشعه موبايل قرار گيرد، ميزان آسيبي كه جنين مي بيند كاهش مي يابد. اما در هر صورت بي خطر هم نبوده و مادر باردار بايد از اشعه موبايل و وسايلي از اين دست ( مايكرو ويو، وايفا، كامپيوتر و ...) تا حد امكان پرهيز كند.

 

آسيب هاي وارد شده در اثر استفاده از موبايل

آسيب و پيامد هاي اشعه موبايل بر جنين مستقيما با ميزان استفاده مادر از آن در ارتباط است. پس بايد تلاش كنيد ميزان استفاده از آن را كنترل كنيد تا به همان آسيب رساندن به خود و جنين جلوگيري شود. در ادامه به برخي آسيب ها اشاره مي كنيم.

مشكلات رفتاري : رايج ترين مشكل ايجاد شده در كودك بعد از تولد مشكلات رفتاري، عدم تطابق با محيط اطراف، بيش فعالي و ... است كه در گروه مشكلات رفتاري مي باشد. موبايل و امواج ناشي از آن  مي تواند باعث بروز مشكلات رفتاري در كودك شود. همچنين در ضربان قلب جنين نيز اثر منفي مي گذارد. به دليل اينكه هنوز بافت مغز كاملا شكل نگرفته و سلول هاي آن ديواره محكمي ندارند. در نتيجه راحت تر امواج و تشعشعات ناشي از موبايل را از خود عبور مي دهند.

آسيب در رشد مغزي كودك : اشعه موبايل سبب مي شود رشد مغز در كودكان با مشكل مواجه مي شود. به همين خاطر در ارتباط برقرار كردن با همسالان خود در آينده با مشكل مواجه مي شوند.

بر هم زدن چرخه خواب و بيداري در جنين : براي جنين همانند نوزاد و بزرگسال، زمان خواب و استراحت وجود دارد. وقتي تلفن همراه يك ساعت يكبار زنگ مي زند، مطمئنا در چرخه خواب و بيداري جنين اثر مخربي مي گذارد و بعد از تولد سبب افزايش اضطراب كودك مي شود.

كم وزني : يكي ديگر از مشكلاتي كه جنين را تهديد مي كند، كم وزني در نوزاد است كه در زمان تولد بروز مي كند. همچنين در آينده برساير مشكلات رشدي مانند اختلال در مهارت هاي حركتي، نشستن، چهار دست و پا رفتن، راه رفتن و ... تاثير گذار است.

 

چگونه استفاده از موبايل را كنار بگذارم ؟

هر زمان كه افكار وسوسه انگيز به سراغتان آمد تا گوشي خود را در دست بگيريد، به خود ياد آوري كنيد كه استفاده از موبايل براي جنين خطرناك است. مي توان با مديريت درست و به موقع از ميزان استفاه غير ضروري از موبايل در اين دوره ي حساس جلوگيري كرد. اما اين اتفاق به مرور رخ مي دهد. مي توانيد فعاليتي لذت بخشي چون تماشاي تلويزيون يا مطالعه ي يك كتاب كم حجم را جايگزين موبايل كنيد و يا حتي به يك فعاليت هنري سبك ( مانند نقاشي، سفالگري، نقاشي روي پارچه، ويتراي و...) بپردازيد تا خود به خود ميزان فعاليت شما با گوشي تلفن همراه كاهش يابد و خود و جنين شما از آسيب هاي احتمالي آن در امان باشيد.

اگر نتوانستيد استفاده از موبايل را كنار بگذاريد، احتمالا به نوعي اعتياد رفتاري دچار شده ايد. بهتر است براي درمان اعتياد رفتاري خود پيش از آسيب به جنين اقدام كنيد.

 

توصيه هايي براي كم كردن آسيب هاي موبايل

رعايت موارد زير مي تواند به شما در كاهش استفاده هاي غير ضروري از موبايل به شما كمك كند :

1- تلاش كنيد تا حد امكان از تلفن ثابت را جايگزين موبايل كنيد.
2- اگر تماس ضروري داشتيد حتما از هندزفري براي كاهش آسيب امواج استفاده كنيد.
3- قبل از اينكه تماس كامل برقرار شود، گوشي را سمت گوش خود نبريد. صبر كنيد تا تماس برقرار شود.
4- تلاش كنيد كه از اينترنت همراه كمتر استفاده كنيد. همچنين از گوشي موبايلي كه در درون شارژ است، به هيچ عنوان استفاده نكنيد. چون از طريق سيم شارژري كه به موبايل متصل است ميزاني از جريان الكتريسيته به بدن شما منتقل مي شود.

5- موبايل را از شكم، كمر و قلب خود دور نگه داريد. امواج موبايل باعث ايجاد نوسان در ضربان قلب مي شود. 
6- هنگام خواب نيز آن را در حالت خاموش و پرواز قرار دهيد . زماني كه گوشي در حالت خاموش و پرواز است به طور كامل امواج آن قطع مي شود.
7- بهتر است تنها در مواقع ضروري از اينترنت موبايل خود استفاده كنيد. در غير اين صورت اينترنت موبايل خود را خاموش نگاه داريد.
8- از پوشش هاي فلزي براي گوشي تلفن همراه تان استفاده نكنيد . پوشش فلزي خود باعث مي شود كه امواج الكترو مغناطيسي جنين و حتي خود مادر تاثير چند برابر بگذارد.
9- زماني كه در محيط شما چند نفر در حال استفاده از تلفن همراه هستند سعي كنيد از آن محل دور شده و محل را ترك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مضرات استفاده از موبايل بر روي جنين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : ضررها و عوارض استفاده از موبايل بر روي جنين در دوران بارداري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي كردستان كجا است؟ بسياري از شهروندان كردستان براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي كردستان هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي كردستان عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي كردستان مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي كردستان در ادامه اين مقاله آورده شده است.براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي كردستان و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي كردستان

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي كردستان آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي كردستان شما را ياري نمايد.

مركز مشاوره ازدواج كردستان آدرس مركز مشاوره ازدواج كردستان
مركز مشاوره ازدواج كردستان آرام (ژيران) پاسداران ك يغموري ساختمان پزشكي تخصصي مهر
مركز مشاوره ازدواج كردستان مدبر آراسته ميدان آزادي (اقبال) – خيابان كشاورز (وكيل) – جنب بانك كارآفرين – بلوك متخصصين – طبقه سوم – واحد شمالي
مركز مشاوره ازدواج كردستان محمد رضا مژدهي خيابان فلسطين
مركز مشاوره ازدواج كردستان دكتر مختارفرهاديان خيابان پاسداران – مجتمع هورام – طبقه سوم – واحد ۲
مركز مشاوره ازدواج كردستان جمال اميني خيابان پاسداران – پاساژ بهاره – طبقه ۳ – واحد ۴
مركز مشاوره ازدواج كردستان ناسين خيابان پاسداران – كوچه يغموري – مجتمع پزشكان كوثر – طبقه چهارم
مركز مشاوره ازدواج كردستان ذهن زيبا خيابان آبيدر – چهار راه صفري – كوچه طوطي
مركز مشاوره ازدواج كردستان روان پويا بلوار پاسداران – كوچه شب بو (جنب پاساژ عقيق) – ساختمان پزشكان ۲۴ – طبقه اول
مركز مشاوره ازدواج كردستان پرتو بامداد خيابان تعريف(تاج قديم)- روبروي مركز تصوير برداري شفاء- ساختمان پزشكان ژيوار ۲- مركز خدمات روان شناختي و مشاوره- پرتو بامداد
مركز مشاوره ازدواج كردستان دكتر خليل رنجبر خيابان امام (شاپور) – جنب پاساژ جواهر – كوچه زاگرس
مركز مشاوره ازدواج كردستان جليل حسيني خيابان پاسداران- كوچه يغموري- ساختمان پزشكان كوثر- طبقه ۴ – مطب سيد جليل حسيني كارشناسي ارشد روان شناسي باليني
مركز مشاوره ازدواج كردستان ليا ابتداي خيابان حسن آباد – نبش كوچه هدايت مركز مشاوره و خدمات روانشناختي ليا

 


مركز مشاوره ازدواج كردستان هنر زندگي

مركز مشاوره كردستان هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره كردستان هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره ازدواج كردستان تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره ازدواج كردستان كردستان مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره ازدواج كردستان هنر زندگي در سراسر استان كردستان و بالاخص شهر كردستان شروع به ارائه خدمات مشاوره ازدواج كردستان تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي كردستان و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم كردستان باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره كردستان هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره كردستان براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره ازدواج كردستان كردستان مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره ازدواج كردستان تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره ازدواج كردستان حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره كردستان، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره ازدواج كردستان هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره كردستان به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم كردستان اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره ازدواج كردستان تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره ازدواج كردستان در كردستان توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان كردستان و شهر كردستان

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره كردستان

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره ازدواج كردستان هنر زندگي در كردستان مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره ازدواج كردستان كردستان و يا دريافت مشاوره ازدواج كردستان تلفني مي توانيد با مركز مشاوره ازدواج كردستان هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي كردستان | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي كردستان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۵:۲۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان كجا است؟ بسياري از شهروندان هرمزگان براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي هرمزگان عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي هرمزگان و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي هرمزگان آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان شما را ياري نمايد.

نام مراكز مشاوره روانشناسي هرمزگان

آدرس مراكز مشاوره روانشناسي هرمزگان

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان: هرمزگان، بلوار ناصر، خ وحدت، مركز خدمات روانشناختي درماني

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – همراه

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – همراه: هرمزگان چهار راه مرادي پاساز اشكان طبقه دوم

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – سپهر

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – سپهر:  هرمزگان بلوار سيد جمال الدين اسد آبادي ساختمان زيگورات طبقه ۴

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان –  نسيم آرامش

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان –  نسيم آرامش: هرمزگان ابتداي رسالت شمالي نبش رسالت ۱ درمانگاه علي بن ابي طالب

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – مهر جنوب

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – مهر جنوب:  هرمزگان بلوار دانشگاه نبش دانشگاه۳ ساختمان رازي طبقه فوقاني بانك تجارت

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – آبنوس

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – آبنوس: هرمزگان خيابان سيد جمال الدين اسد آبادي چهار راه پلنگ صورتي ساختمان بانك حكمت ايرانيان طبقه ۴

مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – هنگام

آدرس مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان – هنگام: چهار راه مراي روبروي دارو خانه مشير


مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره هرمزگان هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره هرمزگان هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي هرمزگان مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان هرمزگان و بالاخص شهر هرمزگان شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي هرمزگان و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم هرمزگان باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره هرمزگان هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره هرمزگان براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي هرمزگان مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره هرمزگان، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره هرمزگان به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم هرمزگان اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در هرمزگان توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان هرمزگان و شهر هرمزگان

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره هرمزگان

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در هرمزگان مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي هرمزگان و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي هرمزگان | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي هرمزگان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۷:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد هرمزگان بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم هرمزگان به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در هرمزگان را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم هرمزگان به كمپ هاي ترك اعتياد هرمزگان ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد هرمزگان را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد هرمزگان تنها به منظور كمك به مردم هرمزگان براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد هرمزگان انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد هرمزگان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.

 

آدرس مراكز ترك اعتياد هرمزگان

شماره

مراكز ترك اعتياد هرمزگان

آدرس مراكز ترك اعتياد بندر عباس

۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - اميد هرمزگان

خيابان سيدجمال-كوچه رازي-ساختمان پزشكان شفا2

۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - شفاهرمزگان

چهارراه مرادي-پاساژاشكان

۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - سلامت

سه راه پلنگ صورتي-روبروي دارخانه سينا

۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - مهر

دوراهي ايسيني

۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - بهار

ششصد دستگاه-نبش خيابان سلمان7

۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - احياء

خيابان مرادي – ساختمان ستاره سحر –طبقه5

۷

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رجاء

چهارراه فاطمي-طبقه دوم كفش ملي
دكترمتين حسن بابايي

۸

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آسمان آبي

خيابان شهيدجعفري-روبروي كلوپ آرين

۹

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آپادانا

شهرنمايش-روبروي تربيت بدني-ساختمان آپادانا-طبقه۳

۱۰

مركز ترك اعتياد هرمزگان - حيات سبز

سه راه هتل هما-خيابان اسلام آباد

۱۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - شفاگستر

بلوارسيدجمال-نرسيده به چهارراه سازمان-كوچه مهيار5-

۱۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رازي مهرهرمزگان

ميدان شاه حسيني-بطرف شهناز/مجتمع نرگس-طبقه اول-واحد3

۱۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - ايران زمين

خيابان سيد جمال - ساختمان فارابي –طبقه3

۱۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - نويدزندگي

خيابان برق-كوچه فروق11-

۱۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - مهرآوران

گلشهر-پشت پمپ بنزين بلال-كوچه كوكب9

۱۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - نشاط

خ سيدجمال الدين اسدآبادي-بالاي فرش دريا

۱۷

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آفتاب

خيابان سيدجمال-كوچه مهيار5-

۱۸

مركز ترك اعتياد هرمزگان - پرواز

خيابان دانشگاه- طبقه دوم پيتزا مثلث - دكترابهري

۱۹

مركز ترك اعتياد هرمزگان - دريا

فلكه شهرباني-جنب نان بركت-

۲۰

مركز ترك اعتياد هرمزگان - فردا

چهارراه مرادي-بالاي داروخانه دكترمشير-طبقه4-واحد19

۲۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - ايمان

نرسيده به پلنگ صورتي-جنب تزئينات شيوا

۲۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - اميد هرمزگان

خيابان ترمينال –جنب دفتراسنادرسمي شماره100 -تلفن :6667998

۲۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - باران

شهرك توحيد-جنب مخابرات كوچه نبوت

۲۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - معين

گلشهر – پشت فروشگاه اتكا – خيابان دادگستري

۲۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - پويش خليج فارس

شهرك نبوت –نرسيده به مسجد زينب كبري

۲۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رازخوشبختي

اسلام آباد-نبش ثارالله18 تلفن:

۲۷

مركز ترك اعتياد هرمزگان - بوعلي

خيابان رسالت-جنب بانك تجارت

۲۸

مركز ترك اعتياد هرمزگان - روزنه

خيابان داروپخش-ساختمان گردشگري-طبقه اول

۲۹

مركز ترك اعتياد هرمزگان - راه روشنايي

خيابان مدرس- كوچه مدرس2-پلاك6

۳۰

مركز ترك اعتياد هرمزگان - مادر

فرودگاه قديم –

۳۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - ابن سينا

چهارصددستگاه- بين البرز8و10

۳۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - موج زندگي

بلوار امام حسين – بالاي درمانگاه پارس

۳۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آينده

خيابان مرادي – ساختمان زيگورات-

۳۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - سينا

نرسيده به فلكه قدس- بالاي لاستيك مركزي

۳۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آريا

خيابان سيدجمال الدين – جنب خياطي جنگجو

۳۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رهايش

دوهزاردستگاه – خيابان آتش نشاني تلفن - آبنما

۳۷

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رهايي

چهارصد دستگاه- نبش خيابان بلوارثارالله

۳۸

مركز ترك اعتياد هرمزگان - همت

سه راه برق –جنب مطب دكتر

۳۹

مركز ترك اعتياد هرمزگان - سيب

خيابان سيد جمال الدين اسدآبادي-

۴۰

مركز ترك اعتياد هرمزگان - اشكان

خيابان امام خميني – روبروي تارا ماركت

۴۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - فارابي

بلوار سيدجمال- ساختمان پزشكان فارابي –طبقه اول(روانپزشك)

۴۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - البرز

خيابان سيد جمال – چهارراه سازمان – بالاي بانك ملي-

۴۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - طلوع

خيابان سيد جمال- چهارراه سازمان-روبروي پاساژناصر-ساختمان غربي-طبقه اول

۴۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - فانوس راه خليج فارس

رسالت شمالي –ساختمان اهورا-طبقه اول

۴۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - پاك انديشان

آزادگان – كوچه آزادگاه 24

۴۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آرتا

خيابان شهيد نظري-كوچه رضوان15

۴۷

مركز ترك اعتياد هرمزگان - مهرتابان

بلوارپاسداران-بعدازسه راه جهانبار-جنب برج اقتصاد-ساختمان بازرگان –طبقه دوم

۴۸

مركز ترك اعتياد هرمزگان - خليج فارس

آزادگان

۴۹

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آرامش

كوچه پمپ بنزين بلال – كوچه كوكب 13 –

۵۰

مركز ترك اعتياد هرمزگان - آرامش سبز

خواجه عطا – روبروي زمين فوتبال

۵۱

مركز ترك اعتياد هرمزگان - اميدنو

۵۲

مركز ترك اعتياد هرمزگان - نداي سلامت

كمربندي-درخت سبز

۵۳

مركز ترك اعتياد هرمزگان - فروردين

خيابان دانشگاه

۵۴

مركز ترك اعتياد هرمزگان - مهرجان

 

۵۵

مركز ترك اعتياد هرمزگان - رهپويان

آزادشهر

۵۶

مركز ترك اعتياد هرمزگان - انديشه نو

خيابان امام-روبروي ثبت اسناد-ساختمان
ظفر-طبقه

براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد هرمزگان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد هرمزگان

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد هرمزگان به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در هرمزگان و مراكز سم زدايي فوق سريع در هرمزگان و كمپ هاي ترك اعتياد در هرمزگان مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در هرمزگان شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد هرمزگان هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد هرمزگان هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد هرمزگان | كمپ هاي ترك اعتياد هرمزگان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۶:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم مازندران به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در مازندران را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم مازندران به كمپ هاي ترك اعتياد مازندران ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران تنها به منظور كمك به مردم مازندران براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد مازندران انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.

 

آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران

شماره

مراكز ترك اعتياد مازندران

آدرس مراكز ترك اعتياد مازندران

1

مركز ترك اعتياد مازندران - چكاوك

ميدان خزر- جاده فرح اباد – عبور اسفندان

2

مركز ترك اعتياد مازندران - آشيانه

راهبند سنگتراشان- نرسيده به عبور ترم صحرا- كوچه ياس

3

مركز ترك اعتياد مازندران - پرستو

روستاي سمسكنده – خيابان دانش- كوچه طبرستان- كوي طراوت

4

مركز ترك اعتياد مازندران - همراهان آفتاب

جاده دريا – جنب شركت پيشرانه – مقابل خوابگاه علوم پزشكي

5

مركز ترك اعتياد مازندران - تولد دوباره

خيابان معلم جنب كوچه رسالت

براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد مازندران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد مازندران

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد مازندران به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در مازندران و مراكز سم زدايي فوق سريع در مازندران و كمپ هاي ترك اعتياد در مازندران مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در مازندران شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد مازندران هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد مازندران هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد مازندران | كمپ هاي ترك اعتياد مازندران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۳:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم خراسان شمالي به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در خراسان شمالي را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم خراسان شمالي به كمپ هاي ترك اعتياد خراسان شمالي ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي تنها به منظور كمك به مردم خراسان شمالي براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.


براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد خراسان شمالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در خراسان شمالي و مراكز سم زدايي فوق سريع در خراسان شمالي و كمپ هاي ترك اعتياد در خراسان شمالي مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در خراسان شمالي شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد خراسان شمالي هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد خراسان شمالي هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان شمالي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان آذربايجان شمالي | كمپ هاي ترك اعيتاد خراسان شمالي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۲:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد بجنورد را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد بجنورد بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم بجنورد به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در بجنورد را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد بجنورد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد بجنورد

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم بجنورد به كمپ هاي ترك اعتياد بجنورد ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد بجنورد جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد بجنورد را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد بجنورد تنها به منظور كمك به مردم بجنورد براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد بجنورد انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد بجنورد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.


براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد بجنورد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد بجنورد

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد بجنورد به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در بجنورد و مراكز سم زدايي فوق سريع در بجنورد و كمپ هاي ترك اعتياد در بجنورد مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در بجنورد شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد بجنورد هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد بجنورد هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد بجنورد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد خراسان بجنورد | كمپ هاي ترك اعيتاد خراسان بجنورد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۳:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي مادر خوب بودن چه كارهايي را بايد انجام داد ؟ چه اندازه از تغييرات در زنان پس از زايمان بايد ايجاد شود تا بتوانند نقش جديد خود را به خوبي ايفا كنند؟ خيلي از زنان معتقدند بايد با فرزندانشان در هر سني كه باشند معامله كنند، يعني در ازاي خدماتي كه به آن ها مي رسانند، دريافت هاي مورد نظر را نيز داشته باشند. براي اكثر زنان اين سوال پيش مي آيد كه مادر كامل بودن درست است يا مادر كافي بودن. بسياري از صفات به شكل ذاتي در مادران وجود دارد كه البته از طريق آموزش بايد تقويت يا كنترل شوند. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه والدگري و مادر خوب بودن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

صفات يك مادر خوب و نمونه

حمايتگرباشد:

مهمترين ويژگي يك مادر خوب و نمونه اين است كه حمايت كننده باشد، از علايق و سلايق فرزندش حمايت كند و به او فرصت دهد تا بتواند آرزوهايش را دنبال كند . يك مادر بايد به اين درك برسد كه سبك زندگي فرزندش مي تواند با سبك زندگي خودش كاملا متفاوت باشد . يك مادر بايد در خاطرش بماند كه فرزندش يك شخصيت مستقل دارد و بازتابي از آمال و آرزوهاي او نيست . اگر مادر اين توقع نامناسب را داشته باشد در صورت برآورده ندنش دچار اختلال افسردگي خواهد شد .

كاشف استعداد فرزندش باشد :

يكي از مهمترين وظايف يك مادر نمونه اين است كه استعداد فرزند خود را بيابد و در جهت شكوفايي آن تلاش كند . اين اتفاق مي تواند زير نظر يك فرد متخصص بيفتد .

صبورباشد :

يك مادر در طول شبانه روز با چالش هاي فراواني مواجه مي شود كه ممكن است بيشتر آن ها نيز از سمت فرزندانش باشد . در اين شرايط مادر بايد سعي كند خويشتن داري كرده و با خونسردي به بررسي امور بپردازد و زماني سراغ چالش بعدي برود كه مسئله ي اول را حل كرده باشد .

شنونده باشد :

هم دل و هم زبان كودك خود باشد . فرزند در هر سني كه باشد اگر حس كند كه مادرش او را مي شنود بسيار آرام خواهد گرفت . شنيده شدن امر بسيار مهمي است كه در يك مادرموفق بايد نمود پيدا كند . در شنيدن بي قضاوت حرف هاي فرزندان است كه مي توان راه حل خيلي از مشكلات او را يافت .

قابل دسترس باشد :

خيلي مواقع پيش مي آيد كه مادران سر كار هستند و در دسترس فرزند خود نيستند ، اما مادرحتي الامكان از طريق تماس تلفني يا ارسال پيامك به او نشان دهد كه حضور دارد و يك جورايي قابل دسترس است .

عاشق باشد :

مادر بايد به فرزند خود اين احساس را قائل كند كه موجود خاصي است وخداوند موهبت حيات را به او داده است كه او را بي قيد و شرط دوست دارد . مادر بايد دوست داشتن ديگران را به فرزندش بياموزد و هرگز مانع علاقه ي او به ديگران مثلا پدر ، مادر بزرگ و ... نشود.

يك مادر اگر همه ي كارهاي دنيا را براي فرزندش انجام دهد ولي فرزند احساس كند كه مادرش او را عميقا دوست ندارد انگار كه مادرهيچ كاري نكرده است . هر مادر بايد روش ابراز صادقانه ي علاقه ي خود به فرزندش را بيابيد . نشان دادن عشق بين مادر و فرزند در هر رابطه اي منحصر به فرد است . از سر عشق به فرزند خود تا حدي كه مورد تاييد آزادي عمل داده شود ، زيرا اين آزادي عمل او را با زندگي واقعي مواجه مي كند و باعث مي شود كه طعم زندگي حقيقي را بچشد .

از نطر روحي و جسمي سعي كند سالم باشد :

از زماني كه نطفه دررحم مادر شكل مي گيرد مادر موظف است از لحاظ جسمي و روحي بسيار مراقب خود باشد البته دقت شود كه اهميت به سلامتي نبايد تبديل به وسواس شود كه هم مادر و هم فرزند در آن دچار آسيب شوند.

تربيت گر خوبي باشد :

مادر خوب بايد مهارت هاي زندگي را بدون تعصب به فرزندش بياموزد و به او ياد آور شود كه در محيط هاي اجتماعي ديگر نيز آموزش هاي ديگري منتظر او خواهند بود.

 

مادر كامل يا مادر كافي

ضمن بيان خصوصيات فوق كه لازمه ي يك مادر نمونه مي باشند ممكن است اين برداشت اشتباه پيش بيايد كه پس مادر بايد در همه ي جهات بي عيب و نقص باشد تا بتواند فرزند سالمي را تحويل جامعه دهد . اين فرضيه غلط است . در خصوص تفاوت بين مادر كامل و مادر كافي در زمينه فرزند پروري مطلب زير را بخوانيد .

 

مادر كامل چه ويژگي هايي دارد ؟

مادر كامل با تصور اينكه بايد بي عيب و نقص باشد بنابراين هر لحظه از فرزندش مراقبت مي كند و حتي ثانيه اي او را رها نمي كند و به هيچ چيز ديگر حتي خودش توجه نمي كند و به اينكه كامل خود را وقف فرزندش كند افتخار مي كند . او مي گويد از نيازهاي فرزندش با خبر است حتي قبل از آنكه آن ها را به زبان بياورد . اين مادر به مرور دچار اختلال وسواسي – فكري مي شود و به فرزندش اين پيام را مي دهد : كه حواست باشد دنيا جاي خيلي خطرناكي است و بدون من از پس هيچ كاري بر نخواهي آمد . چنين فرزندي كاملا وابسته به مادر خود بارخواهد آمد.

 

مادر كافي چه ويژگي هايي دارد ؟

خصوصيات گفته شده در ابتداي مقاله ويژگي هاي يك مادر كافي مي باشند. يك مادر كافي گاهي فرزندش را تشويق مي كند و گاهي به درستي و به روش علمي او را تنبيه مي كند و البته براي سلامت و شادي كل اعضاي خانواده وقت مي گذارد ضمن اينكه به خود نيز اهميت مي دهد. اين مادر به فرزندش مي آموزد چگونه مشكلات اطرافش را شناسايي كند و از خود در برابر آن ها دفاع كند و بتواند تشخيص دهد چه زماني مي تواند از حمايت خانواده كمك بگيرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه والدگري و مادر خوب بودن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : چگونه مادر خوب و نمونه باشيم؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۳:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا عناصر فرازباني را مي شناسيد؟ همه افراد به غير از زبان ابزارهاي مختلفي براي انتقال منظور خود به ديگران دارند كه اغلب مواقع دقت چنداني به نوع استفاده از آن ها نمي كنند. اين در حالي است كه اين ابزارها بيشترين بار عاطفي را در مخاطب شما ايجاد مي كنند. آن چه كه جزئي از زبان نيست اما زبان را براي انتقال مفاهيم با كيفيتي مناسب كامل مي كند، تحت عنوان عناصر فرازباني عنوان مي شود. شايد برايتان پيش آمده باشد كه با وجود اين كه قصد بدي در كلام خود نداريد، ديگران معناي واقعي صحبت شما را اصطلاحا بد برداشت مي كنند. در اين مقاله درباره عناصر فرازباني كه معناي كلامتان را تحت تاثير قرار مي دهند را بررسي مي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روابط ميان فردي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريقتلفن ثابت با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

عناصر فرازباني چيست؟

تن صدا  (شدت بلندي و كوتاهي)؛ ريتم   (عدم يكنواختي- داشتن زير وبم)؛ آهنگ صدا  (داشتن احساس و هيجان- دلنشين و آرام بخش بودن)؛ لحن كلام  (دوستانه- ملايم- صميمانه- ،تهديد آميز- خشن )؛ ترتيب بيان مطالب (زمان بندي ـ نظم ـ رعايت نوبت - سرعت گفتارـ مكث ـ كشيدن- جمع بندي )؛ تلفظ؛ حالت بيان مطالب كه همگي در خلال يك مكالمه و به همراه نوع بهره برداري ما از كلمات ايجاد مي شود تحت عنوان عناصر فرازباني ياد مي شوند. براي برقراري يك ارتباط موثر بهتر است مهارت ارتباطات غير كلامي و ارتباط كلامي را نيز به دست بياوريد.

دو ركن اساسي عناصر فرازباني

فرازبان داراي دو ركن اساسي است:

 • كيفيت هاي صدا ( مانند؛ «دانگ» يا «گام»/ «دامنه» ، «طنين»/«كنترل لب» و «تلفظ» و«ادا»)
 • صداي منفك از ساختارهاي زبان شناسي يا همان آواها (مانند؛ گريه، خنده وغرغر وامثال آنها)

 

اهميت دقت در استفاده از عناصر فرازباني

ما اغلب نسبت به تاثير ظاهري كه بر ديگران مي گذاريم بسيار دقت مي كنيم اما آيا به همان ميزان بر تاثيرگذاري بياني خود نيز دقت داريم؟ در گذشته لحن و بيان هر كس نشاني از طبقه اجتماعي و ميزان تحصيلات وي داشته است. مثلا قشر سپاهيان با سبك و سياق آوايي كاملا متفاوتي با قشر عياران يا لوطي ها سخن مي گفته بنابراين مراقبت از جنبه هايفرازباني كلام اهميت زيادي پيدا مي كرد. لحن شما دقيقا برآمده از عواطف و افكار شماست. آنچه را كه از طريق كلمات سعي در پنهان كردنش داشته باشيد از ميان همين آواها فرياد مي زند. غم، شادي، عصبانيت، حسرت ... همگي مفاهيم ضمني هستند كه از اين طريق به مخاطب انتقال داده مي شود.

شما از راه استفاده مناسب از همين عناصر فرازباني مي توانيد روي يك رابطه مبتني بر صداقت يا امن با ديگران سرمايه گذاري كنيد. لحن و بيان شما آينه تمام نمايي از سبك زندگي و شخصيت شما دارد. اين كه در يك فضاي قانونمند، محترمانه، حمايت گرانه پرورش يافته باشيد يا بالعكس، اين كه شخصيتي آرام يا پرخاشگر يا .. داشته باشيد همگي در لابه لاي آنچه شما بيان مي داريد خود را آشكار مي كند.

جايگاه هر يك از عناصر فرازباني

تن صدا (شدت بلندي و كوتاهي صدا)

افرادي كه با تن صداي پايين صحبت مي كنند معمولا اعتماد به نفس پاييني دارند و افرادي با تن صداي بلند خود را معتمد به نفس معرفي مي كنند. طبقه اجتماعي و شغل، موقعيت افراد، فرهنگ و اهل كدام شهر بودن هم در تغيير تن صداي آنها موثر است. گاهي بلنداي صدا از سمت فرستنده دلالت بر اعمال نفوذ و ميل او در غلبه بر گيرنده دارد. كوتاهي صدا هم مي تواند نشانه اي از فروتني و يا احساس عجز فرستنده در مقابل گيرنده باشد.

ريتم صدا (زيرو بمي صدا)

ارتفاع صدا حالت زيرو بمي صداي فرد است. هر قدر امواج صدا بيشتر و تندتر مرتعش شوند حالت زير بودن آن بيشتر است و هر چه كمتر ارتعاش داشته باشد حالت بم تري دارد. هنگام سخنراني زير و بم صدا بر معاني كلمات اثر مي‌گذارد. زير بودن از ويژگي هاي صداي زنانه و بم بودن از مشخصه هاي صداي مردانه است. ميزان زير بودن يا بم بودن صداي افراد از روحيه آنها نشان مي آورد. مثلا به خانم هايي كه صدايي بم تر دارند دقت كنيد معمولا در نظر اول آن ها را واجد روحيه اي مردانه و مقتدرانه برداشت مي كنيم.

آهنگ صدا (داشتن احساس و هيجان- دلنشين و آرام بخش بودن).

تغيير در زير و بمي صدا را «آهنگ صدا » مي‌نامند. تغيير ارتفاع به صداي شما شور و رنگ به كلامتان مي‌بخشد. اين آهنگ صداي شماست كه مشخص مي‌كند آيا جمله‌اي را به صورت سوالي با خبري مطرح مي‌كنيد. آهنگ صدا همچنين غم و شادي، رضايت و عصبانيت، سر زندگي، بي‌حالي، نگراني و آرامش و نيز سرحالي و خستگي شما را مشخص مي‌كند. يكنواختي در كلام منجر به خواب آلودگي مخاطب مي شود. تنها تعداد كمي از مردم صدايشان حالت يكنواختي مطلق دارد و هيچ تغييري در آهنگ كلامشان ايجاد نمي‌شود.

لحن كلام (دوستانه- ملايم- صميمانه- ،تهديد آميز- خشن )

شايد هريك از شما بارها درطول زندگي خود شنيده ايد «با اين لحن با من سخن نگو». چرا كه از لحن صدايتان طرف مقابل شما نوعي مخالفت و يا احساس ناخوشايند را نسبت به خود دريافت كرده است. ديگران نسبت به احساس شما كه درقالب لحن صدا بروز مي دهيد واكنش نشان مي دهند وگرنه خود كلام در بسياري ازمواقع بسيار خوشايند ومؤدبانه است. اگر كلامتان توام با لحني مناسب نيز باشد شايد خيلي دوستانه نيز جلوه كند.

سرعت گفتار

بهترين ميزان سرعت سخن وابسته به چند عامل است. ويژگي‌هاي صوتي و آوايي سخنگو، متناسب با  وضع و حالت شنوندگان و مخاطبانش و شرايطي كه در آن قرار دارد تغيير مي يابد. مثلا اگر شما بخواهيد هيجان يك مسابقه اتومبيلراني را بازتاب دهيد طبيعي است كه تند صحبت مي‌كنيد. سرعت گفتار در خلق احساس نشاط و شادي يا ترس و عصبانيت و ايجاد تعجب و حيرت به شما كمك مي‌كند. در حالي كه سرعت كم گفتار براي اظهار همدردي و غم مناسب‌تر است. بيان كند و آهسته براي طرح اطلاعات ظريف و پيچيده موثر است و طرح مطالبي كه براي مخاطب زمينه قبلي دارد نيازمند سرعت است.

تلفظ

دقت در تلفظ افراد مي تواند شما را به تحليل درستي از سطح دانش و پايگاه اجتماعي او برساند. معمولا افرادي كه اهل مطالعه و تحصيل كرده باشند سعي مي كنند كه تلفظ صحيح هر واژه را به كار ببرند. خوردن حروف و نصفه كاره تلفظ كردن كلمات معمولا دلالت بر بي مبالاتي و سهل انگاري شخصيتي او است. هر چه در رعايت شكل صحيح تلفظ واژگان بكوشيد در ايجاد يك چهره متشخص از خود موفق تر خواهيد بود.

براي دريافت مشاوره در زمينه روابط ميان فردي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريقتلفن ثابت با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : زبان و عناصر فرازباني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عناصر فرازباني،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كودكان استثنايي با كودكان عقب مانده ذهني چه تفاوتي دارد؟ چطور كودكان استثنايي را تشخيص دهيم؟ با يكديگر در فرهنگ ما ايرانيان خانواده از اهميت به سزايي برخوردار است و آنچه كه معمولا مورد توجه ويژه قرار مي گيرد كودك است.  كودكان نيز اهميت ويژه اي در خانواده دارد، چرا كه آينده خانواده و جامعه اش را مي سازد. هر كودكي نياز هاي ويژه مربوط به خود دارد كه براي برخي از آن ها نيازهاي چالش برانگيزتري ممكن است وجود داشته باشد، كودكان استثنايي و يا كودكان با نيازهاي ويژه از جمله اين كودكان هستند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلالات كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

تعريف كودك استثنايي

شخصي كه در مرحله رشد يا به عبارت ديگر پيش از 18 سالگي قرار دارد و نسبت به هنجارهاي جامعه (از نظر هوشي و كاركرد هاي جسمي) عملكرد پايين تري دارد بعنوان كودك استثنايي شناخته مي شود. در بحث هاي تخصصي به دليل نياز به مراقبت هاي خاص به اين كودكان، كودك با نياز هاي ويژه مي گويند.

 

انواع كودكان استثنايي (كودكان با نياز هاي ويژه)

كودكان استثنايي را مي توان در طبقه بندي هاي متفاوتي دسته بندي كرد. يكي از انواع طبقه بندي هاي كودكان استثناييبه عبارت زير است :

 • عقب ماندگي ذهني
 • تيزهوشي
 • اختلال يادگيري     LD
 • اختلال نقص توجه/بيش فعالي ADHD
 • اختلال طيف اوتيسم ASD
 • نابينايي و كم بينايي
 • ناشنوايي و كم شنوايي
 • معلوليت
 • فلج مغزي CP
 • معلوليت هاي چندگانه

 

 

چالش هاي زندگي كودك استثنايي

به صورت كلي كودكان استثنايي از هر نوعي كه باشند با برخي چالش هاي عمومي روبرو هستند، مسائل و موضوعات مختلفي زندگي اين كودكان و خانواده هاي آنها را متفاوت و در بسياري از موارد دشوار مي كند. در اينجا برخي از اين موارد را بحث و بررسي كرده ايم.

1- طرد توسط جامعه

اولين و شايد سخت ترين اتفاقي كه براي اين افراد مي افتد عدم پذيرش آنها توسط جامعه و حتي در خيلي از موارد ناملايمات و بدرفتاري جامعه به طرق مختلف با آن ها است. اين اتفاق به چندين صورت پيش مي آيد :

 • عدم مناسب سازي جامعه براي اين افراد

در مكان هاي عمومي مثل مترو، اتوبوس، پارك، بازار امكانات و شرايط مناسب براي اين افراد در نظر گرفته نشده است. مثلا يك كودك نابينا در مترو چگونه راه خود را بيابد؟ خط عوض كند؟ از پله ها و مسير هاي مورد نظر عبور كند؟ عدم مناسب سازي يعني جواب مناسبي براي اين سوالات وجود ندارد

 • عدم آگاهي كافي در مورد شيوه ي برخورد با اين اشخاص

مواجه با بي تابي هاي يك كودك اوتيسم و گريه و فرياد هاي او براي والدين و مراقبينش كار دشواريست. اما آنچه دشوارتر است اين موضوع است كه ديگر افراد دركي از شرايط خاص آنها ندارند و اگر همچين كودكي در شلوغي ها گم شود افراد در مورد چگونگي برخورد با او اطلاعات كمي دارند

 

 • عدم پذيرش آنها و ديد منفي به آنها توسط ساير افراد جامعه

ثبت نام در مدارس عادي، همبازي شدن در پارك و مسائلي از اين دست براي كودكان استثنايي و خانواده هايشان دشواري هاي ايجاد مي كند. برخي تصور مي كنند اگر با اين كودكان در تماس باشند اختلال آنها را مي گيرند يا آلوده مي شوند يا از ترس آسيب از آنها فرار مي كنند و آنها را در بين خود راه نمي دهند.

 

2- احساس كهتري و حقارت

اشخاص استثنايي پس از اينكه متوجه تفاوت هاي خود با ديگر افراد جامعه مي شوند، اين مسأله براي آنها بحراني ايجاد مي كند كه در نگاه آنها به خودشان اثر گذار است.

البته با اين بحران به دو صورت برخورد مي كنند، در بعضي اين تفاوت منبع الهام براي اثبات توانايي ها و پيشرفت در ساير زمينه ها مي شود و در برخي ديگر وجود اين نيازهاي ويژه سبب در خودرفتگي و فاصله از اجتماع مي گردد.

وجود ديد منفي و جو منفي جامعه نسبت به اين اشخاص، مقايسه توسط دوستان ، والدين و مراجع قدرت (مانند معلم و . . . ) باعث تقويت حس منفي در اين افراد مي شود.

 

3- مسائل خانوادگي

معمولا وجود يك فرد با نيازهاي ويژه (استثنايي) مسئوليت، بار رواني، تنش و وظايف بيشتر و پيچيده تري را براي اعضاي خانواده ايجاد مي كند.

يك فرد با نياز هاي ويژه مي تواند مناسبات و تعامل هاي داخل خانواده را دچار تغيير كند و اين تفاوت ها بسته به ويژگي هاي شخصيتي و رواني، محيط اجتماعي، اقتصادي و عوامل اثرگذار ديگر مي تواند به دو صورت ايجاد شود.

در بعضي خانواده ها مي تواند منجر به همبستگي بيشتر اعضاي خانواده و بستري براي رشد هر چه بيشتر تك نك اعضا علي الخصوص كودك استثنايي مي شود اما در برخي ديگر از خانواده ها اين اتفاق به صورت عكس مي افتد و يك چرخه مخرب و آسيب زننده به تك نك اعضاي خانواده حس تنش را منتقل مي كند.

 

4- روابط اجتماعي

در خيلي از موارد اين اشخاص در برقراري ارتباط اجتماعي با ساير افراد دچار نقص هستند و اين اشكال در روابط مي تواند بر اثر كمبود اعتماد به نفس ، ويژگي هاي خاص فرد و پيش فرض هاي منفي جامعه باشد.

 

راه هاي درمان مناسب

يكي از دغدغه هاي اصلي كودكان استثنايي و افراد با نياز هاي ويژه يافتن روش هاي مناسب درماني  است. درمان در افراد با نيازهاي ويژه را مي توان به چند دسته تقسيم كرد :

 • درمانهاي تخصصي

در برخي موارد درماني تخصصي و متخصص حضور دارند (مانند ADHD)،  دارو درماني، شيوه هاي تخصصي كاردرماني و  شيوه هاي رواندرماني مناسب براي كودك و خانواده اش.

 

 • درمان هاي حمايتي

در بعضي موارد درماني تخصصي و مشخص هنوز كشف نشده و اين يكي از بزرگترين چالش هاي كودكان استثنايي است. چرا كه در اين فضا افراد سودجو و سوء استفاده گر (جن گير، فالگير و . . . ) به اسم درمان به اوضاع رواني و اقتصادي اين افراد و خانواده هايشان آسيب مي زنند. در اين گونه موارد فضاي تخصصي درماني يك فضاي حمايتي، پيشگيري از پيشرفت اختلال و كمك به افزايش كارايي فرد است و پيگيري راه هاي تخصصي و مراجعه به متخصص از اهميت بالايي برخوردار است.

 

 • توانمندسازي

در دسته اي ديگر از اختلالات هيچگونه درمان قطعي وجود ندارد يا اگر هست به ندرت مي تواند مسأله اصلي را به طور كامل درمان كند (مانند نابينايي). در اين گونه موارد درمان تخصصي شامل توانمند سازي فرد در ساير زمينه ها و افزايش كارايي وي با توجه به اختلال و زندگي كارآمد و با كيفيت حتي با وجود اين اختلال است.

 

نكات مهم

پيگيري درمان مناسب از اهميت به سزايي برخوردار است. در بسياري موارد كشف نشدن درمان مناسب راه را براي سودجويان و فرصت طلبان باز كرده است، در همين رابطه هميشه امن ترين مسير مراجعه به متخصص است. در اكثر موارد اختلالات كودكان استثنايي برگشت پذير است، به اين معني كه ممكن است بخشي از مسير بهبود و درمان طي شود اما ادامه ندادن به هر دليلي يا وقفه در درمان مي تواند منجر به عود ويژگي هاي اختلال شود. درمانهاي كودكان استثنايي انواع مختلفي دارد، انتخاب درمان مناسب با توجه به ويژگي هاي اختلال و ويژگي هاي كودك است. براي دريافت مشاوره روانشناسي به مركز هنر زندگي كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلالات كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگياز طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : كودكان استثنايي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودكان استثنايي،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۰:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر