مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

خودارضايي مردان و پسران يكي از مسائلي است كه سوالات زيادي را براي بسياري از افراد به وجود آورده است. با توجه به اين كه غريزه بقا در گرو فعاليت هاي جنسي افراد است، خودارضايي مردان مي تواند آن را به خطر انداخته و باعث شود، مردان تمايلي به برقراري رابطه نداشته باشند به همين دليل اين مسأله در تمام فرهنگ ها براي افراد يك بار رواني منفي به بار مي آورد. همچنين همخوان نبودن اين مسأله با جهت گيري مذهبي و اجتماعي نيز از عوامل ديگر خودارضايي در انسان است. مقالات خودارضايي ، ترك خود ارضايي ، مشاوره جنسي را مطالعه نماييد.

 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص، ترك و درمان اعتياد به خودارضايي مردان مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

سن شروع خودارضايي مردان

خودارضايي مردان معمولا در سنين نوجواني و يا اواخر كودكي در پسرها شروع مي شود. آن ها معمولا اين مسأله را از همسالان خود مي آموزند و برخلاف خود ارضايي زنان كه  به صورت كشفي اتفاقي مي باشد، صورت مي گيرد. پس از شروعخود ارضايي در پسرها آن ها وارد سيكل جديدي از زندگي مي شوند و درك بيشتري از فعاليت هاي جنسي و روابط پيدا مي كنند. پسرها به دليل همزماني اين امر با دوره بلوغشان معمولا حالت هاي افسردگي را نيز تجربه مي كنند و بي ثباتي هيجاني در آن ها ممكن است باعث شود تا آن ها به زياده روي در خود ارضايي دچار شوند.

خودارضايي مردان مختص به نوجوانان و جوانان نيست. افراد بزرگسال، حتي آنان كه ازدواج كرده اند، نيز گاه و بي گاه به اين عمل مي پردازند. مردان به دلايل مختلفي به اين عمل دست مي زنند. معمولا مهم ترين دليل آن استرس و اضطراب است. زمان هايي كه براي مردان پرتنش و سخت است، ديده مي شود كه ميل و دفعات انجام اين عمل در آن ها بالاتر است. براي كاهش و كنترل استرس كليك كنيد. همچنين نارضايتي زناشويي و ناتواني در ارضا يكي از عواملي است كه در انجام اين عمل تاثيرگذار است، دريافت مشاوره ازدواج مي تواند در اين زمينه ياري رسان باشد.

 

احساس گناه بعد از خودارضايي در مردان

پس از خودارضايي مردان، معمولا افراد دچار عذاب وجدان شده و معمولا از عمل خود ارضايي پشيمان مي شوند. گاه اين عذاب وجدان باعث مي شود تا آن ها شرايطي را كه به آن دليل خود ارضايي كرده اند از بين ببرند. براي مثال اگر آن ها با ديدن هرزه نگاري تحريك مي شوند، آثار اين فيلم ها را بلافاصله از زندگي خود حذف مي كنند. آن ها سعي در ترك انجام اين عمل دارند و تا مدتي پس از انجام اين عمل درگير متوقف كردن آن هستند.

مردان علاوه بر ديدگاه هاي فرهنگي و مذهبي جامعه خود، معمولا نگران پيامدهاي خودارضايي مردان هستند و باور عموم مردم در ايران بدين صورت است كه اين عمل مي تواند باعث تضعيف حافظه و تاري و تضعيف چشم ها و حتي دردهاي مفصلي مي شود.

 

عوارض و پيامدهاي خودارضايي مردان 

عوارض خودارضايي مردان بستگي به دفعات و نوع انجام اين عمل دارد. گزارشات در اينباره ضد و نقيض است. اما به هرحال تاكنون شواهدي براي مضر بودن اين عمل وجود ندارد. افرادي كه در طي روز دفعات خود ارضايي آن ها زياد است ممكن است كه دچار زخم هاي آلت تناسلي و خستگي و ضعف شوند. همچنين درمورد خودارضايي در مردان به صورتوسواس و اجبار نيز نياز به صحبت است. افرادي كه با هرزه نگاري ها و فيلم هاي پورن به خود ارضايي دست مي زنند، اندكي با افراد ديگر تفاوت دارند. منظور از اين امر در واقع مسأله اعتياد به ***گرافي است، نه صرفا ديدن آن.

 

اعتياد به ***گرافي

اعتياد به ***گرافي به صورت صرف كردن اوقات بسياري براي يافتن فيلم هاي پورن در طي روز است. افرادي كه به ***گرافي اعتياد پيدا مي كنند به خصوص اگر در رابطه عاطفي باشند با مشكلات زيادي مواجه مي شوند كه از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره داشت :

۱ . ناتواني در متوقف كردن ديدن يا ساير فعاليت هايي كه به ***گرافي مربوط است. درصدي از افراد درگير به اين موضوع گزارش مي كنند كه نمي توانند اين فعاليت را متوقف كنند.

۲. اشتياق شديد به تماشاي پورن. افرادي كه به ***گرافي اعتياد دارند مانند مصرف كنندگان مواد مخدر گزارش مي كنند كه ميل شديد به تماشاي پورن دارند.

۳. زماني كه از آن ها تقاضا شود تا فعاليت هاي مربوط به پورن را متوقف كنند، خشمگين و عصبي شده و مقاومت مي كنند. آن ها حتي ممكن است اعتياد خود را به پورن انكار كنند و يا زماني كه شريك عاطفي آن ها بخواهد كه اين عمل را ترك كنند ناراحت شوند.
۴. معمولا فعاليت هاي مربوط به ***گرافي از شريك جنسي پنهان مي شود. افرادي كه اعتياد به پورن دارند همزمان ميل بيشتري به مخفي كاري دارند.

۵. افرادي كه به پورن اعتياد دارند و به صورت مستمر به تماشاي آن مبادرت مي ورزند. روابط عاطفي بد، امكان از دست دادن شغل و همچنين احساس گناه و نارضايتي جنسي از عوارضي است كه اين افراد را مي تواند درگير كند. مشغوليت آن ها به تماشاي پورن مي تواند باعث شود آن ها در زمان كار تمركز خود را از دست داده و فعاليت شغلي بدين شكل مختل شود.

۶. اعتياد به پورن مي تواند باعث شود تا فرد ساعات بسيار زيادي را در طي روز به نگاه كردن به پورن اختصاص دهد و اين امر براي آن ها به يك اولويت تبديل شود.

۷. همچنين آن ها براي لذت بيشتر بردن از پورن نياز به افزايش دادن ساعات تماشاي خود دارند، كه از اين نظر بسيار به مصرف مواد شبيه است.
براي ترك خودارضايي و يا ***گرافي ممكن است نياز به مشاوره و استفاده از روش هاي ترك باشد براي كسب از اطلاعات بيشتر مي توانيد مشاوره تلفني ترك اعتياد داشته باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص اعتياد به خودارضايي مردان و درمان خودارضايي مردان مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع  : خودارضايي مردان و پسران | اثرات و ضرورت ترك خود ارضايي مردان و پسران

امتیاز:
بازدید:
برچسب: خودارضايي مردان،
موضوع:
[ ۳ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۵:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 10
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر