مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

 

ارضا شدن زنان | نشانه‌هاي رسيدن به ارگاسم 

رسيدن به اوج لذت جنسي يا ارگاسم در خانم‌ها با نشانه‌هاي فيزيكي و رواني همراه است و زماني كه اين علائم بروز پيدا كنند مي‌توان اطمينان حاصل كرد كه به مرحله‌ي ارگاسم رسيده‌ايد. تغيير رنگ سريع لب‌هاي واژن، انقباض واژن، افزايش شدت نبض واژن و سفت شدن نوك سينه‌ها از جمله نشانه‌هاي جسماني رسيدن به ارگاسم در خانم‌ها است. 

رسيدن به ارگاسم در خانم‌ها به وضعيت ذهني و رواني آنها نيز مربوط است. زنان ممكن است پس از رسيدن به اوج رابطه‌ي جنسي احساساتي شوند و حتي شروع به گريه كردن كنند و در اين زمان نبايد نگران شويد زيرا آن‌ها به دليل رسيدن به ارگاسم دچار ضعف مي‌شوند و مانند بچه‌ها شروع به گريه كردن مي‌كنند. گاهي ممكن است خانم‌ها در رابطه‌ي جنسي به خواب بروند و اين كار يكي از نشانه هاي ارضا شدن آن‌ها است. شما بايد آن‌ها را در آغوش بگيريد و نوازش كنيد كه اين كار باعث اتمام لذت و كسب رضايت جنسي مي‌شود. در همين ارتباط مي‌توانيد مقالهرابطه جنسي را بخوانيد. 

 

چگونگي رسيدن به ارگاسم در خانم‌ها

ارضا شدن زنان به روش‌هاي متفاوتي اتفاق مي‌افتد. تحريك مستقيم يا غير مستقيم آلت زنانگي به وسيله‌ي سكس، خود ارضايي، آميزش مقعدي، سكس دهاني و استفاده از ابزارهاي جنسي از جمله مواردي هستند كه باعث رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن مي‌شود. رسيدن به ارگاسم در زنان فرايند پيچيده‌اي دارد و زمان رسيدن به ارگاسم در زنان نسبت به مردان بيشتر است و حدود ۱۰ الي ۲۰ دقيقه طول مي‌كشد، اما زمان رسيدن به اوج لذت جنسي در هر فردي متفاوت است و حتي ممكن است برخي از افراد زمان رسيدن به اوج لذت جنسي‌ شان كمتر از ۱۰ دقيقه باشد. در مقاله چگونه يك زن را به اوج لذت برسانيم بطور كامل به روش‌هاي ايجاد رضايت جنسي پرداخته‌ايم.

همچنين برخي از خانم‌ها گمان مي‌كنند كه تنها حضور آن‌ها در رابطه‌ي جنسي كافي است و مي‌توانند در اين رابطه ارضا شوند و به ارگاسم برسند، در صورتي كه تنش عضلاني و تحرك در رابطه يكي از اصول اساسي در رسيدن به ارگاسم است. تحرك عضلات قسمت پايين لگن و منقبض كردن آن‌ها و داشتن تمرينات كگل نيز بيشترين تاثير را در رسيدن به ارگاسم كامل دارد.

نرسيدن به ارگاسم در خانم‌ها ممكن است در ابتدا مشكلي ايجاد نكند اما در آينده باعث ايجاد مشكلاتي در زندگي زناشويي مي‌شود. بنابراين اگر در رابطه‌ي جنسي به ارگاسم نمي‌رسيد لازم است با پزشك خود مشورت كنيد تا بتوانيد اين مشكل را رفع كنيد، همچنين مي‌توانيد با مشورت روان‌شناس از نظر رواني نيز مشكل خود را بررسي كنيد و به راه‌هاي رسيدن به ارگاسم پي ببريد. در مقاله ارضا نشدن زنان به علل و درمان اختلال در ارگاسم پرداخته‌ايم. 

 

مستقيم سراغ رابطه‌ي جنسي نرويد

يكي از راه‌هايي كه رسيدن به ارگاسم را در رابطه‌ي جنسي امكان‌پذيرتر مي‌كند، داشتن رابطه‌ي عاشقانه قبل از نزديكي است. نوازش و لمس كردن نقاط حساس بدن خانم‌ها مثل سينه‌ها، گوش‌ها، ران‌ها و مچ‌ها يا بوسيدن پشت گردن و و شانه‌ها باعث مي شود ميل جنسي در آن‌ها بالا برود و در زمان نزديكي راحت‌تر به ارگاسم برسند. همچنين اين نكته را در نظر داشته باشيد كه ممكن است خانم‌ها به دليل داشتن استرس، نتوانند از رابطه‌ي جنسي لذت كافي ببرند و به ارگاسم برسند؛ به همين دليل ايجاد احساس آرامش در آن‌ها، از اهميت بالايي برخوردار است و كمك زيادي به ارضا شدن آن‌ها در رابطه‌ي جنسي مي‌كند. اگر مي‌خواهيد بيشتر از مراحل لذت جنسي در زنان بدانيد مقاله ارگاسم زنان را بخوانيد. 

همچنين بهتر است با همسر خود درباره رابطه‌ي جنسي صحبت كنيد و از علايق او با خبر شويد تا بتوانيد كيفيت رابطه‌ي جنسي تان را بالا ببريد. مشورت با يك روان‌شناس متخصص نيز مي‌تواند بسيار مفيد باشد. با استفاده از راهنمايي‌هاي مشاور لذت رابطه‌ي جنسي‌تان را چند برابر كنيد.

 

ارضا شدن زنان : نقش نقاط تحريك پذير 

در مقاله نقاط حساس بدن زن به شش نقطه مهم پرداخته‌ايم كه بايد با احتياط به آنها نزديك شويد. قسمت‌هايي از بدن خانم‌ها نسبت به ساير نقاط بيشتر تحريك‌پذير هستند و با تحريك كردن اين نقاط مي‌توانيد آن‌ها را به ارگاسم برسانيد. يكي از اين نقاط حساس در خانم‌ها كليتوريس نام دارد، كه در بخش بالايي و بيروني واژن قرار دارد و به وسيله‌ي كلاهك كليتوريس پوشانده شده است تا از تحريك دائمي آن جلوگيري شود و ليس زدن و لمس كردن آن، باعث مي‌شود كلاهك كليتوريس به عقب رفته و كليتوريس اندكي بلند شود.

نقطه‌ي ديگري كه در خانم‌ها تحريك پذير است، نقطه  G نام دارد و بر روي ديواره‌ي داخلي و بالايي واژن قرار دارد و براي نوازش و تحريك آن لازم است انگشت خود را به داخل واژن فرو برده، سپس انگشت خود را به صورت حركت (بيا نزديكتر) خم كنيد. خانم‌ها معمولا دوست دارند اين نقطه به صورت مستقيم لمس شود اما بهتر است تكنيك‌هاي مختلف را امتحان كرده و از همسر خود بپرسيد كه كدام روش را دوست دارد و بيشتر تحريك مي‌شود.

 

پوزيشن‌هاي رابطه‌ي جنسي در رسيدن به ارگاسم

حالت‌هايي از رابطه‌ي جنسي كه در آن‌ها كليتوريس و نقطه‌ي G بيشتر تحريك مي‌شوند براي رسيدن به ارگاسم بهتر هستند. اگر در رابطه ي جنسي زن در بالا قرار بگيرد باعث مي‌شود با توجه به زاويه ي آلت جنسي مردانه، نقطه‌ي G بيشتر تحريك شود و زن هم مي‌تواند بدن خود را به گونه‌اي حركت دهد كه كليتوريس نيز تحريك شود. يكي ديگر از وضعيت‌هاي مناسب در رابطه‌ي جنسي كه باعث تحريك نقطه‌ي G مي‌شود دخول از عقب است، در اين روش كليتوريس تحريك نمي‌شود و لازم است با لمس كردن تحريك شود. همچنين رابطه‌ي جنسي در حالتي كه در آغوش شما نشسته است علاوه بر اينكه باعث تحريك كليتوريس مي‌شود، صميمت جنسي زيادي ايجاد مي‌كند.

 

ارضا شدن زنان : دلايل عدم كاميابي 

عدم ارضا يا ارضا شدن با تاخير در خانم‌ها با استرس و اضطراب همراه است و باعث ايجاد مشكلات زناشويي مي‌شود. اين مسئله علت‌هاي مختلفي دارد كه با بررسي و حل آن‌ها مي‌توانيد مشكل به ارگاسم نرسيدن را برطرف كنيد. استفاده از داروهاي ضد فشار خون، داروهاي ضد اضطراب و خواب آور، داروهاي ضد افسردگي و آرام بخش، بيماري ديابت، كمبود هورمون استروژن، بيماري ام اس و عوامل اجتماعي مثل تحصيلات، سن و ارتباطات اجتماعي از جمله مواردي هستند كه مي‌تواند علت به ارگاسم نرسيدن خانم‌ها باشند.

برخي علت‌هاي رواني مثل افسردگي، احساس ضعف عمومي، تجربه‌هاي منفي از رابطه‌ي جنسي قبلي، ارتباط نادرست زن و شوهر با يكديگر، نداشتن صميميت و تفاهم جنسي، خجالت و كمرويي، اختلالات مربوط به دوران كودكي، احساس منفي به رابطه‌ي جنسي و نداشتن اعتماد به نفس از جمله علت‌هاي رواني هستند كه باعث ارضا نشدن خانم‌ها در رابطه‌ي جنسي مي‌شود.

 همچنين داشتن تحريكات جنسي قبل از رابطه‌ي جنسي، افزايش صميميت جنسي، ورزش ايروبيك، تقويت احساس مثبت نسبت به خود، ورزش‌هاي مفرح و تغيير پوزيشن‌ها در رابطه‌ي جنسي مي‌تواند در رسيدن به ارگاسم در زنان موثر باشد. براي اين مسئله توصيه مي شود با روان شناسان متخصص در اين زمينه صحبت كنيد تا بتوانيد در رابطه‌ي جنسي به اوج لذت برسيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ارضا شدن زنان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ارضا شدن زنان | نشانه‌هاي ارضا شدن زن ها

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ارضا شدن زنان،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۳:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 7
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر