مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي زنجان كجاست؟ بسياري از شهروندان ساكن در زنجان براي دريافت مشاوره در زمينه‌هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك‌هاي مشاوره روانشناسي در زنجان عاجزند و سردرگم مي‌شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مراكز مشاوره روانشناسي هنر زندگي، تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره زنجان مي‌باشد. در ادامه به معرفي آدرس‌ها و خدمات مركز مشاوره روانشناسي زنجان مي‌پردازيم.

منبع: مركز مشاوره روانشناسي زنجان | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي زنجان

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي زنجان آورده شده است. شما مي‌توانيد با مشاوران مركز حامي هنر زندگي تماس بگيريد تا در يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شما را ياري نمايند.

نام مراكز مشاوره روانشناسي زنجان

آدرس مراكز مشاوره روانشناسي زنجان

مركز مشاوره روانشناسي افق

افق: زنجان، سعدي وسط، ابتداي خيابان زينبيه غربي، ساختمان فردوس، طبقه ۳، واحد ۹

مركز مشاوره روانشناسي آسمان

آدرس : خ شيخ فضل الله- روبروي دارالقران

مركز مشاوره روانشناسي آفرينش

آفرينش: زنجان، ميدان انقلاب، پشت سينما قدس سابق، كوچه جاويد، ساختمان پارس، واحد ۱۲

براي آگاهي از بهترين كلينك هاي مشاوره روانشناسي زنجان مي توانيد با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

مركز مشاوره روانشناسي زنجان هنر زندگي

مركز مشاوره حامي هنر زندگي در زنجان ارتباط تلفني مي‌پذيرد، اين مركز طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان، قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي در زنجان با آن‌ها مواجه هستند و زمان بر بودن و هزينه زياد، مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در سراسر كشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه‌ها و خبره كشور نموده است. به اين صورت مشاوره تلفني هنر زندگي مي‌تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم ساكن در زنجان باشد تا با ارائه مشاوره‌هاي صحيح و تخصصي، از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. 

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مركز مشاوره روانشناسي زنجان حضوري

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مراكز و كلينيك‌هاي مشاوره روانشناسي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مشكلات خاص خود را دارد، يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز حامي هنر زندگي است. از سوي ديگر مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت‌هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن وقت ويزيت دارند.

شما مي‌توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي از روز بهره‌مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مشاوره حضوري است؛ به اين صورت كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز براي مردم زنجان بسيار اقتصادي مي‌باشد. چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كرد كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مراجع به صورت حضوري دشوار است. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي‌تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره تلفني كليك كنيد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

از جمله مزاياي مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي مي‌توان به موارد زير اشاره داشت:

  • ارائه خدمات مشاوره روانشناسي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه‌هاي پايتخت
  • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
  • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان و شهر زنجان
  • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
  • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
  • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت تلفني و آنلاين
  • دريافت مشاوره حضوري از مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي در صورت نياز

 

خدمات مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي

از جمله خدمات مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي مي‌توان به موارد زير اشاره داشت:

مشاوره خانواده : از جمله مهم‌ترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره خانواده مي‌توان به اختلافات و مشكلات خانوادگي، مشكلات زوجين ، مشكلات فرزندان و والدين و... براي داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجين بايد قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج افزايش دهند و اطلاعات كافي در زمينه‌هاي مختلف مانند انگيزه‌ي ازدواج، نحوه انتخاب همسر مناسب، آشنايي و دوستي‌هاي قبل از ازدواج، نحوه صحيح رابطه در دوران عقد و ازدواج و... به دست آورند و مهارت‌هاي لازم براي ازدواج را بياموزند.

مشاوره كودك : از جمله مهم‌ترين مسائل موجود در زمينه كودك مي‌توان به رشد كودك در سنين مختلف، مشكلات كودكان، تربيت كودك و... اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خيانت : زوجين در زمان مواجه شدن با مشكل بايد قبل از هر اقدامي شرايط را به درستي و به دور از شتاب زدگي مورد بررسي قرار دهند. از جمله مهم‌ترين موارد در اين زمينه مي‌توان به علائم و نشانه‌هاي خيانت، خيانت همسر، طلاق، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و... اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف: بسياري از افراد در زمينه برقراري ارتباط با جنس مخالف خود با مشكل مواجه هستند كه با كسب مهارت‌هايي مي‌توانند اين مشكل را برطرف كنند. در هنگام ارتباط با جنس مخالف ممكن است افراد با مسائل مختلفي همچون شكست عشقي مواجه شوند و به همين دليل لازم است تا نحوه درمان شكست عشقي و بازگشت به زندگي بعد از شكست عشقي را بياموزند.

ساير خدمات مركز مشاوره روانشناسي زنجان

مشاوره جنسي : رابطه جنسي يكي از مسائلي است كه تمامي زوجين بايد در مورد آن آموزش ببينند. عدم آموزش صحيح زوجين سبب به وجود آمدن نارضايتي آنان مي‌شود. از جمله مهم‌ترين مسائل مطرح شده در اين زمينه مي‌توان به زود انزالي ، درمان زودانزالي ، مشكل اختلال نعوظ ، بي ميلي جنسي و... اشاره داشت. توصيه مي‌كنيم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشكلات جنسي در زمينه اختلالات جنسي نيز افزايش دهيد.

مشاوره ترك اعتياد : از جمله مهم‌ترين مسائل مطرح شده در زمينه مشاوره ترك اعتياد مي‌توان به نشانه‌ها و علائم اعتياد به مواد مخدر، تست اعتياد ، ترك اعتياد  و... اشاره داشت.

مشاوره افسردگي : تشخيص علائم افسردگي ، درمان افسردگي و كسب اطلاعات در زمينه داورهاي ضد افسردگي از جمله مهم‌ترين مسائل مطرح شده در زمينه افسردگي چيست  مي‌باشند.

مشاوره فردي: مسائلي همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبيا، حملات پانيك ، وسواس فكري عملي ، اختلال دو قطبي ، درمان وسواس ، كنترل خشم و علائم خودكشي در اين زمينه مطرح مي‌گردند.

اختلالات شخصيت : اختلالات شخصيت و نحوه درمان اين اختلالات از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسياري از جنبه‌هاي زندگي مانند ازدواج، اشتغال و... مي‌باشد.

مشاوره تحصيلي : يكي از مسائل بسيار مهم براي بسياري از دانش آموزان، يافتن استعداد و انتخاب رشته صحيح كنكور مي‌باشد كه در جلسات مشاوره به خوبي به آن‌ها پرداخته مي‌شود. 

مشاوره شغلي : دريافت مشاوره شغلي به شما كمك مي‌كند تا با يافتن استعدادها و مهارت‌هايتان بهترين شغل را براي خود انتخاب نماييد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينههاي مختلف روانشناسي يا كسب اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي زنجان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

منبع: مركز مشاوره روانشناسي زنجان | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي

امتیاز:
بازدید:
[ ۷ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۹:۳۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 9
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر