مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

باورهاي غلط در رابطه با استفاده مفيد از ***گرافي

برخي از افراد تصور مي‌كنند ديدن فيلم‌هاي پورن مي‌تواند اثرات مثبتي براي آن‌ها داشته باشد. مثلا مي‌توانند پيش از رابطه جنسي با همسرشان از اين فيلم‌ها نكات مفيدي را ياد بگيرند و يا پيش از برقراري رابطه به تحريك بيشتري دست پيدا كنند.

آموختن رابطه جنسي صحيح با ***گرافي

نه تنها اين باور اشتباه است بلكه مسئله دقيقا برعكس است. مي‌توان گفت نامعتبرترين مرجعي كه مي‌توانيد به وسيله آن با رابطه جنسي آشنا شويد فيلم‌هاي پورن هستند. در اين فيلم‌ها معمولا از وضعيت‌هاي بدني (پوزيشن‌) استفاده مي‌شود كه در رابطه جنسي واقعي سخت هستند و حتي لذت كمتري را ايجاد مي‌كنند اما فيلم‌برداري را راحت‌تر مي‌كنند. همچنين طول زمان رابطه جنسي در اين فيلم‌ها با يك رابطه جنسي طبيعي كاملا متفاوت است و به شكل غيرطبيعي طولاني است. براي جذابيت بيشتر و طولاني شدن فيلم بازيگران معمولا از داروهاي تاخير انزال استفاده مي‌كنند و يا يك قسمت از فيلم را در چند نوبت فيلم‌برداري و سپس تدوين مي‌كنند.
برخي از مردان تصور مي‌كنند كه با ديدن فيلم پورن مي‌توانند روش تحريك بهتر همسرشان را آموزش ببينند اما بايد بدانيد كه معمولا ارضاء جنسي بازيگران زن اين فيلم‌ها مصنوعي و نوعي نقش بازي كردن در جهت جذاب شدن بيشتر فيلم است. براي عشق بازي و رابطه جنسي با كيفيت با همسرتان مي‌توانيد ازمشاوره جنسي بهره ببريد. توصيه مي‌كنيم مقاله عشق بازي با همسر را مطالعه كنيد.

تحريك ميل جنسي با ***گرافي

درست است كه فيلم پورن به خاطر ارائه محرك جنسي شما را براي رابطه برانگيخته مي‌كند اما زماني كه شما به مراتب با محرك‌هايي اغراق شده و غيرواقعي روبرو مي‌شويد ديگر نمي‌توانيد پاسخ برانگيختگي به محرك طبيعي مانند بدن همسرتان را نشان دهيد. تحقيقات نشان داده در بسياري از زوج‌هايي كه يكي از طرفين به ديدن فيلم پورن مي‌پردازد روابط جنسي با شكست روبرو مي‌شوند و دو طرف پس از مدتي تصور مي‌كنند كه جذابيت يا رفتار جنسي طرف مقابلشان از حالت عادي كمتر است. خودارضايي در مردان، روابط فرازناشويي، كژكاري‌هاي جنسي از ديگر مشكلاتي است كه به همراه ديدن اين فيلم‌ها زوج‌ها را درگير مي‌كند. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات كژكاري جنسي كليك كنيد.

تاثيرات واقعي ***گرافي

اعتقاد به اثرات مثبت فيلم پورن به باورهاي غلطي كه توسط سودجويان اقتصادي ايجاد شده است، برمي گردد. علاوه بر آن تاثيرات منفي تاييد شده‌اي در كساني كه مخاطب اين فيلم‌ها هستند مشاهده شده است. در ادامه به برخي از اين تاثيرات پرداخته‌ايم.

1. ***گرافي نوعي ماده مخدر

تقريبا همه تحقيقات روي مغز و رفتار مخاطبان فيلم‌هاي پورن نشان مي‌دهد كه اعتياد به ***گرافي حقيقت دارد و كاملا مانند مواد مخدر عمل مي‌كنند. در حقيقت دليل اين مسئله شباهت عملكرد مغز هنگام برقراري رابطه جنسي و مصرف مواد است. زماني كه موادي مانند هروئين يا كوكائين مصرف مي‌كنيد دقيقا همان قسمت از مغزتان فعال مي‌شود كه هنگام رابطه جنسي فعال مي‌شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اعتياد به ***گرافي كليك كنيد.

علاوه بر اين در رابطه جنسي طبيعي شما معمولا نمي‌توانيد محرك‌ها و شريك جنسي خودتان را به سرعت تغيير دهيد، در حالي كه در مصرف مواد مي‌توانيد دوز مواد را افزايش دهيد و در تماشاي پورن مي‌توانيد هر بار فيلم رابطه با يك فرد جديد يا شرايط جديد را تماشا كنيد. اثر تغيير شريك جنسي در تحريك بيشتر در روانشناسي به اثر كوليج مشهور است كه نشان مي‌دهد جنس نر بسياري از پستانداران و همچنين انسان‌ها نسبت به شريك جنسي جديد بيشتر تحريك مي‌شوند و اين اثر در فيلم‌هاي پورن به شدت وجود دارد كه باعث وابستگي زياد به آن‌ها مي‌شود.

2. تصوير اشتباه از رابطه جنسي واقعي

همان‌طور كه در بالا گفته شد نه تنها نمي‌توان از فيلم پورن رابطه جنسي را ياد گرفت بلكه اين فيلم‌ها رابطه جنسي كاملا غير طبيعي را نشان مي‌دهد. استفاده از بازيگران با بدن‌هاي ايده‌آل و غيرطبيعي و رفتارهاي تحريك‌آميزي كه تقليد آن‌ها در حالت واقعي سخت و حتي غيرممكن است باعث دو اثر در ذهن شما مي‌شود.

اثر اول ***گرافي : ذهن شما وقتي با محرك شديد روبرو شده ديگر به محرك طبيعي مثل بدن همسرتان واكنش نشان نمي‌دهد و اين باعث مي‌شود رابطه جنسي طبيعي براي شما كمتر لذت‌بخش شود.

اثر دوم: شما به اشتباه تصور مي‌كنيد كه رابطه جنسي مناسب بايد به شكلي باشد كه در فيلم ديده‌ايد. مثلا بايد چندين دقيقه دخول طولاني داشته باشيد يا بتوانيد تمام آن رفتارها را تقليد كنيد و شكست در رابطه جنسي واقعي باعث مي‌شود اعتماد به نفس و عزت نفس شما آسيب‌پذير شده و نسبت به خود احساس بدي داشته باشيد.

3. بي‌اعتمادي و بي‌ميلي در رابطه

علاوه بر تاثير ***گرافي بر رابطه جنسي، اين فيلم‌ها بر روابط بين فردي شما هم اثر مي‌گذارند. بازيگران معمولا در داستان اين فيلم‌ها نقش زناني را ايفا مي‌كنند كه يا به شدت منفعل و ساده‌لوح هستند و يا تنها در پي عشوه‌گري و ترغيب مردان به رابطه جنسي هستند. به علاوه مردان در اين فيلم‌ها هميشه آماده برقراري رابطه جنسي با افراد متنوع مي‌باشند. اين كليشه مي‌تواند به طور ناخودآگاه تصور شما نسبت به رفتار مردان و زنان به طور كلي، يا حتي همسرتان را تغيير دهد و منجر به بي‌اعتمادي شما به او شود.

4. ارائه الگوهاي تحريك جديد و مخرب

علاوه بر اين كه فيلم‌هاي پورن وضعيت‌هاي بدني، طول زمان دخول و ظاهر بدني غيرطبيعي را براي تحريك بيشتر ارائه مي‌دهد، در برخي از اين فيلم‌ها افراد با شريك‌هاي جنسي متعدد هم‌جنس يا غير هم جنس و يا با افرادي با ويژگي‌هاي سني و جسمي خاص رابطه جنسي برقرار مي‌كنند. به دليل اثر كوليج كه در بالا اشاره شد مغز مردان پس از مدتي تحريك به وسيله محرك ثابت در پي شريك جنسي جديد و روش‌هاي جديد است.

متاسفانه اين تغيير سليقه تحريك جنسي از دنياي تخيلي فيلم ***گرافي مي‌تواند به دنياي واقعي سرايت كند و فرد در پي اين باشد كه اين الگوها را براي تحريك بيشتر به طور واقعي تجربه كند كه معمولا عواقب ارتباطي و بين‌فردي زيادي را به وجود آورده و منجر به اختلالات جنسي متعدد مي‌شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه اختلالات جنسي كليك كنيد.

5. مشكلات روحي و رواني

بررسي ها نشان داده نوجواناني كه به تماشاي فيلم هاي پورن مي نشينند، بيش تر از ساير افراد در معرض خطر رفتار هاي هنجارشكنانه هم چون مصرف مواد مخدر قرار دارند. ابتلا به افسردگي، احساس تنهايي، انزوا طلبي و عدم توانايي در برقراري روابط اجتماعي، پرخاشگري، اضطراب و استرس از ديگر مشكلات تماشاي فيلم هاي پورن مي باشد.

6. كاهش كيفيت زندگي

و در نهايت در اثر تمام مواردي كه در بالا گفته شد كيفيت زندگي فرد تا حد بسيار زيادي پايين مي آيد. در اثر تماشاي ***گرافي و مشكلات به وجود آمده فرد ديگر نمي تواند مهارت هاي لازم براي زندگي را فرا بگيرد و در نتيجه به تدريج كاملا از جامعه فاصله مي گيرد.

اثرات ***گرافي بر مغز و بدن

تحقيقات و بررسي ها نشان داده افرادي كه به طور دائم در حل تماشاي فيلم هاي پورن هستند به مرور زمان دچار اختلال نعوظ شده اند و ديگر تحريك جنسي را تجربه نمي كنند مگر در شرايطي كه فيلم پورن خاص باشد؛ مثلا خشن بوده و يا تحريك بسيار شديدي در آن وجود داشته باشد. طبق بررسي ها و تحقيقات انجام گرفته مشخص شده هر چه كه فرد از سنين پايين تري به سراغ تماشاي فيلم هاي پورن برود و هم چنين بيش تر علاقه داشته باشد كه اعمال يادگرفته شده در پورن را با پارتنر خود تجربه كند، با احتمال بيشتر و شديد تري به بي ميلي جنسي و نارضايتي جنسي دچار مي شوند.
در نتيجه اين افراد پس از قرار گيري در شرايط برقراري رابطه سالم نيز به دليل مشكلات ايجاد شده در اثر تماشاي ***گرافي، هيچ لذتي از اين رابطه سالم و هنجار نمي برند و مجددا به سوي تماشاي فيلم هاي پورن كشيده مي شوند و در نتيجه اين چرخه معيوب ادامه پيدا مي كند.

درمان اعتياد به ***گرافي

بسياري از افرادي كه براي يك يا دوبار به تماشاي فيلم‌هاي پورن مي‌نشينند نسبت به آن اعتياد پيدا مي‌كنند. اين اعتياد تمام جنبه‌هاي زندگي آن‌ها را تحت تأثير قرار داده و همانطور كه گفتيم پيامدها و تأثيرات مخربي را به همراه دارد. اما براي ترك اين عادت و برگشت به زندگي طبيعي و رو به رشد هيچ‌گاه دير نيست. از انواع روش‌هاي موجود مي‌توانيد براي ترك پونوگرافي بهره‌مند شويد اما بهترين كار اين است كه ابتدا با يك مشاوره جنسي در ارتباط باشيد چرا كه ترك اعتياد به ***گرافي همانند ترك اعتياد به مواد مخدر فرآيندي پيچيده و مشكل است و بيشتر افراد در ترك خودسرانه‌ي آن با شكست مواجه مي‌شوند. براي كسب اطلاع بيش تر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.
درمان‌هاي روانشناختي موجود به شما كمك مي‌كنند تا طي يك برنامه‌ي منظم درماني محرك‌ها، وسوسه‌ها و افكار مرتبط با ***گرافي را در خود كنترل كنيد. مي‌توانيد براي ترك عادت خود از گروه‌هاي خودياري بهره‌مند شويد؛ گروه‌هاي خودياري از افرادي تشكيل شده‌اند كه مشكلات يكساني داشته‌ و براي كمك به هم و همدردي برنامه‌هايي را با راهنمايي يك متخصص پي ريزي مي‌كنند. گروه دوازده قدمي معتادان جنسي يكي از اين گروه‌ها است. در كنار روش‌هاي روانشناختي ممكن است روانپزشك داروهاي كاهش ميل جنسي را براي فرد معتاد به ***گرافي تجويز كند كه به فرآيند درمان كمك مي‌كنند.

 

مركز مشاوره حامي هنر زندگي

با توجه به افزايش فشارهاي رواني و استرس هاي روزمره ، امروزه بسياري از افراد نياز دارند از خدمات روانشناسي استفاده كنند اما با توجه به به مشكلاتي هم چون كمبود وقت و يا مسائل اقتصادي ممكن است برخي از افراد چشم بر روي اين نياز خود ببندند و از دريافت مشاوره پشيمان شوند . مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي با گردآوري كادري مجرب و متخصص اين امكان را مهيا كرده تا به صورت تلفني با متخصصان تماس بگيريد.
در مشاوره تلفني هزينه كم تري پرداخت مي شود و مسائلي هم چون رفت و آمد و معطلي نيز حذف مي شود. در مشاوره تلفني كيفيت جلسات مشاوره به هيچ عنوان پايين نمي آيد و مي توانيد كل فرايند درمان را به صورت تلفني پيش ببريد . متخصصان حامي هنر زندگي در خدمت شما هستند تا در زمينه حل مسائل و مشكلات ياري تان كنند. براي كسب اطلاع بيش تر در زمينه مشاوره تلفني كليك كنيد.

منبع: ***گرافي

براي دريافت مشاوره در زمينه ***گرافي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: پورنوگرافي،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۵۹:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 10
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر