مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اختلالات جنسي مربوط به حيوانات

رابطه جنسي با حيوانات دو نوع انحراف و اختلال جنسي را شامل مي‌شود كه در ادامه توضيح داده‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه انحرافات جنسي كليك كنيد.

1. زوفيليا يا حيوان خواهي

زوفيليا (zoophilia)، يك بيماري جنسي است كه در آن انسان نسبت به حيوانات ميل و انگيزش جنسي دارد. اين انگيزش شامل تجسم فانتزي‌ها و تخيلات جنسي درباره حيوانات و داشتن رابطه جنسي واقعي با آنان است. اما نكته مهم اين است كه اصولا تمام افرادي كه زوفيليا دارند، رابطه جنسي برقرار نمي‌كنند.

2. بستياليتي يا رابطه جنسي با حيوانات

Bestiality به داشتن رابطه جنسي و آميزش با حيوانات گفته مي‌شود. در تفاوت اين اختلال با زوفيليا، بايد گفت كه زوفيليا، يك ترجيح يا احساس خاص است و صرفا به عمل جنسي نمي‌انجامد، اما bestiality به انجام عمل جنسي به قصد كسب لذت جنسي با حيوانات گفته مي‌شود و تمام آن‌ها حتما زوفيليا دارند. براي درمان فرد حتما بايد مشاوره جنسي و روانشناسي دريافت كند.


تاريخچه رابطه جنسي با حيوانات

در تاريخ باستان نقاشي‌ها، مجسمه‌ها و سنگ نوشته‌هايي وجود دارد كه در آن صراحتا رابطه جنسي با حيوانات به تصوير كشيده شده است. در يك نقاشي غار در حدود 8000 سال قبل از ميلاد، تصوير مردي كه مفعول يك حيوان است به تصوير كشيده شده. مي‌گويند مصري‌ها در مراسم مذهبي با بزها ازدواج مي‌كردند. البته صحت و سقم اين مطالب هيچوقت قابل تاييد نخواهد بود. در برخي از معابد هند و سازه‌هاي اطراف سوئد نيز تصاويري از اين دست وجود دارد. مشخص نيست در گذشته اين عمل نشانه قدرت و عملي متعارف بوده يا غير عادي و شنيع شناخته مي‌شده است.
حتي به نظر مي‌رسد كه جنبه‌هاي طنز آميز و سرگرم كننده آن بيشتر از رفع نياز بوده باشد. برخي نيز معتقدند كه اين رفتار زاييده ذهن هنرمند است. در قرون وسطي و حاكميت كليسا، مجرمين اعمال زوفيليايي با اعدام به وسيله حلق آويز كردن، سوزاندن و يا مرگ توسط حيوانات درنده محكوم مي‌شدند. در تمام اديان الهي، اين عمل تقبيح و گناه محسوب مي‌شود.علل گرايش افراد به رابطه جنسي با حيوانات

چه چيزي افراد را به سمت رابطه جنسي با حيوانات مي‌كشاند؟ اين موضوع به ميزان زيادي به رايحه و بوي حيوانات مربوط مي‌شود! اين عقيده و پاسخ افراد مبتلايي است كه به صورت داوطلبانه در يك مطالعه تحقيقاتي آنلاين در زمينه زوفيليا شركت كرده‌اند. حدود 89 درصد از آن‌ها اعلام كرده‌اند كه رايحه‌ي مطلوب شريك حيواني براي آن‌ها بسيار جذاب و تحريك كننده است.

عامل ديگر جذابيت زوفيليا براي افراد مبتلا مي‌تواند اين باشد كه اين عمل هنجارهاي اجتماعي و انساني را نقض مي‌كند و به تبع شور و هيجان بيشتر و جذابيت جنسي بيشتري به ارمغان مي‌آورد؛ اين عقيده افرادي است كه به اين اختلال دچار هستند. چنين افرادي همواره به دنبال شور و هيجان جنسي متفاوت هستند و مواجه شدن با اندام جنسي متفاوت حيوانات براي آن‌ها انگيزه و شور فراواني به همراه دارد.

جداي از مسائل ذكر شده، در دسترس نبودن شريك انساني به دلايل گوناگون در بروز اين اتفاق تأثير گذار است. عدم رضايت جنسي در رابطه و يا تنوع طلبي را مي‌توان از دلايل عمده‌ي اين اتفاق نام برد. گاهي نيز تنها حس كنجكاوي و لذت تجربه جنسي با حيوانات كه بر اثر تخيلات و فانتزي‌هاي جنسي ايجاد شده‌اند، افراد را به سمت رابطه با حيوانات مي‌كشانند. در هر صورت علل اين اتفاق هر چه كه باشد از نوعي اختلال رواني و جنسي نشأت مي‌گيرد و نياز به درمان تخصصي دارد.

خطر بزرگ رابطه جنسي براي سلامتي بشر

 

روابط جنسي با حيوانات، عفونت‌هايي را از حيوانات به انسان‌ها منتقل مي‌كند كه به نام زونوز شناخته مي‌شود. برخي از اين عفونت‌ها از تماس معمولي و برخي از آن‌ها از طريق مايع مني و مايعات واژينال، ادرار، بزاق، مدفوع و خون حيوانات انتقال مي‌يابد. همچنين عفونت‌هاي ناشناخته‌اي كه هنوز علم پزشكي براي مقابله با آن آماده نيست اتفاق مي‌افتد.

واكنش‌هاي آلرژيك نيز ممكن است اتفاق بيفتد. قارچ، انگل، هاري كه با تاثير بر سيستم عصبي منجر به مرگ مي‌شود، سرطان، باكتري‌هاي منجر به مننژيت و مرگ، بيماري‌هاي كبد، ريه، مغز، قلب و كليه كه در صورت عدم درمان باعث مرگ مي‌شود. اين‌ها فقط تعدادي از بيماري‌هايي است كه رابطه جنسي با حيوان براي انسان در پي دارد.

در كشورهاي خاورميانه اين ارتباط با حيوانات اهلي مثل گوسفند، الاغ، گاو و مرغ شايع‌تر است. اين مسئله، مي‌تواند باعث آلودگي گوشت و محصولات اين حيوانات شود و بيماري‌هاي غير قابل درماني را به وجود بياورد.


درآمد زايي با رابطه جنسي | صنعت زوفيليا!

در برخي از كشورها، رابطه جنسي با حيوانات به عنوان يك صنعت در حال گسترش است. فاحشه خانه‌هاي زيرزميني كه در آن حيوانات تربيت شده براي دادن خدمات جنسي به انسان‌هاي مبتلا به زوفيليا، رديف شده‌اند، مناظري بسيار وحشتناك به وجود آورده است. صنعت ***گرافي نيز از اين بيماران براي كسب درآمد استفاده مي‌كند و محصولات متنوعي را براي اين افراد فراهم مي‌كنند. به نظر مي‌رسد اين عمل در حال گسترش است و در صورت عدم مقابله صحيح، آينده‌اي نه چندان روشن در انتظار جامعه بشري است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه ***گرافي كليك كنيد.

 

مركز مشاوره حامي هنر زندگي

اين اختلال علاوه بر تاثير منفي كه بر خود فرد مي گذارد (چه از نظر رواني و چه جسمي) جامعه را نيز با مشكلات متعددي مواجه مي سازد. به همين دليل لازم است كه چاره اي براي درمان آن انديشيد. كمك گرفتن از مشاوران متخصص بهترين گزينه در اين زمينه مي باشد. اما با توجه به به مشكلاتي هم چون كمبود وقت، مسائل اقتصادي و يا احساس شرم و ترس از قضاوت ممكن است برخي از افراد چشم بر روي اين نياز خود ببندند و از دريافت مشاوره پشيمان شوند. مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي با گردآوري كادري مجرب و متخصص اين امكان را مهيا كرده تا به صورت تلفني با متخصصان تماس بگيريد.

در مشاوره تلفني هزينه كم تري پرداخت مي شود و مسائلي هم چون رفت و آمد و معطلي نيز حذف مي شود. در مشاوره تلفني كيفيت جلسات مشاوره به هيچ عنوان پايين نمي آيد و مي توانيد كل فرايند درمان را به صورت تلفني پيش ببريد. متخصصان حامي هنر زندگي در خدمت شما هستند تا در زمينه حل مسائل و مشكلات ياري تان كنند. براي كسب اطلاعات بيش تر در زمينه مشاوره تلفني كليك كنيد.

منبع: رابطه جنسي با حيوانات

براي دريافت مشاوره در زمينه رابطه جنسي با حيوانات مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: رابطه جنسي با حيوانات،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۵:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 10
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر