مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

سكس گروهي و ميزان شيوع آن

سكس گروهي، به روابطي كه بيش از دو نفر در يك رابطه مشاركت دارند اطلاق مي‌شود. اين مشاركت مي‌تواند تنها به صورت مشاهده گري يا انجام فعاليت جنسي در مقابل ديگران باشد و شركت چند نفر در رابطه جنسي به صورت گروهي است. به دليل غير قانوني بودن و انجام مخفيانه اين رفتار، ارائه آمار دقيق بسيار دشوار است. با اين حال پژوهشي در زمينه سكس نشان داده كه يك چهارم مردان و يك هشتم زنان به اين فعاليت علاقه نشان مي‌دهند. تقريبا نيمي از افرادي كه در اين پژوهش به رابطه جنسي گروهي علاقه نشان دادند، حداقل يك بار آن را امتحان كرده‌اند.

بر اساس شواهد، شيوع رابطه جنسي گروهي نسبت به گذشته كاهش داشته است. اين كاهش ممكن است به دليل افزايش آگاهي مردم نسبت به بيماري‌هاي مقاربتي باشد. در اكثر موارد سكس گروهي يكي از ده فانتزي شايع‌ بين مردم است. سايت‌هاي ***گرافي نيز با توليد محصولاتي در اين زمينه در افزايش شيوع فانتزي سكس گروهي نقش مؤثري دارند.

 

اينفوگرافيك سكس گروهي


شخصيت هاي شركت كننده در سكس گروهي

باور عمومي در اين زمينه از تمايل بيشتر جوانان به اين فعاليت خبر مي‌دهد. با اين حال شواهد نشان از نادرستي اين باور دارند. در عمل بيشتر جوانان به رابطه جنسي گروهي يا سكس ضربدري علاقه نشان نمي‌دهند و فضاي رومانتيك عشق بازي و سكس دو نفره را ترجيح مي‌دهند. بيشتر افرادي كه در اين فعاليت‌ها مشاركت مي‌كنند بيش از 30 سال دارند و تعداد قابل توجهي از آن‌ها متأهل بوده يا طلاق گرفته‌اند. البته بعضي با همسر خود در اين فعاليت همراه مي‌شوند.

سكس ضربدري يكي از پرطرفدار‌ترين زيرمجموعه‌هاي سكس گروهي است. رابطه جنسي گروهي به دلايلي از جمله نياز به مكاني بسيار بزرگ، پذيرايي مفصل و هزينه‌هاي مالي ديگر توسط افراد ثروتمند انجام مي‌شود و از توان مالي ديگران خارج است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه سكس ضربدري كليك كنيد.

 

دلايل گرايش به سكس گروهي

درك انگيزه واقعي مشاركت كنندگان به ويژه افراد متأهل بسيار دشوار است. برخي انگيزه‌هاي افراد براي اين نوع رابطه شامل موارد زير مي‌باشد:

1. داشتن چند شريك جنسي

بسياري از افراد به ويژه مردان به تجربه سكس با چند نفر در يك شب علاقه نشان مي‌دهند. سكس گروهي به يك مرد امكان آميزش با چندين زن هر چند به صورت مختصر را مي‌دهد. بيشتر زنان در زمينه داشتن چند شريك جنسي به صورت همزمان علاقه‌اي در عمل نشان نمي‌دهند اما ممكن است فانتزي‌هايي در اين زمينه داشته باشند.

2. ملال جنسي

تعداد زيادي از افراد به ويژه زوج‌هاي ميانسال نسبت به زندگي جنسي خود احساس ملال مي‌كنند. اين افراد براي داشتن تجربه‌اي جديد و هيجان انگيز به امتحان سكس گروهي براي يك شب يا بيشتر روي مي‌آورند.

3. رابطه زناشويي ناموفق

ممكن است بعضي از زوج‌هايي كه احساس عدم موفقيت در ازدواج دارند، براي سكس گروهي به ويژه سكس ضربدري اقدام نمايند. اين زوج‌ها تصور مي‌كنند كه شايد با اين كار ميزان رضايت زناشويي‌شان ارتقا پيدا كند. در حالي كه اين فعاليت در عمل كمكي به ارتقاء كيفيت زناشويي نخواهد كرد. براي كسب اطلاعات در زمينه اولين رابطه جنسي كليك كنيد.

4. سكس گروهي | تأييد طلبي مردان

ممكن است مرداني كه به دنبال دريافت تأييد از همسر خود در زمينه مهارت عشق بازي هستند، سكس گروهي را پيشنهاد كنند. اين مردان بعد از تجربه گروهي احساس آزادي بيشتري در كار يا ساير زمينه‌ها خواهند داشت.

5. تماشاگري جنسي

بسياري از افراد از تماشاي افراد ديگر در حال سكس لذت بسيار زيادي مي‌برند. بعضي از افراد متأهل نيز تمايل دارند كه همسر خود را در حال سكس با ديگران تماشا كنند. تماشاگري جنسي خود يك نوع اختلال جنسي محسوب مي‌شود. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه اختلال جنسي كليك كنيد.

6. نمايشگري جنسي

تعدادي از افراد تمايل دارند كه در زمان برقراري رابطه جنسي، توسط ديگران مورد مشاهده قرار گيرند. اين امكان براي آن‌ها در سكس گروهي فراهم مي‌شود و به همين دليل در اين فعاليت مشاركت مي‌كنند. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه رابطه جنسي كليك كنيد.

خطرات و عوارض سكس گروهي

هر چند اين رابطه جنسي گروهي ممكن است جذاب به نظر برسد اما خطرات زيادي نيز به همراه دارد. احتمال ابتلا به بيماري‌هاي مقاربتي در اين شكل از رابطه جنسي به ميزان قابل توجهي بالاست. بعضي از مردان مشاركت كننده در رابطه جنسي گروهي بر اثر اضطراب محيط، دچار مشكل در نعوظ مي‌شوند يا برعكس هيجان زده شده و قبل از ايجاد رابطه به انزال مي‌رسند. اين اتفاق مي‌تواند عواقب ديگري مثل ضعف اعتماد به نفس را در مرد ايجاد كند. بسياري از مردان مشاركت كننده در سكس گروهي براي جلوگيري از اين اتفاقات داروهايي مصرف مي‌كنند كه عوارض مصرف خاص خود را نيز به همراه دارند.

در سكس گروهي نقض حريم شخصي براي افراد اتفاق مي‌افتد و گاهي احتمال شناخته شدن از طرف ديگر شركت كنندگان مي‌تواند براي فرد در ابعاد ديگر زندگي از جمله محيط كاري اثرات سوء داشته باشد. رابطه بسياري از زوج‌هايي كه با يكديگر در سكس گروهي شركت مي‌كنند به جدايي مي‌رسند چرا كه بي اعتمادي زوجين از شايع ترين اتفاقات پس از رابطه جنسي گروهي است. زن و شوهر ديگر نمي توانند به يكديگر اعتماد كنند و توهم خيانت تمام افكارشان را درگير مي كنند. در نتيجه در آخر به طلاق و جدايي مي رسند.

بيماري هاي خطرناك در سكس گروهي

در طول رابطه جنسي گروهي احتمال انتقال بيماري هاي خطرناك مقاربتي بسيار بيش تر مي شود. از اين بيماري هاي مي توان به ايدز، كلاميديا، هرپس، سيفيليس و واژينوز باكتريايي اشاره كرد.

انواع رابطه جنسي گروهي

هر گونه رابطه جنسي كه ميان افرادي بيش تر از دو نفر صورت بگيرد، رابطه جنسي گروهي تلقي مي شود. اما سكس گروهي به طرق مختلفي انجام مي گيرد كه در ادامه به بررسي آن ها مي پردازيم:

1. رابطه گروهي زنجيري

در اين حالت افراد شركت كننده در رابطه جنسي پشت هم قرار مي گيرند و يك حالتي از دايره را تشكيل مي دهند. در اين حالت براي هر فرد رابطه جنسي دهاني توسط نفر پشتي انجام مي شود و فرد نيز براي نفر جلويي خود رابطه دهاني انجام مي دهد.

2. سكس گروهي | گنگ بنگ

در اين حالت چندين نفر تنها با يك فرد رابطه جنسي برقرار مي كنند. اين رابطه مي تواند تك به تك و يا به صورت همزمان صورت بگيرد.

3. سكس سه نفره

رابطه اي كه در آن سه نفر وجود دارند و ترتيب آن ها مي تواند به صورت دو مرد و يك زن و يا دو زن و يك مرد باشد. معمولا سكس در اين رابطه به صورت همزمان است اما مي تواند به صورت تك به تك نيز اتفاق بيفتد.

4. سكس چهار نفره

در اين رابطه نيز همان طور كه از اسمش پيداست، چهار نفر حضور دارند. دو مرد و دو زن اعضاي تشكيل دهنده هستند و به طور همزمان اقدام به برقراري رابطه جنسي مي كنند.

5. سكس گروهي زوجي

در اين نوع رابطه چندين زوج در كنار هم قرار مي گيرند و هر زوج با پارتنر خود رابطه برقرار مي كند. در اين وضعيت زوجين پارتنر خود را با همديگر عوض نمي كنند و روابط به صورت همزمان برقرار نمي شود. تنها رابطه جنسي در يك مكان مشترك ميان چندين زوج برقرار مي شود.

6. سكس گروهي | مهماني جنسي

پارتي چنسي نوعي از سكس گروهي است كه در آن رابطه جنسي به صورت آزاد در مهماني اتفاق مي افتد. در اين نوع روابط ممكن است قانون هاي خاصي وضع شود. مثلا در يك دوره هر زوج با پارتنر خود رابطه دارند و امكان رابطه با ديگران نيست و در يك دوره ديگر همه افراد به صورت آزاد و رندوم با يكديگر رابطه جنسي برقرار مي كنند.

7. سكس ضربدري

در اين نوع رابطه گروهي زوجيني كه روابط شان بسيار جدي است (يعني ازدواج كرده اند) با زوجين متاهل ديگر اقدام به برقراري رابطه مي كنند. اين نوع رابطه براي بسياري از زوجين شركت كننده همچون يك معاشرت به نظر مي آيد. ممكن است در اين رابطه زوجين پارتنر خود را به صورت ضربدري با يكديگر عوض كنند و يا هر زوج با پارتنر خود در يك مكان مشترك رابطه داشته باشند. هم چنين ممكن است قوانيني وضع شود و امكان دخول كامل نباشد و يا هيچ قانوني نباشد و رابطه جنسي به طور كامل به صورت ضربدري صورت گيرد.
عوارض سكس ضربدري
از پيامدهاي سكس ضربدري مي توان به عوامل زير اشاره كرد:
-بيماري هاي مقاربتي: يكي از هوارض جدي سكس گروهي ابتلا به بيماري هايي هم چون ايدز و هپاتيت است.
-بي تفاوتي: سكس ضربدري زوجين به تدريج باعث بي علاقگي آنان به يكديگر مي شود. علاوه بر آن زوجين به يكديگر بدبين و بي اعتماد مي شوند و زندگي مشتركشان رو به نابودي مي رود.
-حسادت: وقتي زوجين رابطه ضربدري انجام مي دهند و با كسي غير از همسرشان ارضا مي شوند، باعث شكل گيري احساسات منفي و حسادت آنان به همديگر مي شود.
-پيامدهاي رواني: اساس رابطه جنسي بين دو نفر است. بنابراين زماني كه از حالت طبيعي خارج شود روح و روان انسان را تخريب مي كند و سبب ايجاد روحيه خشن و مضطرب مي گردد.

8. سكس گروهي | ارجي

در اين نوع رابهط جنسي مهماني يا دورهمي هايي گرفته مي شود و افراد شركت كننده بدون هيچ قانون و محدوديتي اقدام به برقراري رابطه جنسي مي كنند. در برخي از مهماني هاي ارجي سكس گروهي در آب مثل استخر يا جكوزي صورت مي گيرد.

نارضايتي زوجين از سكس گروهي

در بسياري از مواقع ديده مي شود كه يكي از زوجين به ديگري پيشنهاد شركت در سكس گروهي را مي دهد و ديگري از اين مساله ناراضي است. اما به دلايل متعددي همچون ناراحت نكردن همسر خود يا از دست ندادن او تن به اين كار مي دهد. در اين شرايط احتمال بروز آسيب هاي رواني بسيار بالا مي رود چرا كه سكس گروهي به خودي خود بسيار آسيب زاست و در صورتي كه فرد از اين كار لذت نبرد، آسيب هاي روحي اش چندين برابر خواهد شد. همچنين توجه داشته باشيد كه مطرح كردن اين پيشنهاد از سوي يكي از زوجين نشان مي دهد كه رابطه زناشويي و عاطفي به خوبي پيش نمي رود و مشكلي وجود دارذ؛ حتي اگر شما از آن بي خبر باشيد. به همين دليل لازم است كه از يك فرد متخصص كمك بگيريد تا به بررسي دلايل و مشكلات شما بپردازد.

مركز مشاوره حامي هنر زندگي

همانطور كه گفته شد تمايل به برقراري سكس گروهي نشان‌دهنده مشكلاتي در فرد و زندگي مشترك اوست. به همين دليل اگر چنين درخواستي از همسر خود دريافت كرديد، ضروري است كه از كمك يك متخصص در اين زمينه بهره‌مند شويد. بسياري از افراد براي صحبت حضوري در اين زمينه دچار استرس مي‌شوند و به دليل خجالت كشيدن و معذب بودن، به طور كل از انجام مشاوره منصرف مي‌شوند. در حالي كه شما مي‌توانيد با مشاوره تلفني اين مساله را مطرح كرده و راه‌حل‌هاي بسيار موثري دريافت نماييد. مركز مشاوره حامي هنر زندگي با كادري مجرب، آماده ارائه خدمات تلفني و حضوري به شما مي‌باشد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره تلفني كليك كنيد.

ضرورت دريافت مشاوره در چيست؟

با اين حال مي‌توان اين احتمال را در نظر گرفت كه قبل از وارد شدن به اين نوع روابط، زندگي مشترك زوج در حال فروپاشي بوده و مشكلاتي در روابط زناشويي آن‌ها بوده است، بنابراين اگر تمايل به ايجاد چنين روابطي داريد بهتر است قبل از انجام آن درصدد حل مسائل و مشكلات در رابطه با عدم رضايت زناشويي خود باشيد. براي اين منظوري دريافت مشاوره جنسي توسط يك متخصص ضروري است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.

سوالات متداول

-عوارض رابطه سكس گروهي چيست؟
سكس گروهي آسيب هاي بسيار زيادي با خود به همراه دارد كه از آن ها مي توان به امكان ابتلا به بيماري هاي مقاربتي، آسيب هاي روحي، مشكلات جنسي و بي اعتمادي در رابطه زناشويي اشاره كرد.

منبع: سكس گروهي

براي دريافت مشاوره در زمينه سكس گروهي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: سكس گروهي،
موضوع:
[ ۱۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۶:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 4
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر