مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آيا مراكز مشاوره كودك خراسان جنوبي را مي‌شناسيد؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش‌هاي زندگي آينده‌اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكردهاي آنان در حضور كودك، شكل دهنده قالب‌هاي رفتاري و اصول فكري كودكان است. در مسير تربيت كودك، والدين با چالش‌هاي متفاوتي روبرو مي‌شوند؛ به همين منظور بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند تا بتوانند در رويارويي با اين چالش‌ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته بسيار حياتي براي تربيت كودك است. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي در اين زمينه استفاده از مشاوره كودك مي‌باشد. از آن جايي كه بسياري از شهروندان خراسان جنوبي از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند، در اين مقاله آدرس تمامي مركز مشاوره كودك اين استان جمع آوري شده است. 

منبع: كودك خراسان جنوبي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودك خراسان جنوبي،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۴:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد فارس را مي‌شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروف‌ترين مواد اعتياد آور مي‌توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد فارس بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم فارس به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در فارس را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد. 

منبع: ترك اعتياد فارس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد فارس،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۰۱:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي مشهد كجاست؟ بسياري از شهروندان ساكن در مشهد براي دريافت مشاوره در زمينه‌هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك‌هاي مشاوره روانشناسي در مشهد عاجزند و سردرگم مي‌شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مراكز مشاوره روانشناسي هنر زندگي، تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره مشهد مي‌باشد. در ادامه به معرفي آدرس‌ها و خدمات مركز مشاوره روانشناسي مشهد مي‌پردازيم. 

منبع: مشاوره روانشناسي مشهد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره روانشناسي مشهد،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۵۴:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي يكي از انواع اختلالات شايع رواني است كه در همه‌ مردان صرف نظر از ويژگي‌هاي شخصيتي امكان ابتلا وجود دارد و معمولا با علائمي از جمله خستگي، مشكلات خواب، رفتارهاي خطرناك و اعتياد به مواد مخدر خود را نشان مي‌دهد. افسردگي در زنان زودتر تشخيص داده مي‌شود چراكه معمولا زنان از احساسات خود به راحتي صحبت مي‌كنند ولي مردان افسردگي را براي خود مسئله‌اي خجالت‌آور در نظر مي‌گيرند و از احساسات و مشكلات خود در اين زمينه صحبتي نمي‌كنند. به همين دليل افسردگي در اكثر مردان دير تشخيص داده مي‌شود درحاليكه تشخيص و درمان به هنگام آن بسيار حائز اهميت است. در ادامه مقاله به بررسي كامل افسردگي مردان مي‌پردازيم. اگر شما در خود و يا اطرافيان علائم افسردگي را مي‌بينيد بهتر است هرچه زودتر از مشاوري متخصص براي درمان كمك بگيريد.

منبع: افسردگي در مردان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي در مردان،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۱:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از مسائلي كه در مسير پيش از ازدواج و بعد از آن نيز در زندگي مشترك زوجين تعارض‌هاي زيادي ايجاد مي‌كند اختلاف سطح خانواده‌ ها در ازدواج است. خانواده دختر و پسر از جهات مختلفي ممكن است با يكديگر اختلاف سطح داشته باشند كه اختلاف فرهنگي و اقتصادي نمونه هاي رايجي از آن‌ها است. اين اختلافات مي‌توانند از همان ابتدا منجر به سوءتفاهماتي بين خانواده‌ها شوند و مسير ازدواج را براي جوانان سخت كنند. اگر به دنبال اطلاعات بيشتري در زمينه اهميت و تأثيرات اختلاف سطح خانواده‌ها در ازدواج هستيد، در ادامه اين مقاله توضيحات بيشتري در اين باره ارائه كرده‌ايم كه مطالعه آن مي‌تواند براي شما سودمند باشد. در مشاوره قبل از ازدواج نيز مي‌توانيد راجع به اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج مشورت بگيريد. براي كسب اطلاع بيشتر از اختلافات در ازدواج كليك كنيد.

منبع: اختلاف خانواده‌


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلاف خانواده‌،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۱۱:۴۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا درمان افسردگي با گياهان دارويي ممكن است؟ افسردگي يك اختلال رواني است كه طي آن فعل و انفعالات شيميايي مغز دستخوش تغيير شده و فرد از نظر رواني با مشكلات گسترده‌اي از جمله خلق پايين، بي لذتي، كمبود اشتها، مشكلات خواب، مشكلات تمركز، حافظه، احساس بي معنايي در زندگي و حتي افكار مرگ و خودكشي مواجه مي‌شود. براي بهبود اين وضعيت امروزه درمان‌هاي شناخته شده‌اي وجود دارد كه از جمله آن‌ها مي‌توان به درمان شناختي رفتاري و استفاده از داروهاي ضد افسردگي اشاره كرد. در اين ميان استفاده از داروهاي گياهي مي‌تواند به عنوان يك عنصر كمكي به روند بهبودي افراد كمك نمايد اما هرگز نمي‌تواند جايگزين درمان‌هاي اصلي شود. ما در ادامه در مورد درمان افسردگي با گياهان دارويي توضيحات بيشتري ارائه كرده‌ايم پس تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد. 

منبع: درمان افسردگي با گياهان دارويي | داروهاي گياهي ضد افسردگي و شادي آور


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۰۲:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مراكز مشاوره كودك ياسوج را مي‌شناسيد؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش‌هاي زندگي آينده‌اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكردهاي آنان در حضور كودك، شكل دهنده قالب‌هاي رفتاري و اصول فكري كودكان است. در مسير تربيت كودك، والدين با چالش‌هاي متفاوتي روبرو مي‌شوند؛ به همين منظور بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند تا بتوانند در رويارويي با اين چالش‌ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته بسيار حياتي براي تربيت كودك است. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي در اين زمينه استفاده از مشاوره كودك مي‌باشد. از آن جايي كه بسياري از شهروندان ياسوج از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند، در اين مقاله آدرس تمامي مركز مشاوره كودك اين استان جمع آوري شده است. 

منبع: كودك ياسوج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودك ياسوج،
موضوع:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۲:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اطلاع از نشانه‌ها و علائم اعتياد به مواد مخدر براي تشخيص به موقع به خانواده‌ها كمك مي‌كند تا بتوانند فرد معتاد را از دام اين بيماري نجات دهند. امروزه اعتياد به مواد مخدر و پايين آمدن سن مصرف مواد، موضوع اعتياد را با گستردگي و پيچيدگي بيشتري همراه كرده است. از آن جا كه علائم اعتياد به مواد مخدر در روزهاي اول مصرف قابل تشخيص نيست، اطرافيان دير به اين موضوع پي مي‌برند. اما تغييرات رفتاري، رواني و اجتماعي كه در فرد مصرف كننده ايجاد مي‌شود، به عنوان يك زنگ خطر مي‌تواند خانواده‌ها را هشيار نمايد. در ادامه به بررسي نشانه‌ها و علائم اعتياد به مواد مخدر مي‌پردازيم. براي دريافت مشاوره آنلاين مي‌توانيد در كانال تلگرام مشاوره ترك اعتياد عضو شويد.

منبع: علائم اعتياد به مواد مخدر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۳۴:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي لرستان كجاست؟ بسياري از شهروندان ساكن در لرستان براي دريافت مشاوره در زمينه‌هاي مختلف روانشناسي به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك‌هاي مشاوره روانشناسي در لرستان عاجزند و سردرگم مي‌شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مراكز مشاوره روانشناسي هنر زندگي، تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره لرستان مي‌باشد. در ادامه به معرفي آدرس‌ها و خدمات مركز مشاوره روانشناسي لرستان مي‌پردازيم. 

منبع: مشاوره لرستان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره لرستان،
موضوع:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۲۴:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بايد بدانيد كه تنها با رسيدن به بلوغ جسمي، آمادگي لازم براي ازدواج بدست نمي‌آيد. لازم است پيش از ازدواج به تمام ابعاد آمادگي‌ براي ازدواج فكر كنيد. مثلاً اينكه شما آمادگي روحي براي ازدواج داريد يا نه. اگر فردي بعضي از آمادگي‌هاي لازم ازدواج را در خود پرورش نداده باشد، حتي با وجود يك فرد مناسب هم نمي‌تواند ازدواج پايداري با او داشته باشد. به اين دليل كه در صورت عدم آمادگي‌هاي لازم، تنش‌هاي كوچك در زندگي مشترك تبديل به بحران‌هاي بزرگ مي‌شوند و ما قادر به مديريت شرايط نخواهيم بود. حالا سوال اصلي اين است كه آيا كاملاً  براي ازدواج آمادگي داريد؟ ما در اين مقاله منظور از آمادگي‌هاي ازدواج را بيان مي‌كنيم تا شما وضعيت را بسنجيد. ضمن اينكه از مشاوره قبل از ازدواج هم مي‌توانيد كمك بگيريد.  

منبع: آمادگي ازدواج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آمادگي ازدواج،
موضوع:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۳۸:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 8
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر