مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد ايلام را مي‌شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروف‌ترين مواد اعتياد آور مي‌توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد ايلام بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم ايلام به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در ايلام را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد. 

منبع: مراكز ترك اعتياد ايلام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراكز ترك اعتياد ايلام،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۵۱:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد قزوين را مي‌شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروف‌ترين مواد اعتياد آور مي‌توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد قزوين بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم قزوين به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در قزوين را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد. 

منبع: مراكز ترك اعتياد قزوين


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مراكز ترك اعتياد قزوين،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۳۵:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شك و ترديد در ازدواج و دادن پاسخ مثبت به خاستگار ممكن است سراغ هركسي بيايد چرا كه تصميم‌گيري اصولاً كار آساني نيست. شك و ترديد و دودلي از مواردي هستند كه هر تصميم‌گيري را سخت‌تر كرده و يا به وقفه مي‌اندازند. معمولا افراد هنگام تصميم گيري در رابطه با ازدواج دچار ترديد و دودلي مي‌شوند. شناخت دلايل اصلي شك و ترديد در ازدواج فرايند تصميم‌گيري را براي فرد آسان‌تر مي‌كند. به همين منظور در اين مقاله به دلايل مهم شك و ترديد در ازدواج اشاره مي‌كنيم. شما مي‌توانيد از مشاوره قبل از ازدواج براي غلبه بر ترديدهاي خود استفاده كنيد و با اطمينان بيشتري گام برداريد.

منبع: بله را بگويم يا نه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بله را بگويم يا نه،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۲۹:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مراكز مشاوره كودك اراك را مي‌شناسيد؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش‌هاي زندگي آينده‌اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكردهاي آنان در حضور كودك، شكل دهنده قالب‌هاي رفتاري و اصول فكري كودكان است. در مسير تربيت كودك، والدين با چالش‌هاي متفاوتي روبرو مي‌شوند؛ به همين منظور بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند تا بتوانند در رويارويي با اين چالش‌ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته بسيار حياتي براي تربيت كودك است. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي در اين زمينه استفاده از مشاوره كودك مي‌باشد. از آن جايي كه بسياري از شهروندان اراك از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند، در اين مقاله آدرس تمامي مركز مشاوره كودك اين استان جمع آوري شده است. 

منبع: كودك اراك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودك اراك،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۲۰:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ريتالين از جمله مواد محركي است كه بيشتر در درمان اختلال بيش فعالي و كمبود تمركز كاربرد دارد اما به دليل برخي ويژگي‌هاي آن بسياري از افراد تحصيل كرده براي افزايش تمركز و شب بيداري در شب‌هاي امتحان از آن استفاده مي‌كنند. در واقع مصرف ريتالين باعث تحريك سيستم عصبي مي‌شود و درنتيجه دوپامين بيشتري ترشح مي‌گردد كه باعث حالت سرخوشي در فرد مصرف كننده مي‌شود. بي توجهي به عوارض و پيامدهاي مصرف ريتالين منجر به ايجاد مشكلاتي نظير اعتياد به اين ماده براي فرد خواهد شد كه لازم است فرد براي ترك اعتياد اقدام كند. اگر به دنبال اطلاعات بيشتري در مورد ريتالين و عوارض مصرف آن هستيد، ما در اين مقاله به توضيحات جامعي درباره آن پرداخته‌ايم كه مطالعه آن مي‌تواند براي شما سودمند باشد.

منبع: ريتالين چيست


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ريتالين چيست،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۱۳:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ويژگي آدم هاي پرتوقع چيست و چگونه بايد با آن‌ها رفتار كرد؟ همه ما با انسان‌هاي پرتوقع برخورد داشته‌ايم. افرادي كه به راحتي انرژي شما را مي‌گيرند و در عوض از شما درخواست‌هاي مختلفي دارند. اين دسته از افراد در هر موضوعي مسئله‌اي پيدا مي‌كنند كه بتوانند در آن اعتراض كنند. همچنين اين افراد از ديگران انتظارات بالايي دارند و مي‌خواهند همه بنده و برده‌ خواسته‌هايشان باشند و اگر كسي برخلاف ميل‌شان عمل كند، طرف مقابل را مورد بازخواست قرار داده و او را خشمگين مي‌كنند. در نتيجه شيوه برخورد با اين افراد و شناخت ويژگي‌هاي آن‌ها از اهميت بسزايي برخوردار است. ما در ادامه مطلب به بررسي اين موضوع خواهيم پرداخت پس تا انتهاي مقاله همراه ما باشيد. 

منبع: ويژگي آدم پرتوقع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ويژگي آدم پرتوقع،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۰۲:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد گچساران را مي‌شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروف‌ترين مواد اعتياد آور مي‌توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد گچساران بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم گچساران به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در گچساران را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد. 

منبع: مراكز ترك اعتياد گچساران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۵۸:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد اصفهان را مي‌شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروف‌ترين مواد اعتياد آور مي‌توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد اصفهان بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم اصفهان به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در اصفهان را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

منبع: مراكز ترك اعتياد اصفهان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۵۱:۴۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا شرايط و ويژگي‌هاي افرادي كه براي ازدواج با هم مناسب نيستند را مي‌دانيد؟ چرا اين افراد مناسب يكديگر نيستند؟ ازدواج يكي از مهم‌ترين تصميمات در زندگي شماست و نقطه عطفي است كه مي‌تواند باعث هدايت شما به سمت رشد و شكوفايي يا پسرفت و درجا زدن باشد. انتخاب همسر مناسب نيازمند شناخت و كسب آگاهي در زمينه مقوله ازدواج است تا در نهايت بتوانيد به عشقي ماندگار دست يابيد. يكي از مهم‌ترين عواملي كه باعث تنش و تعارض در زندگي مشترك مي‌شود اين است كه افرادي كه براي ازدواج با هم مناسب نيستند، يكديگر را بر مي‌گزينند و ازدواج مي‌كنند. در ادامه اين مقاله به بررسي ويژگي‌هاي افرادي كه براي ازدواج با هم مناسب نيستند و همچنين رايج ترين مشكلاتي كه در اين نوع از ازدواج ها ممكن است پيش بيايد مي‌پردازيم.

منبع: افراد نا مناسب براي ازدواج


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۴۴:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مراكز مشاوره كودك سمنان را مي‌شناسيد؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش‌هاي زندگي آينده‌اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكردهاي آنان در حضور كودك، شكل دهنده قالب‌هاي رفتاري و اصول فكري كودكان است. در مسير تربيت كودك، والدين با چالش‌هاي متفاوتي روبرو مي‌شوند؛ به همين منظور بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند تا بتوانند در رويارويي با اين چالش‌ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته بسيار حياتي براي تربيت كودك است. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي در اين زمينه استفاده از مشاوره كودك مي‌باشد. از آن جايي كه بسياري از شهروندان سمنان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند، در اين مقاله آدرس تمامي مركز مشاوره كودك اين استان جمع آوري شده است. 

منبع: كودك سمنان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كودك سمنان،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۳۶:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر