مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

اعتياد پدر و مادر يكي از آسيب زننده ترين ناهنجاري هايي است كه زندگي كودكان را تحت الشعاع قرار مي دهد. والدين به عنوان عناصر اصلي خانواده بيشتري تاثير را بر فرزندان شان مي گذارند. اهميت نقش خانواده در رشد و شكل گيري آينده هر فردي انكار نشدني است. در واقع والديني كه اعتياد را تجربه مي كنند با مشكلات زيادي در فرزندپروري و مسائل تربيتي نيز رو به رو مي شوند كه سلامت روان فرزندان آن ها را به ميزان زيادي تحت تاثير قرار خواهد داد. گاه اين آسيب ها به قدري آسيب زا هستند كه زندگي افراد را حتي پس از جدا شدن از والدين معتادشان تخريب مي كند. شايد با بررسي تاثيراتي كه اعتياد پدر و مادر بر فرزندان خود مي گذارند، تمايل و انگيزه به استفاده از روش هاي درماني و ماندن در فرايند ترك بيشتر شود.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه جلوگيري از تاثير اعتياد پدر و مادر بر خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اعتياد پدر و مادر | آثار مخرب اعتياد والدين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اعتياد پدر و مادر،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۶:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه صحيح از شير گرفتن كودك چگونه بايد باشد؟ آيا راهي براي آسان كردن اين دوره براي كودك و مادر وجود دارد؟ دغدغه بسياري از مادران در دوران شيردهي، نحوه صحيح از شير گرفتن كودك است كه يكي از مهم ترين مراحل رشدي كودك محسوب مي شود، از آنجايي كه كودك در زمان شيردهي از طريق سينه مادر تغذيه مي شود و به آرامش مي رسد، وابستگي عاطفي شديدي به شما پيدا مي كند. به همين دليل چگونگي از شير گرفتن كودك اهميت زيادي دارد و اگر به درستي انجام نشود كودكتان حس مي كند از طرف شما مورد طرد واقع شده است و دچار ناامني فراگيري مي شود كه در روابط اجتماعي كودك در آينده نيز تاثير منفي مي گذارد. در اين مقاله با پيشنهاد راه حل هايي براي از شير گرفتن كودك به شما كمك خواهيم كرد تا بدون داشتن نگراني و استرس به راحتي از اين دوران گذر كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه از شير گرفتن كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نحوه صحيح از شير گرفتن كودك | 9 توصيه براي آرامش مادر و كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۳:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

صميمت خواهر و برادر در بسياري از خانواده مورد توجه بوده و براي ايجاد آن هر كدام از اعضاي خانواده بايد تلاش كنند. روابط خواهر و برادرها نقش مهمي در رفتارهاي ضد اجتماعي و اجتماع پسند كودكان و برخي ابعاد شخصيت، هوش و پيشرفت آنان دارد. سازگاري خواهر و برادرها و كنار آمدن آنها با يكديگر، به ديگر اعضاي خانواده احساس امنيت مي دهد. كودكان در روابط تنگاتنگ و صميمي خود با خواهر و برادر خود مهارتهاي اجتماعي و شناختي مهمي را كسب مي كنند. پس مهم است كه بين آنها روابط صميمانه اي وجود داشته باشد. در ادامه عوامل موثر برصميميت بين خواهران و برادران، نقش والدين در ايجاد صميميت و راه هاي افزايش صميميت بين فرزندان را بررسي كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه صميميت بين خواهر و برادر ها مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : صميميت بين خواهر و برادر | راه هاي بهبود رابطه خواهر و برادر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۰:۲۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آزادي پسران در اغلب خانواده ها، با حد و مرز بيشتري از آزادي دختران تعريف مي شود. آزادي در خانواده يكي از پايه هاي اصلي خانواده سالم مي باشد. اما تفاوتي كه اطرافيان بين دو جنس از همان كودكي قائل مي شوند؛ باعث شكل گيري نگرشي متفاوت به حق و حقوق پسران و دختران در خانه، مدرسه، محل كار و جامعه مي گردد. امروزه با بالا رفتن اطلاعات والدين خيلي از ملاك هاي جنسيتي مورد ترديد قرار گرفته اند. در سنت هاي تربيتي خانواده ها براي پسران آزادي زيادي قائل بودند، اما هميشه ملاك ها و چارچوب هاي سختي را براي دختران خود در نظر مي گرفتند. در اين مقاله آزادي پسران را از ابعاد مختلف بررسي خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آزادي پسران در خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آزادي پسران در خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آزادي پسران در خانواده،
موضوع:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۰:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مشاوره خيانت همسر تلفني و حضوري، براي زوج هايي كاربرد دارد كه با مشكل خيانت همسر خود مواجه شده اند يا نسبت به خيانت همسرشان دچار ترس يا ترديد شده اند. فردي كه مورد خيانت واقع مي شود دچار احساس ناامني، خشم، شوك و سردرگمي مي شود. مسلما در اين شرايط تصميم گيري منطقي براي زندگي بسيار دشوار است و ممكن است مرتكب اشتباهات جبران ناپذيري شويد پس لازم است پيش از هر كاري به خودتان زمان بدهيد تا آمادگي پذيرش اين موضوع را به دست آوريد و با استفاده از خدمات مشاوره خيانت همسر اين امكان مهيا مي شود كه با ريشه يابي اصولي دلايل خيانت همسرتان، به تدريج موفق شويد كنترل و مديريت شرايط را در دست بگيريد و بهترين تصميم را عملي كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره خيانت همسر تلفني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۸:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از دغدغه هاي والدين چگونگي پاسخ به سوالات جنسي كودكان مي باشد. از سنين 3 الي 5 سالگي كنجكاوي كودكان در مورد مسايل جنسي و اندام هاي جنسي شروع مي شود. پاسخ دادن به اين سوال ها نقش مهمي در زندگي جنسي كودك دارد. جواب هاي كم و ناكافي كنجكاوي كودك را ارضا نمي كند و يا آگاهي لازم را براي محافظت او از خود به كودك نمي دهد. جواب هاي مفصل و بيش از حد نيز باعث اضطراب در كودك و بلوغ زودرس در او مي شود. والدين بايد در هر سن جواب هايي متناسب با سن كودك به او بدهند. در ادامه مقاله به بررسي چگونگي پاسخ دادن به سوالات جنسي كودكان مي پردازيم. توجه داشته باشيد به دليل اهميت تربيت جنسي كودكان، براي پاسخ به كودكان در زمينه جنسي مشورت و دريافت مشاوره كودك ضرورت دارد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه پاسخ به سوالات جنسي كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نحوه پاسخ دادن به سوالات جنسي كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۶:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

حمايت از همسر يك عامل مهم در حفظ آرامش زندگي و افزايش علاقه زوجين به يكديگر است. در يك زندگي مشترك موفق زوجين در هر شرايطي از يكديگر حمايت مي كنند. زندگي روزمره مي تواند سرشار از استرس و اضطراب باشد كه بدون حمايت همسر به دشواري هاي آن افزوده مي شود. پس شما به عنوان نزديك ترين فرد زندگي همسرتان مي توانيد با حمايت خود اين استرس ها و اضطراب ها را كمرنگ كنيد. براي آن كه بتوانيد در طول تمام سال هاي زندگي خود يك خانواده سالم داشته باشيد، بايد به نكات مهم همسرداري توجه كنيد. حالا سوال اينجاست كه چطور مي توانم از همسرم حمايت كنم؟

 

براي دريافت مشاوره در زمينه حمايت از همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : حمايت از همسر | بهترين راه هاي حمايت از همسر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حمايت از همسر،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۹:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با توجه به مشاهدات و آمارها نقش خانواده در اعتياد بيشتر از پيش مشخص شده است. اعتياد به جهت آسيب همه جانبه اي كه به خانواده و جامعه وارد مي كند، همه نهادها موظف اند كه براي پيشگيري و درمان آن اقدام بكنند. اما مهم ترين بخش پيشگيري از اعتياد بر عهده خانواده است، چرا كه از عمده دلايل گرايش افراد به سمت اعتياد به دليل مشكلات خانوادگي و همين طور سبك فرزند پروري والدين مي باشد. روابط افراد خانواده و همين طور جو عاطفي حاكم بر خانه نقش موثري در معتاد شدن يا نشدن افراد دارد. آگاهي افراد مخصوصا والدين از اين دلايل نقش موثري در كاهش اعتياد جوانان دارد. در ادامه مقاله به عمده دلايل خانوادگي اعتياد و هم چنين نكاتي براي پيشگيري از اعتياد مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نقش خانواده در اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نقش خانواده در اعتياد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نقش خانواده در اعتياد،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۳:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

باور هاي غلط غم و اندوه همواره در بين مردم وجود داشته است و جنبه فرهنگي در يادگيري اين باورهاي غلط بسيار پر رنگ است. متاسفانه باور هاي غلطي كه در مورد غم و اندوه وجود دارد، نه تنها به روند بهبودي و التيام يافتن شما از رنج عاطفي ناشي از فقدان، كمكي نمي كند بلكه باعث مزمن شدن غم و اندوه مي شود و بازگشت به روند عادي زندگي تان را با اخلال مواجه مي سازد. با توجه به اهميت باورهاي غلط غم و اندوه در وخيم تر شدن موقعيت و افزايش احتمال بروز افسردگي، گرايش به مصرف مواد مخدر، وسواس هاي فكري _ عملي و ديگر اختلال هاي رواني لازم ديديم كه در اين مقاله به بررسي باور هاي غلط در مورد غم و اندوه بپردازيم و حقايقي را در اين زمينه آشكار سازيم.

 

 براي دريافت مشاوره در زمينه باورهاي غلط غم و اندوه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : باور هاي غلط غم و اندوه و واقعيت آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۶:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

رشد كودك يك ساله، از منظر باليني اهميت بسياري دارد چون در اين دوره شاهد پيشرفت و جهش هاي رشدي در كودكان هستيم كه آن ها را براي ورود به مراحل بعدي آماده مي كند. مسلما يكي از زيباترين لحظات براي شما زماني است كه كودك دلبندتان، اولين كلمات را بيان مي كند يا شروع به راه رفتن مي كند. پيشرفت يادگيري در كودك به خصوص در اولين سال زندگي كه مهمترين دوره زندگي او نيز هست، حائز اهميت است. پس لازم است در اين دوره توجه كامل به كودك خود داشته باشيد و از روند تكامل رشد كودك يك ساله آگاه باشيد. پدر و مادر بايد با هوشياري كامل، قدم به قدم فرزند خود را در اين مسير همراهي و هدايت نمايند. در اين مقاله مطالب ارزشمندي در مورد كسب مهارت هاي فردي _ اجتماعي و سلامت كودك يك ساله ارائه مي دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رشد كودك يك ساله مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : رشد كودك يك ساله | مراحل رشد روحي و جسمي كودك در يك سالگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رشد كودك يك ساله،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۸:۴۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر