مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مصرف دارو در دوران شيردهي گاهي مي‌تواند براي نوزاد خطرساز باشد. برخي از خانم‌ها تصور مي‌كنند بعد از دوران بارداري مي‌توانند آزادانه هر نوع دارويي مصرف كنند و آسيبي براي فرزندشان وجود ندارد. لازم به ذكر است كه مادران پس از زايمان همواره بايد در مصرف موارد خوراكي احتياط كنند؛ چرا كه برخي داروها از طريق شير مادر وارد بدن نوزاد مي‌شوند و سلامت او را تحت تأثير قرار مي‌دهند. مصرف برخي داروها در شيردهي بلامانع و مصرف برخي ديگر خطرناك است. در ادامه به توضيح مصرف انواع داروها در اين دوران پرداخته‌ايم. توصيه مي‌شود براي درمان بيماري‌هاي روحي رواني به جاي استفاده از داروهاي اعتياد آور از مشاوره روانشناس راهنمايي بگيريد. داروهاي ضد افسردگي تأثيرات كوتاه‌مدت دارند و بعد از قطع مصرف علائم با شدت بيشتري بازمي‌گردند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مصرف دارو در دوران شيردهي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مصرف دارو در دوران شيردهي | انواع داروهاي مجاز و غير مجاز در شيردهي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۹:۰۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان عجيب باشد اما چگونگي رفتار با همسر از جمله مسائلي است كه به آموزش نيار دارد. همانطور كه براي وارد شدن به زندگي مشترك بايد آمادگي‌ و آگاهي‌هاي لازم را به دست آوريد، لازم است تا براي موفقيت در زندگي مشترك و بهبود كيفيت روابط شيوه‌هاي درست رفتار با همسر را ياد بگيريد. رفتارهاي درست سوءتفاههمات، اختلافات و مشكلات زوجين را در مسير بهبود پيش مي‌برد. بسياري از شكست‌ها در زندگي مشترك بر اثر رفتارهاي ناپخته‌ي زن و شوهر اتفاق مي‌افتند. رفتارهاي شما با همسرتان بر روي زندگي فرزندان و شكل‌گيري شخصيت آن‌ها تأثير مي‌گذارد. با رفتار‌هاي درست و به جا مي‌توانيد مديريت زندگي مشترك را به دست بگيريد. با تغيير رفتار در يكي از زوجين رفتارهاي ديگري نيز بهبود مي‌يابد. پيشنهاد مي‌كنيم براي حل مشكلات رفتاري خود و همسرتان از مشاوره روانشناسي استفاده كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رفتار با همسر مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : رفتار با همسر | برخورد و رفتار صحيح با همسر را بشناسيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رفتار با همسر،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۱:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مصرف الكل در دوران شيردهي براي كودك خطرناك است؟ مصرف الكل در اين دوران مي‌تواند پيامدهاي خاصي براي نوزاد داشته باشد؟ اكثر متخصصين سلامت در مورد مصرف الكل در دوران شيردهي هشدار مي‌دهند. چرا كه اين ماده از طريق شير مادر مي‌تواند به نوزاد نيز منتقل شود و اختلالات جبران ناپذيري در روند رشد او ايجاد كند. از جمله آن‌ها مي‌توان به اختلالات شناختي، رفتاري و گوارشي اشاره كرد. براي اينكه در مورد مصرف الكل در دوران شيردهي و عوارض آن اطلاعات بيشتري كسب كنيد تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مصرف الكل در دوران شيردهي  مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير الكل بر شير مادر | مصرف الكل در دوران شيردهي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير الكل بر شير مادر،
موضوع:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۰:۰۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تأثير اعتياد بر خانواده انكار ناپذير است؛ اعتياد معضلي است كه علاوه‌بر فرد معتاد اطرافيان و به ويژه‌ي خانواده‌ي او را دچار بحران مي‌كند. فرد معتاد گرايش خود به خانواده را از دست مي‌دهد و اهميتي براي آن‌ها قائل نمي‌شود چرا كه تنها به فكر مصرف و رفع وابستگي خود به مخدر است. كودكاني كه در خانواده‌هاي معتاد زندگي مي‌كنند اغلب وحشت زده هستند و آسيب‌هاي فراواني را متحمل مي‌شوند. ممكن است مورد خشونت قرار بگيرند، دچار استرس پس سانحه شوند و يا بااضطراب و افسردگي دست و پنجه نرم كنند. در خانواده‌اي كه يكي از اعضاي آن معتاد است قوانين و مقررات جايي ندارد و تنها نابساماني و آشفتگي ديده مي‌شود. اعضاي خانواده بايد با آگاهي از آسيب‌هايي كه اعتياد بر خانواده وارد مي‌كند با كمك مشاوره ترك اعتياد جهت كاهش آسيب‌ها و يا درمان اعتياد اقدام كنند.

 

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه تاثير اعتياد بر خانواده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تأثير اعتياد بر خانواده | اعتياد با خانواده و فرزندان چه مي‌كند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۹:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

فراموش كردن عشق از دست رفته چطور بايد باشد؟ اين سؤالي است كه اكثر افرادي كه رابطه‌شان به پايان رسيده از مشاوران مي‌پرسند. اما جواب درست چيست؟ آيا راه‌حل‌هاي علمي و منطقي براي اين قضيه وجود دارد؟ ما در اين مقاله قصد داريم به شما كمك كنيم تا با وجود شكست و بحران‌هايي كه در رابطه عاشقانه تجربه كرده‌ايد، بتوانيد دوباره زندگي را از سر بگيريد و به عملكرد سابق خود بازگرديد. پس براي دريافت سؤال‌هاي خود تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان شكست عشقي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 

منبع : فراموش كردن عشق از دست رفته

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۹:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احتمالاً تا به حال بسيار در مورد شكست عشقي شنيده‌ايد. افراد بعد از جدا شدن از روابط عاطفي حالتي را تجربه مي‌كنند كه شبيه به افسردگي است. بعضي از آن‌ها ديگر تمايلي به بودن در جمع ندارند، بعضي‌ها نمي‌توانند خوب غذا بخورند، عده‌اي ديگر از تكاليف و فعاليت‌هاي روزمره باز مي‌مانند و احساس ناتواني مي‌كنند. معمولاً از افرادي كه شكست عشقي مي‌خورند مي‌شنويم در روز بدون اختيار به فردي كه از او جدا شده‌اند فكر مي‌كنند و اين فكر كردن علاوه بر ايجاد ناراحتي و غم زياد باعث مي‌شود تا فرد ساعات زيادي را صرف مرور كردن گذشته كند. اما اجازه دهيد مختصري درباره روابط توضيح دهيم تا شايد تعريف بهتري از شكست عشقي و عاطفي داشته باشيم.پس تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان شكست عشقي مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي  هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

 

منبع : شكست عشقي | حقايقي گفتني درباره شكست عشقي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شكست عشقي،
موضوع:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۸:۵۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

چقدر از روابط جنسي خود با همسرتان لذت مي‌بريد؟ سكس سالم و رضايت‌بخش بهآموزش اصولي نيازمند است. مسئله تنها به كسب لذت از رابطه‌ي جنسي محدود نمي‌شود. روابط زناشويي بايد به‌گونه‌اي باشد تا موجب بهبود روابط عاطفي در ميان زوج‌ها باشد. رابطه‌ي جنسي در زندگي مشترك از اهميت بسياري برخوردار است كه عدم رضايت از آن ارتباط تنگاتنگي با طلاق و شكست در زندگي مشترك دارد. در رابطه جنسي سالم زن و مرد هر دو لذت كافي را از بودن در كنار يكديگر كسب مي‌كنند و از هم انرژي مي‌گيرند. به همين دليل لازم است تا در مورد نحوه‌ي صحيح برقراري رابطه جنسي اطلاعات و آگاهي‌هاي خود را بالا ببريد و عوامل مثبت و ويرانگر در سكس را بشناسيد. جلسات مشاوره قبل از ازدواج مي‌تواند از بروز مشكلات و اختلافات در زندگي مشترك جلوگيري كند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رابطه‌ي جنسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آموزش سكس | آموزش نحوه‌ي صحيح رابطه‌ي جنسي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش سكس،
موضوع:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۲:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا از شايع‌ترين غذاهاي حساسيت زا براي كودكان آگاهي داريد؟ حساسيت به مواد غذايي در كودكان يكي از رايج ترين مشكلاتي است كه بسياري از والدين با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند. همان‌طور كه توجه به تربيت فرزند از اهميت بسياري برخوردار است، توجه به وضعيت سلامت جسماني و تغذيه‌ي او نيز از مسائل مهمي محسوب مي‌شود كه رسيدگي به آن برعهده‌ي والدين است. آلرژي در كودكان مبتلا از دوران نوزادي آغاز مي‌شود و علائم گوناگوني دارد. مادران كودكاني كه نسبت به ماده‌ي غذايي خاصي آلرژي دارند بايد مدام مراقب تغذيه كودك خود باشند و غذاهاي او را با دقت انتخاب كنند تا فرزندشان ماده‌ي حساسيت‌زا را مصرف نكند. به همين خاطر مدام دچار نگراني و اضطراب هستند. توصيه مي‌كنيم براي مديريت احساسات خود و كنارآمدن با مشكل كودكتان از مشاوره كودك كمك بگيريد.

 

براي دريافت مشاوره روانشناسي در زمينه شايع ترين غذاهاي حساسيت زا براي كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : غذاهاي حساسيت زا براي كودكان | حساسيت غذايي در كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با توجه به مشاهدات و آمارها نقش خانواده در اعتياد بيش از آن چيزي است كه افراد تصور مي كنند. به جهت آسيب همه جانبه اي كه اعتياد به خانواده و جامعه وارد مي كند، همه نهادها موظفند كه براي پيشگيري و درمان آن اقدام كنند. اما مهم ترين بخش پيشگيري از اعتياد بر عهده خانواده است، چرا كه در بسياري از موارد گرايش افراد به سمت اعتياد به دليل مشكلات خانوادگي و نداشتن روابط سالم با اعضاي خانواده است. اين روابط  و همين طور جو عاطفي حاكم بر خانه نقش موثري در معتاد شدن يا نشدن افراد دارد. آگاهي افراد مخصوصا والدين از اين مسائل نقش موثري در كاهش اعتياد جوانان دارد. در ادامه مقاله به توضيحات بيشتري در مورد نقش خانواده در اعتياد و هم چنين نكاتي براي پيشگيري از اعتياد مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نقش خانواده در اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : نقش خانواده در اعتياد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نقش خانواده در اعتياد،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۳۷:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

نحوه رفتار صحيح با كودكان بيش فعال چگونه است؟ بيش فعالي يكي از اختلالات شايع در ميان كودكان است؛ چراكه هشت تا ده درصد از كودكان دچار اين اختلال هستند. اختلال بيش فعالي در دسته اختلالات رشدي قرار دارد و علائم و نشانه‌هاي آن در كودكان تا سن هفت سالگي نمايان مي‌شود. اختلال بيش فعالي در پسران بيشتر ديده مي‌شود. از جمله علائم و نشانه‌هاي اختلال بيش فعالي مي‌توان به تحرك زياد، نقص در توجه، مشكلات تحصيلي، يادگيري كم و مشكلات رفتاري اشاره داشت. امروزه بسياري از والدين از اختلال بيش فعالي كودك خود رنج مي‌برند و نحوه رفتار صحيح با فرزندشان را نمي‌دانند. اگر شما نيز با اين مشكل مواجه هستيد، براي يادگيري رفتار صحيح با كودكان بيش فعال، حتماً تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد. 

 

براي دريافت مشاوره  در زمينه تربيت كودك مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چگونه با كودكان بيش فعال رفتار كنيم؟ | رفتار صحيح با كودكان بيش فعال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۳۹:۳۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر