مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

بسياري از مادر ها، مخصوصا در زايمان اول، از ترس درد زايمان طبيعي به سراغ عمل جراحي سزارين مي روند. اما بايد بدانند كه زايمان طبيعي بهترين روش براي تولد فرزند است و سلامت هر دو را تا مدت بسيار زيادي تامين مي كند. درد، طبيعي است؛ اما بر اساس تجربه مراجعين ما، تحمل درد بهتر از انجام عمل سزارين است. در ادامه اين مقاله، برخي از مزاياي زايمان طبيعي، روش هاي كاهش درد زايمان، رابطه جنسي پس از زايمان و شرايط روحي رواني زايمان طبيعي را با هم بررسي مي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زايمان طبيعي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

مزاياي زايمان طبيعي

مهم ترين مزيت زايمان طبيعي، ارتباط لمسي و عاطفي مادر و نوزاد، بلافاصله بعد از تولد است. در صورت سزارين، ممكن است مادر حتي تا چند روز از ديدن فرزندش محروم شود و نتواند نياز هاي اوليه كودك مثل شير دادن با سينه، در آغوش گرفتن و خواباندن او را انجام دهد. بر اساس تحقيقات عدم ارتباط اوليه مادر و فرزند بلافاصله پس از تولد يكي از علل آسيب رواني در بزرگسالي است. برخي ديگر از مزاياي زايمان طبيعي عبارت اند از:

 • عدم نياز به جراحي و شكافتن شكم
 • دوران نقاهت كوتاه تر پس از زايمان
 • عدم نياز به احتياط هاي فراوان پس از زايمان
 • از دست دادن خون كمتر در جريان زايمان نسبت به سزارين
 • هزينه هاي كمتر از نظر اقتصادي
 • كاهش خطرات بيهوشي مادر

 

چه زماني زايمان طبيعي نبايد انجام شود؟

به طور كلي، روند طبيعي زايمان بهتر از تمام روش هاست، اما گاهي ممكن است زايمان طبيعي براي سلامتي مادر و نوزاد خطرناك باشد، بنابراين به تشخيص پزشك، عمل سزارين انجام مي شود. برخي از عواملي كه پزشك را مجبور به انجام عمل سزارين مي كند در ادامه شرح داده شده اند.

 • بعضي بيماري ها مثل بيماري قلب، ديابت، فشار خون و اختلالات كليوي، زايمان طبيعي را خطرناك مي كند.
 • عفونت هايي مثل HIV يا هرپس تناسلي در صورت زايمان طبيعي به نوزاد منتقل خواهد شد.
 • ممكن است اندازه جنين بزرگتر از ظرفيت لگن و رحم مادر باشد، بنابراين عبور نوزاد از دهانه رحم ممكن است به هر دو نفر آسيب بزند.
 • افزايش زياد وزن مادر باعث طولاني تر شدن زايمان مي شود، بنابراين در اين شرايط سزارين ارجح است.
 • با افزايش سن مادر، عمل سزارين با احتمال بيشتري انجام مي شود.
 • اگر بند ناف دور گردن نوزاد پيچيده باشد، بلافاصه عمل سزارين انجام مي شود.

 

درد زايمان طبيعي چه ميزان است؟

معمولا به دليل بي حسي هاي موضعي هنگام زايمان، اغلب زنان توصيف روشني از درد زايمان ندارند. البته ميزان درد در هر كس مي تواند بر اساس شرايط بدني، آستانه تحمل و وضعيت نوزاد متفاوت باشد. به گفته برخي از مراجعين ما، درد زايمان چيزي شبيه درد پريود با شدت بيشتر و فاصله هاي مقطع مي باشد.

در هنگام زايمان به علت فشار نوزاد روي دهانه رحم، درد در نواحي لگن، روده ها، مثانه و واژن اتفاق مي افتد.

گرفتگي، سفت شدن عضلات، احساس تپش و ضربان هاي دردناك، احساس ضربه چاقو خوردن، سوزش در ناحيه واژن هنگام خروج سر نوزاد، درد هاي متحرك در ناحيه شكم و كمر، فشار به سيستم دفع و درد در ناحيه ران شايع ترين درد هاي هنگام زايمان طبيعي است.

 

مراحل مختلف زايمان طبيعي چگونه است؟

در مراحل اوليه دهانه رحم نازك و گشاد مي شود. درد احساس شده بيشتر شبيه گرفتگي هاي دوران قاعدگي است. در مرحله بعدي دهانه رحم تا 7 سانتي متر گشاد مي شود و درد با شدت بيشتر شروع مي شود. در اين مرحله در صورت عدم حساسيت شما به دارو هاي مسكن، از آنها براي كاهش درد استفاده مي كنند. سپس دهانه رحم به ميزان مناسب براي زايمان يعني 10 سانتي متر باز مي شود. بيشترين درد در اين مرحله است و تا حدود يك ساعت طول مي كشد. سر نوزاد از دهانه رحم بيرون آمده و مادر بايد با ايجاد فشار، سر نوزاد را در سريع ترين زمان به بيرون هدايت كند؛ چرا كه احتمال خفگي و نرسيدن اكسيژن به نوزاد وجود دارد.

پس از تولد نوزاد مقدار اندكي گرفتگي در ناحيه لگن وجود خواهد داشت و تا زمان خروج كامل جفت و ترشحات، اين احساس باقي مي ماند.

 

پيش از زايمان طبيعي مي توانم چيزي بخورم؟

فرايند زايمان طبيعي ممكن است طولاني شده و توان مادر پايين بيايد. به همين جهت در برخي از بيمارستان ها در طول زايمان اجازه مي دهند كه مادر مايعات سبكي بنوشد. معمولا براي جلوگيري از تنگي نفس و سخت شدن زايمان پيش از عمل سزارين از زنان خواسته مي شود ناشتا باشند. اما در طي زايمان طبيعي پزشك با توجه به وضعيت جسماني مادر، وعده غذايي را تعيين مي كند.

 

راه هاي كاهش درد و استرس زايمان طبيعي

در هر صورت زايمان طبيعي، كمترين صدمات را به بدن مادر وارد مي كند. درد وجود دارد اما نهايت يك يا دو ساعت ادامه خواهد داشت. برخي مراقبت ها و روش ها كه براي كاهش درد زايمان مفيد هستند در ادامه شرح داده ايم:

انتخاب محل زايمان:

اولين نكته اي كه بايد مد نظر قرار دهيد، محلي است كه قرار است زايمان در آن انجام بگيرد و ترجيحا در ماه آخر بارداري محل زندگي خود را جابجا نكنيد.

برنامه ريزي:

براي زايمان برنامه ريزي داشته باشيد. لباسي كه مي خواهيد بپوشيد، پزشك مورد نظر و هر چيزي كه لازم است را در نظر بگيريد تا در هنگام زايمان هر شوك يا تجربه جديدي را از بين ببريد و همه چيز طبق برنامه ريزي پيش برود.

تغذيه مناسب:

لازم است كه بدن مادر، انرژي لازم براي تغذيه جنين و حمل بار را داشته باشد. بنابراين برنامه تغذيه بايد كامل، مفيد، بدون هرگونه ماده مضر و كاملا زير نظر پزشك متخصص باشد.

ماساژ:

از ماه ششم به بعد هر روز با روغن زيتون ناحيه بين مقعد و واژن را ماساژ دهيد. انعطاف پذيري اين ناحيه به شما كمك مي كند كه پارگي كمتر و به فراخور آن بخيه كمتري داشته باشيد.

ورزش هاي دوران بارداري:

ورزش در دوران بارداري هم از نظر جسمي هم از نظر روحي باعث آمادگي شما براي زايمان مي شود و بدن شما را تقويت خواهد كرد. پياده روي در ماه آخر حتما در دستور كار باشد، البته اگر احتمال زايمان زودرس داريد ترجيحا از اين كار بپرهيزيد.

براي برنامه ريزي ورزش هاي مفيد حتما با پزشك خود مشورت كنيد. نشستن در وان آب گرم، ماساژ كمر، داشتن يك نفر براي مراقبت و همراهي، روابط عاشقانه با همسر، برخي شرايط جسمي و رواني موثر در كاهش درد هستند.

 

رابطه جنسي بعد از زايمان طبيعي

بسياري از مادران، به دليل اينكه نمي خواهند رابطه جنسي بعد از تولد فرزند مختل شود روش سزارين را انتخاب مي كنند. در صورتي كه زايمان طبيعي بر اساس روند طبيعي بدن زن است و طبيعتا بعد از زايمان، بدن خود را براي زندگي عادي آماده مي كند. اما لازم است برخي شرايط را مد نظر داشته باشيد.

 • ممكن است تا يك ماه بعد از زايمان، خونريزي داشته باشيد كه بايد تا متوقف شدن آن براي ارتباط جنسي صبر كنيد. چون احتمال عفونت بالا مي رود.
 • در صورت پارگي واژن و بخيه، بايد زمان كافي بري بهبودي را به خود بدهيد.
 • بايد شرايط رواني و احساسي خود را در نظر بگيريد و با همسرتان در اين زمينه به توافق برسيد. 
 • عواملي مثل شيردهي، افسردگي پس از زايمان، خستگي هاي ناشي از مراقبت از فرزند و نا آگاهي از شرايط، ممكن است ميل جنسي شما را كاهش دهد. براي برطرف كردن اين مسائل لازم است كه با روانشناس و ماما صحبت كنيد.

 

شرايط روحي و رواني دوران بارداري و زايمان:

شرايط روحي در دوران بارداري و هنگام زايمان بسيار در وضعيت زايمان شما موثر است. بسياري از مادران به دليل ترس از درد زايمان طبيعي، روش سزارين را انتخاب مي كنند كه آسيب هاي زيادي به بدنشان وارد خواهد كرد. بر طرف شدننيازهاي عاطفي زنان باردار بر روحيه آن ها تاثير مي گذارد.

مسائل روحي رواني دوران بارداري خود را با يك روانشناس در ميان بگذاريد. او به شما و دغدغه هاي شما خواهد پرداخت و به شما كمك مي كند كه استرس و اضطراب كمتري در اين دوران تجربه كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زايمان طبيعي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : هر آن چه كه بايد درباره زايمان طبيعي بدانيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زايمان طبيعي،
موضوع:
[ ۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۲:۰۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي كجا است؟ بسياري از شهروندان آذربايجان شرقي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي شما را ياري نمايد.

نام مركز ماشوره روانشناسي آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره رواشناسي آذربايجان شرقي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام: آذربايجان شرقي ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس: آذربايجان شرقي ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B
مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان آذرباينجان شرقي و بالاخص شهر آذربايجان شرقي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي آذربايجان شرقي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم آذربايجان شرقي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره آذربايجان شرقي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره آذربايجان شرقي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان شرقي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان شرقي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

 • ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در آذربايجان شرقي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت
 • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
 • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذرباينجان شرقي و شهر آذربايجان شرقي
 • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
 • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
 • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره آذربايجان شرقي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در آذربايجان شرقي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۳:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي كجا است؟ بسياري از شهروندان آذربايجان شرقي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي شما را ياري نمايد.

نام مركز ماشوره روانشناسي آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره رواشناسي آذربايجان شرقي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام: آذربايجان شرقي ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس: آذربايجان شرقي ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B
مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان آذرباينجان شرقي و بالاخص شهر آذربايجان شرقي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي آذربايجان شرقي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم آذربايجان شرقي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره آذربايجان شرقي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره آذربايجان شرقي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان شرقي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان شرقي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

 • ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در آذربايجان شرقي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت
 • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
 • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذرباينجان شرقي و شهر آذربايجان شرقي
 • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
 • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
 • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره آذربايجان شرقي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در آذربايجان شرقي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي كجا است؟ بسياري از شهروندان آذربايجان غربي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ياوران آدرس مركز مشاوره روانشناسي ياوران: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – جمشيدي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – جمشيدي: آذربايجان غربي،خيابان خيام شمالي، جنب داروخانه دكتر فتاح پور ، پلاك ۳۶ ، طبقه فوقاني مبل شيرزاد
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ندا آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ندا: آذربايجان غربي ، خيابان سرداران ، كوچه خان باباخان ، ساختمان آريا ، طبقه اول
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – هادي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – هادي:  آذربايجان غربي ، خيابان دانش يك ، جنب دبيرستان شهيد چمران ، مجتمع آذربايجان ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – راه اميد آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – راه اميد: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، روبروي داروخانه جابربن حيان ، كلينيك مهر
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ربيع آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ربيع: آذربايجان غربي ، پنج راه ، مدني ۲ ، ابتداي زيرگذر ، نبش كوچه نجفيان ، مجتمع پزشكي رازك
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – عرفان آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – عرفان: آذربايجان غربي ، خيابان سرداران كوچه خانباباخان، مجتمع پزشكي سرداران ، پلاك ۱۶ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب آدرس مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب: مياندوآب ، خيابان خالصه ، ساختمان خالصي ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما آدرس مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما: شهرستان ماكو ، خيابان امام ، بالاتر از كتابخانه عمومي كاشاني ، نبش كوچه شهيد حسين زاده ، پلاك ۱ ، طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري آدرس مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري: آذربايجان غربي ، بلوار شهيد بهشتي ، جنب بيمارستان آذربايجان ، خيابان عدالت ، پلاك ۲۹

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان آذربايجان غربي و بالاخص شهر آذربايجان غربي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي آذربايجان غربي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم آذربايجان غربي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره آذربايجان غربي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره آذربايجان غربي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان غربي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان غربي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در آذربايجان غربي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذربايجان غربي و شهر آذربايجان غربي

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره آذربايجان غربي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در آذربايجان غربي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۷:۵۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اگر در دوران شيردهي باردار شده ايد، احتمالا سوالات زيادي برايتان مطرح شده است. آيا شيردهي در دوران بارداري براي سلامت من و فرزندانم مشكلي ايجاد مي كند؟ از شير گرفتن فرزند اول در چه زماني مناسب است؟ آيا مي توانم هر دو را شير دهم؟ همه اين سوالات و احساسات قابل درك هستند، در حالي كه تصميم گيري درباره ادامه شير دهي و يا اصلا نگهداشتن جنين داخل شكم چندان آسان نيست. شناخت مزايا، خطرات و چگونگي آمادگي شما و فرزندتان براي از بين بردن معايب، كمك مي كند تا تصميم بگيريد چه چيزي براي شما فرزندتان مناسب است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  شيردهي در دوران بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

احتمال حاملگي در دوران شير دهي

زنان بعد از زايمان حتي اگر به نوزاد خود شير ندهند حداقل تا شش هفته قدرت بارداري ندارند. اما بعد از شش هفته حتي اگر پريود نشده باشيد احتمال بارداري مجدد وجود دارد. در صورتي كه قصد بچه دار شدن نداريد بايد از روش هاي پيشگيري استفاده كنيد.

 

آيا شيردهي در بارداري خطري دارد؟

بسياري از زنان حامله نگرانند كه شيردهي در دوران بارداري مي تواند باعث انقباضات خفيف در رحم و نتيجتا زايمان زودرس شود. در حالي كه در يك بارداري سالم اين انقباضات طبيعي است. اين نگراني ها از اين جهت است كه هورمون اوكسي توسين (هورمون آزاد كننده شير مادر)، تا حدي باعث تشديد انقباضات مي شود؛ اما مقدار اين هورمون به قدري كم است كه نمي تواند منجر به زايمان زودرس شود. بهتر است بدانيد اين انقباضات براي جنين در حال رشد شما نيز مشكلي ايجاد نمي كند.

از طرفي هورمون هايي كه در دوران بارداري ترشح مي شوند نيز وارد شير شما شده و از اين طريق به كودك بزرگترتان منتقل مي شود؛ اما نگران نباشيد اين هورمون ها براي كودك شما هيچ خطري ندارند.

 

چه زمان هايي شيردهي در بارداري ممنوع است؟

با اين كه شيردهي در بارداري امن در نظر گرفته شده، اما در مواردي نبايد به شيردادن ادامه داد. شيردهي ممنوعيت دارد؛

 • اگر بارداري خطرناك داريد يا در معرض خطر زايمان زودرس هستيد
 • اگر دوقلو باردار هستيد
 • اگر رابطه جنسي در دوران بارداري منع شده باشد
 • اگر خونريزي يا درد رحمي داريد

توجه: با وجو شرايط بالا موضوع را با پزشك خود در ميان بگذاريد تا تعيين كند به شيردادن ادامه دهيد يا قطع آن بهتر است.

 

آيا كودكم آمادگي ورود بچه بعدي را دارد؟

براي به دنيا آوردن فرزند دوم يكي از جنبه هايي كه بايد در نظر بگيريد اين است كه كودك بزرگتر شما چقدر آمادۀ پذيرش فرزند بعدي است. شخصيت، سن، الگوهاي تربيتي، پاسخ رفتاري و رواني كودك شما به حاملگي از جمله عوامل تعيين كننده ميزان آمادگي كودك هستند.

موضوع ديگر از شير گرفتن فرزند بزرگتر است. در اكثر مواقع شير مادر در ماه هاي 4 تا 5 بارداري كم شده و يا طعمش تغيير مي كند؛ كودك در اين شرايط تمايلش به شير خوردن كم مي شود و زودتر از آن چه كه خودتان فكرش را مي كرديد، شير گرفتن اتفاق مي افتند. اما گاهي كودك شما ممكن است به خاطر دلبستگي اش به سينه تان، آمادگي جدا شدن از سينه مادر را نداشته باشد.

توجه كنيد كه اگر فرزند اول شما زير شش ماه است و شما حامله شده ايد، بايد به تغذيه او بيشتر اهميت بدهيد. لازم است از شير كمكي استفاده كنيد و غذاي كمكي را در وعده هاي بيشتري بدهيد چرا كه ميزان شير شما بسيار كم مي شود.

 

چطور دو تا بچه را با هم بزرگ كنم؟

بهتر است از خودتان بپرسيد كه آيا آماده آوردن فرزند ديگري هستيد؟ حاملگي و ورود كودكي ديگر مي تواند رابطه شما و فرزند اول تان را تحت تاثير قرار دهد. به علاوه مسئوليت شما بيشتر شده و انرژي بيشتري بايد صرف نگهداري از فرزندانتان بكنيد. اگر همسرتان در اين زمينه با شما همكاري ندارد، موضوع را به روشي موثر با او مطرح كنيد. با صحبت كردن درباره احساسات و نگراني هايتان به دنبال راه حل باشيد. در اين جور مواقع مي توانيد از كمك ديگران نيز بهره ببريد. شايد فكر كنيد، كمك پدر بزرگ و مادر بزرگ برايشان زحمت دارد؛ در حالي كه نگهداري از نوه حس كارآمد بودن به والدينتان مي دهد.

حتي اگر كسي را براي كمك نداريد، با گرفتن مشاوره كودك به دنبال بهترين روش براي كم كردن خستگي ناشي از وظايف مادري خود باشيد.

 

چالش هاي بارداري در دوران شير دهي

تغييرات فيزيكي مثل؛ حساسيت نوك پستان، تهوع، كاهش شير و... همزمان با شيردهي احتمالا برايتان دشواري هايي را به همراه خواهد داشت. با تمركز بر چيزي غير از عوامل ناراحت كننده مي توانيد مقداري از احساسات بد خود بكاهيد.

بسياري از زنان نگران اند كه شير دادن موجب خستگي و بي حالي در بارداري شود. به همين دليل براي شير دادن دو دل مي شوند. اما طبق مشاهدات تغذيه با شير مادر به تنهايي باعث خستگي نمي شود. در واقع نشستن و شير دادن به شما اين امكان را مي دهد كه استراحت كنيد.

 

اهميت تغذيه مناسب در بارداري به همراه شيردهي

اگر تصميم به شير دهي در دوران بارداري داريد، پس بايد تغذيه بهتري براي حفظ سلامت جنين و كودك بزرگ تر خود باشيد. در صورتي كه كودك اول شما غذاي كمكي مي خورد؛ شما بايد حداقل 500 كالري در روز دريافت كنيد و اگر كودكتان زير شش ماه است نياز به دريافت 650 كالري خواهيد داشت. توجه داشته باشيد اين ميزان كالري علاوه بر ميزان 350 كالري در سه ماهه دوم و 450 كالري در سه ماهه سومي است كه شما نياز داريد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه شيردهي در دوران بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  بارداري در دوران شيردهي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۳:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز كجا است؟ بسياري از شهروندان البرز براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي البرز عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي البرز آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي البرز شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي البرز آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز
مركز مشاوره روانشناسي البرز – معين البرز روانشناسي البرز – معين البرز: ۴۵ متري گلشهر – بين پونه و بنفشه – مجتمع جاويد – طبقه سوم – واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – وصال بلوار طالقاني شمالي – كوچه شهيد ميرزايي – ساختمان سينا – طبقه ۳
مركز مشاوره روانشناسي البرز – نيك منش آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز – نيك منش : چهارراه طالقاني – ساختمان پزشكان ايرانيان – بلوك ۲ – طبقه اول
مركز مشاوره آرامش برتر طالقاني ، بلوار هفت تير ، ساختمان بورس ، طبقه چهارم ، واحد ۲۴
مركز مشاوره الفباي زندگي جهانشهر ، بلوار ماهان ، نبش كوچه ي غزل ، ساختمان ماهان ، پلاك ٦٥ ، واحد ۳ ، طبقه ي دوم
مركز تخصصي مشاوره و روانشناسي طراوت خيابان شهيد بهشتي ، ميدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، نرسيده بِه بازار ملاصدرا ، جنب داروخانه فيروزبخت
مركز مشاوره روانشناسي البرز – نگاه نو چهارراه هفت تير ، مركز تجاري اداري كيش ، طبقه سوم شمالي ، واحد ۴۰۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دكتر امير آرامي بين ميدان شهدا و چهارراه طالقاني ، نرسيده به اداره پست ، ابتداي كنار گذر ، ساختمان پزشكان ارم ، طبقه ۹ ، واحد ۳۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – گروه زندگي برتر خيابان درختي ، روبروي ميدان عطار ، ساختمان الماس ، واحد ۷
مشاوره روانشناسي البرز – دفتر مشاوره منيژه جاسبي بين چهارراه هفت تير و كارخانه قند ، ساختمان برليان
كلينيك مشاوره و روان شناسي رام فر طالقاني جنوبي ، نبش خيابان شهيد عابديني ، جنب فست فود هايدا ، ساختمان آسمان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره و روانشناسي راه مهرباني مهرشهر ، فاز ۴ ، چهارراه مسجد جامع ، نبش خيابان۵۰۴ ، پلاك۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دفتر مشاوره حيدري سه راه گوهردشت ، خيابان وليعصر ۵ ، ساختمان سجاديان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – موسسه روانشناسي كليد آفرينش خيابان بهشتي ، بين پمپ بنزين حصارك و نمايندگي ايران خودرو ، ساختمان آفرينش
مركز مشاوره و خدمات روانشناسى گلشن ميدان شهدا ، ضلع غربى ميدان ، بعد از آموزشگاه رحمانى ، ساختمان زرندى
مركز مشاوره و خدمات روانشناختي رازي خيابان طالقاني شمالي ، ابتداي بلوار ماهان
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دكتر حسين روحاني چهار راه طالقاني ، جنب داروخانه دكتر چلنگر ، ساختمان هستي
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره نظام سلامت محور خيابان شهيد بهشتي ، بين ميدان سپاه و بازار ملاصدرا ، روبروي باشگاه فرهنگي ورزشي سپاه ، جنب موسسه اعتباري ثامن – طبقه ۶، واحد ۶۰۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره دكتر معين متري گلشهر ، بين خيابان پونه و بنفشه ، مجتمع جاويد ، طبقه سوم ، واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره فراز انديشان هفت تير ، بلوار استقلال ميدان بهارستان
مركز مشاوره انگيزه حصارك ، بعد از خيابان المهدي ، ساختمان فرش آريانا ، طبقه ۲
مركز مشاوره نيك منش چهار راه طالقاني ، ساختمان پزشكان ايرانيان ، بلوك ۲ ، طبقه اول
مركز مشاوره جاهدي شاهين ويلا ، بين ۳ و ۴ شرقي ، طبقه ي فوقاني فروشگاه عبدي

 

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره البرز هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره البرز هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي البرز مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان البرز و بالاخص شهر البرز شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي البرز و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم البرز باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره البرز هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره البرز براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي البرز مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره البرز، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره البرز به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم البرز اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در البرز توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان البرز و شهر البرز

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره البرز

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در البرز مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي البرز | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۴:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد تهران بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم تهران به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در تهران را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم تهران به كمپ هاي ترك اعتياد تهران ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد تهران را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد تهران تنها به منظور كمك به مردم تهران براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد تهران انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.


آدرس مراكز ترك اعتياد تهران

شماره

مراكز مشاوره روانشناسي تهران

آدرس مراكز مشاوره روانشناسي تهران

۱

مركز ترك اعتياد تهران - آفرينش

خيابان شهيد بهشتي ، بين پمپ بنزين حصارك و نمايندگي ايران خودرو ، ساختمان آفرينش - طبقه فوقاني پاساژ بازار يدك ، پلاك 177 ، مركز درمان و باز تواني اعتياد آفرينش

۲

مركز ترك اعتياد تهران - پويا

تهران ، چهار راه طالقاني شمالي ، خيابان شهروز ، پلاك 67 ، كلينيك بستري روانپزشكي و اعتياد پويا

۳

مركز ترك اعتياد تهران - مهراد

تهران ، شاهين ويلا ، خيابان نهم غربي ، برج مهر ، طبقه سوم ، كلينيك تخصصي مهراد

۴

مركز ترك اعتياد - مهر

 تهران ، جاده ملارد ، نرسيده به فرديس ، نبش خيابان پيك ، برج پيك ، طبقه 3 ، واحد 6 ، كلينيك ترك اعتياد مهر

۵

مركز ترك اعتياد - دماوند

تهران ، كمالشهر ، ميدان شهيد بهشتي ، ساختمان تجاري اداري البرز ، طبقه 3 ، واحد 7 ، كلينيك درمان سو مصرف مواد دماوند

۶

مركز ترك اعتياد تهران - خانه سپيد

محمد شهر ، بعد از ميدان شهداي جعفر آباد ، جنب تالار ارم ، خيابان شمس ، مركز درمان بستري اعتياد خانه سپيد

۷

مركز ترك اعتياد تهران - جهان آرا

تهران ، سه راه گوهردشت ( سه راه رجايي شهر ) ، ميثم 5 ، پلاك 3 ، كلينيك ترك اعتياد شهيد جهان آرا

 

براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد تهران

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد تهران به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در تهران و مراكز سم زدايي فوق سريع در تهران و كمپ هاي ترك اعتياد در تهران مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در تهران شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد تهران هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد تهران هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد تهران | كمپ ترك اعتياد تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۰:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم لرستان به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در لرستان را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم لرستان به كمپ هاي ترك اعتياد لرستان ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان تنها به منظور كمك به مردم لرستان براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد لرستان انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.

 

آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان

شماره

مراكز ترك اعتياد لرستان

آدرس مراكز ترك اعتياد لرستان

1

مركز ترك اعتياد لرستان - آريا

سرابدوره مركز ترك اعتياد آريا دكتر شاهمرادي

2

H.I.V مركز ترك اعتياد لرستان -  لرستان

خيابان كمربندي پايين تر از نفتي گل سفيد لرستان

3

H.I.V مركز ترك اعتياد لرستان -

خيابان اسدآبادي سه راهي اسدآبادي لرستان

4

مركز ترك اعتياد لرستان - انديشه سبز اليگودرز

اليگودرز خيابان امام روبه روي رستوران تك دكتر ماهروئي

5

مركز ترك اعتياد لرستان - احياء اليگودرز

خيابان ولي عصر جنب قنادي بنايي دكتر بنايي

6

مركز ترك اعتياد لرستان - انديشه سلامت

خيابان امام ميدان شقايق مركز ترك اعتياد انديشه سلامت

7

مركز ترك اعتياد لرستان - افق

لرستان خيابان امام سبزه ميدان جنب مسجد زيدبن علي

8

مركز ترك اعتياد لرستان اعصاب و روان

لرستان خيابان شهداي شرقي روبه روي پاساژ پلاسكو

9

مركز ترك اعتياد لرستان - بهزيستي

لرستان خيابان مطهري ساختمان پزشكان حاج صديق

10

مركز ترك اعتياد لرستان - بهبود لرستان

لرستان انقلاب اول كوجه 4 آراسته

11

مركز ترك اعتياد لرستان – پويش دورود

دورود ميدان استانداري نرسيده به صندوق انصار

12

مركز ترك اعتياد لرستان - پايلوت بروجرد

بروجرد خيابان شريعتي انتهاي خيابان شريعتي

13

مركز ترك اعتياد لرستان - پايلوت كوهدشت

كوهدشت روبه روي فرمانداري درمانگاه محمد رسول الله

14

مركز ترك اعتياد لرستان - رازي

لرستان خيابان مطهري سه راهي اول مطهري

15

مركز ترك اعتياد لرستان - رهايش ازنا

ازنا ميدان فرمانداري طبقه فوقاني داروخانه رازي

16

مركز ترك اعتياد لرستان - رها

لرستان خيابان امام بين ميدان شهدا و چهار راه بانك روبه روي فاطيما

17

مركز ترك اعتياد لرستان - زندان مركزي

لرستان ميدان آزادي زندان مركزي

براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد لرستان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد لرستان

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد لرستان به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در لرستان و مراكز سم زدايي فوق سريع در لرستان و كمپ هاي ترك اعتياد در لرستان مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در لرستان شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد لرستان هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد لرستان هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد لرستان | كمپ هاي ترك اعتياد لرستان 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۳:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز را مي شناسيد؟ اعتياد به مواد مخدر يكي از بزرگترين مشكلات دنياي امروز است. از جمله معروفترين مواد اعتياد آور مي توان به هروئين، مورفين، متادون، ترياك، شيره ، شيشه، حشيش، ترامادول، ماده مخدر گل ، بوپرنورفين يا ب 2 و ... اشاره داشت. در مناطق مختلف دنيا بسته به ذائقه و شرايطي موجود در آن منطقه مصرف يك يا چند تا از اين مواد مخدر بيشتر است. يكي از مسائلي است كه بسياري از افراد درگير آن بودند عدم اطلاع از آدرس مراكز ترك اعتياد البرز بود. به همين دليل مركز مشاوره هنر زندگي تصميم گرفت تا براي تسهيل دسترس مردم البرز به مراكز ترك اعتياد، آدرس تمامي مراكز ترك اعتياد در البرز را جمع آوري و معرفي نمايد. براي اطلاع از انواع مواد مخدر ، انواع مواد محرك ، انواع مواد توهم زا و نشانه هاي اعتياد به مواد مخدر كليك كنيد. براي عضويت در كانال مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

 

آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي به منظور تسهيل دسترسي مردم البرز به كمپ هاي ترك اعتياد البرز ، آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز جمع آوري كرده است. شما مي توانيد آدرس مراكز ترك اعتياد البرز را در جدول زير مشاهده نماييد. جمع آوري آدرس مراكز ترك اعتياد البرز تنها به منظور كمك به مردم البرز براي دسترس راحت تر به مراكز ترك اعتياد البرز انجام شده است. براي كسب اطلاع بيشتر در مورد بهترين روش ترك اعتياد و آدرس مراكز ترك اعتياد البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره هنر زندگي تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنند.


آدرس مراكز ترك اعتياد البرز

شماره

مراكز مشاوره روانشناسي البرز

آدرس مراكز مشاوره روانشناسي البرز

۱

مركز ترك اعتياد البرز - آفرينش

خيابان شهيد بهشتي ، بين پمپ بنزين حصارك و نمايندگي ايران خودرو ، ساختمان آفرينش - طبقه فوقاني پاساژ بازار يدك ، پلاك 177 ، مركز درمان و باز تواني اعتياد آفرينش

۲

مركز ترك اعتياد البرز - پويا

البرز ، چهار راه طالقاني شمالي ، خيابان شهروز ، پلاك 67 ، كلينيك بستري روانپزشكي و اعتياد پويا

۳

مركز ترك اعتياد البرز - مهراد

البرز ، شاهين ويلا ، خيابان نهم غربي ، برج مهر ، طبقه سوم ، كلينيك تخصصي مهراد

۴

مركز ترك اعتياد - مهر

 البرز ، جاده ملارد ، نرسيده به فرديس ، نبش خيابان پيك ، برج پيك ، طبقه 3 ، واحد 6 ، كلينيك ترك اعتياد مهر

۵

مركز ترك اعتياد - دماوند

البرز ، كمالشهر ، ميدان شهيد بهشتي ، ساختمان تجاري اداري البرز ، طبقه 3 ، واحد 7 ، كلينيك درمان سو مصرف مواد دماوند

۶

مركز ترك اعتياد البرز - خانه سپيد

محمد شهر ، بعد از ميدان شهداي جعفر آباد ، جنب تالار ارم ، خيابان شمس ، مركز درمان بستري اعتياد خانه سپيد

۷

مركز ترك اعتياد البرز - جهان آرا

البرز ، سه راه گوهردشت ( سه راه رجايي شهر ) ، ميثم 5 ، پلاك 3 ، كلينيك ترك اعتياد شهيد جهان آرا

 

براي كسب اطلاع دقيق از آدرس بهترين كمپ هاي ترك اعتياد البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد تا از خدمات مشاور تلفني و حضوري اين مركز بهرمند گرديد.

 

مراكز ترك اعتياد البرز

اولين قدم براي ترك اعتياد تصميم خود فرد است. زماني كه شما به دنبال يك مركز ترك اعتياد هستيد، پس تصميم خود را گرفته ايد. فردي كه اعتياد به مواد مخدر دارد از نظر جسمي و رواني وابسته مي شود. براي درمان جسمي مراكز ترك اعتياد و پزشك نقش بسيار موثري را بازي مي كنند. مراكز ترك اعتياد البرز به سم زدايي در افراد كمك مي كند. سم زدايي موادر مخدر در اصطلاح عاميانه به معني تعويض خون فرد معتاد و خروج مواد مخدر اعتياد آور از بدن فرد معتاد مي باشد. درمان وابستگي رواني در حين درمان و بعد از آن نقش اساسي دارد كه با كمك راه كار هاي ارائه شده توسط روانشناس و روان پزشك مي تواند رهايي و ترك صد در صد مواد مخدر دست يابيد. درمان اعتياد زماني نتيجه بخش است كه خماري و علائم ترك در فرد از بين برود و فرد بتواند با مصرف مواد مخدر مقابله كند. براي ترك اعتياد به مواد مخدر مراجعه به مراكز ترك اعتياد در البرز و مراكز سم زدايي فوق سريع در البرز و كمپ هاي ترك اعتياد در البرز مراجعه كنيد. براي دريافت مشاوره  ترك اعتياد شما مي توانيد از مشاوره تلفني استفاده نماييد، چرا كه اعتياد به برخي از مواد مخدر به سادگي صورت مي گيرد و نياز به بستري شدن ندارد. مركز مشاوره ترك اعتياد هنر زندگي آماده است تا با خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود در زمينه ترك اعتياد به مواد مخدر و معرفي بهترين مراكز ترك اعتياد در البرز شما را ياري نمايد.

 

آغاز ترك اعتياد

درمان هر بيماري نياز به زمان دارد، براي اينكه بتوانيد اعتياد خود را ترك كنيد بايد اراده، پشتكار و باور داشته باشيد.

-روز هاي اول ترك اعتياد روز هاي سختي است خماري ناشي از كاهش مواد يا عدم مصرف در فرد معتاد او را نااميد مي كند و از ادامه مسير باز مي دارد. اراده و روحيه فرد در اين روز ها بسيار مهم است

- پذيرش بيماري اعتياد توسط خود فرد معتاد از نكات بسيار مهم مي باشد. قبول بيماري اعتياد به فرد كمك مي كند تا پذيريش علائم ترك و خماري براي فرد قابل تحمل تر باشد.

-مصرف مواد مخدر اثرات سويي از نظر جسمي و رواني بر روي فرد به جاي خواهد گذاشت كه طي مراحل ترك سبب به وجود آمدن علائم ترك، خماري، اختلالات خلقي شديد مي شود. در مراكز ترك اعتياد به بيمار كمك مي شود تا از نظر جسمي و رواني به حالت طبيعي برسد

-خانواده در ترك اعتياد به مواد اعتياد آور نقش تعيين كننده اي دارند. براي اطلاع از نقش خانواده در ترك اعتياد ، نقش خانواده در مراقبت از ترك اعتياد كليك كنيد.

 

نشانه هاي اعتياد به مواد اعتياد آور

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات زير را مطالعه نماييد.

علائم اعتياد به هروئين

علائم اعتياد به مورفين

علائم اعتياد به متادون

علائم اعتيادبه ترياك

علائم اعتياد به شيره

علائم اعتياد به شيشه

علائم اعتياد به حشيش

علائم اعتياد به ترامادول

علائم اعتياد به اده مخدر گل

علائم اعتياد به بوپرنورفين يا علائم اعتياد به ب 2

 

 

مركز ترك اعتياد البرز هنر زندگي

مركز مشاوره ترك اعتياد البرز هنر زندگي با بهرمندي از كادري مجرب در زمينه ترك اعتياد آماده است تا با استفاده از خدمات مشاوره تلفني و حضوري خود پاسخگويي تمامي سوالات شما در زمينه مصرف مواد مخدر مختلف باشد. امروز روش هاي ترك اعتياد نوين كشف شده اند كه بدون نياز به بستري شدن براي اعتياد به بسياري از موادر مخدر فرد مي تواند اعتياد خود را در خانه ترك كند. از جمله خدمات ترك اعتياد مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره داشت.

ترك مواد مخدر، ترك مواد محرك و ترك مواد توهم زا با يكدگيري متفاوت است. براي اطلاع از روش ترك هر كدام از مواد اعتياد آور مي توانيد مقالات

ترك اعتياد هروئين

ترك اعتياد شيشه

ترك اعتياد حشيش

ترك اعتياد شيره

ترك ماده مخدر گل

ترك اعتياد ماريجوانا

ترك اعتياد مرفين

ترك اعتياد كراك

ترك متادون

ترك اعتياد ترامادل

ترك اعتياد ترياك

ترك اعتياد به الكل

ترك اعتياد به B2 يا ترك بوپرنورفين

و...

 

براي دريافت مشاوره ترك اعتياد و اطلاع از آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228  تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : آدرس بهترين مراكز ترك اعتياد البرز | كمپ ترك اعتياد البرز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۸:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مرگ فرزند در هر سن و سالي كه باشد سخت‌ترين تجربه براي هر پدر و مادري است. تحقيقات روان‌شناسي هم نشان مي‌دهد كه در فرهنگ ما بزرگترين عامل استرس مي‌تواند مرگ فرزند باشد كه سازگار شدن ما با اين اتفاق را سخت‌تر مي‌كند. اما اين مصيبت با همه رنج‌ها و دردهايش بايد پشت سر گذاشته شود و زندگي جريان خود را پيدا كند. در اين مقاله به نكاتي مي‌پردازديم كه مي‌تواند به والدين داغ‌ديده كمك كند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مرگ فرزند مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

چه احساسي طبيعي است

تجربه از دست دادن فرزندتان به ويژه اگر ناگهاني اتفاق بيفتد مراحلي دارد كه در هر كدام احتمالا احساس ويژه‌اي را تجربه مي‌كنيد. پس تعجب نكنيد و يا نگران نباشيد اگر احساستان به اين اتفاق مورد انتظارتان نيست يا در حال تغيير است. مراحل سوگ به طور طبيعي شامل انكار، عصبانيت، چانه‌زني، افسردگي و در نهايت پذيرش مي‌شود. اما جدا از اين مراحل ممكن است احساسات ديگري نيز تجربه كنيد.

بهت، ممكن است بعد از مرگ فرزندتان براي مدتي احساس شوكه شدن كنيد. اين حالت شبيه بي‌حسي است. در اين حالت با اين كه انكار نمي‌كنيد و باور كرده‌ايد كه عزيزي را از دست داده‌ايد؛ اما نمي‌توانيد گريه كنيد يا حتي غمگين شويد. اين حالتي طبيعي است كه ذهن شما براي محافظت از شما انتخاب كرده و پس از مدت كوتاهي رفع مي‌شود.

انكار

فرزند شما نمي‌تواند مرده باشد. حتما اشتباهي شده. شايد چندين بار اين را براي خود گفته باشيد. حتي ممكن است سايه او را در كنار در ببينيد يا صداي او را بشنويد. اما اين حالت هم واكنش طبيعي ذهن شماست كه معمولا در اين مرحله رخ مي دهد.

نشخوار ذهني

ممكن است بعد اين اتفاق به كرات سناريوهاي مختلف را مرور كنيد و با خود بگويد "چطور مي‌شد اگر..."، "اگر اون روز..." و خيلي اگرهاي ديگر كه هر چه در ذهن تكرار مي شوند، تنها غم و غصه شما را زياد مي كنند.

حسرت

بسياري از والدين مي‌گويند مدام دعا مي‌كنند تا هر چه دارند بدهند اما فقط پنج دقيقه فرزندشان را دوباره ببيند تا بگويند چقدر دوستشان دارند. 

گيجي

بعد از اين اتفاق ممكن است حافظه و آگاهي شما تا حدي مختل شود. چيزهاي كوچك را فراموش كنيد. هنگام رانندگي فراموش كنيد به كجا مي‌رفتيد. به اصطلاح روان‌شناسي ذهن شما دچار مه‌گرفتگي شده. در حقيقت بعد از اين شوك بزرگ ذهنتان بعضي از عملكردهايش مختل مي‌شود. شما عقلتان را از دست نمي‌دهيد. اين حالت پس از مدتي ترميم مي‌شود.

احساس گناه

احساس گناه مي‌تواند به هر دليلي باشد. به ياد آوردن كارهايي كه مي‌توانستيد براي نجات او انجام دهيد و انجام نداديد. غفلت‌هاي كوچك و يا حتي دلايل كاملا غير منطقي برايتان آزار دهنده مي شود. احساس شما كاملا قابل درك و طبيعي است. شايد در اين زمان به صورت غير منطقي خود را براي تمام اتفاقاتي كه براي فرزندتان افتاده مسئول بدانيد اما بايد به اتفاقاتي كه در كنترل شما هم نبوده توجه كنيد. احساس گناه شما ممكن است منبع ديگري داشته باشد. شايد تمام خاطراتتان را دوباره مرور مي‌كنيد و بابت كم‌توجهي‌ها يا برخوردي كه با فرزندتان داشته‌ايد احساس گناه مي‌كنيد.

خشم

يكي از شايع‌ترين احساساتي كه والدين، مخصوصا بعد از مرگ ناگهاني فرزندان تجربه مي‌كنند احساس خشم است. جهان ناعادلانه با شما رفتار كرده و شما از اين بي‌عدالتي عصباني هستيد. شايد همسر يا اطرافيانتان مسئوليت خود را به درستي انجام نداده‌اند به نظر شما در اين اتفاق نقش داشته‌اند. شايد به نظر شما به اندازه كافي سوگوار نيستند و برخورد ساده‌تري دارند و همه اين‌ها شما را خشمگين مي‌كند.

شما يا اطرافيان شما كه مرگ فرزندشان را تجربه كرده‌اند ممكن است تمام اين احساسات را باهم تجربه كنند و اين مسئله آن‌ها را متعجب كند و حتي باعث دور شدن اطرافيان شود. اما به ياد داشته باشيد كه تجربه همه اين احساسات طبيعي است و اگر فرايند سوگ به درستي مراحل خود را بگذراند حل مي‌شود.

 

مشاوران در جلسات گروه درماني، به والديني كه تجربه مرگ فرزند خود را دارند اين فرصت را مي دهند كه از احساسات و هيجاناتشان صحبت كنند. اعضاي گروه با در ميان گذاشتن احساساتشان به يكديگر ياد مي دهند كه چطور در مقابل ناراحتي از دست دادن فرزند خود بايستند. مهارت كنترل خشم، راه هاي دور كردن افكار منفي، مثبت انديشي و تكنيك هاي ديگري كه براي آن ها مفيد است تمرين مي شود.

 

چگونه سازگاري بهتر اتفاق مي‌افتد

والدين داغدار را دعوت به آرامش نكنيد!

بهترين راهي كه باعث مي‌شود سازگاري بعد از سوگ فرزند اتفاق بيافتد گذراندن مراحل سوگ به شكل طبيعي است. شما به عنوان اطرافيان والدين داغدار از آن‌ها نخواهيد كه به زودي درد و رنج سوگ را فراموش كنند يا احساساتشان را نشان ندهند. اجازه دهيد احساسات تخليه شود. والدين مدتي در افسردگي مي‌مانند و اطرافيان بايد در كنار آن‌ها حضور داشته باشند و ياري برسانند. بگذاريد هرچقدر مي‌خواهند گريه كنند و به صحبت‌هايشان درباره فرزندشان گوش دهيد و با آن‌ها همدلي كنيد.

به همسرتان نزديك بمانيد، او درد مشتركي با شما دارد.

اگر مي‌بينيد واكنش همسرتان و نوع ابراز احساساتش با شما متفاوت است به اين معنا نيست كه او درد و رنج كمتري نسبت به شما تحمل مي‌كند. زنان و مردان نسبت به سوگ واكنش متفاوتي دارند و معمولا زنان احساسات شديد خود را صريح‌تر ابراز مي‌كنند و به شيون و زاري مي‌پردازند، اما مردان در تنهايي غصه مي‌خورند و آرام گريه مي‌كنند و يا زمان بيشتري در بهت به سر مي‌برند. يادتان باشد همسر شما هر گونه كه به اين اتفاق واكنش نشان دهد تفاوتي نمي‌كند.

او هم پاره تنش را از دست داده و درد عميقي را مانند شما تجربه مي‌كند. همسران در اين شرايط نبايد انتظار داشته باشند كه ديگري بتواند به راحتي ذهنشان را بخواند يا نياز آن‌ها را تشخيص دهد. اگر احساس مي‌كنيد به واكنش و ارتباط خاصي نياز داريد آن را به همسرتان بگوييد و باهم براي در ميان گذاشتن احساساتتان زمان بگذاريد. پيوند بين والدين در هنگام اين داغديدگي‌ها مستحكم‌تر مي‌شود و اين پيوند نزديك مي‌تواند مهمترين راه تسلي باشد.

عشق هرگز نمي‌ميرد

اگر چه فرزند شما از دنيا رفته است اما عشق شما هرگز به او نمي‌ميرد. اگر شما بعد از مدتي سوگ را پشت سر بگذاريد و به زندگي عادي بازگرديد به اين معنا نيست كه او را فراموش كرده‌ايد. عشق شما به او هميشه باقي مي‌ماند اگر چه سوگواري شما مي‌گذرد و شما به زندگي روزمره عاديتان بازمي‌گرديد.

خانواده بمانيد

خانواده خود را حفظ كنيد و بدانيد كه فرزند از دست رفته شما هنوز و همچنان عضوي از اين خانواده است. يك سنت خانوادگي ايجاد كنيد كه به واسطه آن هر از چندگاهي خاطرات خوب خانوادگي را در كنار هم مرور كنيد. از آن جا با مرگ فرزند كل خانواده آسيب ديده اند بهتر است همه اعضاي خانواده به فكر بهبودي باشند؛ مشاوره خانواده به شما كمك مي كند تا بتوانيد مرهمي براي زخم هاي يكديگر باشيد.

 

از متخصص كمك بگيريد

گذراندن واكنش سوگ زمان دقيق و مشخصي ندارد. اين زمان مي‌تواند حدود 1 ماه باشد. اگر احساس مي‌كنيد با وجود گذشت چند ماه باز هم احساس غم شديد و افسردگي شما كاهش پيدا نكرده و همچنان مانند روزهاي اول احساس‌هاي منفي همراه با درد و رنج را تحمل مي‌كنيد. حتما با يك متخصص تماس و يا يك مشاوره روان‌شناسي دريافت كنيد. واكنش سوگ اگر بيش از اندازه طولاني شود مي‌تواند به اختلال سوگ بدل شود كه يك بيماري روان‌شناختي است و نياز به درمان دارد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مرگ فرزند مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مرگ فرزند | كنار آمدن با سوگ فرزند 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مرگ فرزند،
موضوع:
[ ۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۹:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر