مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مشكلات شيردهي هم براي مادر و هم براي نوزادش مي‌تواند آزاردهنده باشد. مشكلات دوران شيردهي گاه مانع از تغذيه مناسب نوزاد مي‌شود. اين مسئله خود مي‌تواند بر روحيه مادر تأثير منفي بگذارد و بر نگراني‌هاي او بيافزايد. اين مشكلات نبايد مانع از شيردهي مادر به فرزندش شود؛ چرا كه شير مادر براي رشد كودك الزامي است و فوايد بسياري را براي او به همراه دارد. مادران با آگاهي از اين مشكلات و علل و درمان‌هاي مناسب مي‌توانند از بروز مشكلاتي همچون احتقان پستان، مسدود شدن مجاري شير و... در دوران شيردهي پيشگيري كنند و يا به رفع آن‌ها بپردازند. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله فوائد شير مادر را مطالعه كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات شايع در شيردهي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشكلات شيردهي،
موضوع:
[ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۷:۴۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از زنبور به نوعي ترس شديد، مداوم و غير منطقي از هر نوع زنبور گفته مي‌شود؛ فرد مبتلا به فوبيا در مواجهه با منبع ترس خود، واكنش‌هاي شديد نشان مي‌دهد. در اين نوع فوبيا، فرد حتي با ديدن عكس و نقاشي زنبور و يا تصور كردن آن در ذهن خود دچار اضطراب و استرس مي‌شود. ممكن است از موقعيت ترس‌آور فرار كند و يا علائم و نشانه‌هاي فيزيكي مانند تپش قلب، شوكه شدن و خشك شدن بدن، تعريق و لرزش بدن در او بروز پيدا كنند. اما علت ابتلا به اين اختلال چيست؟ چرا برخي افراد از حيوانات مي‌ترسند؟ آگاهي دقيق از نشانه‌ها و علل ريشه‌اي به شما كمك مي‌كند تا راحت‌تر با ترس‌هاي خود كنار بياييد و به درمان آن‌ها بپردازيد. براي كسب اطلاعات در زمينه انواع فوبيا كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از زنبور | علل، نشانه ها و نحوه درمان فوبياي زنبور

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از زنبور،
موضوع:
[ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۷:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سندروم سيندرلا به چه معناست؟ زنان داراي سندروم سيندرلا چه ويژگي‌هايي دارند؟ برخي از خانم‌ها قدرت و توانايي انتخاب كردن را ندارند و هميشه منتظرند ديگران براي آن‌ها تصميم‌گيري كنند؛ علاوه بر اين معمولا روياي مردي ايده‌آل و افسانه‌اي همچون شاهزاده سوار بر اسب سفيد را در ذهن خود مي‌پرورانند؛ همان شاهزاده‌اي كه در انيميشن سيندرلا  ديده‌اند. اغلب كارتون‌هاي والت ديزني مثل سيندرلا، سفيدبرفي و راپونزل به روايتي مي‌پردازند كه در طي آن دختري تمام عمر خود را در رنج و سختي به سر مي‌برد و با رسيدن يك شاهزاده سوار بر اسب سفيد به خوشبختي مي‌رسد و تا آخر عمر با آرامش و لذت زندگي مي‌كند. برخي از دختران از اين گونه روايات و داستان‌ها تأثيرات متفاوت و غير واقعي مي‌پذيرند؛ تأثيراتي كه باعث مي‌شود توانايي‌هاي خود را ناديده بگيرند و براي رسيدن به خوشبختي و آرامش تنها بر فردي ديگر متكي باشند.

براي دريافت مشاوره در زمينه سندروم سيندرلا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سندروم سيندرلا،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۳:۲۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا افرادي را ديده‌ايد كه با ديدن خون غش كنند؟ ترس از خون يكي از انواع فوبيا است كه در آن فرد مبتلا ترس شديد و غير منطقي نسبت به ديدن خون خود، ديگران و يا حتي خون حيوانات دارد. ممكن است شما نيز افرادي را ديده باشيد كه با ديدن كوچك‌ترين قطره خون غش مي‌كنند و اغلب هم از دادن آزمايش خون و رفتن به آزمايشگاه فراري‌اند. اما چرا اين افراد از ديدن خون وحشت دارند؟ آگاهي از علل و روش‌هاي درمان اضطراب و استرس ناشي از ترس به شما كمك مي‌كند تا راحت‌تر با اين اختلال و به طور ساده‌تر با ترس‌هاي خود در زندگي مواجه شده و آن‌ها را كنترل كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه انواع فوبيا كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از خون | علائم، علل و درمان فوبياي خون

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از خون،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۲:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در بسياري از افراد استرس و حالت تهوع به دنبال هم بروز پيدا مي‌كنند. تهوع و استفراغ از نشانه‌هاي بارز اضطراب و استرس هستند كه حس ناخوشايندي به فرد مي‌دهند. حالت تهوع ناشي از استرس به دليل تغييرات مختلف بدن در مواجه با شرايط بحراني بروز مي‌دهد و راه‌حل آن كاهش استرس است. استرس در زندگي روزمره و با وجود مشغله‌هاي فراوان امري شايع و انكارناپذير است كه حتي بسياري از افراد را به سمت مصرف قرص سوق مي‌دهد. در ادامه توضيح داده‌ايم كه راه‌هاي مناسبي براي كاهش استرس و علائم آن وجود دارد.

براي دريافت مشاوره در زمينه كاهش و درمان استرس مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : استرس و حالت تهوع | درمان تهوع ناشي از استرس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: استرس و حالت تهوع،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۳۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تفاوت زبان بدن مردان و زنان در چيست؟ زن يا مرد فرقي نمي‌كند همه ما مي‌خواهيم كه با ديگران ارتباط برقرار كنيم، توسط ديگران درك شويم و به ما احترام گذاشته شود. به ما هديه‌اي ارزشمند به نام حرف زدن داده شده، اما نمي‌تواند تنها راه ارتباطي ما باشد. ما براي برقراري ارتباط از چهره، حركت بازوها و پاها و غيره نيز استفاده مي‌كنيم. اين به عنوان ارتباط غير كلامي شناخته مي‌شود يعني زباني كه بدن ما براي برقراري ارتباط از آن استفاده مي‌كند. معمولاً زبان بدن يكساني توسط مردان و زنان استفاده مي‌شود اما تفاوت‌هاي زيادي را مي‌توان در آن پيدا كرد كه در ادامه به بررسي بيشتر اين تفاوت‌ها خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زبان بدن مردان و زنان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : زبان بدن مردان و زنان | تفاوت زبان بدن در زنان و مردان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زبان بدن مردان و زنان،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۷:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

سرطان سينه ، به دليل اختلال در سلول‌هاي موجود در پستان به وجود مي‌آيد. اين بيماري بعد از سرطان پوست، دومين سرطان شايع در زنان است. اين بيماري در مردان نيز اتفاق مي‌افتد اما شيوع اصلي آن در زنان است. امروزه به دليل پيشرفت علم، راه‌هاي متنوع و اثر بخشي در درمان سرطان سينه كشف شده است؛ اما لازم است كه اطلاعاتي در زمينه راه‌هاي پيشگيري و عوامل خطر مربوط به سرطان سينه داشته باشيد. يكي از مهم‌ترين عوامل تشديد كنندۀ اين بيماري نداشتن روحيه و اميد به بهبودي است. با توجه به تاثير ذهن بر بدن، روانشناسان تلاش دارند تا با ارائه تكنيك‌هايي روند بهبودي را تسريع بخشند. براي مقابله بهتر با آثار رواني بيماري مي‌توانيد از كمك مشاوره تلفني فردي بهره‌مند شويد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مديريت استرس در طي سرطان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : سرطان سينه | نشانه ها و راه هاي پيشگيري از سرطان سينه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سرطان سينه،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۳:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كم حرفي بهتر است يا پر حرفي؟ به چه افرادي كم حرف گفته مي‌شود؟ آيا كم حرفي در مردان بيشتر است؟ برخي افراد بسيار خوش صحبت هستند و در هر جمعي كه باشند كانون توجه قرار مي‌گيرند و به راحتي با ديگران ارتباط برقرار مي‌كنند. در مقابل برخي ديگر بسيار آرام و كم حرف هستند و اصولا در جمع و ميهماني‌ها بيشتر شنونده‌اند. از لحاظ شخصيتي گروه اول را برونگرا و گروه دوم را درونگرا مي‌نامند. به عبارتي اين تفات‌هاي فردي و شخصيتي آدم‌ها است كه آن‌ها را از هم متفاوت و متمايز مي‌كند. اما آيا مي‌توان كم حرفي را معادل درون گرايي دانست؟ براي رسيدن به پاسخ اين سوال با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مهارت‌هاي ارتباطي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كم حرفي | نشانه ها، تشخيص و درمان كم حرفي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كم حرفي،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كودكان كم توان ذهني چه ويژگي‌هايي دارند؟ تشخيص اختلال در افراد عقب مانده ذهني بر اساس دو ويژگي اساسي صورت مي‌گيرد؛ كاركرد ذهني و هوش آن‌ها كه بايد پايين‌تر از حد ميانگين جامعه باشد و دوم رفتارهاي سازشي يا مهارت‌هاي لازم براي زندگي روزمره كه آن هم با حد ميانگين جامعه سنجيده مي‌شود. عقب ماندگي ذهني سطوح مختلف دارد و علل ابتلا به آن معمولا به عوامل زيستي و ژنتيكي مربوط مي‌شود. بسياري از مادراني كه با مشكل عقب ماندگي كودكشان مواجه مي‌شوند، اميدي به بهبود توانايي‌هاي او ندارند. فرد كم توان ذهني با توجه به سطح عقب ماندگي مي‌تواند تحت آموزش‌هاي تخصصي توانايي‌ها و مهارت‌هاي زيادي را پرورش دهد. در ادامه به بررسي جنبه‌هاي مختلف عقب ماندگي ذهني و خدمات درماني مرتبط با آن پرداخته‌ايم. براي اتخاذ بهترين درمان و برخورد با اين كودكان مراجعه به مشاوره كودك الزامي است.

براي دريافت مشاوره در زمينه عقب ماندگي ذهني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : عقب مانده ذهني | نشانه‌ها، علل، انواع و درمان عقب ماندگي ذهني

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عقب مانده ذهني،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۷:۴۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دعواي زياد زن و شوهر مي‌تواند به دلايل مختلفي به‌وجود آيد. اختلاف نظر و دعوا ميان همسران مسئله ايست كه به صورت اجتناب‌ناپذير براي همه زوجين اتفاق مي‌افتد. گاهي اين بحث‌ها در نهايت به نتايج خوبي مي‌انجامند و زوجين با پيدا كردن راه حلي براي مشكل خود به سادگي از آن عبورمي‌كنند اما در بعضي از موارد بحث و دعواي زوجين مدت‌هاي طولاني ادامه پيدا مي‌كند و به يك معضل آزار دهنده در خانواده تبديل مي‌شود. دعواي هميشگي ميان زوجين به مرور زمان بر كيفيت سلامت روان كل اعضاي خانواده تاثير منفي مي‌گذارد و شكاف عميقي در ارتباط عاطفي افراد ايجاد مي‌كند. در ادامه اين مطلب به بررسي بيشتر علل و راهكارهاي اين موضوع خواهيم پرداخت. براي اطلاع از پيشگيري از دعواي بين زوجين كليك كنيد.

تماس با مشاوره روانشناسي

 

منبع : علت دعواي زياد زن و شوهر | پيامدها و علت اختلاف‌هاي حل نشده زن و شوهر

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۳۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر