مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

افسردگي بعد از بازنشستگي به احتمال بيشتر سراغ كساني مي آيد كه هيچ آمادگي براي ورود به اين دوره از زندگي را ندارند. حتي كساني كه شغل آزاد دارند، با احساساتي مشابه مواجه مي شوند. چرا كه افسردگي بعد از بازنشستگي تنها به معناي كار نكردن نيست و در كنار خود جريانات و چالش هاي زيادي را به همراه دارد. كاهش توان جسمي به نسبت گذشته، تنها شدن، گذر زمان، ترس از مرگ و... از جمله عوامل تشديد كننده افسردگي بعد از بازنشستگي مي باشند. براي آن كه بتوانيد در اين دوره از زندگي فرصت هاي خود را بشناسيد، نياز به تغيير نگرش و مرور زندگي تان داريد. با كمك يك روانشناس مي توانيد به يك خودشناسي رسيده و انگيزه ها و اهداف جديدي براي خود تعيين كنيد. در ادامه به بررسي تفاوت زنان و مردان، علل و راه هاي مقابله با افسردگي بعد از بازنشستگي مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي بعد از بازنشستگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : افسردگي بعد از بازنشستگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۷:۲۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

وضع قوانين در خانه معمولا توسط قدرتمندترين فرد در خانواده تعيين مي شود. اين فرد مي تواند هر كدام از اعضاي خانواده باشد. اما در يك خانواده سالم همه اعضاي خانواده در وضع قوانين نقش دارند. نقش خانواده در تعيين آينده فرزندان اهميت قوانين خانه را بيشتر مي كند، چرا كه افراد به دنياي خود از دريچه ديدي كه خانواده به آن ها داده، نگاه مي كنند. بنابراين اگر مي خواهيد از بروز بسياري از مشكلات خانوادگي در هر مرحله از زندگي تان جلوگيري كنيد، بايد چهارچوب و قوانيني براي خود و ديگر اعضاي خانواده تان در نظر بگيريد. شايد در ابتدا تصور كنيد كه اين قوانين آزادي شما را كم كرده اند اما اگر بهتر نگاه كنيد متوجه مي شويد كه قوانين خانه سلامت خانواده شما را تضمين مي كنند. در ادامه به طور مفصل درباره چگونگي و چرايي قوانين در خانه صحبت خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه چگونگي وضع قوانين در خانه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قوانين در خانه | چه كسي قانون خانه را مي گذارد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قوانين در خانه،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۸:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احترام به پدر يكي از اصولي است كه به همه افراد از دوران كودكي آموخته و تاكيد مي‌شود. اما واقعا چگونه در شرايط سخت و بحث‌ها مي‌توان احترام پدر را نگه داشت. بسياري از افراد دليل بي احترامي به پدرشان را محق بودن خود مي‌دانند، از اين رو احساس گناه نداشته و باور دارند در جايگاهي درست هستند. اما زماني كه پاي حرف‌هاي اين افراد بنشينيد، در درون نوعي ناراحتي آن‌ها را آزار مي‌دهد. حتي زماني كه همه اطرافيان حق را به آن‌ها مي‌دهند، گويي ناراحتي پدر نوعي شكست براي آن‌ها محسوب مي‌شود. براي آن كه بتوانيد به دليل واقعي ناراحتي خود پي ببريد، لازم است يكبار به درون خودتان نگاه كرده و جايگاه و اهميت پدر را در خانواده و زندگي تان بشناسيد. در ادامه درباره لزوم احترام به پدر و راه‌هايي براي حفظ احترام در زمان مشكلات ارائه داده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه احترام به پدر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احترام به پدر | چرا و چگونه به پدر احترام بگذاريم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: احترام به پدر،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۵:۰۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تحقير نوجوان يكي از رفتارهاي مخربي است كه والدين گاه براي ايجاد انگيزه در مقابل فرزندشان انجام مي دهند. نوجواني يكي از حساس ترين دوره هاي زندگي هر فرد است. رفتار صحيح با نوجوانان اصول و روش هاي خاص خود را دارد. بسياري از خانواده ها در جلسات خانواده درماني از اختلافات زياد خود با فرزند نوجوانشان شكايت دارند. همچنين فرزندان آن ها نيز از ارتباط خود با والدين ناراضي هستند. بسياري از نوجوانان احساس مي كنند، رابطه آن ها سرشار از درك نشدن بوده و خانواده جز سرزنش و تحقير رفتاري نشان نمي دهد و در عوض انتظار احترام به پدر و يا احترام به مادر را دارد. از آن جا كه برخوردهايي نظير تحقير بسيار در عزت نفس و آينده نوجوانان تاثير مي گذارد، در اين مقاله به بررسي اين موضوع مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تحقير نوجوان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تحقير نوجوانان | تاثيرات تحقير و توهين به نوجوانان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تحقير نوجوانان،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۴:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اين كه حمام بردن كودك و بچه ها تا چه سني بايد با والدين باشد و چقدر والدين بايد در مورد پوشش خود دقت كنند، از جمله مسائلي است كه روانشناسان به آن توجه ويژه اي دارند. در اغلب موارد مادرها بچه ها را با خودشان حمام مي برند و اگر فرزندشان پسر باشد، ممكن است سوالاتي را در ذهن كودك شكل دهد كه چرا بدن او با مادرش متفاوت است. با بزرگ شدن بچه ها پدر و مادرها بايد به اين مسائل بيشتر توجه داشته باشند. چرا كه شكل گيري هويت جنسي و كنجكاوي هايي جنسي كودكان در سنين زير 6 سال بسيار بر آينده و دوران نوجواني آنان تاثير مي گذارد. براي آن كه از نحوه حمام كردن كودك خود در سنين مختلف آگاه شويد با ما در ادامه اين مطلب همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه حمام بردن بچه ها مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : حمام بردن كودك | نكاتي كه در زمان حمام بردن كودكان بايد رعايت كنيم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حمام بردن كودك،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۴:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

والدين بسيار بايد به غذاي كودك زير يك سال خود دقت نمايند. چرا كه هنوز سيستم ايمني بدن كودك به طور كامل شكل نگرفته و با خوردن بعضي مواد غذايي كودك ممكن است دچار آلرژي، شوك و حتي مرگ شود. بنابراين آگاهي والدين از اين خطرات واجب بوده و بايد به وعده هاي غذايي كودك خود توجه نمايند. با اضافه شدن مكمل هاي غذايي به برنامه غذايي كودك، اهميت غذاهاي ممنوعه بيشتر مي شود. در ادامه به 11 ماده غذايي كه براي كودكان زير يك سال مناسب نيست اشاره كرده ايم. لازم است بدانيد كه شايد با خوردن يك بار مصرف اين مواد اتفاقي براي كودك نيافتد، اما اين به معناي نداشتن مشكل در دادن آن ماده غذايي نيست. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بايدها و نبايد هاي غذاي كودك زير يك سال مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : غذاهايي كه به كودك زير يكسال نبايد داد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۰:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

امروزه تربيت فرزند يكي از مسائل بسيار مهم و دغدغه بسياري از پدر و مادرهاست. براساس تحقيقات انجام شده در 70 درصد خانواده ها فرزند سالاري حاكم است. فرزند سالاري، يك نوع سيستم تربيتي است كه روز به روز در حال گسترش مي باشد. در اين خانواده ها، فرزندان داراي قدرت تصميم گيري و تسلط بر خانواده هستند. در اين وضعيت خواسته هاي كودكان حتي اگر نامطلوب هم باشند بدون چون و چرا اجرا مي شود. خانواده هايي كه بيش از حد انتظارات فرزند خود را برآورده مي كنند، تنها به او اعتماد به نفس كاذب مي دهند. بنابراين لازم است در مورد خواسته هاي نامعقول كودك به دنبال راهي درست باشيد. در ادامه به تعريف فرزند سالاري، آسيب هاي ناشي از آن و راه هاي غلبه بر آن مي پردازيم. براي آن كه سريع تر به نتايج دلخواه برسيد، مشاوره كودك و خانواده ضروري مي باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه شيوه هاي فرزند پروري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : فرزند سالاري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فرزند سالاري،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۱:۴۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خواباندن كودك يكي از چالش هايي است كه با به دنيا آمدن هر نوزادي والدين با آن رو به رو مي شود. گريه، فرياد، لجبازي، بازيگوشي و... از جمله رفتارهايي است كه برخي كودكان پيش از خواب انجام مي دهند. والديني كه تمام طول روز را فعاليت داشته و خود اكنون نياز به خواب دارند، در مقابل اين رفتارها خسته شده و از كوره در مي روند. زماني كه اين چرخه چند شب در هفته يا هر شب اتفاق بيافتد تبديل به يك كابوس مي شود. اگر راهكارهاي مختفلي براي حل اين مسئله به كار برده ايد، وقت آن رسيده تا از كمك تخصصي مشاوره كودك و خانواده استفاده نماييد. در ادامه اين مطلب راهكارهايي براي راحت خواباندن كودك ارائه مي دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كودك و روش هاي خواباندن كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خواباندن كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خواباندن كودك،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۴:۰۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تشويق به درس خواندن از طرف والدين يكي از اصلي ترين محرك هاي درس خواندن براي نوجوانان مي باشد. اما بسياري از والدين با وجود آن كه شرايط را براي فرزندشان به بهترين شكل مهيا مي كنند، از درس نخواندن فرزندشان شكايت دارند. هر والدي براي آن كه فرزندي موفق داشته باشد از تمام توان و دانش خود استفاده مي كند، اما هميشه والدين روش هاي درستي به كار نمي برند. به همين منظور ما در ادامه اين مطلب ابتدا علل بي علاقگي نوجوانان به درس خواند و سپس راه هايي براي تشويق نوجوانان به درس و مطالعه را ذكر كرده ايم. والدين علاوه بر اين مسائل مي توانند روش صحيح درس خواندن را به فرزندشان از ابتداي ورود به مدرسه ياد دهند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات تحصيلي و تشويق به درس خواندن نوجوانتان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي ايجاد انگيزه درس خواندن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۶:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احساس نفرت يكي از هيجانات در نوع بشر است كه همه ي افراد در زندگي خود آن را با شدت متفاوتي تجربه مي كنند.  بسياري از افراد در جلسات مشاوره از احساس نفرت نسبت به يك شخص يا چند نفر شاكي هستند و درواقع نمي دانند چگونه بايد از اين احساس منفي رها شوند.خيلي از افراد ممكن است از اين حس فرار كنند يا هنگام مواجه شدن با آن دچار احساس گناه شوند. براي رها شدن از اين افكار و احساسات نيازمند اين هستيم كه به تعريف دقيقي از اين موضوع برسيم و راه هاي مقابله با آن را بررسي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه احساس نفرت مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احساس نفرت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: احساس نفرت،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۶:۳۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر